Atrakcje i wycieczki
Piazza della Signoria we Florencji

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 293
Sortuj wg::

Piazza della Signoria we Florencji – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: Wycieczka piesza z przewodnikiem

Florencja: Wycieczka piesza z przewodnikiem

Wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Florencji, uroczym mieście założonym przez Rzymian w 59 r. p.n.e. Podczas tej wycieczki zwiedzaj miasto z profesjonalnym przewodnikiem i wybierz się w podróż po jego imponującej historii, spacerując śladami kultowych artystów, w tym Botticellego i Michała Anioła. Zobacz kultowe zabytki, w tym katedrę Santa Maria del Fiore, Piazza del Duomo, plac Signoria, Ponte Vecchio i wiele więcej. Podczas wycieczki posłuchaj fascynującego komentarza przewodnika i odkryj życie dawnych mieszkańców Florencji, od Dantego po rodzinę Medyceuszy. Pod koniec wycieczki lepiej zrozumiesz historię, architekturę i zabytki miasta, a także docenisz to, co sprawia, że Florencja jest jednym z obowiązkowych miejsc na świecie.

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem

Rozpocznij swoją wycieczkę od odwiedzenia najważniejszych budynków w sercu Florencji. Zobacz Duomo, Baptysterium św. Jana, Museo dell'Opera del Duomo, które jest muzeum zawierającym wiele oryginalnych dzieł sztuki stworzonych dla katedry we Florencji oraz Dzwonnicę Giotta, która sąsiaduje z bazyliką Santa Maria del Fiore. Następnie kieruj się w stronę Piazza della Signoria, gdzie możesz podziwiać rzeźbę Dawida autorstwa Michała Anioła, umieszczoną przed Palazzo Vecchio jako symbol buntu Republiki wobec tyranii Medyceuszy. Następnie odwiedź most Ponte Vecchio, najsłynniejszy most we Florencji i niewątpliwie jeden z najsłynniejszych zabytków miasta. Podczas wycieczki Twój profesjonalny przewodnik pokaże Ci ukryte miejsca, których większość ludzi nie zauważa podczas spaceru po mieście. Dzięki doskonałemu połączeniu informacji obejmujących historię i ciekawostki dotyczące Medyceuszy i renesansu zrozumiesz istotę tego pięknego miasta.

Z Livorno: transfer w obie strony do Florencji i Pizy

Z Livorno: transfer w obie strony do Florencji i Pizy

Podczas pobytu w Livorno skorzystaj z okazji, by zwiedzić dwa najsłynniejsze miasta Toskanii. Podróżuj wygodnym autobusem turystycznym z Wi-Fi i wskazówkami od gospodarza wycieczki. Ciesz się wolnym czasem we Florencji i Pizie i odkryj oba te kultowe miasta tego samego dnia. Najpierw udaj się do Florencji, nazywanej czasami „kolebką renesansu”. Odwiedź rynek San Lorenzo, Piazza del Duomo, Piazza della Signoria, Piazza della Repubblica i stary most. Wędruj alejkami między zabytkowymi budynkami i skosztuj typowych lokalnych potraw. Po 3 i pół godzinie wolnego czasu we Florencji jedź dalej w kierunku Pizy i poświęć 1 godzinę i 30 minut, aby zobaczyć miasto. Podziwiaj słynne zabytki na „łące cudów”, w tym krzywą wieżę. Przyjmij pozę obok słynnego pomnika i zrób zdjęcie, aby zapamiętać swoją wizytę. Gwarancja zwrotu na czas.

Florencja: piesza wycieczka po Uffizi i Accademia w małej grupie

Florencja: piesza wycieczka po Uffizi i Accademia w małej grupie

Pozwól, aby Twój doświadczony lokalny przewodnik poprowadził Cię do najbardziej imponujących muzeów i miejsc w mieście z wejściem bez kolejki. Wycieczka rozpoczyna się od fascynującej wizyty w Akademii, gdzie poznasz sekrety kolosalnego Dawida Michała Anioła. Następnie udaj się na plac Duomo, aby podziwiać wspaniałą fasadę katedry i bijącą rekordy kopułę autorstwa Brunelleschiego. Spaceruj po imponującym Piazza della Signoria. Następnie wycieczka kończy się wizytą z przewodnikiem w Uffizi, aby podziwiać arcydzieła Leonarda, Botticellego i Michała Anioła oraz innych. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na Ponte Vecchio i miasto z górnego piętra muzeum i tarasu. Mała grupa licząca 10-15 osób pozwala przewodnikom zapewnić bardziej spersonalizowaną wycieczkę, która pozwoli lepiej zrozumieć Florencję. W małej grupie nauczysz się więcej i maksymalnie wykorzystasz swoje doświadczenie.

