Muzeum dell'Opera del Duomo

Muzeum dell'Opera del Duomo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: Katedra i kopuła Brunelleschiego - bilet i aplikacja audio

1. Florencja: Katedra i kopuła Brunelleschiego - bilet i aplikacja audio

Wyrusz w wzbogacającą trzydniową podróż po Florencji z naszą ekskluzywną przepustką, zapewniającą dostęp do cudów kopuły Brunelleschiego, ozdobnego baptysterium, majestatycznej katedry, muzeum Opera del Duomo i kultowej dzwonnicy Giotto. Zanurz się w bogatej historii miasta, sztuce i cudach architektury, odkrywając te słynne zabytki, z których każdy oferuje wyjątkowe spojrzenie na dziedzictwo kulturowe i mistrzostwo artystyczne Florencji. Zwiedzający mogą zanurzyć się w zapierających dech w piersiach widokach ze szczytu kopuły Brunelleschiego i zagłębić się w historyczne znaczenie, a wszystko to uzupełnione naszym audioprzewodnikiem opracowanym przez pasjonatów historii sztuki. Dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość WhatsApp z przypomnieniem o miejscu spotkania i instrukcjami pobrania naszej dołączonej mobilnej aplikacji audio na swoje urządzenia; nie zapomnij naładować telefonu i zabrać ze sobą słuchawek. W dniu wizyty na Kopule Brunelleschiego, przed wspinaczką, jeśli masz plecak, skorzystaj z bezpłatnej przechowalni bagażu, ponieważ nie możesz wejść do środka z małymi lub dużymi torbami.. Aby zapewnić niezapomnianą wspinaczkę na kopułę Brunelleschiego, uprzejmie prosimy odwiedzających o przestrzeganie zaplanowanej godziny i dnia zgodnie z rezerwacją, aby zapewnić płynne i przyjemne wrażenia. Jednak dzięki wygodzie naszej trzydniowej przepustki, reszta urzekającego kompleksu - w tym Baptysterium, Katedra, Muzeum Opera del Duomo i Dzwonnica Giotto - czeka na eksplorację w wolnym czasie w ciągu 72-godzinnego okna, co pozwala na elastyczność i wystarczająco dużo czasu na delektowanie się każdym wspaniałym miejscem. Podczas wizyty pamiętaj, że Baptysterium jest w trakcie renowacji mozaik na sklepieniu, co daje odwiedzającym możliwość bycia świadkiem słynnej włoskiej sztuki renowacji i pokazania słynnych i fascynujących prac renowacyjnych w kraju.

Florencja: Katedra Duomo: wycieczka z przewodnikiem z pominięciem kolejki

2. Florencja: Katedra Duomo: wycieczka z przewodnikiem z pominięciem kolejki

Poznaj historię Florencji podczas zwiedzania katedry Duomo. Spotkaj się ze swoim doświadczonym przewodnikiem i wyrusz na wycieczkę po jednym z najbardziej znanych miejsc we Florencji. Odkryj piękną i historyczną katedrę Duomo, słuchając fascynujących opowieści o Florencji i świątyni od licencjonowanego przewodnika. Dostępne są zestawy słuchawkowe, dzięki czemu możesz podziwiać dzieła we własnym tempie, jednocześnie słuchając komentarza przewodnika. Cofnij się do czasów, gdy Florencją rządziła rodzina Medyceuszy, jedna z najpotężniejszych i najbogatszych w historii Włoch. Wejdź do katedry, zobacz dekoracje wewnętrzne i dowiedz się, jak Filippo Brunelleschi stworzył kopułę. Podziwiaj niesamowity fresk „Sąd Ostateczny” Giorgio Vasariego. Zwiedź katedrę Santa Maria del Fiore, uważaną za jedną z najważniejszych na świecie. Przekonaj się, dlaczego ten kompleks znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Florencja: Bilet wstępu do Duomo z kopułą Brunelleschiego

3. Florencja: Bilet wstępu do Duomo z kopułą Brunelleschiego

Twoje bilety zostaną wysłane przez Whatsapp, iMessage lub e-mail wieczorem poprzedzającym Twoją aktywność (między 17:00 a 19:00). Klienci last minute niezwłocznie otrzymają swoje bilety. Wejdź do kopuły Brunelleschiego, jednego z najbardziej znanych zabytków we Florencji, kupując bilet wstępu. Wejdź na latarnię kopuły i zobacz panoramiczny widok na piękne czerwone dachy historycznego centrum przed zwiedzaniem kompleksu. Spoglądając na zewnątrz, możesz dostrzec malowniczą rzekę Arno, toskańskie wzgórza i nie tylko. Po zwiedzeniu kopuły kontynuuj zwiedzanie w kierunku katedry, dzwonnicy Giotta, baptysterium i innych obszarów. Będziesz zaskoczony wspaniałością katedry we Florencji. Podziwiaj żywe kolory i skomplikowane szczegóły Sądu Ostatecznego, gigantycznego fresku namalowanego przez Zuccariego i Vasariego. Będziesz także świadkiem trzech oryginalnych drzwi baptysterium, w tym Bramy Raju wykonanej przez Ghibertiego. Spędź czas na zwiedzaniu wspaniałego arcydzieła architektury w sercu Florencji.

