Wybierz daty

Musée d'Orsay

Liczba znalezionych atrakcji: 58
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Musée d'Orsay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Musée d'Orsay? Kliknij tutaj.

Musée d'Orsay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 50 927 opinii

Doskonała nocna wycieczka łodzią, która umożliwiła nam zobaczenie wielu zabytków. Dźwięk był genialnym dodatkiem, aby zapewnić dalszy kontekst. zawiedziony tylko godziną, w której musieliśmy stać w kolejce bez prawdziwego powodu, dlaczego ani godzin rzeczywistych rejsów. Po prostu stałeś w kolejce i czekałeś, aż cię wpuszczą. Łódka była tam ale my właśnie staliśmy dla godziny. Jasne czasy dla każdego rejsu byłyby dobre, abyś mógł zdecydować, czy chcesz stać, czy wrócić bliżej czasu. Podejrzewam, że to nie jest naprawione i po prostu czekają, aż pojawi się masa krytyczna. Nie każdy może fizycznie stać przez długi czas i naprawdę zniechęca mnie do robienia tego ponownie.

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

::Niesamowita przygoda połączenie muzeum z rejsem po Sekwanie jesienną porą. Wejście do Luwr miałam o 9:30, a rejs o 17:00 - cudowne widoki o zachodzie słońca.

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

Piękny budynek i bardzo interesującymi zbiorami. Zarówno obrazy, rzeźby ale i stare meble i modele budynków.