Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Nicea

Od atrakcji kulturalnych po wybrzeże – stolica Riwiery Francuskiej jest esencją klasycznego uroku.

Nicea: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Nicea? Kliknij tutaj.

Nicea: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 12 547 opinii

Trasa jest bardzo dobrze przemyślana i szanowana co do joty, co pozwala zasmakować tych miejsc na Lazurowym Wybrzeżu. Nasz przewodnik, Antonio, jest uroczą i bardzo kulturalną osobą. Odegrał swoją rolę z ogromną pasją, poważnie traktując to, abyśmy czuli się dobrze, będąc w stanie pokazać nam wszystko zgodnie z ustaleniami w niezbędnym czasie. To była przyjemność móc go wysłuchać i zaspokoić ciekawość dzięki jego wiedzy. Mówił też doskonale po włosku, okazując się niestrudzony i nieskończenie serdeczny.

Bardzo długi, męczący dzień, ale warto! Pamiętaj, że w ciągu jednego dnia widzisz wiele rzeczy, więc nie masz dużo czasu w każdym miejscu. Na początku trochę rozczarowujące, ale poleciłbym to dla kogoś, kto nie ma dużo czasu i chce wszystko zobaczyć, lub dla określenia, gdzie chcesz spędzić więcej czasu na wakacjach.

The journey itself was lovely, with beautiful views. The time to spend at the destination is a bit short but can't blame the company for this.

Bardzo przyjemna wycieczka łodzią, a kapitan był bardzo pouczający. Oszałamiająca sceneria. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Przepiekne miejsce ,nie da się tego opisać to trzeba zobaczyć