Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Awinion

Najciekawsze atrakcje

Awinion – najciekawsze atrakcje

Awinion: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Awinion? Kliknij tutaj.

Awinion: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 832 opinii

Ciekawa wycieczka po wyjątkowych miastach w Prowansji

W upalny dzień o temperaturze 36 stopni Celsjusza zwiedziliśmy Prowansję klimatyzowanym minivanem. Lokalizacje były wyjątkowe i mają dobre widoki na okolicę. Nasz przewodnik był ograniczony do swojego pojazdu ze względu na ustalenia dotyczące dostaw, więc otrzymaliśmy sugestie dotyczące miejsc do odwiedzenia i stamtąd zbadaliśmy lokalizacje. Byłoby miło dostosować czasy w różnych lokalizacjach z powodu upałów. Dwie lokalizacje mają strumienie / rzeki i byłoby miło mieć tam więcej czasu, a mniej w cieplejszych lokalizacjach. Pont du Gare był prawdopodobnie moim ulubionym - imponująca architektura, rzeka, fajna bryza i muzeum, przez które zdążyłem tylko przebiec.

Świetne doświadczenie w jeden dzień - trzeba zrobić

To było fantastyczne doświadczenie w 3 różnych prowincjonalnych wioskach rano i jednej z niesamowitych wiosek na wzgórzu i rzymskiego pomnika po południu - wystarczająco dużo czasu w każdym miejscu - Julien był ekspertem w dzieleniu się historią i opowieściami o wszystkim i ogólnie o Prowansji - trzeba zrobić, aby uzyskać idealny smak regionu

Tyle wspaniałych zabytków do zobaczenia! Gorąco polecam tę wycieczkę. Usunięto jedną gwiazdkę, ponieważ w zasadzie nie było czasu na obiad. Musiałem wybierać między jedzeniem a zwiedzaniem zabytków. Większość wybrała przekąskę i jedzenie w samochodzie. Poleciłbym przyniesienie jedzenia do jedzenia po drodze.