Lotnisko Charles de Gaulle

Lotnisko Charles de Gaulle – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Prywatny transfer z lub na lotnisko Charles de Gaulle

1. Paryż: Prywatny transfer z lub na lotnisko Charles de Gaulle

Uniknij stresu związanego z transportem publicznym lub współdzielonymi transferami. Zarezerwuj nasz prywatny transfer między lotniskiem Charles de Gaulle a Paryżem! Twój kierowca zaopiekuje się Tobą i Twoimi rzeczami oraz zawiezie Cię do miejsca docelowego w całkowitym komforcie i bezpieczeństwie. Łatwy odbiór bezpośrednio w terminalu przylotów Twojego lotu. Nasz kierowca jest rozpoznawalny po panelu z Twoim imieniem i nazwiskiem. Opcje: 1) Z lotniska Charles de Gaulle do Twojego hotelu lub apartamentu w Paryżu. Nie zapomnij podać wszystkich szczegółów lotu: godziny przylotu i numeru lotu. 2) Z Paryża, z powrotem na lotnisko Charles de Gaulle, aby złapać Twój lot. Nie zapomnij podać adresu hotelu i szczegółów lotu, odbiór jest 3 godziny przed lotem. Wszystko, co musisz zrobić, to zrelaksować się i cieszyć się krajobrazem po drodze! Usługa transferu jest dostępna codziennie - od 7:00 do 21:00 (opcja dzienna) i od 21:00 do 7:00 (opcja nocna). - Wyjątki mogą dotyczyć innych godzin, świąt krajowych i międzynarodowych.

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

2. Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Ciesz się wygodnym transferem Magical Shuttle między Charles de Gaulle (CDG) lub Orly (ORY) a hotelem Disneyland Paris lub innym hotelem w okolicy. Spodziewaj się wygodnej jazdy autokarem wyposażonym w bezpłatne WiFi na pokładzie. Z lotniska CDG autokar odjeżdża co 45 minut od 09:00 do 18:45 do hoteli Disneyland Resort, Serris-Val d’Europe i wybranych hoteli. Do dyspozycji Gości jest dedykowane biurko (między 2E a 2F) z powitalnymi osobami. Wejście na pokład odbywa się w Terminalu 1. Z lotniska Orly (ORY) autobus odjeżdża co godzinę od 09:00 do 18:45 do wszystkich hoteli Disneya. Zawsze możesz wysiąść na dworcu autobusowym Disneylandu i przesiąść się do własnego autobusu wahadłowego parku, który kursuje co 15 do 20 minut między wszystkimi hotelami w okolicy a parkami. Magical Shuttle kursuje 7 dni w tygodniu. Sprawdź informacje w recepcji hotelu lub w informacji turystycznej, aby uzyskać informacje o planowanych godzinach odlotu. Pamiętaj, że w drodze powrotnej najlepiej zaplanować odjazd autobusu co najmniej 2,5 godziny przed godziną odprawy na lotnisku.

Lotnisko Charles de Gaulle: Prywatny transfer do / z Paryża

3. Lotnisko Charles de Gaulle: Prywatny transfer do / z Paryża

Ciesz się bezpiecznym i prywatnym transferem między lotniskiem Charles de Gaulle a miejscem zakwaterowania w Paryżu. Wybierz transfer z lotniska do Paryża lub z Paryża na lotnisko. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów na lotnisku lub w miejscu zakwaterowania. Twój kierowca pomoże Ci dotrzeć do celu na czas.  Pozwól swojemu kierowcy płynnie poprowadzić Cię przez korki. Przeżyj komfortową podróż w klimatyzowanych pojazdach utrzymanych w wysokich standardach higienicznych.

Paryż: Prywatny transfer premium z/do Charles de Gaulle

4. Paryż: Prywatny transfer premium z/do Charles de Gaulle

Zapomnij o stresie związanym z dotarciem do hotelu komunikacją miejską i zarezerwuj nasz prywatny transfer pomiędzy lotniskiem CDG a Paryżem lub w drugą stronę lub w obie strony. Po przybyciu na lotnisko skorzystaj z wygodnego i relaksującego transferu z usługą premium z lotniska CDG do hotelu lub apartamentu w Paryżu. Twój kierowca zaopiekuje się Tobą aż do celu, zapewniając całkowity komfort i bezpieczeństwo. Łatwy odbiór bezpośrednio z terminalu przylotu Twojego lotu! Miejsce zbiórki znajduje się bezpośrednio przy terminalu przylotów, naszego kierowcę można rozpoznać po tabliczce z nazwiskiem. Jeśli potrzebujesz transferu, aby złapać lot z lotniska CDG po pobycie w Paryżu, zarezerwuj transfer z hotelu. Wszystko, co musisz zrobić, to odpocząć i cieszyć się krajobrazem po drodze. Usługa transferu dostępna jest codziennie od 7:00 do 21:00. - wyjątki mogą dotyczyć różnych terminów, świąt państwowych i międzynarodowych.

Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

5. Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Pozbądź się stresu związanego z podróżą na lotnisko i z lotniska dzięki tej prywatnej usłudze transferu w jedną stronę między lotniskiem Charles de Gaulle a Paryżem. Usługi transferowe są dostępne od 04:00 do 12:00, 7 dni w tygodniu. (Z wyjątkiem 24 grudnia i 31 grudnia – dostępne tylko do 18:00) Po locie do Paryża skorzystaj z odbioru z lotniska Charles de Gaulle, aby wygodnie przenieść się do pięknej francuskiej stolicy. Skorzystaj z transportu do swojego hotelu lub miejsca zakwaterowania w Paryżu. Dojedź do wybranego miejsca w komforcie i bezpieczeństwie. Jeśli po pobycie w mieście potrzebujesz przejazdu, aby złapać lot z lotniska Charles de Gaulle, odbierz go z hotelu lub miejsca zakwaterowania w Paryżu i odwieź wygodnym samochodem na lotnisko. Gdy kierowca zajmie się Twoją jazdą na lotnisko, po prostu zrelaksuj się i ciesz się scenerią podczas bezpiecznego i niezawodnego transferu.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

6. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

7. Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Francji i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Francja: Orange Francja/SFR/bezpłatny telefon komórkowy/Bouygues Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Paryż: Prywatny transfer z i na lotnisko

8. Paryż: Prywatny transfer z i na lotnisko

Po długim locie przybycie na lotnisko i szukanie taksówki lub dworca kolejowego może być bardzo stresujące. Ponadto czasami kolejka do taksówek może być bardzo długa, a pociągi publiczne mogą być bardzo zatłoczone. Uniknij tego wszystkiego, rezerwując ten prywatny transfer. Kierowca odbierze Cię przy wyjściu po odebraniu bagażu i zawiezie do miejsca docelowego wygodnym Minivanem lub Sedanem. Dzięki temu prywatnemu transferowi zaoszczędzisz czas, dotrzesz do hotelu bardziej wypoczęty i będziesz gotowy na wakacje w Paryżu. Jeśli musisz jechać na lotnisko i nie chcesz korzystać z taksówek i transportu publicznego, ten transfer jest również dla Ciebie, kierowca odbierze Cię z hotelu i zawiezie na dowolne lotnisko w Paryżu.

Paryż i Francja: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

9. Paryż i Francja: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w całym Paryżu i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa w całej Wielkiej Brytanii. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Europa eSIM Nielimitowane dane

10. Europa eSIM Nielimitowane dane

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nielimitowanej karcie eSIM od ConnectPhone. Surfuj po Internecie za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie, czy w innym miejscu w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 7-, 15- lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj ją natychmiast po przybyciu do Europy. Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta, jeśli masz jakiekolwiek trudności. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać połączenia wideo i nie tylko.

Liczba znalezionych atrakcji: 126
Sortuj wg::

Lotnisko Charles de Gaulle: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Charles de Gaulle – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paryż: Prywatny transfer z lub na lotnisko Charles de Gaulle

Paryż: Prywatny transfer z lub na lotnisko Charles de Gaulle

Uniknij stresu związanego z transportem publicznym lub współdzielonymi transferami. Zarezerwuj nasz prywatny transfer między lotniskiem Charles de Gaulle a Paryżem! Twój kierowca zaopiekuje się Tobą i Twoimi rzeczami oraz zawiezie Cię do miejsca docelowego w całkowitym komforcie i bezpieczeństwie. Łatwy odbiór bezpośrednio w terminalu przylotów Twojego lotu. Nasz kierowca jest rozpoznawalny po panelu z Twoim imieniem i nazwiskiem. Opcje: 1) Z lotniska Charles de Gaulle do Twojego hotelu lub apartamentu w Paryżu. Nie zapomnij podać wszystkich szczegółów lotu: godziny przylotu i numeru lotu. 2) Z Paryża, z powrotem na lotnisko Charles de Gaulle, aby złapać Twój lot. Nie zapomnij podać adresu hotelu i szczegółów lotu, odbiór jest 3 godziny przed lotem. Wszystko, co musisz zrobić, to zrelaksować się i cieszyć się krajobrazem po drodze! Usługa transferu jest dostępna codziennie - od 7:00 do 21:00 (opcja dzienna) i od 21:00 do 7:00 (opcja nocna). - Wyjątki mogą dotyczyć innych godzin, świąt krajowych i międzynarodowych.