Florencja: Renesans i Medyceusze - wycieczka z przewodnikiem

Florencja: Renesans i Medyceusze - wycieczka z przewodnikiem

Odkryj sekrety Florencji podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz najważniejsze miejsca w mieście i rozszyfruj jego ukryte symbole z pomocą przewodnika, a także poznaj historię atrakcji, takich jak kultowa kopuła Catedral de Santa María del Fiore. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na eleganckim Piazza di San Lorenzo, gdzie możesz zobaczyć wyraźną mieszankę renesansowej i romańskiej architektury bazyliki San Lorenzo. Odkryj mało znane, zabawne fakty na temat miasta i tego, jak narodził się w nim renesans. Przenieś się w czasie, słuchając o intrygach jednej z najpotężniejszych dynastii wszechczasów, rodziny Medyceuszy. Odkryj ślady ich zdumiewającego wpływu na miasto i podziwiaj kilka budynków związanych z różnymi pokoleniami rodziny. Zakończ wycieczkę przed słynną Galerią Uffizi i uzyskaj wskazówki, jak jeść, robić zakupy i pić jak lokalni mieszkańcy, korzystając z porad ekspertów i rekomendacji przewodnika.

Z La Spezia: Rejs wycieczkowy do Florencji i Pizy

Z La Spezia: Rejs wycieczkowy do Florencji i Pizy

Odkryj Florencję i Pizę z transferem w obie strony z La Spezii. Zwiedź Florencję, znaną jako kolebka renesansu, we własnym tempie lub zobacz miasto podczas opcjonalnej wycieczki pieszej. Udaj się do Pizy i podziwiaj słynne zabytki, zanim wrócisz do La Spezii. Po łatwym dotarciu na miejsce spotkania zgodnie z podanymi instrukcjami zostaniesz powitany przez łatwego do zidentyfikowania członka personelu, który dostarczy Ci mapę miasta, kod do korzystania z Wi-Fi, i priorytetowy dostęp do autobusu, który zabierze Cię do dzielnicy Santa Maria Novella we Florencji. Po przyjeździe rozpocznij zwiedzanie miasta, kolebki renesansu, uważanej za skansen i jego licznych arcydzieł. Mając 3,5 godziny wolnego czasu, odwiedź rynek San Lorenzo, Piazza del Duomo, Piazza della Signoria, Piazza della Republica i stary most. Wybierz zwiedzanie małych alejek między średniowiecznymi i renesansowymi pałacami lub spacer po ulicach handlowych, a także skosztuj typowych lokalnych potraw. Wykorzystaj maksymalnie swój czas, wybierając opcję pieszej wycieczki. Ta piesza wycieczka obejmuje główne zabytki. Kontynuuj do drugiego przystanku w Pizie na 1,5 godziny wolnego czasu, gdzie możesz zobaczyć zabytki i cuda Łąki Cudów. Wybierz najlepszą pozę, aby uwiecznić czas spędzony pod krzywą wieżą w Pizie. Gwarancja zwrotu na czas.

Florencja: Wycieczka rowerowa z placem Michała Anioła

Florencja: Wycieczka rowerowa z placem Michała Anioła

Przejedź rowerem po Florencji, aby odkryć ukryte skarby miejsca narodzin renesansu. Posłuchaj wciągających historii podczas zwiedzania wielu znaczących placów, dzięki którym Florencja jest tak bogata w historię i sztukę. Odkryj Pałac Medici, który był domem Cosimo Starszego i miejscem pracy Donatello, Michała Anioła i Botticellego. Odwiedź także Plac Michała Anioła, aby podziwiać najlepsze panoramiczne widoki na miasto. Odkryj fascynującą historię miasta, które dało początek niesamowitym artystom i niesamowitym naukowcom. Podczas jazdy natkniesz się również na zabytki historyczne i religijne, takie jak Santa Maria Novella, Pałac Pitti, bazyliki Santo Spirito, Santa Croce i San Lorenzo.

Florencja: 4-godzinna wycieczka z przewodnikiem po galeriach Accademia i Uffizi

Florencja: 4-godzinna wycieczka z przewodnikiem po galeriach Accademia i Uffizi

Zanurz się w świecie renesansowej Florencji podczas tego niezapomnianego doświadczenia all inclusive. Posłuchaj niesamowitych historii i legend kryjących się za wspaniałymi dziełami sztuki, odwiedzając Akademię i Uffizi z priorytetowym wejściem i przewodnikiem eksperta. Rozpocznij wycieczkę w Akademii. Dowiedz się o historii Dawida i o tym, jak Michał Anioł przekształcił go w rekordowe arcydzieło. Następnie podziwiaj imponujące miejsca, takie jak katedra, jej kopuła i Piazza della Signoria, podążając za przewodnikiem po pięknych placach w sercu miasta. Udaj się do Uffizi i zobacz słynne renesansowe dzieła Botticellego, Michała Anioła, Leonarda, Rafaela i wielu innych. Ciesz się wspaniałymi widokami na rzekę Arno i Ponte Vecchio. Dołącz do naszego przewodnika ekspertów w małej grupie i wykorzystaj w pełni swój pobyt we Florencji, bezproblemowo.

