Atrakcje i wycieczki
Cannes

Skosztuj doskonałych win, delektuj się słońcem i zobacz kultowe samochody w tym eleganckim mieście na Riwierze Francuskiej.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Cannes

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Cannes?

Na jakich wycieczkach w: Cannes obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Zaplanuj pobyt

 • Ochrona przed słońcem

  Cannes to miasto śródziemnomorskie, więc podczas wizyty w tym mieście należy zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem.

 • Restauracje

  Cannes to ulubione miejsce gwiazd i bogaczy. Aby zjeść posiłek w bardziej przystępnej cenie, udaj się poza ulicę Antibes.

 • Wycieczki całodniowe

  Jeśli wciąż mało Ci luksusów i elegancji, wybierz się na wycieczkę całodniową z Cannes do Księstwa Monako, samochodem czy nawet łodzią.

 • Bezpieczeństwo

  Niestety bogactwo przyciąga do Cannes również przestępców. Nie obnoś się z posiadaną gotówką i ubieraj się raczej skromnie, chyba że wymaga tego okazja.

Przydatne informacje

 • Język
  Francuski
 • Waluta
  EUR (€)
 • Strefa czasowa
  UTC (+02:00)
 • Kod kraju
  +33
 • Najlepszy czas na zwiedzanie
  Jeśli nie chcesz rezerwować pobytu z dużym wyprzedzeniem i nie lubisz wielotysięcznych tłumów, radzimy unikać maja, kiedy to odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Temperatury zaczynają spadać dopiero w listopadzie. Co prawda nie jest to najlepsza pora na pływanie, ale ceny są wtedy znacznie niższe.

Cannes: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cannes? Kliknij tutaj.

Cannes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3816 opinii

Niesamowite i warte tego. Nasz przewodnik nazywał się parfait i doskonale wyjaśniał historię Francji, a przygody zwiedzania w każdym mieście były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju

Aktywność pozwala w skondensowany sposób odwiedzić wiele miejsc w regionie. Nasz przewodnik dał nam również wiele dobrych propozycji wycieczek indywidualnych i restauracji.

doskonały przewodnik zabrał nas w najlepsze miejsca wyjaśniając z niezwykłą umiejętnością i wiedzą pełnił funkcję fotografa i prowadziliśmy miłe rozmowy przez całą podróż

Doskonała wycieczka. Przewodnik był najlepszy! Wysoce rekomendowane

Nasz kierowca / gość od wycieczek jest zabawny. Dba o wszystkich.