Plac Katedralny we Florencji

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Plac Katedralny we Florencji: Wycieczki i bilety

Plac Katedralny we Florencji: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Katedralny we Florencji? Kliknij tutaj.

Plac Katedralny we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3682 opinii

To była jedna z najfajniejszych rzeczy, jakie robiliśmy na wakacjach. Rowery elektryczne były łatwe, szczególnie w upale. Nasz przewodnik był świetny i dodał takie ciekawe fakty do wszystkich odwiedzonych przez nas miejsc. Nawet nasze nastoletnie dziewczyny świetnie się bawiły i uwielbiały lody na końcu. Piazzale Michelangelo był naprawdę niesamowity i dał nam zapierający dech w piersiach widok na Florencję o zachodzie słońca. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Wycieczka rozpoczęła się u podstawy kopuły. Przed wyjazdem poznaliśmy wiele informacji na temat budowy katedry. Kiedy wspinaliśmy się, robiliśmy przerwy na różnych platformach, aby wziąć oddech i dowiedzieć się trochę więcej. Wnętrze kopuły było niezwykłe, a objaśnienia malowideł pouczające. Widok ze szczytu kopuły był niezwykły, ponieważ można było zobaczyć całą Florencję we wszystkich kierunkach. Warte ceny wstępu!

Nocna wycieczka po Florencji rowerem elektrycznym była absolutnie rozkoszą. Dzięki elektrycznemu rowerowi bez wysiłku wjeżdża się na wzgórza i podziwia piękną panoramę Florencji. Następnie z powrotem na dół mijając najważniejsze miejsca. Przewodnik Gabriele jest bardzo miłym facetem i ma historię do opowiedzenia na każdym miejscu. Na koniec lody, które były tak pyszne, że następnego wieczoru wróciłam sama.

Nasz przewodnik Linda był świetny!! Widok był niesamowity !!! Jedyne, co należy ponownie rozważyć, to miejsce spotkania i przekazane nam informacje. Mówiąc dokładniej, należy poinformować ludzi, że przewodnik jest tam pół godziny przed rozpoczęciem wycieczki, szukaliśmy kiosku lub czegoś podobnego w pobliżu Porta della Mandorla, który nie istniał.

Doskonały! Spóźniliśmy się 22 minuty na opóźnienie pociągu, a nasz przewodnik słodko rozmawiał z ochroną, aby nas wpuściła, a potem zapewniła, że dotarliśmy na sam szczyt! Naprawdę doceniam dodatkowy wysiłek i wiedzę, którą przekazała. Zrobiła nam nawet świetne zdjęcia!