Dodaj daty

ParyżDostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

Nasze najbardziej polecane Paryż Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

Paryż: degustacja wina na wieży Eiffla z lokalnym producentem

1. Paryż: degustacja wina na wieży Eiffla z lokalnym producentem

Dołącz do lokalnego rzemieślniczego producenta wina na 1. piętrze Wieży Eiffla, aby przeżyć wyjątkowe przeżycie, idealne dla miłośników wina. Podziwiaj widoki Trocadéro z restauracji Madame Brasserie i skosztuj specjalnie wyselekcjonowanej gamy 6 wyśmienitych lokalnych win w połączeniu z różnymi tradycyjnymi serami. Po przyjeździe wejdź na pierwszy poziom najbardziej charakterystycznego punktu Paryża i wejdź do pięknego salonu Madame Brasserie. Dołącz do swoich gospodarzy, którzy są częścią „La Guilde des Artisans de la Tour Eiffel”, sieci rzemieślniczych firm cateringowych, szefów kuchni i producentów wina zaangażowanych w zrównoważony rozwój ekologiczny i odpowiedzialność za lokalne jedzenie i napoje. Dowiedz się o historii i współczesnym odmłodzeniu produkcji wina w regionie paryskim od swoich gospodarzy w języku angielskim. Skosztuj 6 wysokiej jakości win, pochodzących z promienia 50 kilometrów od Wieży Eiffla, wyprodukowanych metodami ekologicznymi, bez użycia ostrych chemikaliów, zgodnie z ekologicznymi metodami produkcji. Pierwsze 4 wina połącz z wyborem starannie wyselekcjonowanych tradycyjnych serów. Zapoznaj się z dostarczonymi broszurami, aby poznać specyfikację każdego wina i sera, podczas gdy Twoi gospodarze przeprowadzą Cię przez proces degustacji. Podczas degustacji lokalnych produktów stań i podziwiaj widoki na Miasto Świateł z salonu z wyjątkowym widokiem na Trocadéro, Pont d'Iéna i Sekwanę.

Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

2. Paryż: 1-godzinny rejs po Sekwanie

Weź udział w rejsie w dwie strony po Sekwanie rozpoczynającym się u stóp wieży Eiffla. Przepłyń pod paryskimi mostami i podziwiaj liczne, piękne zabytki położone nad rzeką. Podczas rejsu przysłuchuj się komentarzom dotyczącym Paryża. Podczas rejsu przepłyniesz obok wieży Eiffla, katedry Notre Dame, ratusza, Luwru i wielu innych. Możesz także zdecydować się na rejs nocą, by podziwiać Miasto Świateł z innej perspektywy. Gdy tylko zbliża się zmrok miasto oświetlają światła.  Audioprzewodniki dostępne są w 14 językach i zawierają nagrane komentarze dotyczące Paryża, jego historii, zabytków i architektury. Pamiętaj, że z audioprzewodnika można skorzystać za pomocą smartfona, łącząc się z siecią wi-fi dostępną na pokładzie łodzi.

Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

3. Disneyland w Paryżu: bilet 1-dniowy

Park Disneyland®: Do 30 września 2023 roku możesz wziąć udział w wielkim finale obchodów 30-lecia Disneylandu w Paryżu. Doświadcz jeszcze większych wrażeń dzięki niesamowitym pokazom, nowym atrakcjom i doświadczeniom, które sprawią, że finałowa część tych jedynych w swoim rodzaju obchodów będzie wyjątkowa. W nie tak odległym fantastycznym świecie Disneya szczęśliwie żyją postacie z niekończących się baśni. Baw się bez końca, odwiedzając różne magiczne krainy. Na nowo przeżyj swoje ulubione historie Disneya dokładnie tak, jak pamiętasz je z klasycznych filmów. Tutaj sen staje się jawą. W parku Disneyland® poczujesz dreszczyk emocji w każdej postaci. Big Thunder Mountain i Star Wars Hyperspace Mountain to atrakcje dla dorosłych, zaś najmłodsi mogą sięgnąć gwiazd podczas „Peter Pan's Flight” Oczywiście rodzinną zabawę można znaleźć w każdym zakątku parku, od „Pirates of the Caribbean” po „Mad Hatter's Tea Cups”. Spotkaj postacie z filmów Disneya. Nie przegap głównej atrakcji: spotkania z ulubionymi postaciami Disneya. Na spotkanie z ukochanymi postaciami przygotuj długopis i aparat fotograficzny. W Disneyland® Park każdy dzień to święto. Wspaniałe atrakcje i ulubione postacie to nie wszystko — przez cały rok możesz oglądać rodzinne parady i ciekawe przedstawienia. W tym roku poczuj wyjątkową atmosferę z okazji 30-lecia. Posłuchaj muzyki, zachwyć się dekoracjami i zobacz, jak park zmienia się w krainę czarów. Myszka Miki, Minnie, Kaczor Donald i Daisy z radością prezentują swoje nowe stroje oraz zatańczą podczas pokazu dziennego stworzonego specjalnie na 30-lecie. Gdy zapadnie zmrok, zachwyć się najnowszą technologią oświetlenia zamku Śpiącej Królewny, a następnie obejrzyj spektakularne iluminacje Disneya. Park Walt Disney Studios®: Odkryj czarodziejski świat kina i telewizji w parku Walt Disney Studios®. Odkryj 4 magiczne plany zdjęciowe i ich tajemnice oraz obejrzyj niezapomniane przedstawienia. Wejdź na scenę w parku Walt Disney Studios, zaledwie kilka kroków od parku Disneyland. Nigdy nie wiesz, jaką gwiazdę spotkasz. Połącz siły z Avengersami i wykonaj najtrudniejsze misje Marvela w Avengers Campus. Wejdź za kulisy w strefie World of Pixar. Zanurz się w kolorowym świecie atrakcji, rozrywki, jedzenia i zabawy z postaciami z filmów, takich jak „Ratatuj”, „Gdzie jest Nemo”, „Toy Story” i wiele innych.

Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

4. Paryż: wycieczka autobusowa hop-on hop-off Tootbus

Poznaj najlepsze miejsca w Paryżu, podczas wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj z audioprzewodnikiem Z wygodnego i ekologicznego autobusu zobaczysz takie zabytki jak gmach opery, Luwr, katedra Notre-Dame, kaplica Sainte-Chapelle, Muzeum Orsay, plac Concorde, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla, kompleks Les Invalides, budynek Grand Palais i wiele innych. Wskocz na pokład autobusu hop-on hop-off i zwiedzaj Paryż. Dowiedz się więcej o mieście dzięki komentarzowi z audioprzewodnika, który został opracowany specjalnie dla tej trasy. Wybierz atrakcje, które chcesz poznać bardziej szczegółowo, i wysiądź z autobusu na najbliższym przystanku, aby rozpocząć zwiedzanie na własny koszt. Zobacz największe dzieła sztuki i obrazy w Muzeum Luwru. Zatrzymaj się przy Notre Dame i poświęć chwilę na podziwianie tego arcydzieła architektury z lewego brzegu Sekwany. Zrób zakupy na Polach Elizejskich. Wjedź na szczyt Łuku Triumfalnego lub wieży Eiffla, aby uzyskać najlepszy widok na miasto. Nie przegap okazji do spaceru po najpiękniejszych dzielnicach Paryża, takich jak artystyczna Montmartre, tętniąca życiem Dzielnica Łacińska, modna Marais czy spokojna Ile de Saint Louis. Dla dzieci przygotowano specjalne kanały w języku francuskim i angielskim, które zapewnią im rozrywkę. Audioprzewodnik dla dzieci został zaprojektowany tak, aby skupić ich uwagę przez cały czas wycieczki.  Po pierwszej aktywacji bilet będzie ważny przez 24, 48 lub 72 godziny, w zależności od zarezerwowanej opcji. W trakcie ważności biletu można wsiadać do autobusu i wysiadać z niego nieograniczoną liczbę razy. Przystanki: 1. Haussmann - Grands Magasins - 11, Rue Auber 75009 Paryż2. Opera Garnier - Avenue De L'opéra 49, 75002 Paryż3. Musee Du Louvre - Place Du Carrousel 75002 Paryż4. Notre-Dame – Rue du Petit Pont 4, 75005 Paryż5. Musee D'orsay – Quai Anatole-France 8, 75007 Paryż6. Concorde - Place De La Concorde 12, 75008 Paryż7. Champs-Elysees - Georve V -116, Avenue Des Champs-Elysées 75008 Paryż8. Trocadero – Avenue Du Président Wilson 50, 75016 Paryż9. Tour Eiffel – Quai Branly 69, 75007 Paryż10. Pont Alexandre III – Invalides – Quai d’Orsay 41, 75007 Paryż

