Ogród Boboli

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ogród Boboli: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogród Boboli? Kliknij tutaj.

Ogród Boboli: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 930 opinii

Trebuie s aveți grijă cand vă programați vizitarea Grădinilor Boboli și Palazzo Pitti fiindcă aveți nevoie de cel putin 3 ore numai pentru parc. Więcej informacji Grotta Buontalenti i Grotta di Madama. Pentru români precizez ca istnieć doua statui de daci sculptate w marmura roșie la capătul aleii ce duce la Grotta Buontalenti și Coridorul Vasari in partea dreapta a palatului, privind dinspre grădini. O alta statuie de dac este în interiorul palatului.

Bardzo miły spacer i miła atmosfera. Ładne widoki!

Rano nie było kolejki do przeskoczenia. To było miłe, nie tak zatłoczone. Może było trochę za ciepło na taki spacer, ale była okazja do ochłodzenia się w małej kawiarni na dziedzińcu palazzo. Muzeum srebra i muzeum porcelany są przeznaczone tylko dla zagorzałych miłośników bibelotów i porcelany... Kolekcja kostiumów nie była tak ciekawa, ponieważ była to tylko odzież z XX wieku.

Ogrody są wspaniałe i pełne ukrytych wiadomości. Bardzo mi przykro, że groty zostały zamknięte z powodu ograniczeń kowdom. Bardzo warte odwiedzenia - Pochodzenie "włoskich ogrodów renesančne"... i nie tylko (od jednego interesuje się spiskami ezoterycznymi). Trochę więcej ławek wzdłuż ścieżek będzie mile widzianych przez starszych gości.

Ogrody Boboli we Florencji

Jest cudownie, mniej osób w porównaniu z zatłoczonymi uliczkami Florencji.