Muzeum Narodowe Bargello

Muzeum Narodowe Bargello
Liczba znalezionych atrakcji: 34
Sortuj wg::

Muzeum Narodowe Bargello: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum Narodowe Bargello – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: zarezerwowany bilet wstępu do muzeum Bargello

Florencja: zarezerwowany bilet wstępu do muzeum Bargello

 Muzeum Narodowe w Bargello jest bez wątpienia jednym z najważniejszych i najbardziej znanych muzeów we Florencji. W muzeum znajduje się duża kolekcja rzeźb, w tym słynny Dawid z brązu autorstwa Donatella. Od 1865 roku w Palazzo mieści się Muzeum Narodowe, gromadzące wiele ważnych rzeźb renesansowych, w tym arcydzieła Donatello, Luca della Robbia, Verrocchio, Michała Anioła i Celliniego. Muzeum wzbogaciło się następnie o wspaniałe kolekcje brązów, majoliki, wosków, mebli i tekstyliów ze zbiorów Medyceuszy i darczyńców prywatnych. Palazzo del Bargello to jeden z najstarszych budynków we Florencji, niegdyś więzienie, siedziba policji i miejsce publicznych egzekucji. Rozpoczęty w 1255 roku budynek był siedzibą Capitano del Popolo, a później Podestà i Rady Sprawiedliwości. W 1574 roku stał się miejscem zamieszkania kapitana sprawiedliwości (szef policji) i służył jako więzienie. Pomimo szeregu przeróbek i uzupełnień, które zmieniły pierwotny plan w XIV i XV wieku, pałac zachował przyjemną surowość, co najlepiej widać po pięknym dziedzińcu, balkonie i dużej sali na pierwszym piętrze.

Florence: Dark Mysteries and Legends Piesza wycieczka z przewodnikiem

Florence: Dark Mysteries and Legends Piesza wycieczka z przewodnikiem

Zanurz się w makabrycznej stronie Florencji podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj o lokalnych przesądach, spiskach, świętych i cudach. Dowiedz się o krwawym seryjnym mordercy znanym jako Potwór z Florencji i zajmij się niepokojącymi tematami, takimi jak tajemnice i tortury. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w pobliżu pomnika generała Fantiego na centralnie położonym Piazza San Marco. Udaj się na Piazza della Santissima Annunziata, gdzie możesz podziwiać projekt stworzony przez Brunelleschiego, ojca architektury renesansowej. Przejdź przez kolorową ulicę Via dei Servi w drodze, aby podziwiać kultową kopułę na katedrze Santa Maria del Fiore . Połącz się z mroczną przeszłością miasta, spacerując starymi ulicami, takimi jak Via del Campanile, Via dello Studio, Via del Corso, Via Santa Margherita i Via Proconsolo. Podziwiaj  włoską architekturę gotycką Palazzo del Bargello i wejdź do politycznego serca miasta na Piazza della Signoria. Zakończ wycieczkę na słynnym moście Ponte Vecchio.

Florencja: Firenze Card Oficjalna karta miejska do muzeum

Florencja: Firenze Card Oficjalna karta miejska do muzeum

Kup kartę FirenzeCard i zapewnij sobie dostęp do wszystkich 60 muzeów Florencji za pomocą jednego biletu. Zobacz Galerię Uffizi, Akademię i wiele innych, a także skorzystaj z ekskluzywnych zniżek w wybranych sklepach i restauracjach. Unikaj opłat za wstęp z kartą uprawniającą do wstępu z pierwszeństwem do muzeów w mieście, w tym na wystawy, które zwykle wiążą się z dodatkową opłatą. Zabierz swoje dzieci za darmo, a osoby poniżej 18 roku życia mają dostęp, jeśli towarzyszy im posiadacz karty. Zobacz arcydzieła w miejscach takich jak Uffizi, Accademia i Kaplice Brancacciego. Zarezerwuj swój przedział czasowy, aby pokonać tłumy i zapewnić sobie dostęp do tych słynnych miejsc i wielu innych.

