Atrakcje i wycieczki

Marsylia

Drugie co do wielkości miasto Francji łączy kuchnię prowansalską, rejsy po Morzu Śródziemnym i różnorodną kulturę.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Marsylia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Marsylia? Kliknij tutaj.

Marsylia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2612 opinii

Ja i moja mama spędziliśmy długi weekend w Marsylii, postanowiliśmy je kupić przed wyjazdem, ciesząc się, że zrobiliśmy to, ponieważ są naprawdę dobre i łatwe w użyciu .... warte tych pieniędzy, z których można korzystać tak długo, dopóki tam i jest zdecydowanie tańsze niż płacenie za wszystko osobno .... udało nam się pojechać do Notre-Dame de la Garde w małym pociągu i do Château d'If na łodzi, które oba były wliczone w karnet ... moglibyśmy również pojechać autobusem, tramwajem lub metrem, co pomogło, ponieważ miasto jest tak duże, że nie można wszędzie chodzić ... fantastycznie i polecam gorąco !!

Wszystko działało dobrze. Jedyną rzeczą, której nie wiedzieliśmy, było to, że musieliśmy odwiedzić informacje turystyczne, aby uzyskać przepustkę, więc było trochę niezręcznie próbować dostać się do metra za pomocą kodu kreskowego na wydrukowanym kuponie i musieliśmy kupić jeden bilet (który był tylko 3 euro dla nas obojga). Musisz przedstawić swoją kartę w miejscu wizyty, a oni wystawią ci bilet. Autobusy są łatwe, ponieważ wystarczy zeskanować kartę podczas wsiadania do autobusu i przypuszczam, że to wszystko, co musisz zrobić dla metra, kiedy już ją posiadasz.

Doskonały dzień, obfite śniadanie, kiedy po prostu musieliśmy zjeść lunch. Najlepsi animatorzy. Niestety trochę choroby morskiej, ale bardzo szybko ustąpię dzięki urodzie odwiedzanych miejsc.

Rewelacja!

Wyprawa super. Do tego duzo dobrego jedzenia. Bardzo miło spędzony czas z pięknymi widokami. Cena adekwatna do usługi. Gorąco polecam!

Doskonały stosunek jakości do ceny. Gorąco polecam to, jeśli chcesz robić wszystkie rzeczy, ale oszczędzaj pieniądze!