Florencja: Zwiedzanie katedry, muzeum Duomo i baptysterium

4. Florencja: Zwiedzanie katedry, muzeum Duomo i baptysterium

Zwiedzaj kluczowe zabytki sakralne na placu Duomo we Florencji z wcześniej zarezerwowanymi biletami podczas wycieczki z przewodnikiem w małej grupie. Skoncentruj się na historycznym i kulturowym znaczeniu katedry Santa Maria del Fiore i jej uzupełniających struktur wyjaśnionych przez lokalnego przewodnika. Rozpocznij wycieczkę na placu Duomo. Dowiedz się więcej o kultowej katedrze i jej budowie na przestrzeni wieków oraz o tym, jak stała się centrum życia religijnego Florencji. Skorzystaj z wiedzy przewodnika, aby zrozumieć jej związek z resztą wspaniałych budynków na placu. Wejdź do katedry we Florencji z oddzielnej linii dla małych grup. Zobacz ją jako cud artystyczny ze względu na jej rozmiar i niesamowite marmurowe dekoracje. Ciesz się pięknem bezcennych skarbów sztuki gotyckiej i renesansowej. Uzyskaj pierwszeństwo wstępu do ośmiokątnego baptysterium św. Jana, najbardziej znanego z sufitu ozdobionego złotymi mozaikami i lśniących drzwi z brązu, zwanych Bramami Raju. Spójrz na reliefy na szczegółowych panelach. Dowiedz się, że nie są to oryginalne drzwi z brązu, a autentyczne drzwi wschodnie są obecnie wystawiane w muzeum. Przejdź dalej do Muzeum Duomo, gdzie wystawione są niesamowite arcydzieła, takie jak bramy baptysterium, rzeźby Donatella i oryginalne drewniane rusztowania kopuły. Możesz spędzić godziny wędrując po wystawach, ale Twój przewodnik skupi się na najważniejszych wydarzeniach, takich jak Pieta Michała Anioła i inne wspaniałe dzieła sztuki. Zdecyduj się wspiąć na Dzwonnicę Giotta (opcjonalnie) na koniec wycieczki z przewodnikiem, arcydzieło architektury gotyckiej, które stoi wysoko obok katedry. Wejdź na wieżę samodzielnie w zarezerwowanym czasie i podziwiaj panoramiczne widoki Florencji ze szczytu. Wspinając się na wieżę, podziwiaj skomplikowane szczegóły jej konstrukcji, w tym misterne rzeźby i kolorowe marmurowe elementy zewnętrzne.

Florencja: Bilety do Santa Maria del Fiore ze wspinaczką na kopułę

5. Florencja: Bilety do Santa Maria del Fiore ze wspinaczką na kopułę

Odkryj piękno katedry Santa Maria del Fiore podczas ekskluzywnej przygody. Podziwiaj XIII-wieczny gotycki kościół, perłę florenckiej architektury, który obecnie jest uważany za czwarty co do wielkości kościół w Europie. Ciesz się niezapomnianymi widokami i niesamowitymi historiami drugiej co do wielkości katedry we Włoszech. Wejdź po historycznych 463 schodach i podziwiaj piękne miasto Florencja z zupełnie innej perspektywy. Zobacz słynne freski Vasariego i Zuccari. Przejdź się po krypcie Santa Reparata i poznaj historię katedry w Muzeum Duomo. Wspinaj się we własnym tempie na sam szczyt największej kopuły na świecie zbudowanej przez Brunelleschiego. Odpocznij na szczycie i podziwiaj jeden z najbardziej niesamowitych widoków Florencji. We wnętrzu podziwiaj XVI-wieczne freski namalowane przez Vasariego i Zuccari.

