Cannes – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Nicei: Lazurowe Wybrzeże w 1 dzień

1. Z Nicei: Lazurowe Wybrzeże w 1 dzień

Zachwyć się krajobrazami i miastami Lazurowego Wybrzeża w ramach tej całodniowej wycieczki z Nicei. Podróżuj na pokładzie przestronnego i klimatyzowanego autobusu, kierując się do niesamowitych miejsc, w tym do urokliwej miejscowości Èze, Monako i Cannes. Skorzystaj z usługi odbioru ze swojego hotelu lub innego miejsca w Nicei (odbiór odbywa się w godz. 8.30–9.00). Rozpocznij ten pełen wrażeń dzień od 15-minutowej przejażdżki wzdłuż Moyenne Corniche. Podziwiaj panoramiczne widoki na porty w miejscowościach Villefranche-sur-Mer i Saint-Jean-Cap-Ferrat. Następnie wybierz się w wyjątkową podróż i odwiedź średniowieczne miasteczko Èze. Zachwyć się wspaniałą panoramą tego pięknego miejsca i poznaj sekrety perfumiarstwa, zwiedzając bezpłatnie perfumerię Fragonard z przewodnikiem. Kolejny przystanek na trasie wycieczki to Księstwo Monako. Spędzisz tam czas, odkrywając stare miasto, katedrę i pałac oraz przyglądając się ceremonii zmiany warty. Następnie udasz się wzdłuż toru Formuły 1 do Monte Carlo z kasynem i ekskluzywnymi sklepami. Odwiedź jedną z wielu znakomitych restauracji, jakie działają w Monako, by zjeść lunch. Około godz. 13.00 wraz ze swoim kierowcą-przewodnikiem wyruszysz do miasta Antibes, które słynie ze swych morskich tradycji i oferuje szereg luksusowych przyjemności. Odwiedź stare miasto oraz Przystań Miliarderów – największą w Europie marinę uczęszczaną przez osoby ze świata biznesu, która wprost kipi luksusem. Udaj się do następnego punktu na trasie wycieczki – miejscowości Saint-Paul-de-Vence. Zachwyć się miasteczkiem nazywanym „klejnotem Prowansji”, w którym mieszkało wielu malarzy i artystów. Podczas spaceru po tym średniowiecznym mieście obronnym poczujesz wielowiekową historię i twórczość artystyczną. Ostatnie miejsce docelowe stanowi Cannes – słynne miasto gwiazd. Odkryj Beverly Hills Francji, udaj się na spacer wzdłuż słynnej promenady „La Croisette” oraz podziwiaj luksusowe hotele, restauracje i sklepy. Postaw stopę na słynnym festiwalowym czerwonym dywanie niczym prawdziwa gwiazda Hollywood.

Z Cannes: bilety promowe na wyspę Sainte-Marguerite

2. Z Cannes: bilety promowe na wyspę Sainte-Marguerite

Odkryj wyspę Sainte-Marguerite z Wysp Leryńskich dzięki biletowi na prom w obie strony z Cannes. Ciesz się dniem we własnym tempie, spacerując, opalając się i pływając. Zobacz tajemniczego Człowieka w celi Żelaznej Maski i odkryj spokojny las, zatoczki i plaże wyspy. Po przyjeździe wybierz się na spacer po lesie wzdłuż brzegu w pobliżu stawu Bateguier, idealnego miejsca do obserwowania ptaków. Kontynuuj podróż do obowiązkowego fortu królewskiego, w którym możesz cofnąć się do czasów antycznych i poznać historię wyspy. W forcie znajdź człowieka w celi żelaznej maski i odwiedź Muzeum Morza z dużą kolekcją archeologii podwodnej. Na lunch zatrzymaj się w restauracji nad wodą lub wybierz się na piknik na plaży przed powrotem do Cannes.

Bilet w obie strony na prom: z Cannes na Île Ste.-Marguerite

3. Bilet w obie strony na prom: z Cannes na Île Ste.-Marguerite

Zarezerwuj z wyprzedzeniem swoje bilety na prom w obie strony, aby udać się na wyspę św. Małgorzaty (Sainte-Marguerite) z Cannes. Kiedy tylko zejdziesz z pokładu promu na wyspę, oczarują się aromaty sosny i eukaliptusa. Podąż oznaczonymi szlakami, aby wybrać się na botaniczną i historyczną eksplorację wyspy. Szlak poprowadzi Cię nad staw Batéguier, gdzie można obserwować wiele gatunków ptaków wędrownych, i do Point de la Convention, gdzie zobaczysz unikatowe gatunki roślin. Kontynuuj wycieczkę w kierunku Fort Royal, dawnej rezydencji legendarnego człowieka w żelaznej masce. Na temat historii regionu dowiesz się w Muzeum Morza, które otacza ufortyfikowany wał obronny. Na prom i wyspę św. Małgorzaty możesz zabrać ze sobą psa, musi on jedynie pozostać na smyczy.

