Wybierz daty

Plac Katedralny we Florencji

Liczba znalezionych atrakcji: 204
Sortuj według:
Strona 1 z 13

Plac Katedralny we Florencji: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Plac Katedralny we Florencji? Kliknij tutaj.

Plac Katedralny we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 16 472 opinii

Miły przewodnik, ciekawe informacje w prostym języku angielskim. Najpierw otrzymałem informację o samej całości. Następnie udał się do baptysterium i otrzymał wyjaśnienie. Wyjaśniając, przeszliśmy obok katedry do muzeum, gdzie najpierw otrzymujesz wszystkie informacje o katedrze. Ponieważ dekoracja katedry znajduje się w tym muzeum, okazało się, że muzeum jest odwiedzane jako pierwsze. Wycieczka zakończyła się w muzeum, więc możesz trochę pospacerować. Wciąż mieliśmy bilety na wieżę zegarową i podziemne grobowce. Zalecana jest dzwonnica LUB kopuła, podziemne grobowce to tylko kilka cegieł i niekoniecznie bardzo ciekawe.

Osoba sprawdzająca bilety stała zgodnie z ustaleniami przy wejściu do Museo della Misericordia. Kiedy wszyscy tam byli, poszliśmy po sprzęt audiowizualny i słuchawki i spotkaliśmy się z przewodnikiem. Pierwsze wyjaśnienie dotyczące kościoła zostało podane w muzeum. Następnie udaliśmy się do katedry. Przewodnik udzielał entuzjastycznych i wystarczająco interesujących wyjaśnień. Jej angielski był dobrze rozumiany.

Pokochaliśmy Giulię, jest namiętna i uważna na nasze potrzeby. Super uśmiechnięta i bardzo szanująca wszystko, swój zawód, ludzi, historię i wartości. Towarzyszyła nam nawet w katedrze, oprowadzała nas i wyjaśniała swoją historię poza jej usługą przewodnicką, która skończyła się przy wejściu do katedry… tysiące dzięki Giulia

Katedra oczywiscie piekna.Niestety przewodniczka wyklepala historie i to wszystko.Nie potrawila zainteresowac zwiedzajacych.Nie nawiazala zadnego kontaktu z uczwsnikami.Mam wrazenie,ze wszyscy bylismy znudzeni jej opowiadaniem.

Doskonała wycieczka! Nasza przewodniczka Natalia była zasobem wiedzy i odpowiadała na każde pytanie. Wydała nawet doskonałe rekomendacje książkowe.