Florencja: Bilet wstępu na Kopułę Brunelleschiego i Duomo

6. Florencja: Bilet wstępu na Kopułę Brunelleschiego i Duomo

Wejdź na szczyt jednego z najbardziej charakterystycznych zabytków Florencji - kopuły katedry Brunelleschiego we Florencji. Ta monumentalna kopuła nie tylko urzeka swoją wielkością i skalą, ale także niezwykłą konstrukcją, pokonując znaczące wyzwania architektoniczne swoich czasów. Zaprojektowana przez genialnego Filippo Brunelleschiego, budowa kopuły katedry we Florencji trwała około 15 lat. Po jej ukończeniu przewyższyła rozmiarami nawet starożytny Panteon, stając się największą kopułą w Europie w tamtych czasach. Wyrusz w podróż, aby odkryć genialne rozwiązania inżynieryjne stojące za kopułą Brunelleschiego, które pozostają rewolucyjne nawet jak na dzisiejsze standardy. Zanurz się w skarbach znajdujących się w katedrze we Florencji, znanej również jako katedra Santa Maria del Fiore, i podziwiaj kopułę Brunelleschiego. Tutaj napotkasz jeden z najwspanialszych włoskich witraży i szereg renesansowych arcydzieł. Dzięki tej ekskluzywnej wycieczce z pominięciem kolejki wejdziesz po 463 schodach na szczyt kopuły Brunelleschiego, oferując bliskie spotkanie z innym arcydziełem - Sądem Ostatecznym Zuccariego i Vasariego. Ten wyszukany fresk zdobi wnętrze florenckiej katedry, urzekając odwiedzających misternymi detalami i żywymi kolorami. Po tym inspirującym doświadczeniu, zanurz się w zapierających dech w piersiach panoramicznych widokach z tarasu kopuły katedry we Florencji, gdzie zobaczysz najbardziej znane zabytki Florencji w całej ich okazałości. Po zwiedzeniu kopuły skorzystaj z 3-dniowego karnetu, aby ominąć kolejkę i zobaczyć resztę kompleksu Duomo we Florencji. Odwiedź baptysterium, katedrę Santa Maria del Fiore, muzeum Opera del Duomo i dzwonnicę Giotto.

Florencja: Bilety do katedry z biletem na kopułę Brunelleschiego

7. Florencja: Bilety do katedry z biletem na kopułę Brunelleschiego

Zwiedzaj katedrę we Florencji z biletem wstępu do tego kultowego zabytku. Odwiedź szczyt kopuły, baptysterium, kryptę, dzwonnicę Giotta i muzeum Opera del Duomo. Ciesz się samodzielną wycieczką po kopule i katedrze Santa Maria del Fiore. Po dotarciu na szczyt poczuj się jak na spacerze podniebnym nad miastem. Podziwiaj wspaniałe widoki na toskańską wieś i centrum Florencji, w tym Fiesole, obszar Chianti, centralny rynek, kościół Santa Croce, synagogę, kościół San Lorenzo, Palazzo Pitti, Ponte Vecchio i wiele innych. Możesz także odkryć fascynujące wnętrza katedry, w tym chrzcielnicę i kryptę. Dowiedz się więcej o tych cennych zabytkach katedry z audioprzewodnikiem. UWAGA. Wybrany przedział czasowy dotyczy tylko wspinaczki na kopułę, pozostałe muzea możesz zacząć zwiedzać od rana dnia wybranego na wspinaczkę. Pamiętaj, że w niedzielę czas otwarcia jest ograniczony ze względu na uroczystości religijne. Jeśli kupiłeś opcję z cyfrowym audioprzewodnikiem, musisz wymienić voucher w biurze lokalnego partnera (Slow Tour Tuscany) pod adresem Lungarno degli Acciaiuoli 10 black. Jeśli zakupiłeś opcję "Tylko bilet", otrzymasz cyfrowe bilety wstępu przez WhatsApp, SMS lub e-mail dzień wcześniej i będziesz mógł udać się bezpośrednio do wejścia do Cupoli bez wymiany vouchera.

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem po katedrze z opcjonalną wspinaczką na kopułę

8. Florencja: Wycieczka z przewodnikiem po katedrze z opcjonalną wspinaczką na kopułę

Omiń długie kolejki do jednej z najpopularniejszych atrakcji Florencji i zaoszczędź cenny czas na ekspresowej wycieczce z przewodnikiem po katedrze Santa Maria del Fiore. Po wejściu do niesamowitego zabytku - znanego również jako Florence Duomo - podziwiaj sklepione sufity, skomplikowane witraże i piękne freski. Posłuchaj fascynującej historii powstania budynku od dedykowanego przewodnika, od jego początków jako kościoła z VII wieku do imponującej katedry o powierzchni 89 000 stóp kwadratowych, która stoi na jej miejscu dzisiaj. Dowiedz się o nowej technice inżynieryjnej stworzonej przez Filippo Brunelleschiego do budowy kopuły. Zobacz oszałamiający fresk Sądu Ostatecznego autorstwa Vasariego w kopule. Następnie skorzystaj z opcji pozostania i zwiedzania w wolnym czasie lub udaj się na Piazza del Duomo, aby podziwiać marmurową fasadę. Wybierz naszą opcję ulepszenia i wejdź na kopułę w swoim tempie, aby podziwiać najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na Florencję. Ten ekskluzywny dostęp zapewnia indywidualne i inspirujące doświadczenie, pozwalając Ci zanurzyć się w oszałamiających panoramach w bardziej spokojnym otoczeniu. Twój bilet wstępu zapewnia nie tylko wstęp do katedry, ale także do baptysterium, dzwonnicy Giotta i muzeum Duomo, ważny przez 72 godziny po zakończeniu wycieczki. Zanurz się w dogłębnej eksploracji skarbów kultury Florencji, zapewniając rozszerzone i wzbogacające doświadczenie poza ekskluzywną wycieczką po katedrze.

