Dodaj daty

Musée d'Orsay

Musée d'Orsay

Musée d'Orsay – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie z komentarzem audio

1. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie z komentarzem audio

Wyrusz w rejs w obie strony po Sekwanie, który rozpoczyna się u stóp wieży Eiffla. Przepłyń pod mostami Paryża i podziwiaj szereg pięknych zabytków wzdłuż drogi wodnej, słuchając komentarzy na temat Paryża i mijanych zabytków. Podczas rejsu miniesz Wieżę Eiffla, Notre Dame, Hotel de Ville, Luwr i nie tylko. Wybierz rejs nocą, aby uzyskać zupełnie inną perspektywę Miasta Światła, ponieważ miasto staje się oświetlone, gdy zbliża się wieczór. Indywidualne przewodniki audio są dostępne w 14 językach i zawierają komentarze na temat Paryża i jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że przewodnik audio jest dostępny za pośrednictwem smartfona po podłączeniu do Wi-Fi na pokładzie.

Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

2. Paryż: Wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

3. Paryż: Tootbus Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu zaledwie jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce hop-on hop-off! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i nie tylko. Podczas wycieczki po mieście możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby zwiedzić zabytki bardziej szczegółowo. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź Łuk Triumfalny lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest przyjazny dzieciom kanał w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny od momentu pierwszego skasowania i możesz wskakiwać i wyskakiwać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paris2. Opera Garnier - 49, Avenue De L'opéra 75002 Paris3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paris4. Notre-Dame - 13 Rue Saint-Jacques 75005 Paris 5. Musee D'orsay - 8, Quai Anatole-France 75007 Paris6. Concorde - 12, Place De La Concorde 75008 Paris7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paris8. Trocadero - 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paris9. Tour Eiffel - 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III - Invalides - 41, Quai D'orsay 75007 Paryż10.

Paryż: Bilet wstępu do Muzeum Orsay

4. Paryż: Bilet wstępu do Muzeum Orsay

Przeglądaj jedno z najlepszych muzeów sztuki na świecie we własnym tempie dzięki zarezerwowanemu biletowi wstępu na cały dzień do Musée d'Orsay. Musée d'Orsay znajduje się na terenie dawnego dworca kolejowego Gare d'Orsay i jest domem dla jednej z największych francuskich narodowych kolekcji sztuki. Większa część muzeum poświęcona jest malarstwu impresjonistów i postimpresjonistów, ale znajdziesz tu także rzeźby, fotografie i meble. Jest uważana za jedną z najlepszych galerii w Paryżu i zawiera arcydzieła, takie jak Dance at le Moulin de la Galette Renoira, Jabłka i pomarańcze Cézanne’a, autoportrety Van Gogha i wiele innych wyjątkowych dzieł, które będziesz miał okazję podziwiać. Bilet obejmuje również wstęp na trwające wystawy czasowe (bez zarezerwowanego wejścia na określoną godzinę): Van Gogha w Auvers-sur-Oise. Les derniers mois03 października 2023 r. – 28 stycznia 2024 r. Okres ten, choć krótki, oznaczał głęboką ewolucję artystyczną, w wyniku której powstały kultowe arcydzieła, takie jak „Le Docteur Paul Gachet” i „L'église d'Auvers-sur-Oise”. Po burzliwych czasach w Arles i azylu Saint-Rémy Van Gogh szukał pocieszenia w pobliżu Paryża, pod wpływem doktora Gacheta, sojusznika impresjonistów. W ciągu 60 dni stworzył 74 obrazy i 33 rysunki. Ta wystawa, będąca efektem współpracy Musée d'Orsay i Muzeum Van Gogha, upamiętnia ten kluczowy etap w podróży artysty.