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Transfer pomiędzy Disneyland Paris i lotniskami CDG/ORY

Ciesz się wygodnym transferem Magical Shuttle między Charles de Gaulle (CDG) lub Orly (ORY) a hotelem Disneyland Paris lub innym hotelem w okolicy. Spodziewaj się wygodnej jazdy autokarem wyposażonym w bezpłatne WiFi na pokładzie. Z lotniska CDG autokar odjeżdża co 45 minut od 09:00 do 18:45 do hoteli Disneyland Resort, Serris-Val d’Europe i wybranych hoteli. Do dyspozycji Gości jest dedykowane biurko (między 2E a 2F) z powitalnymi osobami. Wejście na pokład odbywa się w Terminalu 1. Z lotniska Orly (ORY) autobus odjeżdża co godzinę od 09:00 do 18:45 do wszystkich hoteli Disneya. Zawsze możesz wysiąść na dworcu autobusowym Disneylandu i przesiąść się do własnego autobusu wahadłowego parku, który kursuje co 15 do 20 minut między wszystkimi hotelami w okolicy a parkami. Magical Shuttle kursuje 7 dni w tygodniu. Sprawdź informacje w recepcji hotelu lub w informacji turystycznej, aby uzyskać informacje o planowanych godzinach odlotu. Pamiętaj, że w drodze powrotnej najlepiej zaplanować odjazd autobusu co najmniej 2,5 godziny przed godziną odprawy na lotnisku.

Lotnisko Charles de Gaulle: Prywatny transfer do / z Paryża

Lotnisko Charles de Gaulle: Prywatny transfer do / z Paryża

Ciesz się bezpiecznym i prywatnym transferem między lotniskiem Charles de Gaulle a miejscem zakwaterowania w Paryżu. Wybierz transfer z lotniska do Paryża lub z Paryża na lotnisko. Spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów na lotnisku lub w miejscu zakwaterowania. Twój kierowca pomoże Ci dotrzeć do celu na czas.  Pozwól swojemu kierowcy płynnie poprowadzić Cię przez korki. Przeżyj komfortową podróż w klimatyzowanych pojazdach utrzymanych w wysokich standardach higienicznych.

Paryż: Prywatny transfer premium z/do Charles de Gaulle

Paryż: Prywatny transfer premium z/do Charles de Gaulle

Zapomnij o stresie związanym z dotarciem do hotelu komunikacją miejską i zarezerwuj nasz prywatny transfer pomiędzy lotniskiem CDG a Paryżem lub w drugą stronę lub w obie strony. Po przybyciu na lotnisko skorzystaj z wygodnego i relaksującego transferu z usługą premium z lotniska CDG do hotelu lub apartamentu w Paryżu. Twój kierowca zaopiekuje się Tobą aż do celu, zapewniając całkowity komfort i bezpieczeństwo. Łatwy odbiór bezpośrednio z terminalu przylotu Twojego lotu! Miejsce zbiórki znajduje się bezpośrednio przy terminalu przylotów, naszego kierowcę można rozpoznać po tabliczce z nazwiskiem. Jeśli potrzebujesz transferu, aby złapać lot z lotniska CDG po pobycie w Paryżu, zarezerwuj transfer z hotelu. Wszystko, co musisz zrobić, to odpocząć i cieszyć się krajobrazem po drodze. Usługa transferu dostępna jest codziennie od 7:00 do 21:00. - wyjątki mogą dotyczyć różnych terminów, świąt państwowych i międzynarodowych.

Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Paryż: Transport prywatny z lotniska Charles de Gaulle

Pozbądź się stresu związanego z podróżą na lotnisko i z lotniska dzięki tej prywatnej usłudze transferu w jedną stronę między lotniskiem Charles de Gaulle a Paryżem. Usługi transferowe są dostępne od 04:00 do 12:00, 7 dni w tygodniu. (Z wyjątkiem 24 grudnia i 31 grudnia – dostępne tylko do 18:00) Po locie do Paryża skorzystaj z odbioru z lotniska Charles de Gaulle, aby wygodnie przenieść się do pięknej francuskiej stolicy. Skorzystaj z transportu do swojego hotelu lub miejsca zakwaterowania w Paryżu. Dojedź do wybranego miejsca w komforcie i bezpieczeństwie. Jeśli po pobycie w mieście potrzebujesz przejazdu, aby złapać lot z lotniska Charles de Gaulle, odbierz go z hotelu lub miejsca zakwaterowania w Paryżu i odwieź wygodnym samochodem na lotnisko. Gdy kierowca zajmie się Twoją jazdą na lotnisko, po prostu zrelaksuj się i ciesz się scenerią podczas bezpiecznego i niezawodnego transferu.

