Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Cannes

Skosztuj doskonałych win, delektuj się słońcem i zobacz kultowe samochody w tym eleganckim mieście na Riwierze Francuskiej.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 102
Sortuj według:
Strona 1 z 7

Często zadawane pytania dotyczące: Cannes

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cannes?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cannes

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cannes to:

Monako

Cannes: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cannes? Kliknij tutaj.

Cannes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5672 opinii

Nasz przewodnik był niesamowity od chwili, gdy nas odebrał, był szczęśliwy i jowialny nic nie przeszkadzało nam w miejscach dłuższych niż było na liście, dzięki czemu mieliśmy dużo czasu, aby zobaczyć wszystko, co zawsze informował nas po angielsku, a inne po francusku. autobus był minivanem tylko 8 w naszej podróży było idealne, aby uzyskać widok na wiele miejsc, które chcieliśmy zobaczyć?

Świetnie się bawiliśmy z Cecyle. To była niesamowita i komfortowa podróż całej francuskiej rewii. Omówiliśmy Saint Vence, Cannes, Antibes, Eze, Monte Carlo, Monako itp. Musisz wziąć udział w tej wycieczce, a Cecyle ma dużą wiedzę na temat okolicy

Bardzo przyjemny pobyt na wyspie. Cisza, spokój, relaks. Liczne twarzystwo ptaków! Twierdzę warto zobaczyć, niestety jest słabo oznakowana, nie jest łatwo się zorientować co gdzie jest. warto zarezerwować więcej czasu. (3,5 h to zbyt malo)

Spędziliśmy niesamowity dzień na zwiedzaniu francuskiej Riwiery. Roman wykonał świetną robotę i przekroczył nasze oczekiwania, aby zapewnić nam niezapomniane wrażenia. Dziękuję Romanie

Idealne miejsce! Ma swój urok i klimacik! Super, jeszcze napewno tam wrócę