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

5. Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Zobacz zabytki Paryża z wody podczas rejsu po Sekwanie i dowiedz się o nich z audioprzewodnika. Skosztuj tradycyjnego francuskiego naleśnika przed lub po rejsie. Aby wziąć udział w rejsie, spotkaj się w "Bateaux Parisiens" / Port de la Bourdonnais tuż obok Wieży Eiffla, aby wejść na pokład łodzi. Podczas rejsu po Sekwanie zrelaksuj się, kontemplując historię Paryża i podziwiając jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze. Ciesz się komentarzem audioprzewodnika na pokładzie dostępnym w 14 językach, którego możesz również słuchać z aplikacji na smartfonie. Przed lub po rejsie delektuj się smakiem prawdziwego francuskiego naleśnika w lokalnym bufecie w pobliżu Wieży Eiffla. Ta wycieczka łączy w sobie elegancję paryskiego zwiedzania z zachwycającymi smakami Francji, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w romantyzmie i kuchni Paryża. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i Paryż, delektując się tym pysznym francuskim przysmakiem.

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

6. Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

7. Paryż: rejs po rzece Illuminations z komentarzem audio

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paris Museum Pass: 2, 4 lub 6 dni

8. Paris Museum Pass: 2, 4 lub 6 dni

Ciesz się wstępem bez kolejki do ponad 60 muzeów i zabytków w Paryżu i jego okolicach, w tym do Luwru, Muzeum Orsay i Centre Pompidou z karnetem Paris Museum Pass. Wybierz jedną z 2, 4 lub 6-dniowych opcji z punktem odbioru dogodnie zlokalizowanym zaledwie 10 minut spacerem od Luwru. Korzyści z karnetu obejmują bezpłatny wstęp do wielu atrakcji, zabytków i muzeów. W Paryżu: Łuk Triumfalny Musée de l’Armée Tombeau de Napoleon 1er Centrum Pompidou Musée National d’Art modern Musée National des Arts Asiatiques Guimet Dekoracje Les Arts Musée des Arts et Métiers Musée de l’Assistance Publique, Hôpitaux de Paris Musée du quai Branly Muzeum Picassa w Paryżu Chapelle expiatoire La Cinémathèque française Musée du Cinema Cité des Sciences et de l’Industrie portiernia Musée National Eugène Delacroix Musée des Égouts de Paris Musée du Louvre - Musée National de la Marine Musée de la Monnaie Cité de l’Architecture et du Patrimoine Musée National des Monuments français Musée Gustave Moreau Musée National du Moyen Âge, Thermes et hôtel de Cluny Cité de la Musique, Musée de la Musique Crypte archéologique de Notre-Dame Tours de Notre-Dame Musée national de l’Orangerie Musée de l'Ordre de la Liberation Musée d’Orsay Panteon Musée des Plans-reliefy Musée de la Poste Muzeum Rodina Sainte-Chapelle Poza Paryżem: Musée de l’Air et de l’Espace Musée d’Archéologie nationale de Saint-Germain-en-Laye Musée National de la Céramique de Sèvres Królewskie Abbaye de Chaalis Musée et domaine nationaux du Château de Compiègne Musée Condé, Château de Chantilly Musée départemental Maurice Denis Château de Fontainebleau Château de Maisons-Laffitte Musée National des Châteaux de Malmaison et Bois-Préau Château de Pierrefonds Musée National de Port-Royal des Champs Château de Rambouillet Musée National de la Renaissance Château d’Ecouen Maison d’Auguste Rodin à Meudon Basilique cathédrale de Saint-Denis Willa Savoye Musée National des Châteaux de Versailles et de Trianon Zamek Vincennes

