Atrakcje i wycieczki
Wieża Eiffla

Ta perła paryskiego krajobrazu będąca symbolem Francji największe wrażenie robi z bliska.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wieża Eiffla: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 30 163 opinii

Nasz przewodnik Antoni był niesamowity! Mówił po angielsku i hiszpańsku i nie spieszył się, aby upewnić się, że hiszpańska osoba z naszej grupy podąża sama (mówiła trochę po angielsku, ale wszyscy byliśmy w porządku, że poświęcił dodatkowy czas na przetłumaczenie jej na hiszpański) . Antoni wskazał wszystkie najważniejsze zabytki, a także mniej znane muzea. Właściwie żałuję, że nie odbyliśmy tej trasy z Antonim przez pierwsze 1-2 dni, ponieważ dał nam tak wiele wspaniałych wskazówek, gdzie się udać! Gorąco polecam Antoniego i zrobię to na początku podróży! ❤️

Wybraliśmy się na wycieczkę w nocy, aby cieszyć się światłami Paryża. Nie zawiedliśmy się! Noc była zimna i trochę przewiewna, ale byliśmy na to ubrani. Ani mój mąż, ani ja nie lubimy wysokości, ale to była obowiązkowa pozycja podczas naszej wizyty w Paryżu. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i został, aby odpowiedzieć na nasze pytania. Nigdy nie sprawił, że poczuliśmy się, jakbyśmy naruszali jego czas. Teraz chciałbym wrócić w ciągu dnia, aby zobaczyć Paryż w „innym świetle!” Całe doświadczenie to coś, co kochaliśmy i nigdy nie zapomnimy!

Bardzo cierpliwy, przyjazny i pouczający przewodnik. Sprawiło, że doświadczenie było bardzo przyjemne i wskazało punkty orientacyjne. Odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania, które mieliśmy i byliśmy bardzo uprzejmi. Zdecydowanie polecam.

Wszysto ok. Przewodnik byl o czasie, cala procedura i opieka profesjonalna. Nie mielismy zadnych problemow. Dziekujemy:)

W kolejce staliśmy może 15 min. Szybko i sprawnie i bezproblemowo przeszliśmy przez kontrolę. Polecam wszystkim