Atrakcje i wycieczki Grasse

Grasse – najciekawsze atrakcje

Grasse: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grasse? Kliknij tutaj.

Grasse: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 657 opinii

UWIELBIAŁEM naszą trasę z Nordin. Był taki przyjazny i kompetentny. Zwiedzanie części Nicei poza zwykłymi atrakcjami turystycznymi głównej części miasta było punktem kulminacyjnym naszej podróży. Wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki i niesamowicie urocze zabytkowe wioski. Bardzo podobał nam się również nasz postój w perfumerii Fragonard - było to bardzo interesujące poznawanie procesu i uwielbialiśmy kupować ich piękne produkty. Dziękujemy Nordin za wspaniałe wrażenia, doceniamy Twoją życzliwość i doskonałą jazdę czuliśmy się bardzo bezpiecznie pomimo wąskich dróg i wysokich wzniesień.

Dla osób, które niedługo są w Nicei, wycieczka jest najlepszym (i szczerze, jedynym możliwym) sposobem na zobaczenie tych stron. Wycieczka ma znakomitą organizację i idealną równowagę między czasem spędzonym w grupie a prywatnym czasem zwiedzania. Małe miasteczka są niesamowite, a także sceneria. Przewodnik był bardzo pomocny i uprzejmy.

Bardzo pouczająca, kompaktowa wycieczka z mnóstwem do nauczenia się i zobaczenia. Zygfryd był bardzo kompetentny i punktualny. Mogę tylko polecić. Nawet moi miejscowi przyjaciele nauczyli się nowych rzeczy.

Niezwykle przyjazny przewodnik, który nawet dał nam wskazówki na wieczór. Jeśli chodzi o wizytę, krajobrazy są naprawdę wspaniałe. Ja i mój partner polecamy bez wahania.

jednodniowa wycieczka zaawansowana. bardzo dobry przewodnik, wycieczka bardzo dobrze wyjaśniona przez przewodnika?