Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Strasburg

Strasburg – nasze najbardziej polecane atrakcje

Strasburg: najważniejsze atrakcje - wycieczka po mieście z przewodnikiem

1. Strasburg: najważniejsze atrakcje - wycieczka po mieście z przewodnikiem

Poznaj Strasburg we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć na piechotę do 10 najważniejszych atrakcji Strasburga. Możesz rozpocząć wycieczkę w dowolnym momencie. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Rozpocznij swoją wycieczkę od często fotografowanych Ponts Couverts. Odwiedź wzorowy architektonicznie kościół św. Tomasza, a La Place Gutenberg da ci przedsmak życia w centrum miasta. Zrób zdjęcie w budynku Muzeum Alzackiego, które zadziwi Cię swoimi eksponatami i odkryj piękno katedry w Strasburgu, gotyckiego arcydzieła architektury. Odwiedź niezrównanie piękny Palais Rohan z jego błękitnokrwistą aurą. Miniesz także największy plac miasta, Place Kleber, nazwany na cześć znanego generała rewolucji francuskiej. Podziwiaj kultową operę w Strasburgu z jej wyjątkową akustyką. „Nowe miasto” ze swoją wspaniałą historią oczaruje Ciebie i Twój aparat! Wisienką na torcie tego wyjątkowego doświadczenia będzie kościół św. Pawła (gdzie kończy się wycieczka) z bogatym wystrojem wnętrz. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Idąc przez miasto, możesz w dowolnym momencie wstrzymać grę, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Wybierz, czy chcesz kontynuować wycieczkę później, czy też zachowaj resztę na inny dzień.

Strasburg: 7-dniowa karta miejska

2. Strasburg: 7-dniowa karta miejska

Zwiedzaj więcej i wydawaj mniej na wycieczkę do Strasburga z kartą miejską ważną przez 7 kolejnych dni. Uzyskaj zniżki w różnych muzeach, atrakcjach i zabytkach. Odbierz kartę miejską w sklepie Biura Turystycznego w Strasburgu i zobacz, gdzie możesz jej użyć. Twoja karta miejska oferuje zniżki na następujące atrakcje i zajęcia przez 7 dni: • Rejs statkiem po Strasburgu • Wstęp do muzeów miejskich • Wejdź na platformę katedry w Strasburgu • Wycieczka pociągiem widokowym (oferta ważna tylko na trasie Neustadt) • Wstęp do muzeum Château Vodou • piesza wycieczka z przewodnikiem (tylko w języku francuskim i niemieckim) • wstęp do Vaisseau (centrum nauki dla dzieci) • Wypożyczalnia rowerów • Sesja odkrywania nocnego nieba pełnego gwiazd w Planetarium w Jardin des Sciences • Przejażdżka rowerowa z przewodnikiem • Wycieczka Segwayem® • Spektakl w TJP – Narodowym Centrum Sztuk Dramatycznych • Przejażdżka łodzią elektryczną • Wstęp do Muzeum Czekolady • Wycieczka po mieście z audioprzewodnikiem

Strasburg: Euro Guided Tour przez Segway

3. Strasburg: Euro Guided Tour przez Segway

Zdobądź wspaniałe wprowadzenie do siedziby Parlamentu Europejskiego w niepełnym wymiarze godzin podczas 2-godzinnej wycieczki segwayem po Strasburgu i podziwiaj zabytki z różnych epok w historii miasta, w tym instytucje Unii Europejskiej w Quartier Européen. Zbierz swój Segway i kask i ruszaj przez różne dzielnice, w tym starą dzielnicę i centrum miasta. Przeledź do „La Petite France” na zachodnim krańcu Grande Île. Tutaj znajdziesz historyczne serce miasta, w którym w średniowieczu mieszkali garbarze, młynarze i rybacy. Posłuchaj fascynujących historii o Strasburgu, poruszając się dwukołowym środkiem transportu, patrząc na wiele różnych stylów architektonicznych w niemieckiej dzielnicy Neustadt. Dowiedz się więcej o budynkach administracyjnych Quartier Européen, w których znajdują się instytucje, w tym budynek Europejskiego Trybunału Praw Człowieka autorstwa Richarda Rogersa.

