Dodaj daty

Paryż
Atrakcje letnie

Atrakcje letnie

Nasze najbardziej polecane Paryż Atrakcje letnie

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

1. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Wyrusz w rejs w obie strony po Sekwanie, który rozpoczyna się u podnóża Wieży Eiffla. Przesuń się pod mostami Paryża i podziwiaj szereg pięknych zabytków wzdłuż szlaku wodnego, słuchając komentarzy na temat Paryża i mijanych zabytków. Podczas rejsu mijasz Wieżę Eiffla, Notre Dame, Hotel de Ville, Luwr i wiele innych atrakcji. Wybierz rejs nocą, aby poznać z zupełnie innej perspektywy Miasto Świateł, gdy miasto staje się oświetlone, gdy nadchodzi wieczór. Indywidualne audioprzewodniki są dostępne w 14 językach i zawierają komentarze na temat Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że audioprzewodnik jest dostępny na smartfonie po podłączeniu do Wi-Fi na pokładzie.

Paryż: Bilet czasowy do Luwru

2. Paryż: Bilet czasowy do Luwru

Zwiedzaj Luwr we własnym tempie dzięki biletowi wstępu w określonym przedziale czasowym. Dzięki niemu wejdziesz do muzeum w ciągu 30 minut. Podziwiaj niepowtarzalne i znane dzieła sztuki, takie jak „Mona Lisa” i „Wenus z Milo”. Odkryj renesansowe arcydzieła i starożytne egipskie relikty, a także obrazy z okresu od XIII do XX wieku. Muzeum po raz pierwszy otwarto 10 sierpnia 1793 roku, a jego kolekcja obejmowała jedynie 537 obrazów. Ze względu na problemy konstrukcyjne muzeum zamknięto w 1796 roku, by ponownie otworzyć je jako Musée Napoléon w roku 1801 ze znacznie większą już kolekcją.   Od tego czasu kolekcja zyskała 20 tysięcy dzieł. Obecnie w muzeum znajduje się 8 działów: Starożytnego Egiptu, Starożytnego Bliskiego Wschodu, Starożytnej Grecji, Starożytnego Rzymu, Sztuki Islamu, Rzeźby, Malarstwa, Rzemiosła Artystycznego, Rysunku i Grafiki.

Disneyland Paryż: bilet 1-dniowy

3. Disneyland Paryż: bilet 1-dniowy

Park Disneyland®: W nie tak odległym świecie fantasy bohaterowie i bohaterki Disneya żyją w baśniach, które na szczęście nie mają końca. Ciesz się niekończącą się zabawą w różnych magicznych krainach. Przeżyj swoje ulubione historie Disneya tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów Disneya. Tutaj bajki naprawdę się spełniają. Emocje w Disneyland® Park mają różne kształty i rozmiary. Big Thunder Mountain i Star Wars® Hyperspace Mountain to atrakcja dla dorosłych, podczas gdy najmłodsi mogą poszybować wysoko w oświetlone księżycem niebo dzięki „Lotowi Piotrusia Pana”. Oczywiście rodzinną rozrywkę można znaleźć w każdym zakątku parku, od „Piratów z Karaibów” po „Filiżanki do herbaty Szalonego Kapelusznika”. Poznaj postacie Disneya. Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ukochanymi postaciami Disneya. Przygotuj długopis i aparat i poznaj postacie, które kochasz. Każdy dzień jest imprezą w Disneyland® Park. Oprócz wszystkich wspaniałych atrakcji i postaci, przez cały rok odbywa się mnóstwo spektakularnych rodzinnych parad i pokazów. Gdy zapada noc, przygotuj się na zaskoczenie, gdy zupełnie nowy, magiczny moment wykorzystuje przełomową technologię do oświetlenia Zamku Śpiącej Królewny, po którym nastąpią spektakularne iluminacje Disneya. Park Walta Disneya Studios®: Odkryj magiczny świat kina i telewizji w Walt Disney Studios® Park. Odkryj 4 studia filmowe oferujące ekscytujące atrakcje i spektakularne pokazy. Zajmij centralne miejsce w Studios, zaledwie kilka kroków od parku Disneyland®. Nigdy nie wiesz, jaką gwiazdę możesz spotkać. Połącz siły z Avengersami i podejmij najpotężniejsze misje MARVEL w krainie Avengers Campus. Czy podejmiesz nasze Halloweenowe wyzwanie? Dowiedz się, kiedy dołączysz do Twórców Psot, Nikczemnych Mistrzów i Tajemniczych Gospodarzy na tegorocznym Disney Halloween Festival, od 1 października do 5 listopada 2023 r. Fani niesamowitej rozrywki na żywo – słuchajcie! Po raz pierwszy w Disneylandzie® w Paryżu przygotuj się do muzycznej podróży przez wiele wspaniałych światów Pixar w Together: a Pixar Musical Adventure – nowej, oryginalnej, wciągającej produkcji, która trafia we właściwe tony. Wejdź za kulisy i wypróbuj obszar Worlds of Pixar. Przenieś się do kolorowych światów pełnych atrakcji, rozrywki, jedzenia i zabawy z postaciami w sceneriach prosto z Ratatuj, Gdzie jest Nemo, Toy Story i nie tylko.

