Dodaj daty

Wieża Eiffla

Ta perła paryskiego krajobrazu będąca symbolem Francji największe wrażenie robi z bliska.

Wieża Eiffla – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

1. Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się wstępem na Wieżę Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej budowli. Spędź tyle czasu, ile chcesz w wieży i odkrywaj różne poziomy we własnym czasie wolnym. Zobacz Paryż z góry iz zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i dzielnicę finansową La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i ogromną białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Zatrzymaj się w Champagne Bar na najwyższym piętrze na kieliszek szampana. Schodząc w dół, weź udział w wielu interesujących zajęciach na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, chodząc po szklanej podłodze!

Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

2. Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Wycieczka autobusem Tootbus Hop-on Hop-off Discovery Bus Tour

3. Paryż: Wycieczka autobusem Tootbus Hop-on Hop-off Discovery Bus Tour

Poznaj to, co najlepsze w Paryżu w ciągu jednego, dwóch lub trzech dni dzięki tej wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania! W 100% czyste autobusy zapewniają wygodny i wygodny sposób na zobaczenie najważniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Luwru, katedry Notre-Dame, Pól Elizejskich, Łuku Triumfalnego, Wieży Eiffla i innych. Podczas zwiedzania miasta możesz skorzystać z komentarza audioprzewodnika, aby dowiedzieć się więcej o Paryżu i wysiąść na dowolnym przystanku, aby bardziej szczegółowo poznać zabytki. Odwiedź Luwr, podziwiaj katedrę Notre Dame, zrób zakupy na Polach Elizejskich, odwiedź szczyt Łuku Triumfalnego lub Wieżę Eiffla i podziwiaj niesamowite widoki na miasto. Wybierz się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej, Marais lub Ile de Saint Louis i dowiedz się więcej o Paryżu dzięki komentarzowi audioprzewodnika. Dla najmłodszych dostępny jest kanał przyjazny dzieciom w języku angielskim i francuskim. Twój bilet jest ważny przez 24, 48 lub 72 godziny po pierwszej walidacji i możesz wsiadać i wysiadać z autobusu tyle razy, ile chcesz w okresie ważności. Przystanki na trasie są następujące: 1. Haussmann – Grands Magasins – 11, Rue Auber 75009 Paryż2. Opera Garnier – 49, Avenue De L’opéra 75002 Paryż3. Musee Du Louvre – Place Du Carrousel 75002 Paryż4. Notre-Dame – 4, Rue Du Petit Pont 75005 Paryż5. Musee D’orsay – 8, Quai Anatole-France 75007 Paryż6. Concorde – 12, Place De La Concorde 75008 Paryż7. Champs-Elysees – Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż8. Trocadero – 50, Avenue Du Président Wilson 75016 Paryż9. Tour Eiffel – 69, Quai Branly 75007 Paryż10. Pont Alexandre III – Invalides – 41, Quai D’orsay 75007 Paryż

Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

4. Paryż: Rejs po Sekwanie i degustacja naleśników w pobliżu wieży Eiffla

Zobacz z wody zabytki Paryża podczas rejsu po Sekwanie. Dowiedz się więcej o atrakcjach dzięki audioprzewodnikowi. Delektuj się tradycyjnym francuskim naleśnikiem przed rejsem lub po. Aby wejść na pokład rejsu, udaj się do „Bateaux Parisiens” / Port de la Bourdonnais tuż obok wieży Eiffla. Weź udział w rejsie wzdłuż Sekwany, aby zrelaksować się, poznać historię Paryża i podziwiać jego liczne zabytki, takie jak Muzeum w Luwrze, Orsay Muzeum, Katedra Notre Dame i wiele mostów z ich unikalną architekturą.  Ciesz się komentarzem z audioprzewodnika na pokładzie. Jest on dostępny w 14 językach i można go również słuchać z aplikacji na smartfonie.  Po zejściu na ląd w miejscu rozpoczęcia rejsu okaż swój kupon pracownikom w bufecie Le Carrousel de la Tour Eiffel u podnóża wieży Eiffla. Spróbuj francuskiego naleśnika z nutellą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną. Możesz też zjeść ten przysmak przed rejsem. Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i brzegi Paryża podczas smakowania tego pysznego francuskiego specjału. Wykorzystaj obniżoną cenę na zakup napoju w naleśnikarni.

