Sekwana – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: degustacja wina na wieży Eiffla z lokalnym producentem

1. Paryż: degustacja wina na wieży Eiffla z lokalnym producentem

Dołącz do lokalnego rzemieślniczego producenta wina na 1. piętrze Wieży Eiffla, aby przeżyć wyjątkowe przeżycie, idealne dla miłośników wina. Podziwiaj widoki Trocadéro z restauracji Madame Brasserie i skosztuj specjalnie wyselekcjonowanej gamy 6 wyśmienitych lokalnych win w połączeniu z różnymi tradycyjnymi serami. Po przyjeździe wejdź na pierwszy poziom najbardziej charakterystycznego punktu Paryża i wejdź do pięknego salonu Madame Brasserie. Dołącz do swoich gospodarzy, którzy są częścią „La Guilde des Artisans de la Tour Eiffel”, sieci rzemieślniczych firm cateringowych, szefów kuchni i producentów wina zaangażowanych w zrównoważony rozwój ekologiczny i odpowiedzialność za lokalne jedzenie i napoje. Dowiedz się o historii i współczesnym odmłodzeniu produkcji wina w regionie paryskim od swoich gospodarzy w języku angielskim. Skosztuj 6 wysokiej jakości win, pochodzących z promienia 50 kilometrów od Wieży Eiffla, wyprodukowanych metodami ekologicznymi, bez użycia ostrych chemikaliów, zgodnie z ekologicznymi metodami produkcji. Pierwsze 4 wina połącz z wyborem starannie wyselekcjonowanych tradycyjnych serów. Zapoznaj się z dostarczonymi broszurami, aby poznać specyfikację każdego wina i sera, podczas gdy Twoi gospodarze przeprowadzą Cię przez proces degustacji. Podczas degustacji lokalnych produktów stań i podziwiaj widoki na Miasto Świateł z salonu z wyjątkowym widokiem na Trocadéro, Pont d'Iéna i Sekwanę.

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

2. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Weź udział w rejsie w dwie strony po Sekwanie rozpoczynającym się u stóp wieży Eiffla. Przepłyń pod paryskimi mostami i podziwiaj liczne, piękne zabytki położone nad rzeką. Podczas rejsu przysłuchuj się komentarzom dotyczącym Paryża. Podczas rejsu przepłyniesz obok wieży Eiffla, katedry Notre Dame, ratusza, Luwru i wielu innych. Możesz także zdecydować się na rejs nocą, by podziwiać Miasto Świateł z innej perspektywy. Gdy tylko zbliża się zmrok miasto oświetlają światła.  Audioprzewodniki dostępne są w 14 językach i zawierają nagrane komentarze dotyczące Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że z audioprzewodnika można skorzystać za pomocą smartfona, łącząc się z siecią wi-fi dostępną na pokładzie łodzi.

Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

3. Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

Podziwiaj fantastyczne widoki i rozkoszuj się urokliwą atmosferą Paryża, jadąc piętrowym autobusem wycieczkowym z otwartym dachem. Wybierz 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-on Hop-off lub opcję 48-godzinną Deluxe, która obejmuje bilet na rejs po Sekwanie. Przejedź obok kultowych atrakcji, takich jak katedra Notre Dame i bazylika Sacré-Cœur. Podziwiaj wspaniałe Pola Elizejskie oraz zabytkowe Grand Palais, Opéra Garnier i Luwr. Odkryj Paryż podczas odbywającej się codziennie wycieczki z komentarzem. Do wycieczki możesz dołączyć na dowolnym przystanku na trasie. Wieża EifflaPole MarsoweOpéra GarnierLouvre-Pyramide / Centrum Informacji Big BusLouvre Pont des ArtsNotre DameMuzeum OrsayPola ElizejskieGrand PalaisTrocadéro

Paryż: rejs po Sekwanie z kolacją

4. Paryż: rejs po Sekwanie z kolacją

Przeżyj niezapomniane chwile podczas rejsu z kolacją po Sekwanie w Paryżu. Wyrusz w trwający 1 godzinę i 45 minut rejs z Île aux Cygnes do Île Saint-Louis i daj się oczarować urokom Miasta Świateł. Zjedz pyszną kolację, siedząc w wygodnych fotelach twarzą do Sekwany i podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Oprócz przytulnego i eleganckiego wnętrza statek obejmuje również taras zewnętrzny. Delektuj się świeżym powietrzem i panoramicznymi widokami w dowolnym momencie rejsu. Zrób wspaniałe zdjęcia lub po prostu zanurz się w romantycznej atmosferze Paryża. Rejs z kolacją po Sekwanie to idealna okazja do świętowania wyjątkowej okazji, spędzenia romantycznego wieczoru we dwoje lub relaksu z przyjaciółmi. Zarezerwuj go już teraz i zafunduj sobie wyjątkowe doświadczenie, które łączy wyśmienitą kolację, oszałamiające krajobrazy i urzekającą atmosferę w samym sercu Paryża.

Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

5. Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu krajoznawczego po Sekwanie z aperitifem. Wypij drinka i posłuchaj miksu electro pop stworzonego specjalnie na tę okazję przez DJ-a Tommy'ego Marcusa. Podziwiaj wspaniałe widoki na wieżę Eiffla, Luwr, katedrę Notre-Dame, Muzeum Orsay, most Aleksandra III, Place de la Concorde, Petit Palais i Grand Palais, Pont Marie oraz wiele innych atrakcji. Wypij podczas rejsu jedną lampkę szampana, lampkę wina, kufel piwa albo szklankę napoju bezalkoholowego.