Ze Strasburga: najlepsza wycieczka historyczna po Alzacji

4. Ze Strasburga: najlepsza wycieczka historyczna po Alzacji

Wycieczka rozpoczyna się od wyjazdu z dworca autobusowego w Strasburgu i prowadzi do pierwszego przystanku dnia, historycznego zamku Haut-Koenigsbourg. Po przybyciu podziwiaj architekturę budynku, poznaj ludzi, którzy kiedyś tu mieszkali, i podziwiaj wspaniałe widoki zamku na Czarny Las. Za zamkiem autobus z otwartym dachem podąża słynnym Alzackim Szlakiem Wina, zatrzymując się po drodze w jednej z najlepiej zachowanych średniowiecznych wiosek w regionie – Riquewihr. Spędź trochę wolnego czasu wędrując malowniczymi uliczkami wioski, kup pamiątkę w lokalnym sklepie lub znajdź przytulną restaurację na lunch. Następnie wycieczka prowadzi do Kaysersberg, gdzie można podziwiać piękny ufortyfikowany most położony wśród uroczej wioski. Twoja jednodniowa wycieczka zakończy się wizytą w Colmar, wyjątkowym i ujmującym wiejskim miasteczku, i przejażdżką pociągiem turystycznym. Uwaga: w listopadzie pociąg turystyczny nie kursuje. Zamiast tego będzie czas wolny w mieście. Przewodnik mówi tylko po francusku, ale audioprzewodniki będą miały wszystkie opcje językowe

Strasburg: prywatna wycieczka łodzią po mieście

5. Strasburg: prywatna wycieczka łodzią po mieście

Odkryj urok Strasburga podczas prywatnego rejsu po rzece III. Wybierz 1-godzinną wycieczkę, aby zobaczyć główne zabytki lub stań się bardziej intymny z miastem podczas 2-godzinnej wycieczki. Płyń po wodach rzeki Ill, aby odkryć lub ponownie odkryć miasto i jego zabytki w inny sposób. Wskocz na pokład przestronnego statku „Saint Gothard” przy starym nabrzeżu Finkwiller i rozpocznij swoją żeglarską przygodę w sercu miasta. Przejdź obok instytucji europejskich i podziwiaj wyjątkowe, jasnozielone dachy rosyjskiego kościoła prawosławnego „Wszystkich Świętych”. Wybierz opcję dwugodzinną i poczuj dreszczyk emocji podczas przekraczania śluz i tamy Vauban. Wjedź na stare miasto Petite France, aby podziwiać klasyczną architekturę. Przejedź cbrukowymi drogami i XVI-wiecznymi budynkami. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu.

Strasburg: Wycieczka piesza z lokalnym przewodnikiem

6. Strasburg: Wycieczka piesza z lokalnym przewodnikiem

Wybierz się na spacer po Strasburgu i odkryj najsłynniejsze miejsca w mieście. Spaceruj z lokalnym przewodnikiem po Grande Ile, przechadzaj się po centrum i rób zdjęcia podczas spaceru. Dowiedz się o fascynującej historii Strasburga od swojego przewodnika, a na koniec uzyskaj wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia i picia. Rozpocznij wycieczkę w Grande Île, starej dzielnicy, która jest przykładem średniowiecznych miast. Podziwiaj romańską i gotycką architekturę Rayonnant w katedrze w Strasburgu i zrób zdjęcia przed obiektem wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Posłuchaj opowieści o wielu legendach otaczających ten zabytek. Udaj się na Place Kléber, największy plac w mieście. Zobacz pomnik francuskiego rewolucjonisty Jeana-Baptiste'a Klébera, od którego pochodzi nazwa placu, i dowiedz się o wojskowej i architektonicznej przeszłości generała. Następnie przejdź się małymi, kameralnymi uliczkami i dowiedz się więcej o historii Strasburga. Odkryj dzielnicę Tonneliers z licznymi barami i restauracjami i zobacz, jak żyją jej mieszkańcy. Zrób mnóstwo zdjęć po drodze i poproś przewodnika o wskazówki dotyczące robienia najbardziej "instagramowych" zdjęć. Na koniec uzyskaj porady od swojego przewodnika na temat najlepszych miejsc do jedzenia w mieście.

