Dodaj daty

Luwr

W najpopularniejszym muzeum świata znajdziesz ciekawe eksponaty i arcydzieła z okresu od prehistorii po współczesność.

Luwr – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

1. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Wyrusz w rejs w obie strony po Sekwanie, który rozpoczyna się u podnóża Wieży Eiffla. Przesuń się pod mostami Paryża i podziwiaj szereg pięknych zabytków wzdłuż szlaku wodnego, słuchając komentarzy na temat Paryża i mijanych zabytków. Podczas rejsu mijasz Wieżę Eiffla, Notre Dame, Hotel de Ville, Luwr i wiele innych atrakcji. Wybierz rejs nocą, aby poznać z zupełnie innej perspektywy Miasto Świateł, gdy miasto staje się oświetlone, gdy nadchodzi wieczór. Indywidualne audioprzewodniki są dostępne w 14 językach i zawierają komentarze na temat Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że audioprzewodnik jest dostępny na smartfonie po podłączeniu do Wi-Fi na pokładzie.

Paryż: Bilet czasowy do Luwru

2. Paryż: Bilet czasowy do Luwru

Zwiedzaj Luwr we własnym tempie dzięki biletowi wstępu w określonym przedziale czasowym. Dzięki niemu wejdziesz do muzeum w ciągu 30 minut. Podziwiaj niepowtarzalne i znane dzieła sztuki, takie jak „Mona Lisa” i „Wenus z Milo”. Odkryj renesansowe arcydzieła i starożytne egipskie relikty, a także obrazy z okresu od XIII do XX wieku. Muzeum po raz pierwszy otwarto 10 sierpnia 1793 roku, a jego kolekcja obejmowała jedynie 537 obrazów. Ze względu na problemy konstrukcyjne muzeum zamknięto w 1796 roku, by ponownie otworzyć je jako Musée Napoléon w roku 1801 ze znacznie większą już kolekcją.   Od tego czasu kolekcja zyskała 20 tysięcy dzieł. Obecnie w muzeum znajduje się 8 działów: Starożytnego Egiptu, Starożytnego Bliskiego Wschodu, Starożytnej Grecji, Starożytnego Rzymu, Sztuki Islamu, Rzeźby, Malarstwa, Rzemiosła Artystycznego, Rysunku i Grafiki.

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

3. Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Zdobądź klucze do Paryża, korzystając z biletu łączonego do Luwru i rejsu po rzece. Odwiedź kultowe muzeum Luwr z zarezerwowanym biletem wstępu i dołącz do rejsu po Sekwanie o dowolnej porze dnia. Podziwiaj dzieła sztuki, od starożytnego Egiptu po renesans, spacerując we własnym tempie. Następnie zrelaksuj się podczas 1-godzinnego rejsu po rzece i zobacz miasto z innej perspektywy. Oglądaj świat z wygodnej łodzi wycieczkowej, odpływającej codziennie spod Wieży Eiffla. Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu kolejnych sześciu miesięcy; kursuje co około 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z mostu Alma, kilka minut spacerem od Wieży Eiffla

Paryż: Czasowy bilet wstępu do Luwru i rejs po Sekwanie

4. Paryż: Czasowy bilet wstępu do Luwru i rejs po Sekwanie

Odwiedź arcydzieła Luwru, jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie. Następnie udaj się w rejs po wspaniałej Sekwanie i podziwiaj słynne zabytki w mieście. Będąc największym muzeum na świecie, Luwr pakuje 35 000 dzieł sztuki na 73 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej w trzech skrzydłach. Każde skrzydło posiada ponad 70 pokoi i prezentuje bogate obrazy i dzieła sztuki. Zobacz kultową Mona Lisę, podziwiaj tysiące niesamowitych obrazów i spaceruj wśród doskonałych rzeźb. Zarezerwuj opcję z dołączonym audioprzewodnikiem i zwiększ swoje wrażenia i zrozumienie prac na wystawie. Po wizycie w Luwrze wybierz się na 1-godzinną wycieczkę po Sekwanie. Zobacz więcej kultowych zabytków Paryża, takich jak Institut de France, Wieża Eiffla, Notre Dame, Conciergerie, Musee de Orsay, Hotel de Ville i wiele innych. Na pokładzie masz dostęp do bezpłatnego przewodnika audio w wybranym języku na miejscu, który pomoże ci dowiedzieć się więcej o ogromnej historii dołączonej do każdego zabytku.

Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

5. Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet do Luwru bez kolejki z gospodarzem na Mona Lisę

6. Paryż: Bilet do Luwru bez kolejki z gospodarzem na Mona Lisę

Przez długi czas, zanim stał się muzeum w 1793 roku, Luwr był jedną z głównych rezydencji królów Francji. Położony w samym sercu Paryża, zajmuje powierzchnię 73 000 metrów kwadratowych i mieści największą kolekcję dzieł sztuki na świecie, od cywilizacji mających ponad 7 000 lat po XIX wiek. Zbiory muzeum podzielone są na 8 działów: Starożytności Egipskie, Greckie, Etruskie i Rzymskie, Starożytności Orientalne, Sztuki Islamskiej, Malarstwa, Rzeźby, Dzieł Sztuki i Grafiki. Po przyjeździe podziwiaj to arcydzieło namalowane przez Leonarda da Vinci w 1506 roku i jeden z najsłynniejszych portretów kobiet na świecie, gospodarz pozwoli Ci cieszyć się muzeum we własnym tempie.

Paryż: Wycieczka autobusem Tootbus Hop-on Hop-off Discovery Bus Tour

7. Paryż: Wycieczka autobusem Tootbus Hop-on Hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i innych. Podczas zwiedzania miasta możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby bardziej szczegółowo poznać zabytki. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź szczyt Łuku Triumfalnego lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest kanał przyjazny dzieciom w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny po pierwszej walidacji i możesz wsiadać i wysiadać z autobusu tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann – Grands Magasins – 11, Rue Auber 75009 Paryż2. Opera Garnier – 49, Avenue De L’opéra 75002 Paryż3. Musee Du Louvre – Place Du Carrousel 75002 Paryż4. Notre-Dame – 4, Rue Du Petit Pont 75005 Paryż5. Musee D’orsay – 8, Quai Anatole-France 75007 Paryż6. Concorde – 12, Place De La Concorde 75008 Paryż7. Champs-Elysees – Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż8. Trocadero – 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paryż9. Tour Eiffel – 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III – Invalides – 41, Quai D’orsay 75007 Paryż

Paryż: bilet do Luwru na określoną godzinę i audioprzewodnik

8. Paryż: bilet do Luwru na określoną godzinę i audioprzewodnik

Zwiedź Luwr we własnym tempie dzięki biletowi wstępu bez kolejki. Podziwiaj zbiory muzeum z audioprzewodnikiem na nowym systemie Nintendo 3DS. Poznaj historię kolekcji dzięki trasom zwiedzania opisanym w 9 językach. Nie przegap słynnych dzieł sztuki, takich jak „Mona Lisa” i „Wenus z Milo”. Odkryj sztukę renesansu i starożytne egipskie relikty. Zobacz obrazy z okresu od XIII do XX wieku, ryciny ze zbiorów królewskich i wiele innych eksponatów. Przechadzaj się po 8 działach Luwru: Starożytnego Egiptu; Starożytnego Bliskiego Wschodu; Starożytnej Grecji, Etrurii i Rzymu; Sztuki Islamu; Rzeźby; Rzemiosła Artystycznego; Malarstwa; Rysunku i Grafiki. Audioprzewodnik dostępny jest w 9 językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, niemieckim, japońskim, koreańskim oraz chińskim. Aplikacja wyposażona jest także w nawigację satelitarną, która ułatwi Ci zwiedzanie. Dzięki audioprzewodnikowi poznasz także kluczowe fakty dotyczące historii pałacu oraz zgromadzonych tam dzieł sztuki. Opis przystosowany jest zarówno dla dorosłych, jak i dla rodzin z dziećmi. Usługa dostępna jest także we francuskim języku migowym oraz z audiodeskrypcją (tylko w języku francuskim). Audioprzewodnik zawiera komentarze do wystaw czasowych (tylko w językach francuskim i angielskim).

