Wybierz daty

Kopuła Brunelleschiego

Liczba znalezionych atrakcji: 86
Sortuj według:
Strona 1 z 6

Kopuła Brunelleschiego: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kopuła Brunelleschiego? Kliknij tutaj.

Kopuła Brunelleschiego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6557 opinii

Miły przewodnik, ciekawe informacje w prostym języku angielskim. Najpierw otrzymałem informację o samej całości. Następnie udał się do baptysterium i otrzymał wyjaśnienie. Wyjaśniając, przeszliśmy obok katedry do muzeum, gdzie najpierw otrzymujesz wszystkie informacje o katedrze. Ponieważ dekoracja katedry znajduje się w tym muzeum, okazało się, że muzeum jest odwiedzane jako pierwsze. Wycieczka zakończyła się w muzeum, więc możesz trochę pospacerować. Wciąż mieliśmy bilety na wieżę zegarową i podziemne grobowce. Zalecana jest dzwonnica LUB kopuła, podziemne grobowce to tylko kilka cegieł i niekoniecznie bardzo ciekawe.

Pomimo tego, że touroperator cierpiał, że przewodnik zachorował w trakcie wycieczki, nadal udało się rozwiązać problem i zapewnić wycieczkę wszystkim klientom, łącząc grupy (grupy wynikowe były wciąż wystarczająco małe, aby cieszyć się tym doświadczeniem). Właściciel firmy pomógł rozwiązać problem dostępu do Duomo i Baptysterium dla wszystkich odwiedzających, co pokazało, że dbają o swoich klientów i można im ufać, że dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy. Gorąco polecam jako usługodawca.

Pokochaliśmy Giulię, jest namiętna i uważna na nasze potrzeby. Super uśmiechnięta i bardzo szanująca wszystko, swój zawód, ludzi, historię i wartości. Towarzyszyła nam nawet w katedrze, oprowadzała nas i wyjaśniała swoją historię poza jej usługą przewodnicką, która skończyła się przy wejściu do katedry… tysiące dzięki Giulia

Doskonała wycieczka! Nasza przewodniczka Natalia była zasobem wiedzy i odpowiadała na każde pytanie. Wydała nawet doskonałe rekomendacje książkowe.

It allows to save time skipping the line. The guide says interesting stories and answers your questions so it is good way to get to know more