Florencja: Najważniejsze wycieczki z przewodnikiem i wycieczka po mieście

Florencja: Najważniejsze wycieczki z przewodnikiem i wycieczka po mieście

Poznaj Florencję we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Ciesz się idealną aktywnością na świeżym powietrzu po raz pierwszy goście, pary, grupy, rodziny i dzieci lub zajęcia, które mogą być wspaniałym doświadczeniem integrującym zespół. Po pobraniu wycieczki poszukiwaczy skarbów na urządzenie mobilne użyj aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzesz pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Florencji. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołowego, aby odblokować właściwy kod i odkryć następny cel wycieczki. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującego kościoła Santa Maria Novella. Odwiedź Bazylikę św. Marka z jej hipnotyzującą fasadą. Sfotografuj kościół San Lorenzo, który jest czymś więcej niż kościołem i podziwiaj katedrę we Florencji z jej wyjątkową architekturą. Zadziwi Cię Piazza della Signoria, to jeden z charakterystycznych symboli Florencji. Dotrzyj do Santa Croce, gdzie pochowani są Michał Anioł i Galileusz. Przejdź obok słynnej Galleria degli Uffizi. Podziwiaj Ponte Vecchio, malowniczy średniowieczny most łukowy. Zobacz Ponte Santa Trinita i zakończ na Piazza della Repubblica, miejscu, które jest zawsze ruchliwe i czarujące.

Florencja: Uffizi, Pitti, Boboli i 8 atrakcji z 5-dniową przepustką

Florencja: Uffizi, Pitti, Boboli i 8 atrakcji z 5-dniową przepustką

Zarezerwuj wstęp do najczęściej odwiedzanego muzeum na świecie dzięki biletowi wstępu bez kolejki do Galerii Uffizi. Następnie odwiedź 4 inne atrakcje — Pałac Pitti, Ogrody Boboli i Bardini, Muzeum Archeologiczne i Opificio delle Pietre Dure — w dowolnym momencie w ciągu następnych 5 dni. Po odebraniu wszystkich biletów w agencji organizatora atrakcji wejdź do Galerii Uffizi bez czekania w kolejce. Będąc w środku, odkryj największą na świecie kolekcję malarstwa renesansowego, która należała niegdyś do rodziny Medyceuszy. zaczynając od Giotta, poznasz wszystkie arcydzieła najważniejszych artystów renesansu. Spacerując po 96 pokojach galerii, podziwiaj arcydzieła wszystkich najważniejszych artystów renesansu: Michała Anioła, Raffaello, Caravaggia, Giotta i innych. Podziwiaj „Narodziny Wenus” i „Wiosnę” Botticellego, poznaj budowę Korytarza Vasariego i przekonaj się, dlaczego obrazy Leonarda da Vinci to jedne z najbardziej zagadkowych dzieł sztuki na świecie. Podczas wizyty będziesz miał okazję zatrzymać się na kawę lub cappuccino na tarasie z widokiem na Piazza della Signoria i skąd roztacza się wspaniały widok na kopułę Brunelleschiego. Zostań w muzeum, aby wędrować i zwiedzać dalej, lub wróć później tego samego dnia, ponieważ Twój bilet będzie ważny do godziny zamknięcia galerii. Oprócz wejścia do Galerii Uffizi, możesz w ciągu 5 dni odwiedzić jeszcze 4 atrakcje. Podziwiaj pałac Pitti, spaceruj po ogrodach Boboli i Bardini, przenieś się w czasie w Muzeum Archeologicznym i odkryj kamienie półszlachetne w Opificio delle Pietre Dure.

Florencja: Najciekawsze atrakcje

Piazza della Signoria we Florencji: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Piazza della Signoria we Florencji: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Piazza della Signoria we Florencji? Kliknij tutaj.

Piazza della Signoria we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(7201 recenzji)

Rowery były świetne, a miejsce spotkania łatwe do znalezienia. Przewodnik był doskonały i bardzo dobrze poinformowany o wszystkich odwiedzanych obszarach, wiele przystanków w celu wyjaśnienia, co to było i robienia zdjęć. Piękny zachód słońca z widokiem na Rzym i smaczne lody na zakończenie nocy.

Wspaniała wycieczka rewelacyjna Pani przewodnik. Gorąco polecamy