Paris Museum Pass: 2, 4 lub 6 dni

9. Paris Museum Pass: 2, 4 lub 6 dni

Ciesz się wstępem bez kolejki do ponad 60 muzeów i zabytków w Paryżu i jego okolicach, w tym do Luwru, Muzeum Orsay i Centre Pompidou z karnetem Paris Museum Pass. Wybierz jedną z 2, 4 lub 6-dniowych opcji z punktem odbioru dogodnie zlokalizowanym zaledwie 10 minut spacerem od Luwru. Korzyści z karnetu obejmują bezpłatny wstęp do wielu atrakcji, zabytków i muzeów. W Paryżu: Łuk Triumfalny Musée de l’Armée Tombeau de Napoleon 1er Centrum Pompidou Musée National d’Art modern Musée National des Arts Asiatiques Guimet Dekoracje Les Arts Musée des Arts et Métiers Musée de l’Assistance Publique, Hôpitaux de Paris Musée du quai Branly Muzeum Picassa w Paryżu Chapelle expiatoire La Cinémathèque française Musée du Cinema Cité des Sciences et de l’Industrie portiernia Musée National Eugène Delacroix Musée des Égouts de Paris Musée du Louvre - Musée National de la Marine Musée de la Monnaie Cité de l’Architecture et du Patrimoine Musée National des Monuments français Musée Gustave Moreau Musée National du Moyen Âge, Thermes et hôtel de Cluny Cité de la Musique, Musée de la Musique Crypte archéologique de Notre-Dame Tours de Notre-Dame Musée national de l’Orangerie Musée de l'Ordre de la Liberation Musée d’Orsay Panteon Musée des Plans-reliefy Musée de la Poste Muzeum Rodina Sainte-Chapelle Poza Paryżem: Musée de l’Air et de l’Espace Musée d’Archéologie nationale de Saint-Germain-en-Laye Musée National de la Céramique de Sèvres Królewskie Abbaye de Chaalis Musée et domaine nationaux du Château de Compiègne Musée Condé, Château de Chantilly Musée départemental Maurice Denis Château de Fontainebleau Château de Maisons-Laffitte Musée National des Châteaux de Malmaison et Bois-Préau Château de Pierrefonds Musée National de Port-Royal des Champs Château de Rambouillet Musée National de la Renaissance Château d’Ecouen Maison d’Auguste Rodin à Meudon Basilique cathédrale de Saint-Denis Willa Savoye Musée National des Châteaux de Versailles et de Trianon Zamek Vincennes

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

10. Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 238
Sortuj wg:
Strona 1 z 15

Luwr: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Luwr? Kliknij tutaj.

Luwr: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 88 593 opinii

Szybko weszliśmy do Luwru, pozbywając się ogromnych kolejek dla osób bez biletu. Jeśli chodzi o wycieczkę łodzią, nie zrobiliśmy tego tego samego dnia co Muzeum, ponieważ bilet można wykorzystać do 6 miesięcy po zakupie. Zrobiliśmy to ostatniego dnia wycieczki i było całkiem fajnie. Ale ta łódź nie pozwala wysiąść w głównych punktach, jest to ciągła 1-godzinna wycieczka.

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

Wspaniały rejs po sekwanie , drugi raz korzystaliśmy z tej aplikacji podczas wyprawy do paryża i wszystko super . Luvr oczywiście kultowe miejsce !

The guide was really nice, she covered all of the interesting topics smoothely. We got in without any waiting in line. I totally recommend.

Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Bilety na telefonie od razu