Florencja: Zwiedzanie kompleksu Duomo z biletem na wieżę Giotto

9. Florencja: Zwiedzanie kompleksu Duomo z biletem na wieżę Giotto

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po placu Duomo we Florencji i zwiedzaj dzwonnicę Giotto. Podziwiaj panoramiczne widoki na miasto. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i zaoszczędź cenny czas, spacerując po największym placu Florencji, gdzie znajduje się katedra Santa Maria del Fiore. Odkryj złoty wiek Florencji, odkrywając najważniejszy punkt orientacyjny miasta i czwarty co do wielkości kościół na świecie. Posłuchaj o niektórych z najbardziej niezwykłych mistrzów gotyku i renesansu, którzy pomogli stworzyć katedrę we Florencji. Dowiedz się więcej o najstarszym i najbardziej czczonym budynku we Florencji, Baptysterium św. Jana. Podziwiaj wspaniałe złote mozaiki pokrywające wewnętrzną kopułę i absydy Baptysterium.

Florencja: Duomo Skip-the-Line Wycieczka z przewodnikiem

10. Florencja: Duomo Skip-the-Line Wycieczka z przewodnikiem

Ciesz się tą pouczającą wycieczką z przewodnikiem odkrywającą florenckie centrum religijne, spacerując z przewodnikiem po wszystkich budynkach rozległego Piazza del Duomo: baptysterium, dzwonnicy, katedrze i kończąc na zwiedzaniu wnętrza florenckiej katedry Santa Maria del Fiore, jednego z największych kościołów na świecie, z imponującymi kamiennymi filarami, witrażami i rewelacyjną kopułą z freskami. Podczas tej wycieczki z pominięciem kolejki przejdź "poza linami", ograniczonym obszarem wzdłuż lewej nawy bocznej, dzięki czemu staniesz tuż przy ołtarzu głównym z ogromną kopułą Brunelleschiego i jej niesamowitymi freskami nad głową - to naprawdę wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie podczas pobytu we Florencji. Pamiętaj, że będziesz wchodzić do kościoła, dlatego ramiona muszą być zakryte, a szorty/spódniczki są dozwolone tylko wtedy, gdy sięgają do kolan. Pierwsza część wycieczki, na świeżym powietrzu, trwa około 55 minut, a następnie wizyta w katedrze potrwa 45 minut. Plecaki, torby damskie, które można nosić na plecach, bagaże, nieporęczne torby na ramię nie są dozwolone wewnątrz katedry. Jeśli musisz je ze sobą zabrać, weź pod uwagę, że będziesz musiał zatrzymać się w depozycie bagażowym katedry (bezpłatnie) i możesz stracić część wycieczki, jeśli znajdziesz tam kolejkę.

Liczba znalezionych atrakcji: 123
Sortuj wg::

Muzeum dell'Opera del Duomo: najlepsze atrakcje w pobliżu

Muzeum dell'Opera del Duomo – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: Katedra i kopuła Brunelleschiego - bilet i aplikacja audio

