Wybierz daty

Paryż Bilety wstępu

Liczba znalezionych atrakcji: 120
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Paryż

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Paryż?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Paryż to:

Pałac wersalski

Paryż: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 114 140 opinii

Bardzo zabawny i pasujący do paryskiego stylu. Jeśli nie chcesz oglądać nagich kobiet, nie idź, mężczyźni w serialu nie robią tego samego kobietom. Miejsce zostanie przydzielone po przyjeździe. Nawet kiedy przyjechaliśmy późno, mieliśmy dobre miejsca (myślę, że budynek teatru wcale nie jest zły). Jeśli wystąpi problem z bagażem, można go zakwaterować w sąsiednim hotelu za 10 EUR za sztukę bagażu.

Poszliśmy około 18:00 i wcale nie było długiej kolejki. Może 10/15 minut. Jest jasne, gdzie musisz iść na taras na dachu. Na tarasie widok był wspaniały, było bardzo wietrznie, więc ubierz się dokładnie i oglądaj telefon. Obok tarasu można podziwiać widok z wnętrza. Co też było bardzo piękne! Jednak nie możesz zrobić tak pięknych zdjęć przed odbiciem szkła.

Wszystko jest bardzo piękne we śnie, ale musisz stać w kolejce w nieskończoność, polecam iść bardzo wcześnie, abyś mógł wejść na prawie wszystkie gry, ponieważ jest zbyt wielu ludzi i zbyt wiele kolejek do każdej witryny. Najbardziej podobała mi się strona PIRACI Z KARAIBÓW. ZROBIŁBYM TO PONOWNIE

Wspaniały rejs po sekwanie , drugi raz korzystaliśmy z tej aplikacji podczas wyprawy do paryża i wszystko super . Luvr oczywiście kultowe miejsce !

Brak słów by opisać to miejsce !!! Niesamowita przygoda, na 1 dzień zmieniasz się w dziecko