Florencja: Zwiedzanie miasta rikszą z przewodnikiem

Florencja: Zwiedzanie miasta rikszą z przewodnikiem

Odwiedź Florencję w najbardziej relaksujący możliwy sposób, na pokładzie wygodnej rikszy, która przewiezie Cię przez historyczne centrum miasta. Kierowca jest licencjonowanym lokalnym przewodnikiem, który wyjaśni Ci całą historię miasta. Będziesz mógł fotografować Florencję z najlepszych kątów i z najlepszych widoków, jakie będziesz mieć podczas wycieczki. Możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w historycznym centrum, które wolisz, aby rozpocząć wycieczkę. Zobaczysz wszystkie główne atrakcje turystyczne Florencji: * Plac Duomo, ze wspaniałą katedrą Santa Maria del Fiore, baptysterium, dzwonnicą Giotta i kopułą Brunelleschiego. * Plac San Firenze z Muzeum Bargello, Pałacem Gondi i kompleksem San Filippo Neri. * Borgo dei Greci, jeden z głównych obszarów skórzanych w mieście * Santa Croce, niesamowity kościół w południowej części Florencji * Średniowieczny obszar, najstarszy obszar wciąż zachowany *Plac Signoria, z Palazzo Vecchio, pałacem gubernatorskim i Galerią Uffizi, najważniejszym muzeum w mieście. * Rzeka Arno ze wspaniałym Ponte Vecchio *Ulica Tornabuoni, najważniejszy modny obszar na zakupy *Plac Republiki, centrum Florencji

Florencja: Prywatna piesza wycieczka po ukrytych klejnotach Florencji

Florencja: Prywatna piesza wycieczka po ukrytych klejnotach Florencji

Jeśli interesuje Cię kultura Florencji i piękno jej architektury, dołącz do tej 2-godzinnej pieszej wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje najważniejsze zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka piesza rozpoczyna się na Piazza San Firenze; siedziba Bargello i Tribunale Fiorentino. Najpierw idź do kościoła Santa Croce, domu wielu znanych arcydzieł i miejsca pochówku niektórych z najważniejszych osobistości Włoch. Następnie przejdź do Piazza Signoria znanego z Fontanny Neptuna, Palazzo Vecchio i uroczego Piazzale degli Uffizi. Przejdź przez Ponte Vecchio; średniowieczny kamienny most słynący ze sklepów ze złotą biżuterią i dotrzyj do spektakularnego pałacu Pitti; dawna rezydencja rodziny Medici. Wróć w kierunku Arno i zabytkowego centrum wzdłuż Via Maggio i Ponta Santa Trinita, mijając Via Tornabuoni, gdzie zobaczysz niektóre z najlepszych butików z modą we Florencji. Zatrzymaj się w Pałacu Strozzi; pierwowzór renesansowej architektury, a następnie zakończyć imponującym Piazza Republica i wspaniałą katedrą we Florencji.

Florencja: Bilet łączony do Muzeum Bargello z 5 atrakcjami

Florencja: Bilet łączony do Muzeum Bargello z 5 atrakcjami

Oferujemy bilety wstępu do Muzeum Bargello, które zapewniają dostęp do wyjątkowej kolekcji sztuki i artefaktów z okresu renesansu i średniowiecza. Dzięki biletowi wstępu możesz odkrywać wspaniałe wystawy muzeum, w tym arcydzieła rzeźby, sztuki dekoracyjnej i zbroi. Oprócz Muzeum Bargello, Twój bilet wstępu zapewnia również dostęp do innych muzeów, takich jak Kaplice Medyceuszy, Pałac Davanzati, Orsanmichele, Casa Martelli. Dzięki bogatej historii i niezwykłym kolekcjom, miejsca te są obowiązkowe dla każdego, kto interesuje się sztuką i kulturą włoskiego renesansu. Uwaga: Casa Martelli jest otwarta tylko we wtorki (od 13:30 do 18:30) i soboty (od 9:00 do 13:50).

