Dodaj daty

Wieża Eiffla

Ta perła paryskiego krajobrazu będąca symbolem Francji największe wrażenie robi z bliska.

Wieża Eiffla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: degustacja wina na wieży Eiffla z lokalnym producentem

1. Paryż: degustacja wina na wieży Eiffla z lokalnym producentem

Dołącz do lokalnego rzemieślniczego producenta wina na 1. piętrze Wieży Eiffla, aby przeżyć wyjątkowe przeżycie, idealne dla miłośników wina. Podziwiaj widoki Trocadéro z restauracji Madame Brasserie i skosztuj specjalnie wyselekcjonowanej gamy 6 wyśmienitych lokalnych win w połączeniu z różnymi tradycyjnymi serami. Po przyjeździe wejdź na pierwszy poziom najbardziej charakterystycznego punktu Paryża i wejdź do pięknego salonu Madame Brasserie. Dołącz do swoich gospodarzy, którzy są częścią „La Guilde des Artisans de la Tour Eiffel”, sieci rzemieślniczych firm cateringowych, szefów kuchni i producentów wina zaangażowanych w zrównoważony rozwój ekologiczny i odpowiedzialność za lokalne jedzenie i napoje. Dowiedz się o historii i współczesnym odmłodzeniu produkcji wina w regionie paryskim od swoich gospodarzy w języku angielskim. Skosztuj 6 wysokiej jakości win, pochodzących z promienia 50 kilometrów od Wieży Eiffla, wyprodukowanych metodami ekologicznymi, bez użycia ostrych chemikaliów, zgodnie z ekologicznymi metodami produkcji. Pierwsze 4 wina połącz z wyborem starannie wyselekcjonowanych tradycyjnych serów. Zapoznaj się z dostarczonymi broszurami, aby poznać specyfikację każdego wina i sera, podczas gdy Twoi gospodarze przeprowadzą Cię przez proces degustacji. Podczas degustacji lokalnych produktów stań i podziwiaj widoki na Miasto Świateł z salonu z wyjątkowym widokiem na Trocadéro, Pont d'Iéna i Sekwanę.

Paryż: wstęp bezpośredni na wieżę Eiffla i opcjonalny szczyt

2. Paryż: wstęp bezpośredni na wieżę Eiffla i opcjonalny szczyt

Skorzystaj z bezpośredniego wstępu na wieżę Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki ze szczytu tej słynnej budowli. Spędź na wieży dowolną ilość czasu, zwiedzając poszczególne piętra we własnym tempie.  Podziwiaj Paryż z góry i z całkowicie nowej perspektywy. Zachwyć się zabytkową fasadą Luwru oraz biznesową dzielnicą La Defense. Zobacz wielobarwne muzeum Pompidou oraz ogromny biały gmach bazyliki Sacré-Cœur. Odwiedź Bar à Champagne i wypij kieliszek szampana na ostatnim poziomie wieży Eiffla. Zjeżdżając ze szczytu, skorzystaj z wielu ciekawych atrakcji na 1. piętrze. Przekonaj się, czy odważysz się wejść na taras widokowy ze szklaną podłogą.

Paryż: wieża Eiffla – wstęp na szczyt lub na 2. poziom

3. Paryż: wieża Eiffla – wstęp na szczyt lub na 2. poziom

Podziwiaj widoki z lotu ptaka na Paryż z tarasu widokowego na drugim poziomie wieży Eiffla. Twój przewodnik będzie czekał na Ciebie obok wieży Eiffla i przedstawi Ci krótkie wprowadzenie do historii tej budowli. Następnie skorzystaj z bezpośredniego dostępu na drugi poziom i wysłuchaj ciekawych opowieści i anegdot o wyjątkowej historii wieży. Dowiedz się więcej o Mieście Świateł i podziwiaj wyjątkowe widoki na katedrę Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Następnie Twój przewodnik pozwoli Ci zwiedzać wieżę Eiffla we własnym tempie. Wejdź na sam szczyt bez przewodnika, by podziwiać zapierające dech w piersiach widoki, delektując się lampką musującego szampana w barze (jeśli zarezerwowano odpowiednią opcję). W drodze na dół zatrzymaj się na 1. poziomie, by przejść po nowej, szklanej podłodze zawieszonej 61 metrów nad ziemią.

Paryż: schodami na 2. piętro wieży Eiffla i opcja wejścia na szczyt

4. Paryż: schodami na 2. piętro wieży Eiffla i opcja wejścia na szczyt

Odkryj wieżę Eiffla jak nigdy dotąd, wspinając się na nią pieszo. Przewodnik opowie Ci o tej słynnej budowli, a następnie zaprowadzi Cię do kolejki do kasy biletowej. W oczekiwaniu w kolejce na odbiór biletów (czas trwania znajdziesz poniżej) przewodnik podzieli się kilkoma anegdotami. Rozpocznij swoją przygodę, słuchając historii o wznoszeniu wieży i o tym, jak niewiele brakowało, by została rozebrana. W tym samym czasie udaj się na schody i podziwiaj spektakularne widoki. Następnie przejdź ze swoim doświadczonym przewodnikiem na taras widokowy na 2. poziomie i podziwiaj z wysokości Łuk Triumfalny oraz inne symbole Paryża, słuchając wnikliwego i ciekawego komentarza. Gdy skończysz podziwiać zapierające dech w piersi widoki, możesz wrócić na dół, korzystając ze schodów. Dokonując rezerwacji, możesz wybrać bilet obejmujący wejście na szczyt wieży Eiffla. Będziesz mieć wówczas okazję odwiedzenia oryginalnego biura Gustave'a Eiffla i podziwiania panoramy Paryża z najwyższego punktu widokowego.

