Dodaj daty

Lotnisko Charles de Gaulle

Lotnisko Charles de Gaulle – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Prywatny transfer do lub z lotniska Charles de Gaulle

1. Paryż: Prywatny transfer do lub z lotniska Charles de Gaulle

Unikaj stresu związanego z dotarciem do hotelu lub na lotnisko środkami transportu publicznego, które są zawsze zatłoczone! Zarezerwuj nasz prywatny transfer pomiędzy lotniskiem CDG a Paryżem! Twój kierowca zaopiekuje się Tobą i Twoimi rzeczami i zawiezie Cię do celu w pełnym komforcie i bezpieczeństwie. Ta usługa ma bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny: - Łatwy odbiór bezpośrednio na terminalu przylotu Twojego lotu. Miejsce spotkania znajduje się bezpośrednio przy terminalu przylotów, nasz kierowca jest rozpoznawalny po panelu z Twoim imieniem i nazwiskiem. - Opcje: 1) Po przybyciu na lotnisko skorzystaj z wygodnej i relaksującej usługi transferu z lotniska CDG do hotelu lub apartamentu w Paryżu. Nie zapomnij podać wszystkich szczegółów lotu: godziny przylotu i numeru lotu 2) Jeśli potrzebujesz transferu z Paryża z powrotem na lotnisko CDG, aby złapać swój lot, zarezerwuj ten transfer samochodem lub minivanem, który odbierze Cię z hotelu. Nie zapomnij podać adresu hotelu i szczegółów lotu. Wszystko, co musisz zrobić, to zrelaksować się i cieszyć się krajobrazem po drodze! Usługa transferu dostępna jest codziennie - od 7:00 do 21:00 z opcją dzienną i od 21:00 do 7:00 z opcją nocną. - wyjątki mogą dotyczyć różnych terminów, świąt państwowych i międzynarodowych.

Lotnisko Charles de Gaulle: Prywatny transfer do / z Paryża

2. Lotnisko Charles de Gaulle: Prywatny transfer do / z Paryża

Ciesz się bezpiecznym i prywatnym transferem między lotniskiem Charles de Gaulle a miejscem zakwaterowania w Paryżu. Wybierz transfer z lotniska do Paryża lub z Paryża na lotnisko. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów na lotnisku lub w miejscu zakwaterowania. Twój kierowca pomoże Ci dotrzeć do celu na czas.  Pozwól swojemu kierowcy płynnie poprowadzić Cię przez korki. Przeżyj komfortową podróż w klimatyzowanych pojazdach utrzymanych w wysokich standardach higienicznych.

Paryż: Prywatny transfer premium z/do Charles de Gaulle

3. Paryż: Prywatny transfer premium z/do Charles de Gaulle

Zapomnij o stresie związanym z dotarciem do hotelu komunikacją miejską i zarezerwuj nasz prywatny transfer pomiędzy lotniskiem CDG a Paryżem lub w drugą stronę lub w obie strony. Po przybyciu na lotnisko skorzystaj z wygodnego i relaksującego transferu z usługą premium z lotniska CDG do hotelu lub apartamentu w Paryżu. Twój kierowca zaopiekuje się Tobą aż do celu, zapewniając całkowity komfort i bezpieczeństwo. Łatwy odbiór bezpośrednio z terminalu przylotu Twojego lotu! Miejsce zbiórki znajduje się bezpośrednio przy terminalu przylotów, naszego kierowcę można rozpoznać po tabliczce z nazwiskiem. Jeśli potrzebujesz transferu, aby złapać lot z lotniska CDG po pobycie w Paryżu, zarezerwuj transfer z hotelu. Wszystko, co musisz zrobić, to odpocząć i cieszyć się krajobrazem po drodze. Usługa transferu dostępna jest codziennie od 7:00 do 21:00. - wyjątki mogą dotyczyć różnych terminów, świąt państwowych i międzynarodowych.

Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

4. Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Uniknij stresu związanego z przejazdem z lotniska lub na lotnisko dzięki prywatnemu transportowi w relacji Lotnisko Charles de Gaulle – Paryż. Usługa dostępna jest od 4.00 do 00.00, 7 dni w tygodniu. (24 i 31 grudnia transport dostępny jest tylko do godziny 18.00).  Po przylocie do Paryża skorzystaj z komfortowego transportu do pięknej stolicy Francji. Na lotnisku odbierze Cię kierowca i bezpiecznie zawiezie do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania. Kierowca zajmie się Tobą i zawiezie Cię w wybrane przez Ciebie miejsce. Jeśli po zakończeniu swojej wizyty w Paryżu musisz dostać się na lotnisko Charles de Gaulle, kierowca przyjedzie po Ciebie do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania w Paryżu i zawiezie Cię na lotnisko. Kierowca dowiezie Cię bezpiecznie do celu. Ty możesz się w tym czasie odprężyć i po raz ostatni podziwiać Paryż.

Paryż: Prywatny transfer z lotniska CDG do Paryża?

5. Paryż: Prywatny transfer z lotniska CDG do Paryża?

Uniknij stresu związanego ze znalezieniem taksówki lub dzieleniem się transferem po wylądowaniu na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu i ciesz się bezproblemowym przylotem dzięki prywatnej usłudze transferu. Spotkasz swojego lokalnego kierowcę na lotnisku i zrelaksujesz się w drodze do hotelu lub prywatnej rezydencji. W przypadku opóźnienia wliczona jest również godzinna usługa oczekiwania. Zarezerwuj prywatny transfer lotniskowy w Paryżu, w tym podatki i opłaty parkingowe. Pozostaw prowadzenie pojazdu i mapowanie w rękach lokalnego profesjonalisty. Po długiej i męczącej podróży lotniczej wybierz się na przejażdżkę czystym i odkażonym prywatnym pojazdem.

Prywatny transfer z lotniska Charlesa de Gaullesa do Paryża

6. Prywatny transfer z lotniska Charlesa de Gaullesa do Paryża

Rozpocznij lub zakończ swój pobyt we Francji spokojnie. Dzięki rezerwacji transportu na lub z lotniska Charles de Gaulle. Dzięki Twojemu numerowi lotu kierowca będzie mógł śledzić Twój przylot, aby uniknąć kosztów oczekiwania. Po wylądowaniu kierowca będzie czekał na Ciebie do 1 godziny, dając Ci czas na odbiór bagażu. Maksymalnie 3 duże walizki i 3 sztuki bagażu podręcznego. Jeśli bagażu jest znacznie więcej, transfer nie może zostać honorowany. Gdy już będziesz z kierowcą, możesz się zrelaksować i cieszyć podróżą do celu. Dla Twojej wygody kierowca będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas podróży. Możesz podziwiać piękne krajobrazy Francji w kierunku najpiękniejszego miasta na świecie Paryża Zostaniesz powiadomiony wiadomością o przybyciu kierowcy na 30 minut przed odbiorem. W razie problemów nie panikuj, służymy pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Paryż: Prywatny transfer zi na lotniska

7. Paryż: Prywatny transfer zi na lotniska

Po długim locie przybycie na lotnisko i szukanie taksówki lub dworca kolejowego może być bardzo stresujące. Ponadto czasami kolejka do taksówek może być bardzo długa, a pociągi publiczne mogą być bardzo zatłoczone. Uniknij tego wszystkiego, rezerwując ten prywatny transfer. Kierowca odbierze Cię przy wyjściu po odebraniu bagażu i zawiezie do miejsca docelowego wygodnym Minivanem lub Sedanem. Dzięki temu prywatnemu transferowi zaoszczędzisz czas, dotrzesz do hotelu bardziej wypoczęty i będziesz gotowy na wakacje w Paryżu. Jeśli musisz jechać na lotnisko i nie chcesz korzystać z taksówek i transportu publicznego, ten transfer jest również dla Ciebie, kierowca odbierze Cię z hotelu i zawiezie na dowolne lotnisko w Paryżu.