Florencja: Wycieczka piesza Wine Windows z winem i przekąskami

Florencja: Wycieczka piesza Wine Windows z winem i przekąskami

We Florencji znajduje się ponad 150 okien na wino. Dołącz do nas na oryginalnym planie zwiedzania, aby odkryć niektóre z tych ciekawych śladów przeszłości miasta. Spotkaj się z naszym ekspertem-przewodnikiem w naszym biurze, aby rozpocząć 2-godzinną pieszą wycieczkę. Plan zwiedzania będzie podążał szlakiem tych okien na wino, zatrzymując się po drodze w niektórych z najważniejszych punktów orientacyjnych miasta. Odwiedź pierwszy renesansowy plac Piazza i zobacz piękną architekturę Filippo Brunelleschiego. Poznaj historię miasta i jego wiodących rodzin. Następnie, w Pałacu Medyceuszy, posłuchaj intrygujących opowieści o Medyceuszach. Dowiedz się o rodzinie i o tym, jak stworzyli złoty wiek we Florencji. Zobacz piękny dziedziniec pałacowy z elegancką renesansową architekturą i zdobieniami. Kontynuuj spacer mijając bazylikę San Lorenzo. Posłuchaj opowieści o Michale Aniele i jego relacjach z Medyceuszami. Dowiedz się, jak rozpoczął swoją karierę w kręgu Lorenza i jak stał się banitą w ich oczach. Następnie udaj się na Piazza Duomo i zobacz miejsca, które inspirowały artystów od pokoleń. Poznaj plac katedralny i zobacz słynne Bramy Raju na baptysterium. Podziwiaj monumentalną kopułę katedry i dowiedz się, jak architekt kopuły, Brunelleschi, pokonał wielkie przeszkody, aby stworzyć tę masywną konstrukcję. Posłuchaj historii powstania Dawida autorstwa Michała Anioła i zobacz oryginalną lokalizację, w której został stworzony i dowiedz się, dlaczego nigdy nie został tam umieszczony. Zakończ wycieczkę w najlepszy sposób - kieliszkiem Chianti serwowanym z jednego z historycznych okien winiarskich renesansowego florenckiego palazzo. Delektuj się pysznymi toskańskimi próbkami, takimi jak dojrzewające sery, prosciutto i salami (dostępne są opcje wegetariańskie i bezalkoholowe) oraz winem po 2-godzinnej pieszej wycieczce.

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem audio po mieście Michała Anioła

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem audio po mieście Michała Anioła

Poznaj Florencję z audioprzewodnikiem w formie samodzielnej wycieczki pieszej. Pobierz aplikację, aby odkrywać miasto w wolnym czasie, koncentrując się na niezapomnianej sztuce i historiach Michała Anioła. Wyrusz w podróż po centrum Florencji, poznając historię jej najsłynniejszego syna, Michała Anioła. Rozpocznij swoją przygodę na pięknym placu ze średniowiecznym kościołem, Piazza Trinita i dowiedz się o pochodzeniu Dawida jako biblijnego bohatera. Podziwiaj Piazza del Duomo i odkryj historię Muzeum Opera del Duomo. Dowiedz się, jak młody Michał Anioł został uhonorowany misją wyrzeźbienia Dawida z kapryśnego marmuru. Odkryj Piazza della Signoria i podziwiaj dzieło bohatera strzegącego Palazzo Vecchio. Udaj się do Pałacu Medyceuszy Riccardi i kultowego Piazza San Marco. Odwiedź Galleria dell'Accademia, gdzie znajduje się oryginalny Dawid Michała Anioła. Na koniec odwiedź Muzeum Casa Buonarotti mieszczące się w domu rodzinnym nabytym przez samego Michała Anioła. Posłuchaj opowieści o życiu geniusza i poznaj sekrety jego enigmatycznej osobowości. Skorzystaj z elastyczności wycieczki, którą możesz przerwać w dowolnym momencie. Unikaj zdzierczych opłat za transmisję danych dzięki aktywności, która jest w pełni dostępna offline po pobraniu.