Paryż: Cudowny Rejs z fascynującym pokazem w j. francuskim

6. Paryż: Cudowny Rejs z fascynującym pokazem w j. francuskim

Wyrusz w rejs po Sekwanie w pięknym Mieście Świateł, aby wziąć udział w fascynującym pokazie dla całych rodzin. Wejdź na pokład panoramicznej łodzi i przeżyj przygodę w animowanym uniwersum Miraculous. Biedronka i Czarny Kot wyruszają na misję ratowania zabytków miasta i potrzebują Twojej pomocy. Atrakcja jest zalecana dla dzieci w wieku 6–8 lat. Twoja przygoda z serią Miraculous zaczyna się u podnóża wieży Eiffla. Wejdź na pokład łodzi i poznaj wroga, który przemierza Paryż w celu zniszczenia wszystkich jego pięknych zabytków. Rozwiązuj zagadki i pomóż Biedronce i Czarnemu Kotu załapać złoczyńcę. Zwróć szczególną uwagę na mijane zabytki, takie jak katedra Notre Dame, siedzibę Zgromadzenia Narodowego i Grand Palais. Podczas tej przygody miniesz najwspanialsze atrakcje Paryża. Będziesz mieć godzinę, aby dowiedzieć się więcej o tych słynnych zabytkach i pomóc Biedronce i Czarnemu Kotu uratować Paryż dzięki swoim zdolnościom logicznym, obserwacyjnym i analitycznym.

Dzień w Paryżu: bilet wstępu do Luwru i 1-godzinny rejs

7. Dzień w Paryżu: bilet wstępu do Luwru i 1-godzinny rejs

Odkryj wszystkie tajemnice Paryża z biletem zawierającym wstęp do Luwru i rejs statkiem. Skorzystaj z wygody, jaką daje bilet łączony i zapomnij o długich kolejkach. Podziwiaj dzieła sztuki – od starożytnego Egiptu po renesans. Następnie weź udział w relaksującym 1-godzinnym rejsie statkiem i zobacz miasto z zupełnie nowej perspektywy. Obserwuj z pokładu statku życie toczące się na nabrzeżnych bulwarach. Rejsy wypływają spod wieży Eiffla codziennie. Bilet na rejs jest ważny w dowolnym dniu przez sześć miesięcy od daty zakupu. Statki wypływają spod wieży Eiffla 7 dni w tygodniu, co 30 minut.

Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

8. Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: bilet na szczyt wieży Eiffla i rejs po Sekwanie

9. Paryż: bilet na szczyt wieży Eiffla i rejs po Sekwanie

Dzięki łączonemu biletowi na wieżę Eiffla i na rejs po Sekwanie możesz podziwiać najsłynniejsze zabytki Paryża. Skorzystaj z przyspieszonego wstępu, a następnie we własnym tempie zwiedź paryską „żelazną damę” aż po jej szczyt. Twój bilet obejmuje godzinny rejs po Sekwanie, w którym możesz wziąć udział w dowolnym momencie swojego pobytu w Paryżu. Podziwiaj wpisane na listę UNESCO budynki położone nad brzegiem rzeki, w tym wieżę Eiffla, Les Invalides, katedrę Notre-Dame i Conciergerie. Podczas rejsu przepłyniesz obok domów na wodzie i restauracji.

Paryż: Romantyczny rejs po Sekwanie z 3-daniową kolacją

10. Paryż: Romantyczny rejs po Sekwanie z 3-daniową kolacją

Popłyń w 2-godzinny rejs wzdłuż Sekwany na paryskim statku. Wyrusz z mostu Mirabeau i dopłyń aż do Bercy, po czym statek zawróci. Oferta w pakiecie z kolacją jest idealna dla osób zapraszających swoich klientów na kolację biznesową. Ten romantyczny rejs zapewni wspomnienia na długi czas. Odkryj majestatyczne, paryskie budowle, takie jak Wieża Eiffla, Pont de l'Alma, Musée d'Orsay czy Luwr. Ten rejs przybliży ci najważniejsze miejsca w Paryżu.

Dodaj daty

Sekwana
Wyruszając w niezapomniany rejs po Sekwanie, możesz zobaczyć najciekawsze atrakcje Paryża.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 162
Sortuj wg::
Strona 1 z 11

Niezwykłe doznania

Sekwana: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Sekwana: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sekwana? Kliknij tutaj.

Sekwana: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 73 144 opinii

Doskonała nocna wycieczka łodzią, która umożliwiła nam zobaczenie wielu zabytków. Dźwięk był genialnym dodatkiem, aby zapewnić dalszy kontekst. zawiedziony tylko godziną, w której musieliśmy stać w kolejce bez prawdziwego powodu, dlaczego ani godzin rzeczywistych rejsów. Po prostu stałeś w kolejce i czekałeś, aż cię wpuszczą. Łódka była tam ale my właśnie staliśmy dla godziny. Jasne czasy dla każdego rejsu byłyby dobre, abyś mógł zdecydować, czy chcesz stać, czy wrócić bliżej czasu. Podejrzewam, że to nie jest naprawione i po prostu czekają, aż pojawi się masa krytyczna. Nie każdy może fizycznie stać przez długi czas i naprawdę zniechęca mnie do robienia tego ponownie.

Szybko weszliśmy do Luwru, pozbywając się ogromnych kolejek dla osób bez biletu. Jeśli chodzi o wycieczkę łodzią, nie zrobiliśmy tego tego samego dnia co Muzeum, ponieważ bilet można wykorzystać do 6 miesięcy po zakupie. Zrobiliśmy to ostatniego dnia wycieczki i było całkiem fajnie. Ale ta łódź nie pozwala wysiąść w głównych punktach, jest to ciągła 1-godzinna wycieczka.

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

Wspaniały rejs po sekwanie , drugi raz korzystaliśmy z tej aplikacji podczas wyprawy do paryża i wszystko super . Luvr oczywiście kultowe miejsce !

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.