Les Invalides: grób Napoleona i Muzeum Armii

5. Les Invalides: grób Napoleona i Muzeum Armii

Odwiedź Pałac Inwalidów – siedzibę Muzeum Armii. Odkrywaj w swoim tempie kolekcje muzeum, która obejmuje ponad 500 000 eksponatów datowanych od okresu średniowiecza do dziś. Zobacz wystawę czasową Special Forces L'exposition, poświęconą francuskim siłom specjalnym. Wkrocz do serca Paryża i zanurz się w historii Francji podczas wizyty w Pałacu Inwalidów. Pałac Inwalidów został wybudowany przez Ludwika XIV jako szpital i pensjonat dla weteranów wojennych i rannych żołnierzy. Obecnie działa w nim między innymi Muzeum Armii. Zobaczysz również słynny Kościół Inwalidów, w którym od 1861 roku znajduje się grób Napoleona Bonaparte. Podziwiaj zbiory i spaceruj wśród zbroi i broni królów Francji. Zobacz miecze, armaty, mundury, obrazy, fotografie i rzeczy osobiste najważniejszych postaci z historii Francji. Weź też udział w interaktywnych atrakcjach cyfrowych, które dzięki różnym urządzeniom pozwalają odwiedzającym lepiej zrozumieć niektóre bitwy, które ukształtowały historię kraju. Pamiętaj, aby obejrzeć też wystawę czasową Special Forces l'exposition, która upamiętnia 30. rocznicę utworzenia Kierownictwa Operacji Specjalnych.

Paryż: zarezerwowany bilet wstępu do Musée de l'Orangerie

6. Paryż: zarezerwowany bilet wstępu do Musée de l'Orangerie

Odkrywaj zbiory w Musée de l’Orangerie w swoim tempie dzięki zarezerwowanemu biletowi wstępu. Omiń długie kolejki i nie czekaj na otwarcie kas biletowych. Zwiedzanie we własnym tempie, bez konieczności oczekiwana na innych uczestników wycieczek w dużych grupach, pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać czas na podziwianie słynnych dzieł sztuki. Oranżeria w Paryżu to galeria malarstwa impresjonistycznego i postimpresjonistycznego znajdująca się w zachodniej części ogrodów Tuileries, obok placu Place de la Concorde. Miejsce to znane jest najbardziej z obrazów z cyklu „Lilie Wodne” Claude'a Moneta, ale znajdują się tutaj również prace takich artystów jak Paul Cézanne, Henri Matisse, Amedeo Modigliani, Pablo Picasso, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Alfred Sisley, Chaim Soutine czy Maurice Utrillo. Dzięki nowemu układowi muzeum oba zbiory (Lilie Wodne i kolekcja École de Paris z pracami z początku XX. wieku) są teraz ze sobą jeszcze bardziej połączone. Trasa, która prowadzi przez wystawę, jest elegancka, płynna, inspirująca i pełna wartości edukacyjnych. Przy wejściu do kolekcji można zobaczyć duże poliptyki Joan Mitchell (wypożyczone z Musée National d'Art Moderne) oraz wielkoformatowe dzieła współczesnych „prymitywów” (Picassa, Douaniera Rousseau, Deraina, Modiglianiego, Matisse'a itd.). Galerie monograficzne pozwalają uzyskać nowe, bardziej intymne i wygodne spojrzenie na dzieła. Pokaż swój kupon bezpośrednio przy wejściu dla osób posiadających rezerwację biletu. Po kontroli bezpieczeństwa idź prosto do środka. Matisse Od 1 marca do 29 maja 2023 r. Modigliani (1884–1920) i Paul Guillaume (1891–1934) Od 20 września 2023 r. do 15 stycznia 2024 r. Philippe Cognée Od 15 marca do 4 września 2023 r.

Paryż: bilet wstępu do Panteonu i samodzielne zwiedzanie

7. Paryż: bilet wstępu do Panteonu i samodzielne zwiedzanie

Wybierz się na samodzielną wycieczkę po Panteonie, arcydziele stworzonym przez Soufflota (1713-1780), a także byłym kościele. Zabytek ten został miejscem pochówku słynnych obywateli Francji z czasów rewolucji. Zobacz główną wystawę, która jest hołdem dla Jacques'a-Germaina Soufflota, jednego ze wspaniałych francuskich architektów. Ukazuje ona jego karierę i ogromne osiągnięcia, a wśród nich przedstawia kościół Sainte-Geneviève, czyli obecny Panteon. Architekt spełnił marzenie Ludwika XV, którym było złożenie hołdu monarchii. Miało się ono urzeczywistnić poprzez zbudowanie kościoła ku czci św. Genowefy. Gmach został przekształcony w budynek świecki podczas rewolucji francuskiej w 1791 r. Wtedy też zmieniono jego nazwę na Panteon. W niespokojnych latach XIX w. budynek był naprzemiennie świeckim lub patriotycznym zabytkiem. Od śmierci Victora Hugo w 1885 r. Panteon stał się miejscem wiecznego spoczynku dla pisarzy, naukowców, generałów, duchownych i polityków, którzy zapisali się na kartach historii Francji. W krypcie znajdują się grobowce ponad 70 wybitnych osób, takich jak Wolter, Jean-Jacques Rousseau, Emil Zola, Alexandre Dumas, Piotr Curie i Maria Skłodowska-Curie. Z okien świeżo odnowionych górnych pięter możesz podziwiać rozciągający się na całe miasto widok (od kwietnia do października).

Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

8. Paryż: nocny rejs z aperitifem po Sekwanie

Rozkoszuj się nocnym blaskiem Paryża podczas rejsu krajoznawczego po Sekwanie z aperitifem. Wypij drinka i posłuchaj miksu electro pop stworzonego specjalnie na tę okazję przez DJ-a Tommy'ego Marcusa. Podziwiaj wspaniałe widoki na wieżę Eiffla, Luwr, katedrę Notre-Dame, Muzeum Orsay, most Aleksandra III, Place de la Concorde, Petit Palais i Grand Palais, Pont Marie oraz wiele innych atrakcji. Wypij podczas rejsu jedną lampkę szampana, lampkę wina, kufel piwa albo szklankę napoju bezalkoholowego.

Paryż: Bilet do muzeum figur woskowych Grévin

9. Paryż: Bilet do muzeum figur woskowych Grévin

W samym sercu Paryża czeka na Ciebie ponad 200 wyjątkowych osobistości z dawnych i współczesnych czasów. Przeżyj te niezapomniane spotkania razem z rodziną i przyjaciółmi. Zrób sobie wyjątkowe i zaskakujące zdjęcia z najsławniejszymi ludźmi na świecie! Muzeum Grévin jest jedną z tych atrakcji Paryża, których po prostu nie można przegapić. Od jego otwarcia w 1882 roku miejsce to odwiedzają zarówno młodsi, jak i starsi turyści, którzy przybywają tu, aby doświadczyć wrażeń przekraczających granice pokoleń. Wspaniałe marmurowe schody, wybudowane w 1900 roku, prowadzą do jedynego w swoim rodzaju świata, którego zwiedzanie rozpoczyna się od wizyty w sali luster. Ten wyjątkowy spektakl dźwięku i światła powstał w 1906 roku i od samego początku zadziwiał kolejne pokolenia gości. Zobacz najnowszych mieszkańców muzeum: Micka Jaggera, Lang Lang, Katy Perry i Ranveera Singha. Będziesz mieć także okazję odwiedzić nową powierzchnię wystawienniczą „The Voice”. 

Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

10. Paryż: rejs krajoznawczy po Sekwanie z komentarzem

Wybierz się na rejs po Sekwanie w ciągu dnia lub wieczorem i podziwiaj spektakularne widoki Paryża oświetlonego na tle nocnego nieba lub w pełnym słońcu. Posłuchaj ciekawego komentarza na swoim smartfonie, przepływając obok najsłynniejszych budynków miasta. Wyrusz na rejs wycieczkowy w obie strony i zobacz Paryż wieczorem lub za dnia. Poznaj historię wieży Eiffla, Luwru i innych atrakcji dzięki nagraniom (dostępnym w 14 językach) z audioprzewodnika na swoim smartfonie. Przepłyń powoli przez Paryż klasycznym trimaranem z tarasem oraz zewnętrznymi korytarzami i przekonaj się, jak to wspaniałe miasto wygląda dzisiaj. Podziwiaj słynne zabytki, takie jak wieża Eiffla, Les Invalides i Muzeum Orsay. Zobacz upiorne gargulce katedry Notre-Dame, imponującą fasadę Luwru, Grand Palais i wiele innych atrakcji.

Liczba znalezionych atrakcji: 358
Sortuj wg::
Strona 1 z 23

Najważniejsze atrakcje

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich w: Paryż

Oprócz atrakcji typu Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Paryż?

W: Paryż są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich w: Paryż obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Paryż: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Paryż? Kliknij tutaj.

Paryż: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 41 656 opinii

Wszystko jest bardzo piękne we śnie, ale musisz stać w kolejce w nieskończoność, polecam iść bardzo wcześnie, abyś mógł wejść na prawie wszystkie gry, ponieważ jest zbyt wielu ludzi i zbyt wiele kolejek do każdej witryny. Najbardziej podobała mi się strona PIRACI Z KARAIBÓW. ZROBIŁBYM TO PONOWNIE

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

Bardzo fajnie zorganizowana wycieczka. Tłumaczenie dostępne w wielu językach przez słuchawki na statku oraz przez telefony i WiFi.

Brak słów by opisać to miejsce !!! Niesamowita przygoda, na 1 dzień zmieniasz się w dziecko

Mąż i syn byli zachwyceni tą wycieczką. Było bardzo ciekawie i wesoło.