Wybierz daty

Cite des sciences et de l’industrie

  • Bilety wstępu
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Cite des sciences et de l’industrie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cite des sciences et de l’industrie? Kliknij tutaj.

Cite des sciences et de l’industrie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1973 opinii

Najłatwiejszy i najlepszy sposób na zwiedzanie miejsc w Paryżu, ponieważ nie musisz przestrzegać harmonogramu, jak w przypadku rezerwacji wycieczki. To było dla mnie szczególnie idealne, ponieważ mój chłopak był w Paryżu tylko przez 5 dni, w niektóre dni improwizowaliśmy nasze plany w ostatniej chwili i nie było problemu dzięki tej przepustce.

Znalezienie miejsca, w którym można odebrać bilety, było trochę trudne. Jednak pani była bardzo pomocna i cierpliwa wobec nas. Jednak karnet jest opłacalny tylko wtedy, gdy planujesz odwiedzić muzea tylko podczas dłuższej wycieczki. W przeciwnym razie bilety jednorazowe są najtańsze.

Świetny! Na szczęście nie musieliśmy stać w kolejce, pomimo dużej liczby odwiedzających. Ze względu na duży wybór trafiliśmy również w miejsca, których nawet nie planowaliśmy. Jedyną rzeczą, na którą nie mogliśmy patrzeć, był Łuk Triumfalny, ponieważ tłumy były po prostu zbyt duże.

Kompleksowa karta muzealna - szeroki wybór atrakcji i dobry stosunek jakości do ceny. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do atrakcji, należy fizycznie odebrać przepustkę z lokalizacji w Paryżu.

Bardzo przydatne, nawet jeśli w ciągu dwóch dni nie da się zrobić wszystkiego.. ale zobaczyć główne atrakcje jest świetne i oszczędzasz czas i pieniądze