Tuluza – nasze najbardziej polecane atrakcje

Tuluza: zwiedzanie minibusem z otwartym dachem

1. Tuluza: zwiedzanie minibusem z otwartym dachem

Poznaj nowy sposób na zobaczenie Tuluzy na pokładzie wygodnego minibusa z otwartym dachem. Zobacz najsłynniejsze atrakcje miasta i zabytki z innej perspektywy. Przejdź obok charakterystycznych atrakcji „Ville Rose” i posłuchaj anegdot o mieście z audioprzewodnika (dostępnego w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim, chińskim i japońskim). Podróżuj przez stare miasto i podziwiaj główne kościoły Cathédrale Saint-Étienne de Toulouse (katedra w Tuluzie) i bazylikę Saint-Sernin. Przejdź obok renesansowej fasady Hôtel d'Assézat, gdzie galeria sztuki Fundacji Bemberg zawiera oszałamiającą kolekcję XIX i XX-wiecznych obrazów francuskich. Udaj się nad brzegi rzeki Garonne i Canal du Midi, aby odkryć połączenie między Oceanem Atlantyckim a Morzem Śródziemnym. Po drodze podziwiaj typowe różowe cegły z terakoty w dużej części miasta.

Tuluza: jednodniowa wycieczka do Carcassonne

2. Tuluza: jednodniowa wycieczka do Carcassonne

Jeśli zatrzymujesz się w Tuluzie i chcesz odkryć Cité de Carcassonne, zamek Comtal, bazylikę Saint Nazaire i inne atrakcje historyczne, jest to idealna wycieczka dla Ciebie. Położone 1 godzinę drogi od Tuluzy Carcassonne jest jednym z 25 wspaniałych miejsc w Midi-Pyrénées. W kraju katarów, w sercu ufortyfikowanego miasta, można odkryć zamek hrabiów Carcassonne i Remparts, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wylot z Tuluzy o 9:30 (zameldowanie o 9:15), z planowanym przylotem do Carcassonne o 10:30. Po dniu odkrycia wyruszysz z Carcassonne o 16:30, z planowanym powrotem do Tuluzy o 17:30.

Wycieczka Albi Cathédrale Sainte Cécile i Cordes Sur Ciel

3. Wycieczka Albi Cathédrale Sainte Cécile i Cordes Sur Ciel

Wyrusz z Tuluzy, aby odkryć Albi, katedrę Sainte Cécile i muzeum Toulouse Lautrec lub średniowieczne miasto Cordes sur Ciel z transportem autobusowym w obie strony. W Albi można podziwiać wiele perełek architektury, w tym katedrę Sainte Cécile. Odwiedź Muzeum Toulouse Lautrec, znajdujące się w Pałacu Biskupów. Niedaleko Albi możesz także zwiedzić czarujące miasto Cordes-sur-Ciel. Jego gotycka architektura skrywa tajemnice wielu legend. W wolnym czasie można tu spacerować brukowanymi uliczkami miasta. Transport powrotny jest wliczony w pakiet wycieczki, ale będąc w miastach, będziesz mógł zwiedzać we własnym tempie bez przewodnika. Wycieczka wyrusza z Tuluzy o 9:30 i wraca około 18:30.

Tuluza: wycieczka elektrycznym tuk-tukiem ze zdjęciami i dźwiękiem

4. Tuluza: wycieczka elektrycznym tuk-tukiem ze zdjęciami i dźwiękiem

Wkrótce jedziesz do Tuluzy! Dobry pomysł, elektryczny tuk tuk firmy Visiterama już na Ciebie czeka. To idealny wybór, aby odwiedzić wszystkie charakterystyczne miejsca w Tuluzie, Le Capitole, Basilique Saint-Sernin, Les Jacobins, La Garonne, Les Remparts Gallo-romain, Le Pont Neuf, Pont des Catalans, La Place Saint-Pierre, le Canal du Midi, Les Carmes, Le Jardin Japonais, Le Jardin des plantes, La Halle aux Grains, Cathédrale Saint-Étienne, La Place Saint-Cyprien, Le Musée Les Abattoirs...itp.

