Dodaj daty

Lotnisko Orly

Lotnisko Orly – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

1. Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Ciesz się wygodnym transferem Magical Shuttle między Charles de Gaulle (CDG) lub Orly (ORY) a hotelem Disneyland Paris lub innym hotelem w okolicy. Spodziewaj się wygodnej jazdy autokarem wyposażonym w bezpłatne WiFi na pokładzie. Z lotniska CDG autokar odjeżdża co 45 minut od 09:00 do 18:45 do hoteli Disneyland Resort, Serris-Val d’Europe i wybranych hoteli. Do dyspozycji Gości jest dedykowane biurko (między 2E a 2F) z powitalnymi osobami. Wejście na pokład odbywa się w Terminalu 1. Z lotniska Orly (ORY) autobus odjeżdża co godzinę od 09:00 do 18:45 do wszystkich hoteli Disneya. Zawsze możesz wysiąść na dworcu autobusowym Disneylandu i przesiąść się do własnego autobusu wahadłowego parku, który kursuje co 15 do 20 minut między wszystkimi hotelami w okolicy a parkami. Magical Shuttle kursuje 7 dni w tygodniu. Sprawdź informacje w recepcji hotelu lub w informacji turystycznej, aby uzyskać informacje o planowanych godzinach odlotu. Pamiętaj, że w drodze powrotnej najlepiej zaplanować odjazd autobusu co najmniej 2,5 godziny przed godziną odprawy na lotnisku.

Paryż: Prywatny transfer z/na lotnisko Orly

2. Paryż: Prywatny transfer z/na lotnisko Orly

Unikaj stresu związanego z dotarciem do hotelu lub na lotnisko środkami transportu publicznego, które są zawsze zatłoczone! Zarezerwuj nasz prywatny transfer pomiędzy lotniskiem Orly a Paryżem! Twój kierowca zaopiekuje się Tobą i Twoimi rzeczami i zawiezie Cię do celu w pełnym komforcie i bezpieczeństwie. Ta usługa ma bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny: - Łatwy odbiór bezpośrednio na terminalu przylotu Twojego lotu. Miejsce spotkania znajduje się bezpośrednio przy terminalu przylotów, nasz kierowca jest rozpoznawalny po panelu z Twoim imieniem i nazwiskiem. - Opcje: 1) Po przybyciu na lotnisko skorzystaj z wygodnej i relaksującej usługi transferu z lotniska Orly do hotelu lub apartamentu w Paryżu. Nie zapomnij podać wszystkich szczegółów lotu: godziny przylotu i numeru lotu 2) Jeśli potrzebujesz transferu z Paryża z powrotem na lotnisko Orly, aby złapać lot, zarezerwuj ten transfer samochodem lub minivanem, który odbierze Cię z hotelu. Nie zapomnij podać adresu hotelu i szczegółów lotu. Wszystko, co musisz zrobić, to zrelaksować się i cieszyć się krajobrazem po drodze! Transfer dostępny jest codziennie: - od 7:00 do 21:00 z opcją dzienną i od 21:00 do 7:00 z opcją nocną. - wyjątki mogą dotyczyć różnych terminów, świąt państwowych i międzynarodowych.

Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

3. Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Francji i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Francja: Orange Francja/SFR/bezpłatny telefon komórkowy/Bouygues Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Paryż: Francja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

4. Paryż: Francja/Europa eSIM w roamingu Mobilny plan transmisji danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:darmowa komórka

Wspólny transfer z lotniska Orly

5. Wspólny transfer z lotniska Orly

Zaoszczędź pieniądze i nie martw się o rezerwację taksówki w ostatniej chwili dzięki wspólnemu transferowi wahadłowemu na lub z lotniska Orly. Odbierz z miejsca zakwaterowania w centrum Paryża i zrelaksuj się w komfortowych warunkach podczas trwającej od 1 do 1,5 godziny jazdy. Skorzystaj ze spotkania z kierowcą w hali przylotów po wylądowaniu i zrelaksuj się, wiedząc, że na trasie nie będzie więcej niż 3 przystanków, aby odebrać innych pasażerów. Skorzystaj z usługi, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest gotowa niezależnie od zaplanowanej godziny lotu. Unikaj stresu związanego z transportem publicznym z ciężkimi torbami i zostań bezpiecznie wysadzony w miejscu docelowym.