Paryż: 1-godzinny rejs po rzece z iluminacjami

5. Paryż: 1-godzinny rejs po rzece z iluminacjami

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Paryż: wejście na szczyt wieży Eiffla lub wejście na drugie piętro

6. Paryż: wejście na szczyt wieży Eiffla lub wejście na drugie piętro

Podziwiaj Paryż z lotu ptaka z tarasu widokowego na drugim piętrze Wieży Eiffla. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem obok Wieży Eiffla, aby zapoznać się z jej historią. Następnie skorzystaj z dostępu windą na drugie piętro i posłuchaj ciekawych opowieści i anegdot o wyjątkowej historii wieży z przewodnika. Dowiedz się więcej o „Mieście Świateł” i podziwiaj uprzywilejowane widoki na Notre Dame, Luwr, Łuk Triumfalny i Les Invalides. Twój przewodnik zostawi Cię, abyś mógł cieszyć się Wieżą Eiffla we własnym tempie. Wejdź na szczyt (jeśli zarezerwowano opcję) w wolnym czasie, aby podziwiać jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach widoki i wypij kieliszek szampana w barze Champagne (jeśli zarezerwowano opcję) . Idąc w dół, zatrzymaj się na pierwszym piętrze, aby przejść po nowej szklanej podłodze, 200 stóp nad ziemią.

Paryż: wejście na szczyt wieży Eiffla lub wejście na drugie piętro

7. Paryż: wejście na szczyt wieży Eiffla lub wejście na drugie piętro

Zwiedź jeden z najbardziej niezapomnianych zabytków stolicy z biletem wstępu na drugi poziom i, jeśli wybrano taką opcję, na szczyt. Dowiedz się więcej o wieży od swojego przewodnika. Ciesz się platformami widokowymi i podziwiaj katedrę Notre Dame, Les Invalides we własnym tempie. Po krótkim wprowadzeniu, które przybliży Ci historię charakterystycznej wieży, wjedź windą na drugie piętro. Udaj się na szczyt windą, jeśli wybrałeś tę opcję. Podziwiaj spektakularne widoki francuskiej stolicy i zobacz z góry charakterystyczne zabytki.

Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

8. Paryż: Wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off z opcjonalnym rejsem

Zanurz się w Mieście Świateł podczas wycieczki piętrowym autobusem po Paryżu z możliwością wsiadania i wysiadania. Dzięki wygodnym siedzeniom i zabawnemu komentarzowi audio odkryjesz fascynującą historię i życie codzienne tego niesamowitego miejsca. Eksploruj we własnym tempie, nie martwiąc się o transport ani poruszanie się po ruchliwym mieście poniżej. Nasze autobusy z otwartym dachem zabiorą Cię do najbardziej znanych miejsc w Paryżu, w tym do Łuku Triumfalnego, Grand Palais, Opery Garnier, Pola Marsowe i Notre Dame. Dzięki kluczowym przystankom przy atrakcjach, które trzeba zobaczyć, możesz wsiadać i wysiadać tyle razy, ile chcesz, i nie spiesz się w każdym miejscu. Ułatwiamy zobaczenie najważniejszych atrakcji na Twojej liście atrakcji Paryża, wybierając bilet jednodniowy lub dwudniowy. Podziwiaj wspaniałe widoki ze szczytu Wieży Eiffla, zrób zdjęcie w Trocadéro i spaceruj po pięknych ogrodach Musée Rodin. A jeśli potrzebujesz przerwy od zwiedzania, po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się w autobusie, podziwiając piękne widoki Paryża z góry. Nasz najnowocześniejszy wielojęzyczny audioprzewodnik jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki, dostarczając informacji o wyjątkowej historii i kulturze każdego punktu orientacyjnego. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię architektura Luwru, czy urok Pól Elizejskich, nasz audioprzewodnik pomoże Ci. Spraw, aby Twoja paryska przygoda stała się jeszcze bardziej niezapomniana dzięki rejsowi po Sekwanie. Ten 1-godzinny rejs po rzece prezentuje najlepsze zabytki nad rzeką w Paryżu. Zobaczysz piękne pomniki i kultowe mosty z komentarzem na żywo wyjaśniającym ich znaczenie historyczne i kulturowe. Rejsy rozpoczynają się przy Wieży Eiffla. Niezależnie od tego, czy jesteś gościem po raz pierwszy, czy doświadczonym podróżnikiem, nasza wycieczka Big Bus Hop-On Hop-Off to doskonały sposób na poznanie tego, co najlepsze w Paryżu.

