Moulin Rouge

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaplanuj pobyt

 • Przedstawienia dla dorosłych

  Jak tradycja nakazuje, pokazy w Moulin Rouge są dość pikantne (chociaż zawsze w granicach dobrego smaku), więc mogą się nie nadawać do oglądania przez najmłodszych. Można wchodzić z dziećmi powyżej 6. roku życia, ale niektórzy rodzice wolą zostawić je z opiekunką i przyjść na pokaz w gronie dorosłych.

 • Dress code

  Moulin Rouge to miejsce znane ze swojej klasy, więc wymaga odpowiedniego ubioru. U mężczyzn mile widzana jest marynarka i krawat. Wstępu nie mają osoby w szortach, sportowym ubraniu czy trampkach.

 • Kto pierwszy, ten lepszy

  Co prawda rezerwacja biletu na pokaz i kolację jest wymagana, ale stoliki są przydzielane według kolejności przybycia. Warto przyjść wcześniej, żeby dostać jak najlepszy i móc podziwiać te wspaniałe tańce i kostiumy z bliska!

Przydatne informacje

 • Kiedy można zwiedzać?
  Moulin Rouge jest otwarty przez cały rok, nie licząc ważnych świąt, takich jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Otwierane jest o godz. 19.00.
 • Czy konieczny jest przewodnik?
  Nie
 • Jak tam dotrzeć?
  Moulin Rouge znajduje się przy 82 Boulevard Clichy – w pobliżu znajduje się stacja linii nr 2 paryskiego metra, „Blanche”.
 • Dodatkowe wskazówki

  • Ubierz się elegancko – żadnych sportowych ubrań!

  • Niektóre pokazy mogą być nieodpowiednie dla dzieci.

Moulin Rouge: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Moulin Rouge? Kliknij tutaj.

Moulin Rouge: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 5440 opinii

Cudowne przedstawienie. Kostiumy zapierają dech. Rozpoczęło się pół godziny później. Bardzo długa kolejka do wejścia. Olbrzymia sala ze stoliczkami. Szampana przyniesiono od razu. Zabierali telefony jak ktoś robił zdjęcia. Piękny występ. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

Cena wysoka Ale : 1 ) obiad w czasie rejsu smaczny 2 ) przewodnik sprawnie zorganizowal wyjazd na szczyt wieży Eiffel’a 3) spektakl w Mouillin Rouge oszalamiajacy ( pelne 90 minut ) Warto !!!

Niesamowite widowisko. Warto zobaczyć. Kolacja nie jest zła, ale produkowana masowo i nie za ciepła. Z perspektywy czasu po prostu poszedłbym na przedstawienie.

Cudowne widowisko. Warto to zobaczyć i posłuchać. Niesamowita atmosfera dla tych co wybrali opcje z jedzeniem (bliżej sceny), jak i z szampanem. Polecam

Moulin Rouge jest zachwycające. Byłam pod ogromnym wrażeniem. Uważam że jest to obowiązkowy punkt podczas wizyty w Paryżu. Naprawdę warto. Polecam