Paryż: Prywatny transfer z i na lotnisko

6. Paryż: Prywatny transfer z i na lotnisko

Po długim locie przybycie na lotnisko i szukanie taksówki lub dworca kolejowego może być bardzo stresujące. Ponadto czasami kolejka do taksówek może być bardzo długa, a pociągi publiczne mogą być bardzo zatłoczone. Uniknij tego wszystkiego, rezerwując ten prywatny transfer. Kierowca odbierze Cię przy wyjściu po odebraniu bagażu i zawiezie do miejsca docelowego wygodnym Minivanem lub Sedanem. Dzięki temu prywatnemu transferowi zaoszczędzisz czas, dotrzesz do hotelu bardziej wypoczęty i będziesz gotowy na wakacje w Paryżu. Jeśli musisz jechać na lotnisko i nie chcesz korzystać z taksówek i transportu publicznego, ten transfer jest również dla Ciebie, kierowca odbierze Cię z hotelu i zawiezie na dowolne lotnisko w Paryżu.

Paryż: VIP Paris Hotel Transfer do iz lotniska Orly

7. Paryż: VIP Paris Hotel Transfer do iz lotniska Orly

Uniknij stresu i kłopotów ze znalezieniem transferów na lotnisko podczas wizyty w Paryżu i zarezerwuj prywatny transfer VIP, który zabierze Cię z hotelu w centrum Paryża na międzynarodowe lotnisko Orly lub odwrotnie. Ciesz się odbiorem na lotnisku Orly lub w holu hotelu i zrelaksuj się podczas wygodnego transferu w luksusowym pojeździe wyposażonym w dużo miejsca na nogi, klimatyzację i pojemną przechowalnię bagażu. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą, wjeżdżając lub wyjeżdżając z pięknego Paryża, i pozwól kierowcy zająć się wszystkimi szczegółami i pomóc Ci z bagażem. Usługi transferowe są dostępne 7 dni w tygodniu od 4:00 do 21:00. W dniach 24 i 31 grudnia usługi są dostępne tylko do 18:00.

Paryż: Prywatny transfer premium z/do Orly

8. Paryż: Prywatny transfer premium z/do Orly

Zapomnij o stresie związanym z dotarciem do hotelu komunikacją miejską i zarezerwuj nasz prywatny transfer pomiędzy lotniskiem Orly a Paryżem lub w drugą stronę lub w obie strony. Łatwy odbiór bezpośrednio z terminalu przylotu Twojego lotu! Miejsce zbiórki znajduje się bezpośrednio przy terminalu przylotów, naszego kierowcę można rozpoznać po tabliczce z nazwiskiem. Po przybyciu na lotnisko skorzystaj z wygodnego i relaksującego transferu z usługą premium z lotniska Orly do hotelu lub apartamentu w Paryżu. Twój kierowca zaopiekuje się Tobą aż do celu, zapewniając całkowity komfort i bezpieczeństwo. Jeśli potrzebujesz transferu, aby złapać lot z lotniska Orly po pobycie w Paryżu, zarezerwuj transfer z hotelu. Wszystko, co musisz zrobić, to odpocząć i cieszyć się krajobrazem po drodze. Usługa transferu dostępna jest codziennie od 7:00 do 21:00. - wyjątki mogą dotyczyć różnych terminów, świąt państwowych i międzynarodowych.