Florencja: Katedra i kopuła Brunelleschiego - bilet i aplikacja audio

Wyrusz w wzbogacającą trzydniową podróż po Florencji z naszą ekskluzywną przepustką, zapewniającą dostęp do cudów kopuły Brunelleschiego, ozdobnego baptysterium, majestatycznej katedry, muzeum Opera del Duomo i kultowej dzwonnicy Giotto. Zanurz się w bogatej historii miasta, sztuce i cudach architektury, odkrywając te słynne zabytki, z których każdy oferuje wyjątkowe spojrzenie na dziedzictwo kulturowe i mistrzostwo artystyczne Florencji. Zwiedzający mogą zanurzyć się w zapierających dech w piersiach widokach ze szczytu kopuły Brunelleschiego i zagłębić się w historyczne znaczenie, a wszystko to uzupełnione naszym audioprzewodnikiem opracowanym przez pasjonatów historii sztuki. Dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość WhatsApp z przypomnieniem o miejscu spotkania i instrukcjami pobrania naszej dołączonej mobilnej aplikacji audio na swoje urządzenia; nie zapomnij naładować telefonu i zabrać ze sobą słuchawek. W dniu wizyty na Kopule Brunelleschiego, przed wspinaczką, jeśli masz plecak, skorzystaj z bezpłatnej przechowalni bagażu, ponieważ nie możesz wejść do środka z małymi lub dużymi torbami.. Aby zapewnić niezapomnianą wspinaczkę na kopułę Brunelleschiego, uprzejmie prosimy odwiedzających o przestrzeganie zaplanowanej godziny i dnia zgodnie z rezerwacją, aby zapewnić płynne i przyjemne wrażenia. Jednak dzięki wygodzie naszej trzydniowej przepustki, reszta urzekającego kompleksu - w tym Baptysterium, Katedra, Muzeum Opera del Duomo i Dzwonnica Giotto - czeka na eksplorację w wolnym czasie w ciągu 72-godzinnego okna, co pozwala na elastyczność i wystarczająco dużo czasu na delektowanie się każdym wspaniałym miejscem. Podczas wizyty pamiętaj, że Baptysterium jest w trakcie renowacji mozaik na sklepieniu, co daje odwiedzającym możliwość bycia świadkiem słynnej włoskiej sztuki renowacji i pokazania słynnych i fascynujących prac renowacyjnych w kraju.

Florencja: Katedra Duomo: wycieczka z przewodnikiem z pominięciem kolejki

Florencja: Katedra Duomo: wycieczka z przewodnikiem z pominięciem kolejki

Poznaj historię Florencji podczas zwiedzania katedry Duomo. Spotkaj się ze swoim doświadczonym przewodnikiem i wyrusz na wycieczkę po jednym z najbardziej znanych miejsc we Florencji. Odkryj piękną i historyczną katedrę Duomo, słuchając fascynujących opowieści o Florencji i świątyni od licencjonowanego przewodnika. Dostępne są zestawy słuchawkowe, dzięki czemu możesz podziwiać dzieła we własnym tempie, jednocześnie słuchając komentarza przewodnika. Cofnij się do czasów, gdy Florencją rządziła rodzina Medyceuszy, jedna z najpotężniejszych i najbogatszych w historii Włoch. Wejdź do katedry, zobacz dekoracje wewnętrzne i dowiedz się, jak Filippo Brunelleschi stworzył kopułę. Podziwiaj niesamowity fresk „Sąd Ostateczny” Giorgio Vasariego. Zwiedź katedrę Santa Maria del Fiore, uważaną za jedną z najważniejszych na świecie. Przekonaj się, dlaczego ten kompleks znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Florencja: Bilet wstępu do Duomo z kopułą Brunelleschiego

Florencja: Bilet wstępu do Duomo z kopułą Brunelleschiego

Twoje bilety zostaną wysłane przez Whatsapp, iMessage lub e-mail wieczorem poprzedzającym Twoją aktywność (między 17:00 a 19:00). Klienci last minute niezwłocznie otrzymają swoje bilety. Wejdź do kopuły Brunelleschiego, jednego z najbardziej znanych zabytków we Florencji, kupując bilet wstępu. Wejdź na latarnię kopuły i zobacz panoramiczny widok na piękne czerwone dachy historycznego centrum przed zwiedzaniem kompleksu. Spoglądając na zewnątrz, możesz dostrzec malowniczą rzekę Arno, toskańskie wzgórza i nie tylko. Po zwiedzeniu kopuły kontynuuj zwiedzanie w kierunku katedry, dzwonnicy Giotta, baptysterium i innych obszarów. Będziesz zaskoczony wspaniałością katedry we Florencji. Podziwiaj żywe kolory i skomplikowane szczegóły Sądu Ostatecznego, gigantycznego fresku namalowanego przez Zuccariego i Vasariego. Będziesz także świadkiem trzech oryginalnych drzwi baptysterium, w tym Bramy Raju wykonanej przez Ghibertiego. Spędź czas na zwiedzaniu wspaniałego arcydzieła architektury w sercu Florencji.

