Wybierz daty

Muzeum Rodina

Muzeum Rodina: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Rodina? Kliknij tutaj.

Muzeum Rodina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2375 opinii

Najłatwiejszy i najlepszy sposób na zwiedzanie miejsc w Paryżu, ponieważ nie musisz przestrzegać harmonogramu, jak w przypadku rezerwacji wycieczki. To było dla mnie szczególnie idealne, ponieważ mój chłopak był w Paryżu tylko przez 5 dni, w niektóre dni improwizowaliśmy nasze plany w ostatniej chwili i nie było problemu dzięki tej przepustce.

Świetny! Na szczęście nie musieliśmy stać w kolejce, pomimo dużej liczby odwiedzających. Ze względu na duży wybór trafiliśmy również w miejsca, których nawet nie planowaliśmy. Jedyną rzeczą, na którą nie mogliśmy patrzeć, był Łuk Triumfalny, ponieważ tłumy były po prostu zbyt duże.

Very nice museum, especially for Rodin enthusiast. The garden in spring time must be magnificent but in autumn was also charming. Very interesting information on the plates next to each piece.

Kompleksowa karta muzealna - szeroki wybór atrakcji i dobry stosunek jakości do ceny. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do atrakcji, należy fizycznie odebrać przepustkę z lokalizacji w Paryżu.

Bardzo przydatne, nawet jeśli w ciągu dwóch dni nie da się zrobić wszystkiego.. ale zobaczyć główne atrakcje jest świetne i oszczędzasz czas i pieniądze