Tuluza: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

5. Tuluza: Najważniejsze atrakcje i wycieczka po Scavenger z przewodnikiem

Poznaj Tuluzę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Odwiedź ważną bazylikę Saint-Sernin i Couvent des Jacobins, przejdź się po Grand Rond i podziwiaj katedrę św. Szczepana. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne (za pomocą linku i danych logowania otrzymanych podczas rezerwacji) skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Tuluzy. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Spacerując po mieście, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, zrobić sobie przerwę, zrobić doskonałe zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy odłóż resztę na inny dzień. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanej Basilique Saint-Sernin de Toulouse. Odwiedź wzorowy architektonicznie kościół Notre Dame du Taur, a Place du Capitole da ci przedsmak życia w centrum miasta. Zrób zdjęcie na Pont Neuf Toulouse, które zadziwi Cię swoim widokiem, i rozkoszuj się pięknem eksponatów Musée des Augustins. Odwiedź nieporównywalnie piękną Cathédrale Saint Etienne. Przejdź przez Grand Rond z wyjątkowym doświadczeniem relaksu w chaosie miasta. Podziwiaj słynny Uniwersytet w Tuluzie i Saint-Exupère z jego bogatą fasadą i wnętrzem.

Tuluza: 72-godzinna karta miejska

6. Tuluza: 72-godzinna karta miejska

Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do muzeów i zabytków w centrum Tuluzy oraz skorzystaj z wielu innych ofert partnerów uczestniczących w programie z kartą miejską Toulouse. Za 10 € więcej możesz bezstresowo poruszać się lokalnym transportem publicznym, w tym metrem, tramwajami, siecią autobusową z biletem na 10 przejazdów. Jeśli wykupisz opcję transportu, Twoje 10 bezpłatnych przejazdów może odbyć się bez ograniczeń czasowych. Podczas jednego przejazdu możesz skorzystać z maksymalnie 3 różnych usług w ciągu 1 godziny od pierwszej walidacji. Skorzystaj z dodatkowych zniżek w wielu najważniejszych miejscach turystycznych w mieście oraz w wielu sklepach. Rejs wzdłuż rzeki Garonne lub Canal du Midi z Bateaux Toulousains lub zobacz inną perspektywę z pociągu turystycznego. Spersonalizowana karta jest dostępna przez 72 godziny (3 dni) i należy ją okazać przy wejściu do wszystkich obiektów partnerskich, aby skorzystać z zawartej oferty. • Muzeum i ogrody w Tuluzie – bezpłatnie • Musée des Abattoirs – bezpłatnie • Musée des Augustins – bezpłatnie • Musée Saint-Raymond – bezpłatnie • Musée Paul-Dupuy – bezpłatnie • Musée du Vieux-Toulouse – bezpłatnie • Le Château d'Eau – bezpłatnie • Muséum du Pastel (Terre de Pastel) - bezpłatnie • Quai des Savoirs – bezpłatnie • Musée des Augustins – bezpłatnie • Le Castelet – bezpłatnie

Langwedocja: zwiedzanie i degustacja w Domaine de Baronarques

7. Langwedocja: zwiedzanie i degustacja w Domaine de Baronarques

Zanurz się w wielowiekowej tradycji winiarskiej podczas wycieczki po Domaine de Baronaques. Nabyta przez baronową Philippine de Rothschild i jej 2 synów w 1998 roku winnica istnieje od XVII wieku, kiedy to była w posiadaniu opactwa Saint-Polycarpe. Na ponad 270 akrach bujnych winnic poznaj surowce, które łączą się, tworząc wino znane na całym świecie. Po przybyciu do winnicy zwiedzisz kadź i beczkę, w których wina są fermentowane i dojrzewają, a także zobaczysz XIX-wieczny francuski zamek położony na porośniętym drzewami wzgórzu. Po wycieczce będziesz miał okazję skosztować 3 win produkowanych w Domaine de Baronaques: Grand Vin Rouge, La Capitalle de Baronarques i Grand Vin Blanc.

Tuluza: Prywatna niestandardowa wycieczka z lokalnym przewodnikiem

8. Tuluza: Prywatna niestandardowa wycieczka z lokalnym przewodnikiem

Tuluza może czasem wydawać się niedostępna dla zagranicznych gości. Odkryj tajemnicę swojej wizyty, zwiedzając z miejscowym podczas prywatnej, dostosowanej wycieczki. Twój przewodnik skontaktuje się z Tobą wcześniej, aby poznać Twoje zainteresowania i upodobania, aby upewnić się, że odwiedzasz tylko miejsca, które Cię interesują. Podczas zwiedzania miasta Twój przewodnik dzieli się spostrzeżeniami na temat lokalnego życia, tworząc jaśniejszy obraz kultury Tuluzy. - Prywatna wycieczka tylko dla Ciebie i Twojej grupy - Twój przewodnik dostosowuje wycieczkę do Twoich zainteresowań i osobowości - Uzyskaj głębszy wgląd w życie w Tuluzie niż jest to możliwe w pojedynkę - Zobacz Tuluzę oczami miejscowego i odkryj jej ukryte skarby Wybierz spośród 2, 3, 4, 6 i 8-godzinnych opcji wycieczki.