Z Cannes: Odkryj Calanques Esterel

4. Z Cannes: Odkryj Calanques Esterel

Wyrusz na ekspedycję odkrywczą Esterel, jej ukrytych jaskiń i typowej śródziemnomorskiej scenerii. Dołącz do wycieczki łodzią wypływającą z Cannes i ciesz się możliwością pływania w krystalicznie czystych wodach. Podziwiaj imponujące panoramy nabrzeża i spokojne zatoki. Dołącz do swojego profesjonalnego kapitana na pokładzie półsztywnej łodzi. Wyrusz w miejsce spotkania w Cannes i popłyń w kierunku Esterel. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, odkrywając to niezwykłe wybrzeże, z jego wspaniałymi plażami i tajemniczymi zatoczkami, do których można dotrzeć tylko łodzią. Odkryj tajemnice wybrzeża Corniche d'Or z naszym lokalnym kapitanem.

Cannes: transport łodzią do Saint-Tropez i z powrotem

5. Cannes: transport łodzią do Saint-Tropez i z powrotem

Przepłyń promem z Cannes do Saint-Tropez w zaledwie godzinę i 15 minut. Podczas rejsu będziesz mieć okazję podziwiania oszałamiających krajobrazów Lazurowego Wybrzeża. Zwiedź Saint-Tropez – miejscowość, która łączy w sobie wszystkie uroki Prowansji. Odwiedź butiki, Place des Lices, Quartier de la Ponche, cytadelę, kościół, Musée de l’Annonciade oraz inne słynne atrakcje Saint-Tropez. Skorzystaj z 5 godzin czasu wolnego, zanim wrócisz promem do Cannes. Na pokładzie będziesz mieć możliwość nabycia napojów oraz przekąsek.

Cannes: Wycieczka łodzią i snorkelingiem

6. Cannes: Wycieczka łodzią i snorkelingiem

Po przybyciu na miejsce spotkania otrzymasz cały niezbędny sprzęt do nurkowania, w tym płetwy, maskę, kombinezon i małą nadmuchiwaną tratwę. Po odprawie prowadzonej przez doświadczonego instruktora, który wyjaśni Twoją trasę, co zobaczysz i gdzie będziesz pływać. Przekażą ci również szczegółowe informacje na temat niezbędnych środków bezpieczeństwa i ochrony. Następnie wsiądziesz do wygodnej łodzi na wycieczkę do miejsca na Wyspach Lérins, przed Cannes lub wzdłuż Estérel w kierunku Saint Raphael, gdzie znajdują się piękne formacje skalne. Łódź zatrzyma się na skalistym dnie, gdzie będziesz mógł zobaczyć i popływać wśród flory i fauny Morza Śródziemnego. Spędź około 2 godzin pływając, ciesząc się słońcem z łodzi lub w cieniu, zanim wrócisz do miejsca spotkania około 18:00. Łódź jest dobrze zaopatrzona w wodę pitną i możesz zabrać ze sobą rzeczy osobiste, aby cieszyć się podczas podróży.

Cannes 2,5-godzinna wycieczka rowerem elektrycznym

7. Cannes 2,5-godzinna wycieczka rowerem elektrycznym

Odkryj Cannes w wyjątkowy i ekologiczny sposób dzięki naszej usłudze wycieczek rowerowych po mieście! Nasza 2,5-godzinna wycieczka rowerowa pozwoli Ci zanurzyć się w sercu tego wspaniałego miejsca na Lazurowym Wybrzeżu. Podziwiaj wspaniałe piaszczyste plaże, luksusowe hotele, butiki znanych projektantów i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Nasza starannie zaprojektowana wycieczka pozwoli Ci odkryć każdy aspekt Cannes, od miejsc, które trzeba zobaczyć, po mało znane skarby. Organizujemy również wycieczki dostosowane do Twoich potrzeb! Wyjazd zaczyna się o 10 rano

Rejs katamaranem Cannes Royal Regatta

8. Rejs katamaranem Cannes Royal Regatta

Oglądaj wyścigi w Zatoce Cannes tak blisko, jak to możliwe! 10:45: Bosrd – katamaran Rivage Croisière. Wypłynięcie ze starego portu w Cannes. Śledź wyścigi Régates Royales w Zatoce Cannes i w kierunku masywu l'Esterel. Podczas nawigacji otrzymasz kieliszek szampana*. *Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia 13-godzinny zimny lunch w formie bufetu serwowany na pokładzie. 14:30 Powrót do starego portu w Cannes i zejście pasażerów na ląd.