Paryż: wieża Eiffla – wstęp na szczyt lub na 2. poziom

5. Paryż: wieża Eiffla – wstęp na szczyt lub na 2. poziom

Skróć czas oczekiwania w długich kolejkach do jednego z najbardziej rozpoznawalnych zabytków stolicy Francji dzięki biletowi bezpośredniego wstępu na 2. poziom i szczyt (jeśli wybrano odpowiednią opcję). Dowiedz się więcej o wieży od swojego przewodnika. Odwiedź platformy widokowe i podziwiaj katedrę Notre Dame i kompleks Les Invalides. Zwiedzaj w swoim tempie. Przed wjazdem windą na 2. poziom wysłuchaj krótkiego wprowadzenia na temat historii słynnej wieży. Następnie wjedź winą na szczyt (jeśli Twoja rezerwacja obejmuje odpowiednią opcję). Podziwiaj spektakularne widoki na stolicę Francji i zobacz główne zabytki z góry.

Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

6. Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu krajoznawczego po Sekwanie z aperitifem. Wypij drinka i posłuchaj miksu electro pop stworzonego specjalnie na tę okazję przez DJ-a Tommy'ego Marcusa. Podziwiaj wspaniałe widoki na wieżę Eiffla, Luwr, katedrę Notre-Dame, Muzeum Orsay, most Aleksandra III, Place de la Concorde, Petit Palais i Grand Palais, Pont Marie oraz wiele innych atrakcji. Wypij podczas rejsu jedną lampkę szampana, lampkę wina, kufel piwa albo szklankę napoju bezalkoholowego.

Paryż: wycieczka na wieżę Eiffla z wejściem na szczyt lub 2. poziom

7. Paryż: wycieczka na wieżę Eiffla z wejściem na szczyt lub 2. poziom

Odwiedź najbardziej charakterystyczny symbol stolicy Francji, poznaj jego fascynującą historię i zrób niesamowite zdjęcia Paryża ze szczytu wieży Eiffla. Wybierz między zwiedzaniem szczytu lub 2. piętra. Spotkaj się z opiekunem wycieczki kilka kroków od wieży Eiffla, a następnie wejdź na 2. piętro lub szczyt, w zależności od wybranej opcji. Po drodze opiekun przybliży Ci historię wieży i opowie anegdoty związane z jej budową. Kiedy dotrzesz na 2. poziom lub szczyt wieży, z pewnością zachwyci Cię panoramiczny widok na stolicę Francji. Zrób świetne zdjęcia lub po prostu chłoń panoramę Paryża.

Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

8. Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: wjazd windą na wieżę Eiffla z przewodnikiem

9. Paryż: wjazd windą na wieżę Eiffla z przewodnikiem

Wjedź na słynną wieżę Eiffla i podziwiaj miasto z góry. Weź udział w 2-godzinnej wycieczce w języku angielskim po wieży z przewodnikiem i dowiedz się wszystkiego o początkach i tajemnicach stojących za budową tego architektonicznego arcydzieła. Wsiądź do windy i wjedź na platformę widokową na 2. poziomie, a jeśli wybierzesz bilet na szczyt, udaj się aż na sam szczyt. Stamtąd podziwiaj niesamowitą panoramę stolicy Francji, w tym Sacré Coeur, Luwr i Łuk Triumfalny. Skojrzystaj z dodatkowej opcji w postaci godzinnego rejsu po Sekwanie, w którym możesz wziąć udział w dowolnym dniu i godzinie po wizycie na wieży Eiffla. Podziwiaj wpisane na listę UNESCO budynki położone nad brzegiem rzeki, w tym wieżę Eiffla, Les Invalides, katedrę Notre-Dame i Conciergerie. Podczas rejsu przepłyniesz obok domów na wodzie i restauracji.

Paryż: bilet na szczyt wieży Eiffla i rejs po Sekwanie

10. Paryż: bilet na szczyt wieży Eiffla i rejs po Sekwanie

Dzięki łączonemu biletowi na wieżę Eiffla i na rejs po Sekwanie możesz podziwiać najsłynniejsze zabytki Paryża. Skorzystaj z przyspieszonego wstępu, a następnie we własnym tempie zwiedź paryską „żelazną damę” aż po jej szczyt. Twój bilet obejmuje godzinny rejs po Sekwanie, w którym możesz wziąć udział w dowolnym momencie swojego pobytu w Paryżu. Podziwiaj wpisane na listę UNESCO budynki położone nad brzegiem rzeki, w tym wieżę Eiffla, Les Invalides, katedrę Notre-Dame i Conciergerie. Podczas rejsu przepłyniesz obok domów na wodzie i restauracji.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 189
Sortuj wg:
Strona 1 z 12

Wieża Eiffla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 81 538 opinii

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

Bardzo udana wycieczka. Wszystko w super atmosferze i bez najmniejszych problemów. Zespół bardzo pomocny i otwarty. Super.

Niewątpliwie jedna z lepszych atrakcji w Paryżu. Nawet jesienią. Wybrałabym się jeszcze raz!

Niestety szczyt był zamknięty, ale ogólne wrażenie bardzo fajne

It was a well organised trip with a very informative guide.