Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Lyon

To założone przez Rzymian miasto łączy w sobie dzielnice z listy UNESCO, wyśmienitą kuchnię i bogate życie nocne.

Często zadawane pytania dotyczące: Lyon

Na jakich wycieczkach w: Lyon obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Lyon: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lyon? Kliknij tutaj.

Lyon: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3262 opinii

Jeśli chcesz pojechać do Lyonu, karta Lyon Card jest tego warta, po prostu dlatego, że możesz korzystać z lokalnego transportu publicznego, ale poza tym jest wiele wspaniałych ofert, z których niektóre są bezpłatne, takie jak wycieczka z przewodnikiem po mieście lub wycieczka łodzią. Istnieją również zniżki na niektóre zajęcia. Bardzo nam się podobało, bardzo chcielibyśmy wrócić w przyszłości.

Radzi dotrzeć tam 20 minut przed czasem rejsu. Dotarliśmy tam 20 minut wcześniej, a kolejka była ogromna. Byliśmy ostatni, więc musieliśmy siedzieć w środku. Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę na górny pokład, musisz się tam dostać bardzo wcześnie. Świetna mała wycieczka w górę iw dół rzeki z komentarzem w języku francuskim i angielskim. Na pewno warto zarezerwować podczas zwiedzania Lyonu.

Toni jest doskonałym przewodnikiem. Wysłał nam e-mail, gdy zapisaliśmy się na wycieczkę, a rano wysłał nam wiadomość WhatsApp, aby przypomnieć nam o miejscu spotkania. Toni udzielił nam wielu podstawowych informacji na temat różnych interesujących miejsc, teraz naprawdę KOCHAMY Lyon i nie możemy się doczekać, aby ponownie odwiedzić to miasto. Przekazał również rekomendacje restauracji.

Znakomity sposób na spędzenie godziny w atrakcyjnej cenie! Jest to idealne na pierwszy dzień w Lyonie, ponieważ przewodnik wskazał rzeczy widziane z Saony, które następnie zbadaliśmy z bliska. To miłe wprowadzenie do tej części miasta.

Rejs jest rozsądny i cudowny.

Przewodnik jest młody, piękny i ma wiedzę na temat Lyonu.