Cannes: Prywatna wycieczka łodzią na Wyspy Leryńskie i Cap d'Antibes

9. Cannes: Prywatna wycieczka łodzią na Wyspy Leryńskie i Cap d'Antibes

Podziwiaj wody Lazurowego Wybrzeża podczas rejsu prywatną łodzią ze sternikiem. Rejs wzdłuż wybrzeża Golfe-Juan, aby zobaczyć Wyspy Leryńskie i Cap d'Antibes. Dostosuj wycieczkę do własnych potrzeb, korzystając z przystanków na pływanie i nurkowanie w błękitnych wodach lub zrób sobie przerwę na spacer po jednej z wysp. Zacznij od przystani Camille Rayon, do której można łatwo dojechać samochodem lub transportem publicznym z Cannes i Antibes. Spotkaj się ze swoim kapitanem i zapoznaj się z łodzią pilota, w tym z dużym kokpitem ze schowkiem, siedzeniami i stołem dla pasażerów, kabiną dziobową i platformą do pływania. Wyrusz w rejs, aby odkryć Riwierę Francuską z nowej perspektywy. Rejs do malowniczego Cap d'Antibes, a następnie przez Zatokę Juan na Wyspy Leryńskie. Tutaj możesz znaleźć miejsca do zakotwiczenia łodzi i skorzystać z dostarczonego sprzętu do nurkowania i desek do wiosłowania. Jedzenie i napoje są dozwolone na pokładzie, z dostępnym miejscem do przechowywania toreb. Skorzystaj z restauracji w marinie i na wyspach, a także z łodzi dostarczających przekąski, lody i napoje. Dostosuj wycieczkę do swoich życzeń podczas rejsu, pływania i relaksu podczas podróży. Spaceruj po jednej z Wysp Leryńskich, zanim wyruszysz w relaksującą podróż z powrotem do przystani.

Saint Paul de Vence, Antibes i Cannes z Nicei

10. Saint Paul de Vence, Antibes i Cannes z Nicei

Odbierz w miejscu zakwaterowania o 13:30, aby odkryć najpiękniejsze miasta Lazurowego Wybrzeża i ich wspaniałe atrakcje w ciągu pół dnia. Odwiedź Saint Paul-De-Vence, aby podziwiać klejnot Prowansji, w którym było wielu malarzy i artystów. Możesz poczuć historię i kreatywność artystyczną. To wyjątkowe miejsce i miejsce, którego nie można przegapić. Następnie udaj się do Antibes, aby przejść przez stare miasto i rynek do Przystani Miliarderów, gdzie można podziwiać luksusowe jachty należące do międzynarodowych firm. Twoim ostatnim celem będzie Cannes, miasto aktorów i celebrytów, znane jako Hollywood Francji. Będziesz odkrywać Beverly Hills we Francji i chodzić po słynnej Croisette. Ciesz się restauracjami i luksusowymi sklepami, gdy postawisz stopę na słynnym festiwalu filmowym na czerwonym dywanie.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Cannes
Skosztuj doskonałych win, delektuj się słońcem i zobacz kultowe samochody w tym eleganckim mieście na Riwierze Francuskiej.

Najciekawsze atrakcje

Cannes: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 112
Sortuj wg::
Strona 1 z 7

Niezwykłe doznania

Cannes: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Cannes

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cannes

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Cannes to:

Monako

Jakie są najlepsze atrakcje w: Cannes dla osób z dziećmi?

Jakie są najlepsze niedrogie wycieczki w: Cannes?

Cannes: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cannes? Kliknij tutaj.

Cannes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5672 opinii

Nasz przewodnik był niesamowity od chwili, gdy nas odebrał, był szczęśliwy i jowialny nic nie przeszkadzało nam w miejscach dłuższych niż było na liście, dzięki czemu mieliśmy dużo czasu, aby zobaczyć wszystko, co zawsze informował nas po angielsku, a inne po francusku. autobus był minivanem tylko 8 w naszej podróży było idealne, aby uzyskać widok na wiele miejsc, które chcieliśmy zobaczyć?

Świetnie się bawiliśmy z Cecyle. To była niesamowita i komfortowa podróż całej francuskiej rewii. Omówiliśmy Saint Vence, Cannes, Antibes, Eze, Monte Carlo, Monako itp. Musisz wziąć udział w tej wycieczce, a Cecyle ma dużą wiedzę na temat okolicy

Bardzo przyjemny pobyt na wyspie. Cisza, spokój, relaks. Liczne twarzystwo ptaków! Twierdzę warto zobaczyć, niestety jest słabo oznakowana, nie jest łatwo się zorientować co gdzie jest. warto zarezerwować więcej czasu. (3,5 h to zbyt malo)

Spędziliśmy niesamowity dzień na zwiedzaniu francuskiej Riwiery. Roman wykonał świetną robotę i przekroczył nasze oczekiwania, aby zapewnić nam niezapomniane wrażenia. Dziękuję Romanie

Idealne miejsce! Ma swój urok i klimacik! Super, jeszcze napewno tam wrócę