Paryż: bilet na taras widokowy Łuku Triumfalnego

4. Paryż: bilet na taras widokowy Łuku Triumfalnego

Łuk Triumfalny jest neoklasyczną wersją starożytnych rzymskich łuków triumfalnych. Jest wysoki na 50 metrów, więc widok z tarasu na szczycie łuku jest warty wysiłku. Zobacz mnóstwo paryskich alei biegnących od łuku do Miasta Świateł. Paryż jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na świecie, a Ty znajdziesz się w samym jego centrum. Zainspirowany wspaniałymi arkadami starożytnego Rzymu Napoleon zlecił budowę Łuku Triumfalnego wkrótce po zwycięstwie pod Austerlitz. Niestety nie dożył końca jego budowy. U podstawy łuku znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza, który jest hołdem dla 1,3 miliona francuskich żołnierzy poległych podczas I wojny światowej. Zobacz wieczny płomień, zapalany każdego wieczoru o godz. 18.30. Koniecznie zobacz też wystawę, która wyjaśnia symboliczne znaczenie tego miejsca. Widok ze szczytu łuku jest wart wspinaczki po 284 stopniach schodów. Przyjrzyj się całemu Paryżowi z tej dogodnej lokalizacji. W przeciwieństwie do wycieczki na wieżę Eiffla wejście na Łuk Triumfalny to wysiłek, jakiego nie podejmują wszyscy turyści.

Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

5. Paryż: zarezerwowany dostęp do Luwru i rejs statkiem

Zdobądź klucze do Paryża, korzystając z biletu łączonego do Luwru i rejsu po rzece. Odwiedź kultowe muzeum Luwr z zarezerwowanym biletem wstępu i dołącz do rejsu po Sekwanie o dowolnej porze dnia. Podziwiaj dzieła sztuki, od starożytnego Egiptu po renesans, spacerując we własnym tempie. Następnie zrelaksuj się podczas 1-godzinnego rejsu po rzece i zobacz miasto z innej perspektywy. Oglądaj świat z wygodnej łodzi wycieczkowej, odpływającej codziennie spod Wieży Eiffla. Bilet na rejs po rzece jest ważny na dowolny dzień w ciągu kolejnych sześciu miesięcy; kursuje co około 30 minut, 7 dni w tygodniu, odjeżdżając z mostu Alma, kilka minut spacerem od Wieży Eiffla

Paryż: Pałac i ogrody w Wersalu - bilet pełnego dostępu

6. Paryż: Pałac i ogrody w Wersalu - bilet pełnego dostępu

Odwiedź Pałac i Ogrody Wersalu z wcześniej zarezerwowanym 1-dniowym pełnym dostępem. Poznaj ozdobne apartamenty państwowe i zapierającą dech w piersiach Salę Lustrzaną wewnątrz oficjalnej rezydencji francuskiej monarchii w latach 1682-1789. Dowiedz się więcej o Ludwiku XIV i innych francuskich królach. Poczuj życie na francuskim dworze, spacerując po błyszczącej Sali Lustrzanej. Spaceruj po legendarnych ogrodach we własnym tempie i podziwiaj fontanny, rzeźby i pięknie wypielęgnowane trawniki. Ciesz się dostępem do Grand i Petit Trianon na ich własnym terenie. Zobacz, gdzie "Król Słońce" bawił się prywatnie i gdzie udawał się, aby uciec od rygorów dworskiego życia. Następnie udaj się do posiadłości Marii Antoniny i odkryj, gdzie szukała schronienia na osobności. Wiosną i latem wybierz opcję fontanny i ogrodu muzycznego, aby cieszyć się spektakularnym pokazem fontann lub kultowymi ogrodami muzycznymi, aby zakończyć wizytę. Horace Vernet: Wystawa, która odbędzie się w Pałacu Wersalskim od 14 listopada 2023 r. do 17 marca 2024 r.

Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

7. Paryż: Bilet wstępu na wieżę Eiffla z opcjonalnym dostępem na szczyt

Ciesz się wstępem na Wieżę Eiffla i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z wybranego piętra kultowej budowli. Spędź tyle czasu, ile chcesz w wieży i odkrywaj różne poziomy we własnym czasie wolnym. Zobacz Paryż z góry iz zupełnie nowej perspektywy. Podziwiaj starożytną fasadę Luwru i dzielnicę finansową La Defense. Podziwiaj kolorowe Muzeum Pompidou i ogromną białą przestrzeń Bazyliki Sacré-Coeur. Zatrzymaj się w Champagne Bar na najwyższym piętrze na kieliszek szampana. Schodząc w dół, weź udział w wielu interesujących zajęciach na pierwszym piętrze. Sprawdź swoją odwagę, chodząc po szklanej podłodze!

Paryż: Czasowy bilet wstępu do Luwru i rejs po Sekwanie

8. Paryż: Czasowy bilet wstępu do Luwru i rejs po Sekwanie

Odwiedź arcydzieła Luwru, jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie. Następnie udaj się w rejs po wspaniałej Sekwanie i podziwiaj słynne zabytki w mieście. Będąc największym muzeum na świecie, Luwr pakuje 35 000 dzieł sztuki na 73 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej w trzech skrzydłach. Każde skrzydło posiada ponad 70 pokoi i prezentuje bogate obrazy i dzieła sztuki. Zobacz kultową Mona Lisę, podziwiaj tysiące niesamowitych obrazów i spaceruj wśród doskonałych rzeźb. Zarezerwuj opcję z dołączonym audioprzewodnikiem i zwiększ swoje wrażenia i zrozumienie prac na wystawie. Po wizycie w Luwrze wybierz się na 1-godzinną wycieczkę po Sekwanie. Zobacz więcej kultowych zabytków Paryża, takich jak Institut de France, Wieża Eiffla, Notre Dame, Conciergerie, Musee de Orsay, Hotel de Ville i wiele innych. Na pokładzie masz dostęp do bezpłatnego przewodnika audio w wybranym języku na miejscu, który pomoże ci dowiedzieć się więcej o ogromnej historii dołączonej do każdego zabytku.

Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

9. Paryż: wieczorny rejs po rzece z muzyką

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu widokowego po Sekwanie. Zwiedzaj Miasto Świateł i rozkoszuj się relaksującą atmosferą na pokładzie, słuchając muzyki. Podczas rejsu podziwiaj panoramiczny widok na Wieżę Eiffla, Luwr, Notre-Dame de Paris, Muzeum Orsay, Most Aleksandra III, Plac Concorde, Petit i Wielki Pałac, Most Marie i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o zabytkach, które zobaczysz, pobierz aplikację wycieczkową, z której będziesz mógł korzystać podczas rejsu (instrukcje pobierania znajdują się na kuponie potwierdzającym).

Paryż: Bilet do Luwru bez kolejki z gospodarzem na Mona Lisę

10. Paryż: Bilet do Luwru bez kolejki z gospodarzem na Mona Lisę

Przez długi czas, zanim stał się muzeum w 1793 roku, Luwr był jedną z głównych rezydencji królów Francji. Położony w samym sercu Paryża, zajmuje powierzchnię 73 000 metrów kwadratowych i mieści największą kolekcję dzieł sztuki na świecie, od cywilizacji mających ponad 7 000 lat po XIX wiek. Zbiory muzeum podzielone są na 8 działów: Starożytności Egipskie, Greckie, Etruskie i Rzymskie, Starożytności Orientalne, Sztuki Islamskiej, Malarstwa, Rzeźby, Dzieł Sztuki i Grafiki. Po przyjeździe podziwiaj to arcydzieło namalowane przez Leonarda da Vinci w 1506 roku i jeden z najsłynniejszych portretów kobiet na świecie, gospodarz pozwoli Ci cieszyć się muzeum we własnym tempie.

Liczba znalezionych atrakcji: 433
Sortuj wg::
Paryż

Paryż

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje letnie w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Atrakcje letnie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Paryż: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Stephanie była bardzo dobrym i zabawnym przewodnikiem po trasie. To było bardzo pouczające i bardziej ekscytujące niż samodzielne spacerowanie po zamku. Ogród jest bardzo duży, ponieważ było dość zimno i musieliśmy dużo chodzić, szybko straciliśmy zainteresowanie (część ogrodowa nie była oprowadzana).

The guide was really nice, she covered all of the interesting topics smoothely. We got in without any waiting in line. I totally recommend.

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

Bardzo udana wycieczka. Wszystko w super atmosferze i bez najmniejszych problemów. Zespół bardzo pomocny i otwarty. Super.

It was a well organised trip with a very informative guide.