Florencja: Zwiedzanie katedry, muzeum Duomo i baptysterium

Florencja: Zwiedzanie katedry, muzeum Duomo i baptysterium

Zwiedzaj kluczowe zabytki sakralne na placu Duomo we Florencji z wcześniej zarezerwowanymi biletami podczas wycieczki z przewodnikiem w małej grupie. Skoncentruj się na historycznym i kulturowym znaczeniu katedry Santa Maria del Fiore i jej uzupełniających struktur wyjaśnionych przez lokalnego przewodnika. Rozpocznij wycieczkę na placu Duomo. Dowiedz się więcej o kultowej katedrze i jej budowie na przestrzeni wieków oraz o tym, jak stała się centrum życia religijnego Florencji. Skorzystaj z wiedzy przewodnika, aby zrozumieć jej związek z resztą wspaniałych budynków na placu. Wejdź do katedry we Florencji z oddzielnej linii dla małych grup. Zobacz ją jako cud artystyczny ze względu na jej rozmiar i niesamowite marmurowe dekoracje. Ciesz się pięknem bezcennych skarbów sztuki gotyckiej i renesansowej. Uzyskaj pierwszeństwo wstępu do ośmiokątnego baptysterium św. Jana, najbardziej znanego z sufitu ozdobionego złotymi mozaikami i lśniących drzwi z brązu, zwanych Bramami Raju. Spójrz na reliefy na szczegółowych panelach. Dowiedz się, że nie są to oryginalne drzwi z brązu, a autentyczne drzwi wschodnie są obecnie wystawiane w muzeum. Przejdź dalej do Muzeum Duomo, gdzie wystawione są niesamowite arcydzieła, takie jak bramy baptysterium, rzeźby Donatella i oryginalne drewniane rusztowania kopuły. Możesz spędzić godziny wędrując po wystawach, ale Twój przewodnik skupi się na najważniejszych wydarzeniach, takich jak Pieta Michała Anioła i inne wspaniałe dzieła sztuki. Zdecyduj się wspiąć na Dzwonnicę Giotta (opcjonalnie) na koniec wycieczki z przewodnikiem, arcydzieło architektury gotyckiej, które stoi wysoko obok katedry. Wejdź na wieżę samodzielnie w zarezerwowanym czasie i podziwiaj panoramiczne widoki Florencji ze szczytu. Wspinając się na wieżę, podziwiaj skomplikowane szczegóły jej konstrukcji, w tym misterne rzeźby i kolorowe marmurowe elementy zewnętrzne.

Florencja: Bilety do Santa Maria del Fiore ze wspinaczką na kopułę

Florencja: Bilety do Santa Maria del Fiore ze wspinaczką na kopułę

Odkryj piękno katedry Santa Maria del Fiore podczas ekskluzywnej przygody. Podziwiaj XIII-wieczny gotycki kościół, perłę florenckiej architektury, który obecnie jest uważany za czwarty co do wielkości kościół w Europie. Ciesz się niezapomnianymi widokami i niesamowitymi historiami drugiej co do wielkości katedry we Włoszech. Wejdź po historycznych 463 schodach i podziwiaj piękne miasto Florencja z zupełnie innej perspektywy. Zobacz słynne freski Vasariego i Zuccari. Przejdź się po krypcie Santa Reparata i poznaj historię katedry w Muzeum Duomo. Wspinaj się we własnym tempie na sam szczyt największej kopuły na świecie zbudowanej przez Brunelleschiego. Odpocznij na szczycie i podziwiaj jeden z najbardziej niesamowitych widoków Florencji. We wnętrzu podziwiaj XVI-wieczne freski namalowane przez Vasariego i Zuccari.

Florencja: Bilet wstępu na Kopułę Brunelleschiego i Duomo

Florencja: Bilet wstępu na Kopułę Brunelleschiego i Duomo

Wejdź na szczyt jednego z najbardziej charakterystycznych zabytków Florencji - kopuły katedry Brunelleschiego we Florencji. Ta monumentalna kopuła nie tylko urzeka swoją wielkością i skalą, ale także niezwykłą konstrukcją, pokonując znaczące wyzwania architektoniczne swoich czasów. Zaprojektowana przez genialnego Filippo Brunelleschiego, budowa kopuły katedry we Florencji trwała około 15 lat. Po jej ukończeniu przewyższyła rozmiarami nawet starożytny Panteon, stając się największą kopułą w Europie w tamtych czasach. Wyrusz w podróż, aby odkryć genialne rozwiązania inżynieryjne stojące za kopułą Brunelleschiego, które pozostają rewolucyjne nawet jak na dzisiejsze standardy. Zanurz się w skarbach znajdujących się w katedrze we Florencji, znanej również jako katedra Santa Maria del Fiore, i podziwiaj kopułę Brunelleschiego. Tutaj napotkasz jeden z najwspanialszych włoskich witraży i szereg renesansowych arcydzieł. Dzięki tej ekskluzywnej wycieczce z pominięciem kolejki wejdziesz po 463 schodach na szczyt kopuły Brunelleschiego, oferując bliskie spotkanie z innym arcydziełem - Sądem Ostatecznym Zuccariego i Vasariego. Ten wyszukany fresk zdobi wnętrze florenckiej katedry, urzekając odwiedzających misternymi detalami i żywymi kolorami. Po tym inspirującym doświadczeniu, zanurz się w zapierających dech w piersiach panoramicznych widokach z tarasu kopuły katedry we Florencji, gdzie zobaczysz najbardziej znane zabytki Florencji w całej ich okazałości. Po zwiedzeniu kopuły skorzystaj z 3-dniowego karnetu, aby ominąć kolejkę i zobaczyć resztę kompleksu Duomo we Florencji. Odwiedź baptysterium, katedrę Santa Maria del Fiore, muzeum Opera del Duomo i dzwonnicę Giotto.