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

8. Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Komfortowy transfer Magical Shuttle pomiędzy portami lotniczymi Paryż Charles de Gaulle (CDG) lub Paryż-Orly (ORY), a Twoim hotelem Disneyland Paris lub innym hotelem w okolicy. Spodziewaj się komfortowej jazdy w autokarze z darmowym dostępem do WiFi. Autobusy odjeżdżają z lotniska CDG do hoteli Disneyland Resort, Serris-Val d’Europe i innych hoteli co 45 minut w godzinach 9.00-19.00. Pomiędzy 2E i 2F znajduje się dedykowane biurko przy którym siedzą osoby, które Cię przywitają. Do autobusu wsiada się na terminalu 1. z lotniska Paryż-Orly transfer odjeżdża do wszystkich hoteli Disneyland co godzinę od 9.00 do 20.25. Możesz wysiąść na dworcu autobusowym Disneyland, a następnie skorzystać z usługi transferu busem dostępnej w parku rozrywki. Busy kursują co 15-20 minut pomiędzy wszystkimi hotelami w okolicy i parkami. Autobus Magical Shuttle działa 7 dni w tygodniu. Rozkład jazdy busów powrotnych sprawdź w recepcji hotelowej lub w informacji turystycznej. Pamiętaj, że w przypadku busa powrotnego należy zaplanować wyjazd na co najmniej 2,5 godziny przed odprawą na lotnisku.

Paryż i Francja: nieograniczony dostęp do Internetu w UE dzięki mobilnej transmisji danych eSIM

9. Paryż i Francja: nieograniczony dostęp do Internetu w UE dzięki mobilnej transmisji danych eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w całym Paryżu i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa w całej Wielkiej Brytanii. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Paryż: Nieograniczony Internet 4G i Pocket WiFi we Francji i UE

10. Paryż: Nieograniczony Internet 4G i Pocket WiFi we Francji i UE

Wiodąca firma oferująca usługę wynajmu kieszonkowego Wi-Fi w ponad 93 krajach i 140 regionach, jest to nowe rozwiązanie dla podróżnych. Unikniesz drogich opłat w roamingu danych lub połączenia z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi, a co najważniejsze, nie będziesz musiał szukać darmowego Wi-Fi za każdym razem, gdy będziesz potrzebować połączenia z Internetem. Dzięki tej usłudze nie będziesz musiał wymieniać karty SIM podczas wakacji ani kupować z wyprzedzeniem drogiego pakietu danych. Jest to naprawdę nieograniczony pakiet z prędkością 4G/LTE, bezpieczny i działający we Francji i Europie. Nie ma żadnych ukrytych lub dodatkowych kosztów, ograniczeń prędkości. Oglądaj filmy, graj w gry, dzwoń online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami i korzystaj z nawigacji na żywo. Należy pamiętać, że warunki geograficzne i źródła operatorów komórkowych mogą wpływać na prędkość.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 45
Sortuj wg:
Strona 1 z 3

Lotnisko Charles de Gaulle: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Charles de Gaulle? Kliknij tutaj.

Lotnisko Charles de Gaulle: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1038 opinii

Nie musieliśmy długo czekać na transfer w drodze z lotniska do hotelu. Bardzo wygodne autokary. Dopiero w drodze powrotnej na lotnisko jest zbyt mało wycieczek, dlatego musieliśmy wyjechać 2 godziny wcześniej niż było to konieczne. Nie udało się zeskanować kuponów mobilnych Get your Guide. Kierowca zrobił w tym celu zdjęcia. Kolejną wskazówką może być wydrukowanie biletów.

Sama jazda jest w porządku. Musisz tylko najpierw znaleźć dworzec autobusowy z lotniska CDG. Bilet będzie akceptowany przez kierowców autobusów tylko w formie drukowanej. Niestety nasze autobusy mocno śmierdziały, bardzo niechlujne, duszne. Kierowcy są przyjaźni.

Było ok. Należy wsiadac na terminalu 4 gdzie zaczyna się trasa bo na terminalu 1 jest tlok

Wszystko super, sympatyczny kierowca, super cena, zdecydowanie mogę polecić.

Podróżuj bardzo dobrze, wygodnie z lotniska Orly Paris do Disneylandu.