Wybierz daty

Muzeum Rodina

Muzeum Rodina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Rodina? Kliknij tutaj.

Muzeum Rodina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2588 opinii

Karnet muzealny to świetne urządzenie, które bez trudu otwiera drzwi do jednych z najlepszych muzeów na świecie. Na naszą wizytę w Luwrze i Pałacu Wersalskim poszliśmy on-line i zaplanowaliśmy wejście na czas. Skutecznie zdobyliśmy wejście, oszczędzając cenny czas wakacji! Niespodziewanie odwiedziliśmy muzea Picassa i Rodina na niezaplanowane wizyty. Udało nam się pokazać naszą przepustkę, wejść i cieszyć się eksponatami bez dodatkowych kosztów i kłopotów. Zdobądź tę przepustkę!!

Świetny karnet, kupiłem pakiet 4 dni i udało mi się odwiedzić połowę zawartych zajęć. Jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ x większość było z bezpośrednim wejściem do różnych miejsc zwiedzania, wystarczy wejść na miejsce i przedstawić przepustkę. Niektóre aktywności, takie jak Luwr, Łuk Triumfalny, Santa Chapelle ..., musisz się najpierw zarejestrować i zarezerwować dzień, aw niektórych przypadkach czas, ale wszystko jest bardzo łatwe. Świetny zakup

Dwudniowa przepustka jest świetna, jeśli odwiedzisz co najmniej 4 muzea. Pominiesz także długie kolejki do kupowania biletów, co jest bardzo miłe, ponieważ kolejki mogą być bardzo długie. Jedynym minusem jest to, że karnet trzeba odebrać osobiście, fajnie byłoby wysłać go drogą elektroniczną.

Jest tego warte ! Kupiłem go za 48 HS i udało mi się odwiedzić trzy najważniejsze muzea w Paryżu: Luwr, Pałac i Wersal ed Orsay. To bez kolejek po bilety, co było ważne zwłaszcza w przypadku Luwru

Przepustka naprawdę jest tego warta!!! Oszczędzamy czas i pieniądze. W karnecie znajduje się wiele muzeów, które warto odwiedzić i o których nie wiedzielibyśmy bez sugestii dotyczących karnetów.