Dodaj daty

Galeria Uffizi

Galeria Uffizi

Galeria Uffizi – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: Bilet wstępu o określonej godzinie do Galerii Uffizi z pominięciem kolejki

1. Florencja: Bilet wstępu o określonej godzinie do Galerii Uffizi z pominięciem kolejki

Skorzystaj z biletu wstępu bez kolejki do znanej na całym świecie galerii Uffizi we Florencji. Zobacz dzieła sztuki w jednym z największych muzeów sztuki we Włoszech (i na świecie). Podziwiaj sztukę włoskiego renesansu autorstwa największych artystów wszech czasów. Zobacz obrazy Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Rafaela, Giotta, Cimabuego, Masaccia i innych. Udaj się do najbardziej znanej sali w galerii, aby zobaczyć oszałamiającą kolekcję dzieł Botticellego. Obejrzyj „Wiosnę” oraz „Narodziny Wenus”. Zadumaj się nad interpretacją narodzin bogini, która na obrazie wyłania się z piany morskiej. Uniknij stresu związanego ze zwiedzaniem w zorganizowanych grupach i odkrywaj sekrety galerii w swoim tempie. W muzeum możesz pozostać tak długo, jak chcesz. By móc podziwiać jeszcze więcej niesamowitych dzieł sztuki, dodaj bilety wstępu bez kolejki do pałacu Pittich i ogrodu Boboli, wybierając odpowiednią opcję. Po wizycie w Galerii Uffizi możesz odwiedzić pałac i ogród w dowolnym czasie w ciągu kolejnych 5 dni.

Florencja: Bilet priorytetowy Uffizi z aplikacją audio Masterpieces

2. Florencja: Bilet priorytetowy Uffizi z aplikacją audio Masterpieces

Omiń długie kolejki i wejdź do Galerii Uffizi we Florencji i wejdź szybko dzięki temu biletowi przyspieszonemu. Ciesz się wizytą w swoim tempie dzięki naszym ekskluzywnym treściom audio przygotowanym przez naszych historyków sztuki; dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość WhatsApp z przypomnieniem o miejscu zbiórki i instrukcjami pobrania naszej mobilnej aplikacji audio na swoje urządzenia; nie zapomnij naładować telefonu i zabrać ze sobą własnych słuchawek. W dniu wizyty spotkasz się z pracownikiem lokalnego partnera przed wejściem, pod pomnikiem Benvenuto Celliniego wzdłuż Loggii, aby otrzymać bilet i przejść przez obowiązkową linię bezpieczeństwa. Ciesz się wygodą pominięcia zarówno kolejki do zakupu biletu, jak i kolejki do odbioru biletu. Następnie zwiedzaj jedno z najstarszych muzeów w Europie z pomocą naszej wielojęzycznej mobilnej aplikacji audioprzewodnika. Wybierz się w podróż przez historię sztuki od średniowiecza po włoski renesans. Podziwiaj arcydzieła, takie jak "Narodziny Wenus" Botticellego, "Zwiastowanie" Leonarda lub "Meduza" Caravaggia i jedyny obraz wykonany na drewnie przez Michała Anioła. Galeria szczyci się bezcenną kolekcją starożytnych posągów i popiersi rodziny Medyceuszy, która zdobi korytarze i składa się ze starożytnych rzymskich kopii zaginionych greckich rzeźb. Nie możemy się doczekać, aby zachwycić Cię tym doświadczeniem!

