Katakumby Paryża

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Katakumby Paryża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katakumby Paryża? Kliknij tutaj.

Katakumby Paryża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9953 opinii

Wejście bez kolejki wręcz natychmiastowe. Nie martwcie się jeśli przez brak miejsca parkingowego trochę się spóźnicie, kompletnie nie jest to problemem. Sklepik po zwiedzaniu standardowo jak na Paryż bardzo drogi. Na dole jest bardzo wilgotno przez co wydaje się być zimniej niż faktycznie jest więc kurtka czy grubszy sweter obowiązkowy nawet jeśli jest po 20 stopni na dworzu na powierzchni. Widać że o część turystyczną katakumb dbają non stop, więc mimo, że pod ziemią jest czyściej niż pod każdym innym zabytkiem w Paryżu.

Eksploracja katakumb to wspaniałe przeżycie! Posiadanie przewodnika audio też było naprawdę przydatne. Przyjazny i pomocny personel. Dotarliśmy do katakumb 15 minut przed czasem biletu, ale musieliśmy poczekać co najmniej 30 minut, aby wejść, ponieważ „wciąż tam było zbyt wielu ludzi”. Kolejki były dość długie i było dość gorąco, więc miej to na uwadze!

Świetna wycieczka audio i pamiętaj, że do katakumb prowadzą schody, a do wyjścia prowadzą schody. Było tak wielu ludzi, którzy nieco narzekali, że nie wiedzieli, że są schody, ale jest to napisane na stronie internetowej. Nie martw się, po wymyśleniu w sklepie z pamiątkami jest ławka i zimne napoje!

Imponujące, nie musiałem stać w kolejce ani nie było przepełnione.... W pewnym momencie byłem nawet sam z tymi wszystkimi kośćmi, ale potem szybko upewniłem się, że dołączyłem do kilku innych... inaczej byłoby to trochę przerażające Personel był bardzo pomocny i przyjazny!

Przeżycie nie do podrobienia! Polecam nie tylko fanom nekro-atrakcji. Osoby z klaustrofobią nie będą się czuły w tym miejscu za dobrze więc warto wziąć to pod uwagę.