Strasburg: Oficjalny cyfrowy przewodnik audio katedry

7. Strasburg: Oficjalny cyfrowy przewodnik audio katedry

Ten audioprzewodnik oparty na aplikacji oferuje wyjątkowy i wciągający sposób na zwiedzanie jednej z najbardziej imponujących gotyckich katedr w Europie. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i bogatej w informacje zawartości audio ta aplikacja jest idealnym towarzyszem dla gości, którzy chcą odkrywać historię, sztukę i architekturę katedry w Strasburgu we własnym tempie. Treść audio jest dostępna w wielu językach i jest prowadzona przez kompetentnych przewodników, którzy zapewniają fascynujący wgląd w historię katedry i znaczenie kulturowe.

Strasburg: wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem

8. Strasburg: wycieczka rowerowa z lokalnym przewodnikiem

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem rowerowym, a 2,5-godzinny program rozpocznie się od krótkiego wprowadzenia do Strasburga. Trasa prowadzi przez cesarską dzielnicę niemiecką, Neustadt, a następnie do instytucji europejskich. Jedź z powrotem przez Stare Miasto, Petite France i zobacz kryte mosty i zaporę Vauban. Przejedź przez Pont du Corbeau i miń Gutenberg Place. Wkrótce dotrzesz przed katedrę Notre Dame de Strasbourg, jedną z głównych atrakcji wycieczki. Zobacz operę na Place Broglie. Jedź wzdłuż małych uliczek wokół katedry i odkryj ukryte miejsca w pobliżu Place Saint Etienne. Przechodząc przez Neustadt, dotrzyj do serca dzielnicy europejskiej, gdzie zobaczysz Parlament Europejski, Radę Europy i Europejski Trybunał Praw Człowieka. Ciesz się świeżym powietrzem w Parc de l'Orangerie. W drodze powrotnej na Place d'Austerlitz przejedź wzdłuż fragmentu XIV-wiecznych murów miejskich. Należy pamiętać, że w czasie świąt Bożego Narodzenia ta wycieczka nie jest dostępna. Proszę spojrzeć na tę wycieczkę rowerową po jarmarku bożonarodzeniowym jako alternatywę: https://www.getyourguide.com/strasbourg-l293/strasbourg-christmas-market-bike-tour-t123971/

Strasburg: 1,5-godzinna wycieczka segwayem z przewodnikiem

9. Strasburg: 1,5-godzinna wycieczka segwayem z przewodnikiem

Odkryj Strasburg podczas tej zabawnej i ekscytującej wycieczki segwayem po jednym z najbardziej malowniczych miast Francji. Szybuj bez wysiłku wzdłuż rzeki na swoim Segwayu, odkrywając najlepsze atrakcje Strasburga i ciesząc się emocjami związanymi z poruszaniem się pojazdem po ulicach miasta. Zobacz Petite France, katedrę, Neustadt i inne atrakcje Strasburga podczas tej wycieczki z przewodnikiem.

Strasburg: Wycieczka piesza z tradycyjnym jedzeniem

10. Strasburg: Wycieczka piesza z tradycyjnym jedzeniem

Poznaj typowe alzackie jedzenie, a także alzackie wino i piwo podczas tej pieszej wycieczki po Strasburgu. Zobacz najbardziej centralne części miasta i zatrzymaj się na jedzenie i drinka w 5 ulubionych restauracjach gospodarza. Spróbuj różnych wędlin (wędliny) z miękkimi bretzelami. Ciesz się degustacją sera w lokalnym sklepie. Podążaj za gastronomicznym symbolem regionu, obfitym daniem z wędzonej szynki, kiełbaskami, ziemniakami i choucroute garnie. Spróbuj alzackiego wina i piwa, aby zrozumieć, dlaczego region ten słynie z licznych browarów i winnic. Zjedz trochę alzackiego chleba imbirowego, tradycyjnego „Pain d’épices”. Dowiedz się więcej o kulturze jedzenia i potrawach, które jesz, od lokalnego przewodnika.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 99
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Strasburg

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Strasburg

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Strasburg to:

Colmar

Strasburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Strasburg? Kliknij tutaj.