Paryż
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 38 532 opinii

Wieża Eiffla może być naprawdę zatłoczona ludźmi próbującymi dostać się do środka. Tak więc wycieczka Skip the Line naprawdę oznacza, że nie musisz spędzać więcej niż około 10-15 minut w kolejce. Przewodnik wie wystarczająco dużo o wieży Eiffla i pozwala zapoznać się z ciekawymi ciekawostkami na temat wieży. Wreszcie widok na szczycie jest niesamowity.

Sama atrakcja niesamowita. Robi ogromne wrażenie jak się ogląda ją z zewnątrz. Zresztą widać ją prawie z każdego punktu w mieście. Słusznie nazywana i traktowana jako ikona Paryża. A podejście blisko niej i wjazd na górę.. bomba. Przewodnik miał bardzo dobrą i ciekawą wiedzę, fajnie i przystępnie ją przekazywał

Super łatwo i bezpiecznie odbiór biletów 15 m przed wyznaczonym czasem w biurze obok wieży Eiffla.przewodnik anglojęzyczny opowiada historie o wieży Eiffla i Paryżu naprawdę super oferta za nie wielką cenę szczerze polecam !!!

Profesjonalny przewodnik piękna wycieczka wybitny budynek z fajną historią Warto zobaczyć, ale być może w najdroższym zespole ...

It was amazing! Our waiter Sebastian added to the value as he was always there to help! Hint: great place to get engaged ;)