Florencja: Wycieczka w małej grupie Uffizi bez kolejki

3. Florencja: Wycieczka w małej grupie Uffizi bez kolejki

Galeria Uffizi to obowiązkowy punkt wizyty we Florencji. Zbudowany w 1560 roku i znany jako najstarsze muzeum na świecie, został zaprojektowany przez słynnego renesansowego architekta Giorgio Vasariego. Wielki książę Toskanii Cosimo I de Medici postanowił przywrócić władzę rodu Medyceuszy. Po tym, jak Cosimo I wyeliminował większość jego rywali, dał reszcie biuro, aby mieć ich na oku. W rzeczywistości Uffizi oznacza biura. Po jego śmierci jego dzieci straciły zainteresowanie polityką. Jego najstarszy syn, Francesco I, przywiózł swoją prywatną kolekcję dzieł sztuki i uczynił Uffizi swoim prywatnym muzeum. Podczas tej wycieczki do Uffizi zaoszczędzisz czas, ale poznasz również wewnętrzne historie niektórych z najbardziej znanych arcydzieł zachowanych we Florencji. Po zwiedzaniu zapraszamy na przekąskę w kawiarni na tarasie Galerii Uffizi. Podziwiaj wyjątkowe widoki na miasto, zrelaksuj się i rób zdjęcia.

Florencja: Uffizi, Pałac Pitti i Boboli - 5-dniowy karnet łączony

4. Florencja: Uffizi, Pałac Pitti i Boboli - 5-dniowy karnet łączony

Odkryj najważniejsze zabytki Florencji dzięki temu łączonemu biletowi wstępu. Ten bilet łączony, oprócz oszczędności pieniędzy, pozwala odwiedzić 4 główne atrakcje Florencji w ciągu 5 dni, począwszy od pierwszej wizyty w Galerii Uffizi. Dzięki naszym gospodarzom ta pierwsza wizyta będzie jedyną z konkretną datą i godziną wymiany kuponu. Pozostałe muzea można zwiedzać w dogodnym dla siebie czasie, bez ograniczeń czasowych, za wyjątkiem godzin otwarcia muzeów. Odkryj Pałac Pitti, zobacz kultowe Narodziny Wenus w Galerii Uffizi i poznaj historię Florencji w Narodowym Muzeum Archeologicznym we Florencji. Rozpocznij zwiedzanie od spotkania z gospodarzem przed Uffizi, aby odebrać zarezerwowany bilet wstępu. Po wizycie w Uffizi będziesz miał pięć dni na zobaczenie pozostałych atrakcji. Zacznij od wizyty w Galerii Uffizi, w której znajdują się kultowe obrazy od średniowiecza po renesans. Zobacz „Narodziny Wenus” Botticellego, „Meduzę” Caravaggia i dzieła Michała Anioła. Podziwiaj bezcenną kolekcję starożytnych rzymskich posągów zdobiących korytarze. Następnie odkryj Pałac Pitti i jego Galerię Palatynów. Podziwiaj arcydzieła znanych malarzy, w tym Caravaggia, Botticellego, Rubensa i Tycjana. Następnie odwiedź Apartamenty Królewskie, w których mieszkała rodzina Medyceuszy, wielcy książęta Toskanii i włoska rodzina królewska. Poczuj relaksującą atmosferę i luksus Ogrodów Boboli oraz poczuj przywilej i władzę, jaką cieszy się rodzina Medici, zanim udasz się do Muzeum Opificio Delle Pietre Dure, aby poznać bogatą historię kultury Florencji. Zakończ wizytę w ogromnym Narodowym Muzeum Archeologicznym we Florencji i zobacz artefakty starożytnego Egiptu.

Florencja: Galeria Uffizi, David i Accademia Mała wycieczka grupowa

5. Florencja: Galeria Uffizi, David i Accademia Mała wycieczka grupowa

Odkryj najczęściej odwiedzane muzea we Florencji wraz z profesjonalnym przewodnikiem. Razem będziecie podziwiać najważniejsze dzieła na wystawie, doceniając sztukę włoskiego renesansu. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez priorytetowe wejście do obu galerii bez konieczności czekania w długich kolejkach. Podczas całej wycieczki Twój przewodnik będzie pod ręką, aby wyjaśnić najważniejsze dzieła sztuki, które znajdują się w muzeach. Pierwszym przystankiem będzie wizyta w Galerii Uffizi z jej kolekcjami malarskimi i arcydziełami artystów i bohaterów renesansu, takich jak Michał Anioł, Giotto, Botticelli, Caravaggio, Leonardo da Vinci i wielu innych. Później przewodnik zabierze Cię do Galerii Accademia, aby odkryć najsłynniejszy florencki symbol: Dawida Michała Anioła. Galeria jest jednym z miejsc z największą liczbą rzeźb Michała Anioła i jest miejscem, w którym możesz również podziwiać muzeum instrumentów muzycznych, kolekcję obrazów ze złotym tłem oraz Sala dei Prigioni z rzeźbami zaprojektowanymi dla papieża Juliusza II.

