Atrakcje i wycieczki
Bordeaux

Przyjdź dla wina, zostań dla kosmopolitycznej atmosfery, zabytków, tętniącego życiem nabrzeża i lokalnej kuchni.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Bordeaux: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bordeaux? Kliknij tutaj.

Bordeaux: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4216 opinii

Fantastyczna degustacja wina

Fantastyczna wizyta w tej winnicy, nasz przewodnik, który był z Sydney, był fantastyczny i bardzo pouczający. Zarezerwowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem z degustacją wina na koniec, myśląc, że będziemy w grupie, ale to tylko my mieliśmy prywatną wycieczkę. Dużo się nauczyłem i umieściłem w pięknym otoczeniu, bardzo polecam tę wycieczkę. Kupiłem kilka butelek wina, z których jedno było w degustacji nie najtańsze, ale przypominające nam o naszych czasach.

Bardzo interesująca wycieczka, aby dowiedzieć się, jak wytwarzają francuskie wino. Widoki na spektakularne winnice. I po stronie doskonałego wina z wyjaśnieniami przewodnika, który bardzo uważnie odpowiadał na wszystkie pytania Grupy. Kupiliśmy kilka butelek na specjalną okazję, na którą czekamy.

Justin był naszym przewodnikiem i był zarówno bardzo kompetentny, jak i energiczny podczas całej wycieczki! Ta winnica jest wyjątkowa, ponieważ możesz zwiedzić 2 winnice i spróbować wina z obu. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę i degustację wina, ponieważ miałem wyjątkowe doświadczenie.

Rewelacyjna wizyta. Dla mnie pomaganie covid, to było prywatne! Dziękuję za życzliwość i miłe powitanie.

To było wspaniałe i interesujące! Krajobraz jest piękny, a wina pyszne!!