Wieża Eiffla

Ta perła paryskiego krajobrazu będąca symbolem Francji największe wrażenie robi z bliska.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wieża Eiffla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 37 912 opinii

Warte obejrzenia. Nie czekaliśmy zbyt długo na wjazd na szczyt. Można tam wypić szampana i zjeść makaroniki. Jest pokój Eiffla. Sklep z pamiątkami. Super widoki. Zbyt długo bo godzinę trwała opowieść przewodnika a byliśmy zmęczeni po całym dniu. To bym skróciła do pół godziny. Z powrotem można się zatrzymać na pierwszym poziomie. Jest sklep z pamiątkami i restauracja. Szklana podłoga trochę porysowana wiec nie widać dobrze widoku w dół. Na pierwszy termin nie przyszedł przewodnik. Podobno przysłali maila z odwołaniem ale ja nie dostałam. We własnym zakresie biuro umówiło kolejny termin i zmieniono mój bilet na drugi dzień.

A wonderful cruise, everything well prepared. With gratis it is worse, the pancake seller cheated me, scanned the vouchers and said to wait for the pancakes (he didn't give his coupon, which is necessary for issuing the dish). After almost 20 minutes waiting and asking for pancakes, he said that I didn't have his coupons, so there was no order. It was for free, so I didn't lose my money, but I did waste my time and got fooled by man in my country called "chujek".

Cena wysoka Ale : 1 ) obiad w czasie rejsu smaczny 2 ) przewodnik sprawnie zorganizowal wyjazd na szczyt wieży Eiffel’a 3) spektakl w Mouillin Rouge oszalamiajacy ( pelne 90 minut ) Warto !!!

Polecamy! Naprawdę warto! Wesoły przewodnik dodatkowo rozbawił nas trochę swoimi opowiastkami, a widoki - zapierające dech w piersi! Must be w Paryżu!

Wszystko zgodnie z planem bez kolejki prosto na wieże z miłym przewodnikiem polecam !