Wybierz daty

Paryż Dla odwiedzających po raz pierwszy

  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

To trochę różni się od innych rezerwacji z GetYourGuide, w których nie spotykasz nikogo z GYG. Ten bilet to tak, jakbyś kupował bezpośrednio z miejsca (co nie było dla mnie oczywiste). Również dla mnie nieoczywiste (może być dla innych), bilet jest ważny przez wszystkie godziny otwarcia w wybranym dniu, a nie tylko o 10 rano. Kupiłbym ponownie jako bardzo prosty i bilet przechowywany w aplikacji.

Bardzo zabawny i pasujący do paryskiego stylu. Jeśli nie chcesz oglądać nagich kobiet, nie idź, mężczyźni w serialu nie robią tego samego kobietom. Miejsce zostanie przydzielone po przyjeździe. Nawet kiedy przyjechaliśmy późno, mieliśmy dobre miejsca (myślę, że budynek teatru wcale nie jest zły). Jeśli wystąpi problem z bagażem, można go zakwaterować w sąsiednim hotelu za 10 EUR za sztukę bagażu.

Bilet zadziałał idealnie! Sama atrakcja jest nieco myląca, aby się do niej dostać. Musisz zejść do podziemia i przejść kilka schodów, zanim ktoś poprosi o bilet. Więc jeśli możesz nawigować, będzie świetnie! Uważaj jednak, młody dorosły został eskortowany z pomnika za udawanie, że zeskakuje z łuku. Więc nie bądź głupi, a będziesz się świetnie bawić. I zdecydowanie nie próbuj biegać po rondzie.

Rejs rozpoczął się i zakończył DOKŁADNIE o czasie. Jechaliśmy na 1/2 góry i było zimno i wietrznie, szczególnie w drodze powrotnej, ale można było się tego spodziewać. Mieliśmy szczęście, że mieliśmy słoneczny dzień. Komentarza nie słychać, gdy jest się na górze, ale jest do tego aplikacja. Byłem w Paryżu kilka razy, więc nie potrzebowałem tego, ale nowicjusze powinni wiedzieć, co widzą.

Każdy w Paryżu powinien się nie spieszyć! Inspiruje również ludzi, którzy nie są wielkimi fanami Disneya! Naprawdę musisz to zobaczyć. Polecam 1 dzień na park. Chociaż Piotruś Pan jest całkiem fajny, nie warto stać w kolejce ze względu na bardzo krótki czas podróży. Naszą główną atrakcją była wycieczka łodzią w Pirates of the Caribbean!