Florencja: Mała wycieczka grupowa do Galerii Uffizi

6. Florencja: Mała wycieczka grupowa do Galerii Uffizi

Odkryj historię dzieł sztuki takich mistrzów jak Michał Anioł, Botticelli i Leonardo da Vinci podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Galerii Uffizi we Florencji. Zaoszczędź czas w tej popularnej atrakcji dzięki biletom wstępu bez kolejki. Posłuchaj, jak Twój przewodnik wyjaśnia Ci dzieła sztuki i pomaga docenić sztukę i historię włoskiego renesansu. Z łatwością poruszaj się po tej ogromnej kolekcji, aby znaleźć dzieła artystów takich jak Giotto, Caravaggio i Vasari. Ciesz się chronologiczną trasą, która pozwoli Ci cofnąć się w czasie, odwiedzając najważniejsze atrakcje muzeum dla każdego okresu. Zacznij od sztuki bizantyjskiej w Toskanii, zanim powoli przejdziesz do wspaniałego renesansu. Miej swobodę samodzielnego zwiedzania galerii po zakończeniu wycieczki lub kup drinka w barze i ciesz się jego fantastycznymi widokami.

Florencja: Galeria Uffizi: bilet bez kolejki

7. Florencja: Galeria Uffizi: bilet bez kolejki

Zaczniesz od eskorty do galerii przez personel, otrzymując bilet, aby wejść bezpośrednio, bez marnowania czasu w kolejce. Galeria co roku przyciąga ponad milion odwiedzających, którzy chcą zapoznać się z tą kolekcją sztuki. Wśród wielu dzieł sztuki odkryjesz obrazy artystów i bohaterów renesansu, takich jak Michał Anioł, Giotto, Botticelli, Caravaggio, Leonardo da Vinci i wielu innych. Po wejściu do galerii będziesz cieszyć się chronologiczną podróżą, która pozwoli Ci podróżować w czasie, od sztuki bizantyjskiej w Toskanii po wspaniały renesans. Po tej fantastycznej wizycie będziesz mógł skorzystać z usług galerii, delektując się przekąską w barze, podziwiając jeden z najpiękniejszych widoków na Florencję z tarasu przed Palazzo Vecchio.

Florencja: Galeria Uffizi i Accademia - bilety bez kolejki

8. Florencja: Galeria Uffizi i Accademia - bilety bez kolejki

Wymień swój kupon w biurze lokalnego partnera, a następnie udaj się do galerii, gdzie możesz cieszyć się wstępem bez kolejki i uniknąć długiego czasu oczekiwania. W Galerii Uffizi podziwiaj różnorodne kolekcje, które obejmują arcydzieła znanych artystów z okresu renesansu, takich jak Michał Anioł, Botticelli, Caravaggio, Leonardo da Vinci i nie tylko. Podczas eksploracji śledź życie samych artystów, podziwiając ich dzieła, w tym Narodziny Wenus, Meduzę i Primaverę. Następnie udaj się do drugiej najczęściej odwiedzanej galerii we Florencji, Accademia, w której znajduje się największa kolekcja rzeźb Michała Anioła. Podziwiaj tutaj imponującą 520-centymetrową marmurową rzeźbę Dawida, która jest prawdziwym symbolem okresu renesansu.

