Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Awinion

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 46
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Awinion – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Awinion

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Awinion?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Awinion

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Awinion to:

Pont du Gard

Awinion: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Awinion? Kliknij tutaj.

Awinion: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 968 opinii

Najwspanialszy poranek spędzony na zwiedzaniu atrakcji Luberon. Zostaliśmy fachowo oprowadzeni przez Caroline, bardzo ciepłą, przyjazną i profesjonalną przewodniczkę. Przekazała wiele informacji o okolicy i kulturze francuskiej. Była bardzo uważna na wszystkich gości i włączała wszystkich w rozmowy, gdy jechaliśmy do wiosek. Dała nam jasne wskazówki dotyczące odwiedzania wiosek i instrukcje dotyczące odbioru. Bardzo przyjemne doświadczenie i warte swojej ceny. Polecam!

Świetne doświadczenie w jeden dzień - trzeba zrobić

To było fantastyczne doświadczenie w 3 różnych prowincjonalnych wioskach rano i jednej z niesamowitych wiosek na wzgórzu i rzymskiego pomnika po południu - wystarczająco dużo czasu w każdym miejscu - Julien był ekspertem w dzieleniu się historią i opowieściami o wszystkim i ogólnie o Prowansji - trzeba zrobić, aby uzyskać idealny smak regionu

Miło mieć kameralną grupę wielkości. Mieliśmy dodatkowy czas, a nasz przewodnik łaskawie zatrzymał się przy lawendowym polu, abyśmy mogli zrobić zdjęcia. Miałem czas na spacer po Roussillon i Fontaine sur Vaucluse. Nie tyle wyjaśniono historię, ale trochę, dobrze, jeśli chcesz tylko zobaczyć prowansalskie miasta!

Przewodniczka Silvia była na szczycie: sympatyczna, uśmiechnięta, pełna radości. Zrobiliśmy ten kurs z wielkim podziwem. Podczas podróży z jednej wioski do drugiej mamy prawo do pięknych opowieści i legend. Wspaniale było móc spędzić czas w jednej z wiosek Luberon. Gorąco polecam to doświadczenie!

Rozczarowany kierowca zabrał nas tylko na szybkie zdjęcie Gordes i nie zabrał nas do miasta. To był główny powód, aby wziąć udział w trasie. Spędziłem za dużo czasu w Rossullion. Czas spędzony w obu wioskach powinien być na odwrót! Bardziej martwiła się o powrót na popołudniową wycieczkę