Katedra Santa Maria del Fiore

Podziwiaj liczne freski i witraże oraz zapierający dech w piersiach widok na Florencję z kopuły katedry.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Katedra Santa Maria del Fiore: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Katedra Santa Maria del Fiore? Kliknij tutaj.

Katedra Santa Maria del Fiore: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 10 530 opinii

Pomimo tego, że touroperator cierpiał, że przewodnik zachorował w trakcie wycieczki, nadal udało się rozwiązać problem i zapewnić wycieczkę wszystkim klientom, łącząc grupy (grupy wynikowe były wciąż wystarczająco małe, aby cieszyć się tym doświadczeniem). Właściciel firmy pomógł rozwiązać problem dostępu do Duomo i Baptysterium dla wszystkich odwiedzających, co pokazało, że dbają o swoich klientów i można im ufać, że dołożą wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy. Gorąco polecam jako usługodawca.

Wycieczka rozpoczęła się u podstawy kopuły. Przed wyjazdem poznaliśmy wiele informacji na temat budowy katedry. Kiedy wspinaliśmy się, robiliśmy przerwy na różnych platformach, aby wziąć oddech i dowiedzieć się trochę więcej. Wnętrze kopuły było niezwykłe, a objaśnienia malowideł pouczające. Widok ze szczytu kopuły był niezwykły, ponieważ można było zobaczyć całą Florencję we wszystkich kierunkach. Warte ceny wstępu!

Nasz przewodnik Linda był świetny!! Widok był niesamowity !!! Jedyne, co należy ponownie rozważyć, to miejsce spotkania i przekazane nam informacje. Mówiąc dokładniej, należy poinformować ludzi, że przewodnik jest tam pół godziny przed rozpoczęciem wycieczki, szukaliśmy kiosku lub czegoś podobnego w pobliżu Porta della Mandorla, który nie istniał.

Niezwykła wycieczka zarówno pod względem historycznym, jak i krajobrazowym. Poprowadziła nas utalentowana Elena, która doskonale po angielsku oprowadziła nas przez piękno kościoła S. Maria del Fiore i zilustrowała wspaniałą panoramę, którą mogliśmy podziwiać na końcu 463 stopni prowadzących do kopuły. Doświadczenie do zrobienia !!!

Doskonały! Spóźniliśmy się 22 minuty na opóźnienie pociągu, a nasz przewodnik słodko rozmawiał z ochroną, aby nas wpuściła, a potem zapewniła, że dotarliśmy na sam szczyt! Naprawdę doceniam dodatkowy wysiłek i wiedzę, którą przekazała. Zrobiła nam nawet świetne zdjęcia!