Dodaj daty

Musée d'Orsay

Musée d'Orsay – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

1. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Weź udział w rejsie w dwie strony po Sekwanie rozpoczynającym się u stóp wieży Eiffla. Przepłyń pod paryskimi mostami i podziwiaj liczne, piękne zabytki położone nad rzeką. Podczas rejsu przysłuchuj się komentarzom dotyczącym Paryża. Podczas rejsu przepłyniesz obok wieży Eiffla, katedry Notre Dame, ratusza, Luwru i wielu innych. Możesz także zdecydować się na rejs nocą, by podziwiać Miasto Świateł z innej perspektywy. Gdy tylko zbliża się zmrok miasto oświetlają światła.  Audioprzewodniki dostępne są w 14 językach i zawierają nagrane komentarze dotyczące Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że z audioprzewodnika można skorzystać za pomocą smartfona, łącząc się z siecią wi-fi dostępną na pokładzie łodzi.

Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

2. Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Poznaj najlepsze miejsca w Paryżu, podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj z audioprzewodnikiem Z wygodnego i ekologicznego autobusu zobaczysz takie zabytki jak gmach opery, Luwr, katedra Notre-Dame, kaplica Sainte-Chapelle, Muzeum Orsay, plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla, kompleks Les Invalides, budynek Grand Palais i wiele innych. Wskocz na pokład autobusu hop-on hop-off i zwiedzaj Paryż. Dowiedz się więcej o mieście dzięki komentarzowi z audioprzewodnika, który został opracowany specjalnie dla tej trasy. Wybierz atrakcje, które chcesz poznać bardziej szczegółowo, i wysiądź z autobusu na najbliższym przystanku, aby rozpocząć zwiedzanie na własny koszt. Zobacz największe dzieła sztuki i obrazy w Muzeum Luwru. Zatrzymaj się przy Notre Dame i poświęć chwilę na podziwianie tego arcydzieła architektury z lewego brzegu Sekwany. Zrób zakupy na Polach Elizejskich. Wjedź na szczyt Łuku Triumfalnego lub wieży Eiffla, aby uzyskać najlepszy widok na miasto. Nie przegap okazji do spaceru po najpiękniejszych dzielnicach Paryża, takich jak artystyczna Montmartre, tętniąca życiem Dzielnica Łacińska, modna Marais czy spokojna Ile de Saint Louis. Dla dzieci przygotowano specjalne kanały w języku francuskim i angielskim, które zapewnią im rozrywkę. Audioprzewodnik dla dzieci został zaprojektowany tak, aby skupić ich uwagę przez cały czas wycieczki.  Po pierwszej aktywacji bilet będzie ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od zarezerwowanej opcji. W trakcie ważności biletu można wsiadać do autobusu i wysiadać z niego nieograniczoną liczbę razy. Przystanki: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paryż2. Opera Garnier - Avenue De L'opéra 49, 75002 Paryż3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paryż4. Notre-Dame – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż5. Musee D'orsay – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż6. Concorde - Place De La Concorde 12, 75008 Paryż7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż8. Trocadero – Avenue Du Président Wilson 50, 75016 Paryż9. Tour Eiffel – Quai Branly 69, 75007 Paryż10. Pont Alexandre III – Invalides – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

3. Paryż: autobus hop-on hop-off i opcjonalny rejs

Podziwiaj fantastyczne widoki i rozkoszuj się urokliwą atmosferą Paryża, jadąc piętrowym autobusem wycieczkowym z otwartym dachem. Wybierz 24- lub 48-godzinny bilet na autobus Hop-on Hop-off lub opcję 48-godzinną Deluxe, która obejmuje bilet na rejs po Sekwanie. Przejedź obok kultowych atrakcji, takich jak katedra Notre Dame i bazylika Sacré-Cœur. Podziwiaj wspaniałe Pola Elizejskie oraz zabytkowe Grand Palais, Opéra Garnier i Luwr. Odkryj Paryż podczas odbywającej się codziennie wycieczki z komentarzem. Do wycieczki możesz dołączyć na dowolnym przystanku na trasie. Wieża EifflaPole MarsoweOpéra GarnierLouvre-Pyramide / Centrum Informacji Big BusLouvre Pont des ArtsNotre DameMuzeum OrsayPola ElizejskieGrand PalaisTrocadéro

Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

4. Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu krajoznawczego po Sekwanie z aperitifem. Wypij drinka i posłuchaj miksu electro pop stworzonego specjalnie na tę okazję przez DJ-a Tommy'ego Marcusa. Podziwiaj wspaniałe widoki na wieżę Eiffla, Luwr, katedrę Notre-Dame, Muzeum Orsay, most Aleksandra III, Place de la Concorde, Petit Palais i Grand Palais, Pont Marie oraz wiele innych atrakcji. Wypij podczas rejsu jedną lampkę szampana, lampkę wina, kufel piwa albo szklankę napoju bezalkoholowego.

Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

5. Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: bilet wstępu do Muzeum Orsay i rejs po Sekwanie

6. Paryż: bilet wstępu do Muzeum Orsay i rejs po Sekwanie

Spędź dzień, chłonąc kulturę Paryża, zwiedzając Muzeum Orsay i płynąc statkiem po Sekwanie. Zwiedzaj to wspaniałe muzeum ze słynną kolekcją dzieł sztuki impresjonistów bez konieczności czekania w kolejce. Zrelaksuj się pod koniec dnia, podziwiając panoramę miasta w trakcie rejsu statkiem. Zacznij wycieczkę od wejścia bez kolejki do Muzeum Orsay. Budynek, w którym mieści się muzeum, był niegdyś głównym dworcem kolejowym. Obecnie jest to jedno z najważniejszych muzeów sztuki na świecie. Znajdują się tu rzeźby, obrazy, meble i fotografie, głównie sztuki francuskiej. Po zapoznaniu się z impresjonistyczną kolekcją muzeum, która obejmuje dzieła takich malarzy jak Monet, Degas, Renoir i Cezanne, udaj się nad brzeg Sekwany, aby wyruszyć w relaksujący rejs po rzece z audioprzewodnikiem. Płyń spokojnie przez godzinę.

Paryż: Musée d'Orsay z przewodnikiem z opcjami

7. Paryż: Musée d'Orsay z przewodnikiem z opcjami

Odwiedzający szybko zrozumie, dlaczego Musée d'Orsay jest niezmiennie ulubionym muzeum paryżan. Zbudowany ponad 100 lat temu jako dworzec kolejowy witający międzynarodowych gości na Wystawie Światowej, budynek Beaux-Arts prezentuje teraz najlepsze dzieła sztuki z tamtego okresu, co czyni go obowiązkową wizytą podczas pobytu w Mieście Światła. Miłego słuchania przewodnika eksperta, który chętnie otworzy Ci oczy na pasję artystyczną. Wierzcie lub nie, ale spokojne sceny z życia wiejskiego i miejskiego impresjonistów były uważane za absolutnie szokujące, kiedy je malowano. Żywe kolory i wyraziste pociągnięcia pędzla naprawdę wstrząsnęły podstawami artystycznego establishmentu. Twój przewodnik ożywi burzliwe osobowości malarzy, opisując, jak każdy z artystów odważył się odkrywać nowe terytoria i dążyć do sukcesu bez kompromisów. Cofając się w czasie, dowiesz się, jak te obrazy i wiadomości na zawsze zmieniły świat sztuki. Zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje i wiele innych pięknych arcydzieł po drodze. Pozostań w galeriach tak długo, jak chcesz dalej eksplorować kolekcję lub być może obejrzeć specjalną wystawę.

Paryż: Bilet bez kolejki do Musée d'Orsay i wycieczka z przewodnikiem

8. Paryż: Bilet bez kolejki do Musée d'Orsay i wycieczka z przewodnikiem

Rozpocznij swoją wycieczkę przed muzeum sztuki, gdzie spotkasz swojego przewodnika i małą grupę nie większą niż 15 osób. Omiń kolejki po bilety i wejdź do zapierającej dech w piersiach sali głównej z wysokimi sklepieniami sufitowymi w stylu beaux-arts. Dowiedz się, jak to się stało, że od stacji kolejowej do posiadania wybitnej kolekcji obrazów impresjonistów. Zanurz się w kolekcji i obejrzyj słynne dzieła, takie jak Autoportret i Gwiaździsta noc nad Rodanem Van Gogha, Olimpia i Obiad na trawie Maneta, Budynki parlamentu Moneta, Kobiety z Tahitian na plaży Gauguina i wiele innych. Kolekcja jest jednym z największych nazwisk w sztuce europejskiej końca XIX wieku, więc niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym miłośnikiem sztuki, czy po prostu kimś, kto chce poszerzyć swoją wiedzę, Twoje wrażenia będą wyjątkowe i niezapomniane. Skorzystaj z wiedzy swojego przewodnika eksperta i nie przegap żadnych arcydzieł. Poruszaj się po kolekcji światowej klasy obrazów i rzeźb w Musée d'Orsay i dowiedz się, dlaczego każdy z nich jest tak wyjątkowy.