Tuluza: wycieczka kulinarna z przewodnikiem po rynku Victora Hugo z degustacjami

9. Tuluza: wycieczka kulinarna z przewodnikiem po rynku Victora Hugo z degustacjami

Odkryj największy zadaszony targ w Tuluzie z lokalnym smakoszem! Poznaliśmy tajniki zakupów na francuskim rynku, by móc się nimi z Tobą podzielić. Podczas tej wycieczki poznasz smak lokalnego życia w Tuluzie, odkrywając lokalne wina i sery, dowiesz się, jak znaleźć dobrą bagietkę, skosztujesz wyjątkowych lokalnych specjałów i spotkasz pasjonatów lokalnych rzemieślników i firm. Wkrótce zaczniesz przejadać się przez podstawowe produkty rynkowe, takie jak czekoladki (ale nie czekoladowe!), Tradycyjne bagietki, jedyne na rynku foie gras dostępne na rynku, sery z affineuru fromager (i nauczysz się, co oznaczają te słowa !), jedne z najlepszych wędlin w Tuluzie i nie tylko. Niektóre produkty od razu skosztujemy, ale inne trafiają do naszego koszyka na rynku, by dotrzeć do naszego ostatecznego miejsca docelowego: specjalnie zarezerwowanego „tonneau” u sprzedawcy wina na rynku, gdzie połączymy nasze znaleziska z lokalnymi winami wyprodukowanymi z nieznanych odmian winorośli . Kończymy słodkim akcentem lokalnym deserem. Nie ma potrzeby na obiad później! Po drodze dowiesz się o jedzeniu i historii rynku, uzyskasz wskazówki, jak znaleźć najlepsze produkty, lekcje kultury (francuska etykieta tostów, ktoś?) oraz kontekst tego, co degustujesz. Następnie otrzymasz szczegółowe podsumowanie e-mailem, a także inne spersonalizowane zasoby i rekomendacje, dzięki którym będziesz mógł kontynuować własne przygody dla smakoszy! Będziemy jeść na nogach, ponieważ na rynku nie ma miejsc siedzących - więc noś wygodne ubranie i buty i bądź przygotowany do stania / chodzenia przez cały czas. Prosimy o poinformowanie nas z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, jeśli masz alergie pokarmowe lub nie pijesz alkoholu.

Tuluza: piesza wycieczka po winiarni z lokalnym ekspertem od wina

10. Tuluza: piesza wycieczka po winiarni z lokalnym ekspertem od wina

Rozpocznij swój wieczór w dobrym stylu dzięki tej zabawnej i kameralnej wycieczce po winiarni, która celebruje tradycję „apéro”, kiedy przyjaciele spotykają się na drinki i przekąski przed kolacją podczas zwiedzania regionów winiarskich Tuluzy. Odkryjemy jedne z najfajniejszych winiarni w centrum Tuluzy i odkryjemy mało znane regiony winiarskie południowo-zachodniej Francji. Naucz się technik degustacji wina w zabawnej i swobodnej atmosferze, w której zachęca się do zadawania pytań! Skosztujemy wyjątkowych odmian winogron, takich jak Négrette, Mauzac czy Braucol, delektując się lokalnymi wędlinami i serami. Prowadzony przez certyfikowanego francuskiego specjalistę od wina, rozwiniesz swoje słownictwo związane z winem i zwiększysz pewność siebie, dzięki czemu będziesz wiedzieć, co lubisz i wygodnie zamawiać wino w każdej sytuacji. Następnie możesz kontynuować własne przygody z winem, korzystając z listy e-mailowej win, które próbowaliśmy, odwiedzonych miejsc i innych pomocnych zasobów po trasie!

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Tuluza

Najciekawsze atrakcje

Tuluza: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj wg::
Strona 1 z 3

Niezwykłe doznania

Tuluza: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Tuluza

Tuluza: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tuluza? Kliknij tutaj.