Paryż: Nocny rejs po Sekwanie z degustacją gofrów

9. Paryż: Nocny rejs po Sekwanie z degustacją gofrów

Odkryj stolicę Francji nocą z oświetlonymi wszystkimi jej wspaniałymi zabytkami. Przeżyj niezapomniane i magiczne chwile. Wyrusz w godzinny rejs na pokładzie nowoczesnej łodzi wyposażonej w audioprzewodniki w 14 językach. Rozpocznij rejs od spotkania u podnóża wieży Eiffla. Wejdź na pokład łodzi wycieczkowej i przepłyń obok zabytków, takich jak Luwr, katedra Notre Dame i Muzeum Orsay. Następnie udaj się dalej w dół Sekwany, aby zobaczyć Grand Palais i wiele mostów o unikalnej architekturze, które same w sobie stanowią arcydzieła. Przed lub po rejsie udaj się na "Place du Trocadéro", aby odebrać gofra i cieszyć się degustacją z najlepszego miejsca do kontemplacji i fotografowania oświetlonej wieży Eiffla.

Paryż: Rejs z kolacją po Sekwanie o 20:30

10. Paryż: Rejs z kolacją po Sekwanie o 20:30

Wejdź na pokład panoramicznego statku i weź udział w rejsie wzdłuż Sekwany w centrum Paryża połączonym z kolacją. Rozkoszuj się 3-daniowym posiłkiem, podziwiając podświetlone nocą zabytki. Zjedz posiłek na pokładzie przeszklonej łodzi i podziwiaj historyczne nabrzeża i słynne zabytki. Przepłyń obok złotej kopuły Les Invalides, budynków parlamentu Francji, byłej stacji kolejowej Beaux-Arts należącej do Muzeum Orsay oraz gotyckiej fasady katedry Notre Dame. Zjedz podczas rejsu 3-daniowy posiłek z opcjonalnymi dodatkami, w tym szampanem, dodatkowymi aperitifami i priorytetowymi miejscami. Po zobaczeniu pięknych widoków i zjedzeniu pysznych potraw zadokuj z powrotem w punkcie początkowym. Usługa Premier: Uprzywilejowane miejsce z przodu łodzi Kieliszek szampana jako aperitif i deser + przystawka + danie główne + ser + deser do wyboru + butelka czerwonego wina i butelka białego wina dla 4 osób Usługa Privileged: Uprzywilejowane miejsce przy oknach Kieliszek szampana jako aperitif + przystawka + danie główne + ser + deser do wyboru + butelka czerwonego wina i butelka białego wina dla 4 osób Usługa Decouvert: Panoramiczny widok Kieliszek szampana jako aperitif + przystawka + danie główne + deser do wyboru + butelka czerwonego lub białego wina dla 4 osób Usługa Etoile: Miejsce na środku łodzi Koktajl kir z białym winem jako aperitif + przystawka + danie główne + deser do wyboru + 1 butelka wina czerwonego lub białego dla 4 osób Dostępna jest opcja wegetariańska.

Liczba znalezionych atrakcji: 160
Sortuj wg::

Musée d'Orsay: najlepsze atrakcje w pobliżu

Musée d'Orsay: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Musée d'Orsay? Kliknij tutaj.

Musée d'Orsay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(50 927 recenzji)

była to jedna z najlepszych rzeczy, jakie zrobiliśmy podczas naszej podróży do Paryża. Dobry stosunek jakości do ceny. skończyliśmy w kolejce przez 40 minut, ponieważ było naprawdę tłoczno. popłynęliśmy łodzią o 19:00 (zachód słońca był o 7:10), więc widzieliśmy wszystko w świetle dziennym, a potem w nocy przy światłach i wróciliśmy, aby zobaczyć blask wieży Eiffla, co było niesamowite

Akcja jest bardzo dobra, ale miejsce spotkania powinno być lepiej oznakowane i oznakowane, aby ułatwić dotarcie do punktu, na przykład podając numer(y) molo.

Tak naprawdę nie słyszeliśmy przewodnika i trwało to trochę dłużej niż godzinę, w przeciwnym razie zbyt dobrze

Świetnie, jednym ze składników, który mi się podobał, jest gra typowo francuskiej muzyki.

niezła jazda, świetna do zrobienia pierwszego dnia