Atrakcje i wycieczki
Tuluza

Tuluza: najczęściej polecane atrakcje

Tuluza: Wycieczka krajoznawcza po mieście autobusem z audioprzewodnikiem

Tuluza: Wycieczka krajoznawcza po mieście autobusem z audioprzewodnikiem

Poznaj nowy sposób zwiedzania Tuluzy na pokładzie wygodnego minibusu z otwartym dachem. Zobacz najsłynniejsze atrakcje i zabytki miasta z innej perspektywy. Miń charakterystyczne atrakcje "Ville Rose" i posłuchaj anegdot o mieście z audioprzewodnika (dostępnego w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim, chińskim i japońskim). Przejdź przez stare miasto i podziwiaj główne kościoły Cathédrale Saint-Étienne de Toulouse (katedra w Tuluzie) i bazylikę Saint-Sernin. Miń renesansową fasadę Hôtel d'Assézat, gdzie galeria sztuki Fundacji Bemberg zawiera oszałamiającą kolekcję francuskich obrazów z XIX i XX wieku. Udaj się nad brzeg rzeki Garonne i Canal du Midi, aby odkryć połączenie między Oceanem Atlantyckim a Morzem Śródziemnym. Po drodze podziwiaj typowe dla miasta różowe cegły z terakoty.

Tuluza: Carcassonne - 1-dniowa wycieczka autokarem z zamkiem Comtal

Tuluza: Carcassonne - 1-dniowa wycieczka autokarem z zamkiem Comtal

Jeśli zatrzymujesz się w Tuluzie i chcesz odkryć Cité de Carcassonne, zamek Comtal, bazylikę Saint Nazaire i inne atrakcje historyczne, jest to idealna wycieczka dla Ciebie. Położone 1 godzinę drogi od Tuluzy Carcassonne jest jednym z 25 wspaniałych miejsc w Midi-Pyrénées. W kraju katarów, w sercu ufortyfikowanego miasta, można odkryć zamek hrabiów Carcassonne i Remparts, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wylot z Tuluzy o 9:30 (zameldowanie o 9:15), z planowanym przylotem do Carcassonne o 10:30. Po dniu odkrycia wyruszysz z Carcassonne o 16:30, z planowanym powrotem do Tuluzy o 17:30.

Tuluza: Albi Cathédrale St Cécile, Cordes i Ciel - 1-dniowa wycieczka

Tuluza: Albi Cathédrale St Cécile, Cordes i Ciel - 1-dniowa wycieczka

Wyrusz z Tuluzy, aby odkryć Albi, katedrę Sainte Cécile i muzeum Toulouse Lautrec lub średniowieczne miasto Cordes sur Ciel z transportem autobusowym w obie strony. W Albi można podziwiać wiele perełek architektury, w tym katedrę Sainte Cécile. Odwiedź Muzeum Toulouse Lautrec, znajdujące się w Pałacu Biskupów. Niedaleko Albi możesz także zwiedzić czarujące miasto Cordes-sur-Ciel. Jego gotycka architektura skrywa tajemnice wielu legend. W wolnym czasie można tu spacerować brukowanymi uliczkami miasta. Transport powrotny jest wliczony w pakiet wycieczki, ale będąc w miastach, będziesz mógł zwiedzać we własnym tempie bez przewodnika. Wycieczka wyrusza z Tuluzy o 9:30 i wraca około 18:30.

Tuluza: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

Tuluza: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

Poznaj Tuluzę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Odwiedź ważną bazylikę Saint-Sernin i Couvent des Jacobins, przejdź się po Grand Rond i podziwiaj katedrę św. Szczepana. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne (za pomocą linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji) skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Tuluzy. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Spacerując po mieście, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, zrobić sobie przerwę, zrobić doskonałe zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy odłóż resztę na inny dzień. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanej Basilique Saint-Sernin de Toulouse. Odwiedź wzorowy architektonicznie kościół Notre Dame du Taur, a Place du Capitole da ci przedsmak życia w centrum miasta. Zrób zdjęcie na Pont Neuf Toulouse, które zadziwi Cię swoim widokiem, i rozkoszuj się pięknem eksponatów Musée des Augustins. Odwiedź nieporównywalnie piękną Cathédrale Saint Etienne. Przejdź przez Grand Rond z wyjątkowym doświadczeniem relaksu w chaosie miasta. Podziwiaj słynny Uniwersytet w Tuluzie i Saint-Exupère z jego bogatą fasadą i wnętrzem.

Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Francji i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Francja: Orange Francja/SFR/bezpłatny telefon komórkowy/Bouygues Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Tuluza: Cyfrowy przewodnik audio

Tuluza: Cyfrowy przewodnik audio

Wyrusz w fascynującą podróż po urokliwym mieście Tuluza z cyfrowym audioprzewodnikiem po Tuluzie. Wejdź do świata, w którym historia spotyka się z nowoczesnością, gdzie przeszłość szepcze swoje opowieści, gdy będziesz wędrować urokliwymi uliczkami i malowniczymi placami. Zanurz się w bogatym gobelinie kulturalnym Tuluzy, od inspirującej architektury po światowej sławy przysmaki kulinarne. Dzięki cyfrowemu audioprzewodnikowi po Tuluzie odkryjesz ukryte skarby miasta i uzyskasz głęboki wgląd w jego fascynujące dziedzictwo. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze tętniących życiem rynków, zwiedzaj słynne muzea i delektuj się smakami wyśmienitej kuchni. Nie przegap okazji, aby poznać Tuluzę jak nigdy dotąd. Niech cyfrowy audioprzewodnik będzie Twoim towarzyszem, wzbogacając Twoją podróż intrygującymi historiami i cennymi wskazówkami, dzięki czemu Twoja wizyta w Tuluzie stanie się niezapomnianą przygodą. Przygotuj się na odkrywanie, odkrywanie i zakochanie się w Tuluzie, a wszystko to pod okiem zaufanego cyfrowego towarzysza.