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

Francja: Plan mobilnej transmisji danych eSim w Europie

Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Francji i pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan) , Jersey Island, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o operatorze lokalnym: Francja: Orange Francja/SFR/bezpłatny telefon komórkowy/Bouygues Pozostałe kraje są dostępne w informacjach o kuponach w aplikacji GYG po zakupie

Paryż: Prywatny transfer z i na lotnisko

Paryż: Prywatny transfer z i na lotnisko

Po długim locie przybycie na lotnisko i szukanie taksówki lub dworca kolejowego może być bardzo stresujące. Ponadto czasami kolejka do taksówek może być bardzo długa, a pociągi publiczne mogą być bardzo zatłoczone. Uniknij tego wszystkiego, rezerwując ten prywatny transfer. Kierowca odbierze Cię przy wyjściu po odebraniu bagażu i zawiezie do miejsca docelowego wygodnym Minivanem lub Sedanem. Dzięki temu prywatnemu transferowi zaoszczędzisz czas, dotrzesz do hotelu bardziej wypoczęty i będziesz gotowy na wakacje w Paryżu. Jeśli musisz jechać na lotnisko i nie chcesz korzystać z taksówek i transportu publicznego, ten transfer jest również dla Ciebie, kierowca odbierze Cię z hotelu i zawiezie na dowolne lotnisko w Paryżu.

Paryż i Francja: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Paryż i Francja: Nielimitowany Internet w UE z mobilnymi danymi eSIM

Ciesz się nieograniczonym pakietem danych z dostępem eSIM do sieci w całym Paryżu i Europie. Unikaj kosztownych opłat za roaming danych lub łączenie się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Oszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem bezpłatnego Wi-Fi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał wymieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem ducha nieograniczonego pakietu z naprawdę bezpieczną prędkością 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa w całej Wielkiej Brytanii. Utrzymuj kontakt z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na każdym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, prowadź rozmowy online, przesyłaj strumieniowo listy odtwarzania, dziel się wspomnieniami, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: Jabłko iPhone'a 11 iPhone'a 11 Pro iPhone'a 11 Pro Max iPhone'a 12 mini iPhone'a 12 iPhone'a 12 maks iPhone'a 12 Max Pro iPhone'a 13 mini iPhone'a 13 iPhone'a 13 Pro iPhone'a 13 Pro Max iPhone'a 14 iPhone'a 14 Plus iPhone'a 14 Pro iPhone'a 14 Pro Max iPhone’a XS iPhone’a XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsunga Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy S20 Samsunga Galaxy S20+ Samsunga Galaxy S20 ultra Samsunga Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsunga Galaxy S21 Samsunga Galaxy S21+ 5G Samsunga Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsunga Galaxy Z Fold2 5G Samsunga Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motoroli Motorola Razr 2019 Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Europa eSIM Nielimitowane dane

Europa eSIM Nielimitowane dane

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nielimitowanej karcie eSIM od ConnectPhone. Surfuj po Internecie za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie, czy w innym miejscu w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 7-, 15- lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj ją natychmiast po przybyciu do Europy. Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta, jeśli masz jakiekolwiek trudności. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać połączenia wideo i nie tylko.

Paryż: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Charles de Gaulle: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Lotnisko Charles de Gaulle: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Charles de Gaulle? Kliknij tutaj.

Lotnisko Charles de Gaulle: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(1038 recenzji)

Gorąco polecam Get Your Guide. Transfer z hotelu na lotnisko w Paryżu, który zarezerwowaliśmy u nich, był bez zarzutu. Ich komunikacja od rezerwacji do zakończenia była doskonała. Nigdy nie było żadnych obaw, że nasz transfer nie będzie idealny. A ich cena była bardzo rozsądna jak na prywatną furgonetkę dla naszej 4-osobowej grupy i całego naszego bagażu. Kierowca był bardzo uprzejmy i pomocny z naszym bagażem.

Nasz kierowca pojawił się 5 minut wcześniej, pomógł załadować wszystkie nasze torby, mieliśmy 1 dużą i 4 średnie torby. Żeglowanie przebiegło gładko, a co najważniejsze, dał nam doskonałe wskazówki, kiedy weszliśmy do środka, aby dostać się do naszych linii lotniczych. Całkowicie polecam tę firmę, aby spokojnie dowieźć Cię na lotnisko.

Było ok. Należy wsiadac na terminalu 4 gdzie zaczyna się trasa bo na terminalu 1 jest tlok

Wszystko super, sympatyczny kierowca, super cena, zdecydowanie mogę polecić.

Podróżuj bardzo dobrze, wygodnie z lotniska Orly Paris do Disneylandu.