Florencja: Bilety do katedry z biletem na kopułę Brunelleschiego

Florencja: Bilety do katedry z biletem na kopułę Brunelleschiego

Zwiedzaj katedrę we Florencji z biletem wstępu do tego kultowego zabytku. Odwiedź szczyt kopuły, baptysterium, kryptę, dzwonnicę Giotta i muzeum Opera del Duomo. Ciesz się samodzielną wycieczką po kopule i katedrze Santa Maria del Fiore. Po dotarciu na szczyt poczuj się jak na spacerze podniebnym nad miastem. Podziwiaj wspaniałe widoki na toskańską wieś i centrum Florencji, w tym Fiesole, obszar Chianti, centralny rynek, kościół Santa Croce, synagogę, kościół San Lorenzo, Palazzo Pitti, Ponte Vecchio i wiele innych. Możesz także odkryć fascynujące wnętrza katedry, w tym chrzcielnicę i kryptę. Dowiedz się więcej o tych cennych zabytkach katedry z audioprzewodnikiem. UWAGA. Wybrany przedział czasowy dotyczy tylko wspinaczki na kopułę, pozostałe muzea możesz zacząć zwiedzać od rana dnia wybranego na wspinaczkę. Pamiętaj, że w niedzielę czas otwarcia jest ograniczony ze względu na uroczystości religijne. Jeśli kupiłeś opcję z cyfrowym audioprzewodnikiem, musisz wymienić voucher w biurze lokalnego partnera (Slow Tour Tuscany) pod adresem Lungarno degli Acciaiuoli 10 black. Jeśli zakupiłeś opcję "Tylko bilet", otrzymasz cyfrowe bilety wstępu przez WhatsApp, SMS lub e-mail dzień wcześniej i będziesz mógł udać się bezpośrednio do wejścia do Cupoli bez wymiany vouchera.

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem po katedrze z opcjonalną wspinaczką na kopułę

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem po katedrze z opcjonalną wspinaczką na kopułę

Omiń długie kolejki do jednej z najpopularniejszych atrakcji Florencji i zaoszczędź cenny czas na ekspresowej wycieczce z przewodnikiem po katedrze Santa Maria del Fiore. Po wejściu do niesamowitego zabytku - znanego również jako Florence Duomo - podziwiaj sklepione sufity, skomplikowane witraże i piękne freski. Posłuchaj fascynującej historii powstania budynku od dedykowanego przewodnika, od jego początków jako kościoła z VII wieku do imponującej katedry o powierzchni 89 000 stóp kwadratowych, która stoi na jej miejscu dzisiaj. Dowiedz się o nowej technice inżynieryjnej stworzonej przez Filippo Brunelleschiego do budowy kopuły. Zobacz oszałamiający fresk Sądu Ostatecznego autorstwa Vasariego w kopule. Następnie skorzystaj z opcji pozostania i zwiedzania w wolnym czasie lub udaj się na Piazza del Duomo, aby podziwiać marmurową fasadę. Wybierz naszą opcję ulepszenia i wejdź na kopułę w swoim tempie, aby podziwiać najbardziej zapierające dech w piersiach widoki na Florencję. Ten ekskluzywny dostęp zapewnia indywidualne i inspirujące doświadczenie, pozwalając Ci zanurzyć się w oszałamiających panoramach w bardziej spokojnym otoczeniu. Twój bilet wstępu zapewnia nie tylko wstęp do katedry, ale także do baptysterium, dzwonnicy Giotta i muzeum Duomo, ważny przez 72 godziny po zakończeniu wycieczki. Zanurz się w dogłębnej eksploracji skarbów kultury Florencji, zapewniając rozszerzone i wzbogacające doświadczenie poza ekskluzywną wycieczką po katedrze.