Tuluza: Wycieczka elektrycznym tuk-tukiem z przystankami na zdjęcia i dźwiękiem

Tuluza: Wycieczka elektrycznym tuk-tukiem z przystankami na zdjęcia i dźwiękiem

Planujesz wkrótce wybrać się na wycieczkę do Tuluzy! Dobry pomysł, odkryj stolicę południowego regionu Francji Occitanie podczas wycieczki elektrycznym tuk tukiem po Tuluzie z przystankami na zdjęcia i audioprzewodnikiem. Elektryczny tuk tuk Visiterama to idealny wybór, aby odwiedzić wszystkie charakterystyczne miejsca Tuluzy, Le Capitole, Basilique Saint-Sernin, Les Jacobins, La Garonne, Les Remparts Gallo-romain, Le Pont Neuf, Pont des Catalans, La place Saint-Pierre, le Canal du Midi, Les Carmes, Le Jardin Japonais, Le Jardin des plantes, La Halle aux Grains, Cathédrale Saint-Étienne, La Place Saint-Cyprien, Le Musée Les Abattoirs...etc

Langwedocja: Wycieczka i degustacja w Domaine de Baronarques

Langwedocja: Wycieczka i degustacja w Domaine de Baronarques

Zanurz się w wielowiekowej tradycji winiarskiej podczas wycieczki po Domaine de Baronaques. Przejęta przez baronową Philippine de Rothschild i jej dwóch synów w 1998 roku, winnica istnieje od XVII wieku, kiedy to znajdowała się w posiadaniu opactwa Saint-Polycarpe. Po przybyciu do winnicy zwiedzisz kadzielnicę i beczkę, w której wina są fermentowane i dojrzewają, a także zobaczysz XIX-wieczny francuski zamek, położony na porośniętym drzewami wzgórzu. Po zwiedzaniu będziesz miał okazję spróbować 3 win produkowanych w Domaine de Baronaques: Grand Vin Rouge, La Capitalle de Baronarques i Grand Vin Blanc.

Tuluza: Bilet wstępu do Cité de l'Espace

Tuluza: Bilet wstępu do Cité de l'Espace

Wyrusz w międzygwiezdną podróż w Cité de l'Espace w Tuluzie, najważniejszym europejskim centrum nauki o kosmosie. Ta wyjątkowa atrakcja oferuje ponad 4 000 m² wystaw i rozległy 4-hektarowy ogród zaprojektowany, aby edukować i inspirować odwiedzających w każdym wieku. Od momentu wejścia przygotuj się na podróż przez kosmos, odkrywanie ważnych artefaktów kosmicznych i korzystanie z najnowocześniejszych udogodnień, w tym kina IMAX® 3D i planetarium. Twoja przygoda obejmuje spotkania z prawdziwymi kosmicznymi skarbami, takimi jak moduł księżycowy Apollo i stacja Mir. Podziwiaj naturalnej wielkości rakietę Ariane i zbliż się do replik łazików marsjańskich. Nie przegap LuneXplorer, nowego czterdziestominutowego wciągającego doświadczenia, które symuluje misję księżycową, zapewniając realistyczne poczucie podróży astronauty od startu do lądowania na Księżycu. Zostań tak długo, jak chcesz i wyjdź przez sklep z pamiątkami, gdzie możesz zabrać ze sobą kawałek wszechświata.

No Diet Club - najlepsza wycieczka kulinarna w Tuluzie!

No Diet Club - najlepsza wycieczka kulinarna w Tuluzie!

Od dawna chcieliśmy uruchomić No Diet Club w Tuluzie, aby uczcić południowy zachód! W końcu to zrobiliśmy i nie możemy się doczekać, aż odkryjesz nasz niesamowity wybór :) Jak zawsze, byliśmy otoczeni przez mieszkańców, którzy znają miasto na pamięć, aby zaoferować Ci najlepsze jedzenie! Niektóre specjały oczywiście, ale nie tylko! Niespodzianka :) Wegetarianie są również mile widziani z alternatywami dla każdego miejsca! Wszystkie posiłki wliczone w cenę! Co oferujemy ✔ - Wiele degustacji - Koncentracja tego, co naprawdę je Tuluza - Spacer po naszych ulubionych dzielnicach - Kiepskie żarty - Świetna lista rekomendacji w Tuluzie - Nowi przyjaciele z całego świata

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Tuluza

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Tuluza

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Tuluza to:

Tuluza – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Tuluza: Najciekawsze atrakcje

Tuluza: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Tuluza: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tuluza? Kliknij tutaj.

Tuluza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(630 recenzji)