Paryż: schodami na 2. piętro wieży Eiffla i opcja wejścia na szczyt

9. Paryż: schodami na 2. piętro wieży Eiffla i opcja wejścia na szczyt

Odkryj wieżę Eiffla jak nigdy dotąd, wspinając się na nią pieszo. Przewodnik opowie Ci o tej słynnej budowli, a następnie zaprowadzi Cię do kolejki do kasy biletowej. W oczekiwaniu w kolejce na odbiór biletów (czas trwania znajdziesz poniżej) przewodnik podzieli się kilkoma anegdotami. Rozpocznij swoją przygodę, słuchając historii o wznoszeniu wieży i o tym, jak niewiele brakowało, by została rozebrana. W tym samym czasie udaj się na schody i podziwiaj spektakularne widoki. Następnie przejdź ze swoim doświadczonym przewodnikiem na taras widokowy na 2. poziomie i podziwiaj z wysokości Łuk Triumfalny oraz inne symbole Paryża, słuchając wnikliwego i ciekawego komentarza. Gdy skończysz podziwiać zapierające dech w piersi widoki, możesz wrócić na dół, korzystając ze schodów. Dokonując rezerwacji, możesz wybrać bilet obejmujący wejście na szczyt wieży Eiffla. Będziesz mieć wówczas okazję odwiedzenia oryginalnego biura Gustave'a Eiffla i podziwiania panoramy Paryża z najwyższego punktu widokowego.

Paryż: wycieczka z przewodnikiem po wieży Eiffla windą

10. Paryż: wycieczka z przewodnikiem po wieży Eiffla windą

Zwiedź słynną Wieżę Eiffla i podziwiaj miasto z góry. Ciesz się 2-godzinną wycieczką z przewodnikiem po wieży w języku angielskim, aby dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu i tajemnicach budowy tego arcydzieła architektury. Złap windę i wjedź na platformę widokową na drugim piętrze, a jeśli wybierzesz bilet na szczyt, udaj się na sam szczyt. Stamtąd podziwiaj niesamowite panoramiczne widoki na francuską stolicę, w tym Sacré Coeur, Luwr i Łuk Triumfalny. Opcja włączenia godzinnego rejsu po Sekwanie, dostępna w dowolnym dniu i o dowolnej porze po wizycie na Wieży Eiffla. Podziwiaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO budynki wzdłuż brzegów rzeki, w tym Wieżę Eiffla, Les Invalides, Notre-Dame de Paris i Conciergerie. Po drodze mijaj pływające łodzie mieszkalne i restauracje.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 215
Sortuj wg:
Strona 1 z 14

Wieża Eiffla: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wieża Eiffla? Kliknij tutaj.

Wieża Eiffla: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 81 538 opinii

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

Bardzo udana wycieczka. Wszystko w super atmosferze i bez najmniejszych problemów. Zespół bardzo pomocny i otwarty. Super.

Niewątpliwie jedna z lepszych atrakcji w Paryżu. Nawet jesienią. Wybrałabym się jeszcze raz!

Niestety szczyt był zamknięty, ale ogólne wrażenie bardzo fajne

It was a well organised trip with a very informative guide.