Paryż: rejs po Sekwanie i naleśnik przy wieży Eiffla

9. Paryż: rejs po Sekwanie i naleśnik przy wieży Eiffla

Zobacz z wody zabytki Paryża podczas rejsu po Sekwanie. Dowiedz się więcej o atrakcjach dzięki audioprzewodnikowi. Delektuj się tradycyjnym francuskim naleśnikiem przed rejsem lub po. Aby wejść na pokład rejsu, udaj się do „Bateaux Parisiens” / Port de la Bourdonnais tuż obok wieży Eiffla. Weź udział w rejsie wzdłuż Sekwany, aby zrelaksować się, poznać historię Paryża i podziwiać jego liczne zabytki, takie jak Muzeum w Luwrze, Orsay Muzeum, Katedra Notre Dame i wiele mostów z ich unikalną architekturą.  Ciesz się komentarzem z audioprzewodnika na pokładzie. Jest on dostępny w 14 językach i można go również słuchać z aplikacji na smartfonie.  Po zejściu na ląd w miejscu rozpoczęcia rejsu okaż swój kupon pracownikom w bufecie Le Carrousel de la Tour Eiffel u podnóża wieży Eiffla. Spróbuj francuskiego naleśnika z nutellą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną. Możesz też zjeść ten przysmak przed rejsem. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i brzegi Paryża podczas smakowania tego pysznego francuskiego specjału. Wykorzystaj obniżoną cenę na zakup napoju w naleśnikarni.

Paryż: Rejs krajoznawczy po Sekwanie z 4-daniową kolacją

10. Paryż: Rejs krajoznawczy po Sekwanie z 4-daniową kolacją

Nasze molo znajduje się w centrum Paryża, w pobliżu Pont de l'Alma i wielu 5-gwiazdkowych hoteli w mieście. Łatwo dostępne środkami transportu publicznego, Bateaux Mouches są bardzo dobrze obsługiwane. Dostępny jest również bezpłatny parking. Po przybyciu powitają Państwa pracownicy recepcji, którzy zaopiekują się Państwem i pokażą, jak dostać się na łódź, która znajduje się zaledwie kilka kroków dalej. Na łodzi będziesz w rękach naszego Maître d'Hôtel, który zaprowadzi Cię do Twojego stolika i wprowadzi Cię w wieczór. Aperitif zostanie podany, gdy łódź odpłynie z nabrzeża i rozpocznie się przygoda na wodzie. Kierując się na Ile de la Cité, łódź pokaże Ci zabytki Paryża, ale także jego mosty, nabrzeża, domy z widokiem na Sekwanę. Historia Paryża jest przed Tobą! Po dokonaniu wyboru z naszego menu à la carte, dania będą dostarczane do Ciebie, pozostawiając Ci czas między jednym daniem a drugim na pogawędkę, podziwianie krajobrazu przez nasze wykusze lub wspinanie się na górny pokład na niezapomnianą i romantyczną przerwę. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego, zwłaszcza gdy łódź przepływa przed Wieżą Eiffla dokładnie w momencie, gdy świeci wszystkimi światłami. Fortepian i skrzypce będą towarzyszyć kolacji, tworząc radosną i romantyczną atmosferę. Jeśli wybierasz się na pokład na specjalną okazję, nie wahaj się powiedzieć o tym naszym pracownikom: sprawią, że będzie to jeszcze bardziej wyjątkowe. Powrót do doku będzie spokojny, a deser i kawa zakończą wieczór w radosnym i dobrym humorze. Wszystko to jest Sekwaną z Compagnie des Bateaux Mouches!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 82
Sortuj wg:
Strona 1 z 6

Musée d'Orsay: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Musée d'Orsay? Kliknij tutaj.

Musée d'Orsay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 50 927 opinii

Doskonała nocna wycieczka łodzią, która umożliwiła nam zobaczenie wielu zabytków. Dźwięk był genialnym dodatkiem, aby zapewnić dalszy kontekst. zawiedziony tylko godziną, w której musieliśmy stać w kolejce bez prawdziwego powodu, dlaczego ani godzin rzeczywistych rejsów. Po prostu stałeś w kolejce i czekałeś, aż cię wpuszczą. Łódka była tam ale my właśnie staliśmy dla godziny. Jasne czasy dla każdego rejsu byłyby dobre, abyś mógł zdecydować, czy chcesz stać, czy wrócić bliżej czasu. Podejrzewam, że to nie jest naprawione i po prostu czekają, aż pojawi się masa krytyczna. Nie każdy może fizycznie stać przez długi czas i naprawdę zniechęca mnie do robienia tego ponownie.

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

Piękny budynek i bardzo interesującymi zbiorami. Zarówno obrazy, rzeźby ale i stare meble i modele budynków.

In this delightful place like Paris the Seine cruise is a must-have attraction