Paryż: Prywatny transfer w jedną stronę z lotniska Orly

9. Paryż: Prywatny transfer w jedną stronę z lotniska Orly

Uniknij stresu związanego z podróżą do hotelu lub lotniska, rezerwując prywatny transfer między lotniskiem Orly a Paryżem, dostępny 24 godziny na dobę i po przystępnej cenie. Zrelaksuj się na wygodnym i kojącym transferze do miejsca zakwaterowania w Paryżu po odebraniu z lotniska Orly. Ciesz się podróżą, podczas gdy kierowca zajmie się wszystkim i bezpiecznie dowiezie Cię do celu. Wybierz transfer na lot wylotowy na lotnisku Orly po pobycie w Paryżu lub transfer z lotu przylotowego do Paryża i ciesz się wygodnym samochodem na czas podróży. Zarezerwuj prywatny transfer z wyprzedzeniem, aby uniknąć opóźnień lub problemów przy przylocie lub odlocie i uniknąć stresu związanego z transportem publicznym lub taksówkami na lotnisku.

Paryż: Nieograniczony Internet 4G i Pocket WiFi we Francji i UE

10. Paryż: Nieograniczony Internet 4G i Pocket WiFi we Francji i UE

Wiodąca firma oferująca usługę wynajmu kieszonkowego Wi-Fi w ponad 93 krajach i 140 regionach, jest to nowe rozwiązanie dla podróżnych. Unikniesz drogich opłat w roamingu danych lub połączenia z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi, a co najważniejsze, nie będziesz musiał szukać darmowego Wi-Fi za każdym razem, gdy będziesz potrzebować połączenia z Internetem. Dzięki tej usłudze nie będziesz musiał wymieniać karty SIM podczas wakacji ani kupować z wyprzedzeniem drogiego pakietu danych. Jest to naprawdę nieograniczony pakiet z prędkością 4G/LTE, bezpieczny i działający we Francji i Europie. Nie ma żadnych ukrytych lub dodatkowych kosztów, ograniczeń prędkości. Oglądaj filmy, graj w gry, dzwoń online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami i korzystaj z nawigacji na żywo. Należy pamiętać, że warunki geograficzne i źródła operatorów komórkowych mogą wpływać na prędkość.

Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj wg::

Lotnisko Orly: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Orly: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Orly? Kliknij tutaj.

Lotnisko Orly: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 481 opinii

Ogólnie rzecz biorąc, dobrze, głównie ze względu na stosunek jakości do ceny, ale przy zakupie proszą o język i pomyślałem, że to jest dla kogoś, kto będzie uczęszczał po hiszpańsku, a tak nie jest. W kierunku Aeropto CDG do Disneya miałem wiele obaw i niezaspokojonych wątpliwości co do przystanków, bliskości mojego hotelu itp. W kierunku lotniska Disney-CDG było łatwiej, a kierowca (Nino) był bardzo uważny i zaangażowany w rozwiązanie moich wątpliwości, aby przenieść się z T2 (skąd odjeżdża autobus) do T3, skąd miałem lecieć samolotem. Dziękuję mu. Zadzwonili też do mnie telefonicznie (po angielsku), aby dowiedzieć się, czy pojechałem autobusem lub gdzie mogę go zabrać. Autobusy były dobrze oznakowane, czyste i wygodne.

Stacja bud znajdowała się wiele mil od terminala przylotów, z bardzo niewielkimi oznaczeniami „magicznego wahadłowca”. Musiałem pytać wiele osób, jak ją znaleźć. Pączek był wygodny, kiedy w końcu się dogadaliśmy. Nie była to najlepsza podróż ze względu na bardzo dużą i głośną rodzinę. Skończyło się na tym, że w drodze powrotnej dostaliśmy i Ubera

Było ok. Należy wsiadac na terminalu 4 gdzie zaczyna się trasa bo na terminalu 1 jest tlok

Wszystko super, sympatyczny kierowca, super cena, zdecydowanie mogę polecić.

Podróżuj bardzo dobrze, wygodnie z lotniska Orly Paris do Disneylandu.