Florencja: Zwiedzanie muzeum Bargello

Florencja: Zwiedzanie muzeum Bargello

Przewodnik rozpocznie od krótkiej historii Muzeum Bargello, które kiedyś było siedzibą Capitano Del Popolo, a później Podesty (władcy miasta). Opowie Ci, jak pałac stał się rezydencją szefa policji i jak później był używany jako więzienie. Przewodnik oprowadzi Cię po muzeum, abyś mógł podziwiać bardzo ważne dzieła sztuki przechowywane w Bargello. Pokoje na parterze prezentują toskańskie dzieła z XVI wieku. Twój przewodnik skupi się w szczególności na czterech arcydziełach Michała Anioła. Wraz z lokalnym przewodnikiem i ekspertem odkryjesz następnie dzieła Bartolomeo Ammannatiego, Benvenuto Celliniego, Giambologny i wiele innych skarbów. Odkryjesz cenne kości słoniowe i brązy, w tym kilka rzymskich i bizantyjskich przykładów. Następnie zanurzysz się we wczesnym renesansie, gdy przewodnik wyjaśni arcydzieła wykonane przez Donatello i Verrocchio. Później przewodnik zaprowadzi Cię na drugie piętro, które jest poświęcone wyłącznie glazurowanej terakocie wykonanej przez Andreę i Giovanniego Della Robbia. Wycieczka trwa około dwóch godzin - to idealny czas, aby zobaczyć tę słynną kolekcję sztuki, nie czując się przytłoczonym. Możesz także wrócić do wszystkiego, co chcesz zobaczyć ponownie po zakończeniu wycieczki.

Sekrety Florencji, interaktywna gra odkrywcza z przewodnikiem

Sekrety Florencji, interaktywna gra odkrywcza z przewodnikiem

Wyrusz w ekscytującą odkrywczą podróż z przewodnikiem, wędrując urokliwymi uliczkami uroczej Florencji. Wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia przygody znajdziesz w wiadomości e-mail wysłanej przez Secret City Trails. Po prostu uruchom playlink i rozpocznij swoją przygodę. Czego możesz się spodziewać: Dowiedz się więcej o mieście, odkryj sekrety głównych atrakcji i poznaj ciekawostki, których nie przeczytasz nigdzie indziej. Zaszyfrowane wskazówki sprawią, że będziesz przemierzać ulice miasta, zachęcając do zwrócenia uwagi na szczegóły, na które zwykle nie zwróciłbyś uwagi. Po dotarciu do właściwego przystanku będziesz musiał rozwiązać pytanie: otwórz oczy i umysł i wykorzystaj swoją lokalizację, aby znaleźć właściwą odpowiedź! Odkrywaj: Odkryj lokalne bary, urocze place, imponujące pałace, wspaniałe mosty, imponujące kościoły i podziwiaj historyczne zabytki, takie jak Duomo, Bargello i Ponte Vecchio. Znajdź ciekawe posągi, romantyczne uliczki, malowniczą architekturę, a także przytulne kawiarnie ukryte w wąskich uliczkach. Odkryj czarujące historie i fragmenty olśniewającej historii starych kościołów i pałaców, w których niegdyś mieszkali bogaci i sławni Florencji. Stworzone przez miejscowych: Nasz pełen pasji lokalny twórca zaprojektował interaktywny spacer po mieście. Ten spacer zabierze Cię z jednej lokalizacji do drugiej. Rozwiązując każdą zagadkę, odblokujesz zabawne fakty, a także fascynujące informacje na temat historii miasta. Na koniec nasz twórca podzieli się z Tobą swoimi najlepszymi lokalnymi rekomendacjami. Stworzone dla Ciebie: Niezależnie od tego, czy znasz już Florencję, czy dopiero zaczynasz odkrywać jej cuda, przygotuj się na nowe przysmaki, które pobudzą Twoją ciekawość, gdziekolwiek zaprowadzą Cię Twoje przygody. Secret City Trails zapewnia idealną przygodę dla wszystkich, od ciekawskich umysłów po entuzjastów puzzli, miłośników historii i architektury. Idealne dla przyjaciół, rodzin, par, osób podróżujących samotnie, mieszkańców, turystów, szkół i firm, to wciągające doświadczenie odkrywa ukryte skarby miasta w zabawny i edukacyjny sposób. Gotowy do rozpoczęcia? Zafunduj sobie dzień odkrywania miasta podczas tej interaktywnej wycieczki i dodaj trochę zabawy do swojej wycieczki po mieście. Załóż więc czapkę z daszkiem, miej oczy szeroko otwarte i daj się ponieść wyobraźni, przemierzając Secret City Trail.

Florencja: Najciekawsze atrakcje

Muzeum Narodowe Bargello: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Muzeum Narodowe Bargello: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Narodowe Bargello? Kliknij tutaj.

Muzeum Narodowe Bargello: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(598 recenzji)