Paryż
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 38 532 opinii

Szczyt wieży to obowiązkowy punkt wycieczki w Paryżu. WARTO ! Myślę, że także osoby z lękiem wysokości nie mają się czego bać. Wszystko jest bardzo stabilne i bezpieczne. Polecam wejścia priorytetowe - kolejki są gigantyczne. Jeśli korzystasz z opcji z przewodnikiem, a nie bardzo Cię interesuje co ma do powiedzenia, to na II poziomie zwiedzasz na własną rękę. Aby dostać się na szczyt na II poziomie wchodzisz po schodkach (kilkanaście) na platformę do windy szczytowej. Czeka na Cię ogromna kolejka - ale dość sprawnie idzie. NA TEJ PLATFORMIE JEST NIEOKRATOWANY WIDOK NA PANORAMĘ PARYŻA. W drodze powrotnej możesz zatrzymać się na I poziomie i połazić po szklanych podłogach - nie robi wrażenia. Plastikowa stożek/rożek szampana na szczycie 15 euro - można kartą.

Wycieczka fajna, widoki ładne natomiast cena 2 razy większa niż cena przy kasie. Najdroższy bilet przy kasie kosztuje 25 euro. Niby miało być bez kolejki, dlatego tez zapłaciliśmy tyle za wycieczkę, a przewodnicy i tak stali z nasza grupa w kolejce po bilety, bo nie przygotowali ich wcześniej. Cale to czekanie zajęło naszej grupie mniej więcej 1h. Wycieczka okej, ale nie za te cenę.

Emy will tell You all stories about the History of Paris. Very nice and helpful person. The trip was EXCELLENT :)))))) Lot of pictures :)))))) If you have free 3h you should meet Emy ;) and ride with her. It's a very good fun :)

Our Tour Guide was Leidy! She just rocks! She was very friendly and helpful! She organised our group very well and entertained us perfectly!

Wspaniałe wina, profesjonalna wiedza o winach i ich produkcji, przystępnie przekazywana przez niezmiernie sympatyczną Charlotte.