Wybierz daty

Moulin Rouge

Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Moulin Rouge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Moulin Rouge? Kliknij tutaj.

Moulin Rouge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 9541 opinii

Wspaniałe przedstawienie, bardzo nam się podobało. To była nieustająca energia. Było kilku genialnych artystów, a także tancerze, którzy są niesamowici. Był to niezwykły pokaz kreatywności i siły. Usiedliśmy z przodu na stole pośrodku teatru na podwyższonym poziomie, więc mieliśmy wspaniały widok. Obsługa kelnerska przez cały czas. Głównie stoły po 6 osób, bardzo blisko innych na stole i nie ma dużo miejsca między stołami i każdy musi się ruszyć, aby ludzie mogli wyjść. Większość ludzi była wystrojona, dużo błyszczących ubrań. Idź tak glam, jak się odważysz. Upewniliśmy się, że inni na naszym stole (wszyscy byli wspaniali) mogli zobaczyć, jak jesteśmy przed nimi. Wszyscy zrobili to samo. Stacja metra na zewnątrz, idealna.

Przyjemne doświadczenie z różnymi aktami, zdecydowanie polecam. Dzielisz stoliki z innymi gośćmi, ale to było dla nas w porządku. Wspaniały widok z naszego miejsca, personel był bardzo przyjazny i pomocny, szybko usiadł i podał. Mieliśmy tylko opcję szampana (nie kolację) Jest trochę nagości kobiet, więc może nie być odpowiednia dla młodszych widzów, ale było bardzo gustownie zrobione. Wiele barów i restauracji na miejscu. Wiele sklepów w okolicy było przeznaczonych do oglądania dla dorosłych!

Niesamowite przeżycie! Były dwie opcje biletów 18:45 i 21:45. Kupiłem bilety na pokaz o 18:45, mijały godziny i zaczęliśmy się zastanawiać, czy tancerze wyjdą, jeśli kupiłem złe bilety. O 21:45 rozpoczął się pełny pokaz. Myślę, że 6:45 to po prostu opcja wczesnej kolacji. Uwielbialiśmy program, zespół i piosenkarzy, którzy występowali przed pojawieniem się tancerzy.

Genialna noc w Paryżu. Zdecydowanie polecam zobaczyć Moulin Rouge. To był wspaniały wieczór z fantastyczną rozrywką i dobrze zorganizowany. Aplikacja była naprawdę łatwa w użyciu; bilety pojawiły się w sekcji rezerwacji aplikacji i mogliśmy korzystać z naszych telefonów. Genialny.

Wspaniały widok na nocny Paryż. Niezapomniane wrażenia z pobytu w Moulin Rouge.