Florencja: Zwiedzanie kompleksu Duomo z biletem na wieżę Giotto

Florencja: Zwiedzanie kompleksu Duomo z biletem na wieżę Giotto

Dołącz do wycieczki z przewodnikiem po placu Duomo we Florencji i zwiedzaj dzwonnicę Giotto. Podziwiaj panoramiczne widoki na miasto. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i zaoszczędź cenny czas, spacerując po największym placu Florencji, gdzie znajduje się katedra Santa Maria del Fiore. Odkryj złoty wiek Florencji, odkrywając najważniejszy punkt orientacyjny miasta i czwarty co do wielkości kościół na świecie. Posłuchaj o niektórych z najbardziej niezwykłych mistrzów gotyku i renesansu, którzy pomogli stworzyć katedrę we Florencji. Dowiedz się więcej o najstarszym i najbardziej czczonym budynku we Florencji, Baptysterium św. Jana. Podziwiaj wspaniałe złote mozaiki pokrywające wewnętrzną kopułę i absydy Baptysterium.

Florencja: Duomo Skip-the-Line Wycieczka z przewodnikiem

Florencja: Duomo Skip-the-Line Wycieczka z przewodnikiem

Ciesz się tą pouczającą wycieczką z przewodnikiem odkrywającą florenckie centrum religijne, spacerując z przewodnikiem po wszystkich budynkach rozległego Piazza del Duomo: baptysterium, dzwonnicy, katedrze i kończąc na zwiedzaniu wnętrza florenckiej katedry Santa Maria del Fiore, jednego z największych kościołów na świecie, z imponującymi kamiennymi filarami, witrażami i rewelacyjną kopułą z freskami. Podczas tej wycieczki z pominięciem kolejki przejdź "poza linami", ograniczonym obszarem wzdłuż lewej nawy bocznej, dzięki czemu staniesz tuż przy ołtarzu głównym z ogromną kopułą Brunelleschiego i jej niesamowitymi freskami nad głową - to naprawdę wyjątkowe i niezapomniane doświadczenie podczas pobytu we Florencji. Pamiętaj, że będziesz wchodzić do kościoła, dlatego ramiona muszą być zakryte, a szorty/spódniczki są dozwolone tylko wtedy, gdy sięgają do kolan. Pierwsza część wycieczki, na świeżym powietrzu, trwa około 55 minut, a następnie wizyta w katedrze potrwa 45 minut. Plecaki, torby damskie, które można nosić na plecach, bagaże, nieporęczne torby na ramię nie są dozwolone wewnątrz katedry. Jeśli musisz je ze sobą zabrać, weź pod uwagę, że będziesz musiał zatrzymać się w depozycie bagażowym katedry (bezpłatnie) i możesz stracić część wycieczki, jeśli znajdziesz tam kolejkę.

Florencja: Najciekawsze atrakcje

Muzeum dell'Opera del Duomo: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Muzeum dell'Opera del Duomo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum dell'Opera del Duomo? Kliknij tutaj.

Muzeum dell'Opera del Duomo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(5384 recenzji)

Chciałbym, żeby było lepiej wyjaśnione, że rezerwat ten obejmuje także baptysterium, wieżę i muzeum. Zobaczyłem ją po powrocie na miejsce, kiedy już odwiedziłem kopułę, ponieważ wychodząc nie mogliśmy odwiedzić katedry, ponieważ była zamknięta. Chciałbym, aby zarezerwowany czas uwzględniał zamknięcie lub aby zostało to wskazane, zarezerwowałbym poranek na resztę, ponieważ niedziela była Wielkanocą, więc wszystko było zamknięte i to samo, gdyby bilet był ważny do 1 poniedziałku Kwiecień, Mac był dniem naszego wyjazdu, rano mogliśmy odwiedzić baptysterium i muzeum, ale potem wyjeżdżaliśmy. brakowało precyzji, co obejmowało, a harmonogram o 15:30 uniemożliwiał późniejsze wykonanie innych pomników. problemem organizacyjnym

co za niesamowita konstrukcja i co za niesamowity widok. jedyną rzeczą, która psuje przyjemność, jest to, że nie masz zbyt wiele czasu, aby cieszyć się Frescą z wnętrza kopuły, ponieważ ludzie muszą chodzić. poza tym możesz spędzić tyle czasu, ile chcesz na szczycie kopuły na zewnątrz i podziwiać Florencję i jej okolice: WSPANIAŁE!

Bilet można było łatwo odebrać. Miałem mały problem z aktywacją audioprzewodnika, ale personel przy odbiorze biletów szybko rozwiązał nasz problem!

Przewodnik, Patrizia, wyjątkowy. Bardzo miły i bardzo dobry w byciu śledzonym i słuchanym. Bardzo przedsiębiorczy i przede wszystkim uparty.

Świetna wycieczka! Ciekawa historia przewodnika. Polecić.