Florencja: piesza wycieczka po Uffizi i Accademia w małej grupie

9. Florencja: piesza wycieczka po Uffizi i Accademia w małej grupie

Pozwól, aby Twój doświadczony lokalny przewodnik poprowadził Cię do najbardziej imponujących muzeów i miejsc w mieście z wejściem bez kolejki. Wycieczka rozpoczyna się od fascynującej wizyty w Akademii, gdzie poznasz sekrety kolosalnego Dawida Michała Anioła. Następnie udaj się na plac Duomo, aby podziwiać wspaniałą fasadę katedry i bijącą rekordy kopułę autorstwa Brunelleschiego. Spaceruj po imponującym Piazza della Signoria. Następnie wycieczka kończy się wizytą z przewodnikiem w Uffizi, aby podziwiać arcydzieła Leonarda, Botticellego i Michała Anioła oraz innych. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na Ponte Vecchio i miasto z górnego piętra muzeum i tarasu. Mała grupa licząca 10-15 osób pozwala przewodnikom zapewnić bardziej spersonalizowaną wycieczkę, która pozwoli lepiej zrozumieć Florencję. W małej grupie nauczysz się więcej i maksymalnie wykorzystasz swoje doświadczenie.

Florencja: Bilety do Galerii Uffizi z opcjonalnym przewodnikiem audio

10. Florencja: Bilety do Galerii Uffizi z opcjonalnym przewodnikiem audio

Unikaj kolejek do słynnej Galerii Uffizi we Florencji i ciesz się muzeum zwiedzającym jedną z najsłynniejszych kolekcji sztuki na świecie. W przystojnym XVI-wiecznym budynku, położonym zaledwie rzut kamieniem od brzegu rzeki Arno, znajdują się jedne z najbardziej rozpoznawalnych arcydzieł Włoch. Pierwotnie zaprojektowana przez Giorgio Vasariego, galeria początkowo służyła jako biura florenckich sędziów, stąd nazwa Uffizi, co po włosku oznacza „biura”. Obecnie znajdują się w nim dzieła Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Rafaela, Giotta, Cimabue, Masaccio i wielu innych. Do najważniejszych należą słynna Primavera Botticellego i Narodziny Wenus. Ta ostatnia, przedstawiająca wynurzającą się z morza boginię miłości, jest skarbem narodowym i ikoną muzeum – ukoronowanym przykładem renesansowego mistrzowskiego wyrażania piękna i duchowej czystości.

Liczba znalezionych atrakcji: 264
Sortuj wg::

Galeria Uffizi: najlepsze atrakcje w pobliżu

Galeria Uffizi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Galeria Uffizi? Kliknij tutaj.

Galeria Uffizi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(23 324 recenzji)

Studiując sztukę renesansu, oglądanie wszystkich moich ulubionych obrazów z prawdziwego życia zebranych w jednym miejscu było przeżyciem. Choć w piątkowy poranek w muzeum było mnóstwo ludzi, nie musieliśmy stać w kolejce, żeby wejść. Przy ochronie trzeba było trochę poczekać. Najlepszy czas na wizytę to prawdopodobnie wczesny ranek, zaraz po otwarciu drzwi. Rozsądnie jest zaplanować to, co chcesz zobaczyć. Ludzie zwykle gromadzą się przed najpopularniejszymi obrazami.

To było wspaniałe przeżycie. Wróciłem po dwóch latach, aby dokończyć zwiedzanie całego muzeum. Wystarczy jednak wymienić trzy dzieła sztuki, które same w sobie mogłyby wystarczyć, aby być warte nie tylko kosztu biletu, ale także wycieczki z Rzymu do Florencji: Narodziny Wenus Botticellego, Il tondo Doni Michelangelo Buonarrotiego i Medusa Caravaggia 💓❣️ 💟💝💖

Wnętrze budynku jest spektakularne. Nie masz dość oczu, żeby podziwiać tyle dzieł sztuki na suficie. Ogólnie dobre doświadczenie. Jeśli chodzi o negatywy, nie martw się, przyjdź! Jeśli kupiłeś już bilety online, bo muszę fizycznie iść i odebrać je w kasie, uznałem to za stratę czasu i niepotrzebnego papieru.

Fantastyczna organizacja i przewodnik! Wspaniały opis dzieł sztuki po niezwykle przemyślanym i fantastycznym obwodzie. Wysoce polecany. Mała wskazówka: prawidłowo ładuj telefon.

Świetne doświadczenie, przewodnik był doskonały, tutaj wspomniano, gdzie znajdują się główne arcydzieła. Ceny są nieco wyższe, ale dziękuję za to doświadczenie.