Dodaj daty

Muzeum Rodina

Muzeum Rodina: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Rodina? Kliknij tutaj.

Muzeum Rodina: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2375 opinii

Przewodnik zawiera prawie wszystko, co chciałbyś zobaczyć. To mój szósty raz w Paryżu i spędziłem cały tydzień, podziwiając niektóre z typowych ulubionych, Luwr, D'Orsay i odwiedziłem wiele mniejszych miejsc, z których większości nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Karnet do muzeum jest prawie zawsze najlepszym sposobem, aby zobaczyć więcej w swoim czasie, ponieważ pomijasz bardzo długie kolejki! Wysoce zalecane.

Najłatwiejszy i najlepszy sposób na zwiedzanie miejsc w Paryżu, ponieważ nie musisz przestrzegać harmonogramu, jak w przypadku rezerwacji wycieczki. To było dla mnie szczególnie idealne, ponieważ mój chłopak był w Paryżu tylko przez 5 dni, w niektóre dni improwizowaliśmy nasze plany w ostatniej chwili i nie było problemu dzięki tej przepustce.

Jesteśmy bardzo zadowolona z zakupu, karta pozwoliła zaoszczędzić dużo pieniędzy i czasu. Kolejki do biletów lub z biletami kupionymi na stronie muzeum były znacznie dłuższe. Z karta nigdzie nie stałam dłużej niż 5 minut. Bardzo polecam.

Very nice museum, especially for Rodin enthusiast. The garden in spring time must be magnificent but in autumn was also charming. Very interesting information on the plates next to each piece.

Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu. Brak tłumów jak w innych najbardziej popularnych miejscach. Spokój i swoboda.