Dodaj daty

Galeria Akademii we Florencji

Galeria Akademii we Florencji

Galeria Akademii we Florencji – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Florencja: Bilet wstępu bez kolejki do Dawida Michała Anioła

1. Florencja: Bilet wstępu bez kolejki do Dawida Michała Anioła

Poznaj Dawida Michała Anioła dzięki biletowi wstępu bez kolejki do Muzeum Galerii Accademia. Odkryj tę perłę Florencji z dostępem do wszystkich części muzeum. To muzeum zawiera więcej rzeźb Michała Anioła niż gdziekolwiek indziej na świecie. Po ominięciu kolejek po bilety zacznij odkrywać arcydzieła stworzone przez artystów, którzy żyli i pracowali we Florencji w okresie renesansu, w tym Botticelli, Filippino Lippi, Pietro Perugino, Paolo Uccello i wielu innych. Jeśli wybierzesz opcję przewodnika audio, podłącz słuchawki, aby dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach w muzeum podczas zwiedzania. Przejdź dalej do Czterech Więźniów i San Matteo w sali Michała Anioła, imponującego pomieszczenia zdominowanego przez Dawida. Udaj się do Muzeum Instrumentów Muzycznych, gdzie możesz podziwiać fortepian znany jako najstarszy istniejący fortepian na świecie wraz z bezcenną Violą Stradivari, stworzoną dla wielkiego księcia Ferdinando Medici. Przed zakończeniem wizyty koniecznie zobacz odnowioną Gipsotekę Bartoliniego, salon wystawowy rzeźb i popiersi związanych z rzeźbą Lorenzo Bartoliniego.

Florencja: „Dawid” – bilet na określoną godzinę

2. Florencja: „Dawid” – bilet na określoną godzinę

Odkryj słynne obrazy, rzeźby i gobeliny dzięki temu biletowi z wyznaczoną godziną wstępu do Galerii Akademii we Florencji.Zobacz legendarne dzieła Michała Anioła, w tym „Dawida”,„Jeńców” i „Świętego Mateusza”. Podziwiaj prace innych znanych mistrzów, takich jak Bartolini.  Podziwiaj marmurowy posąg o wysokości 5,17 metra przedstawiający biblijnego bohatera Dawida, ulubiony temat sztuki florenckiej. Posąg szybko stał się symbolem obrony swobód obywatelskich, których ucieleśnieniem była ówczesna Republika Florencka – niezależne miasto-państwo zagrożone ze wszystkich stron przez potężniejsze, rywalizujące państwa oraz przez hegemonię rodziny Medyceuszy.    W sąsiednich pomieszczeniach należących do dwóch dawnych klasztorów zgromadzone są ważne dzieła sztuki z Akademii Wzornictwa, Akademii Sztuk Pięknych i zlikwidowanych klasztorów.  Niedawno galeria została wzbogacona o ważną kolekcję starych instrumentów muzycznych z konserwatorium Cherubini.

Florencja: Galeria Accademia - wycieczka z przewodnikiem

3. Florencja: Galeria Accademia - wycieczka z przewodnikiem

Zanurz się w fascynującej historii Włoch, opowiedzianej przez ich hipnotyzującą sztukę. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Galerii Accademia we Florencji i dowiedz się wszystkiego o artystach stojących za każdym dziełem. Zobacz na własne oczy słynnego na całym świecie Dawida Michała Anioła. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i wejdź do Galerii Accademia bez czekania w kolejce. Rozpocznij wnikliwy spacer po niesamowitej kolekcji, odkrywając majestatyczne obrazy Filippino Lippiego, Domenico Ghirlandaio i nie tylko. Posłuchaj sekretnych historii o dziełach sztuki i artystach prezentowanych w galerii, a także starożytnych opowieści o potężnej rodzinie Medyceuszy. Zrozum, dlaczego renesans narodził się we Florencji i dlaczego ta rodzina była tak ważna dla Michała Anioła. I oczywiście podejdź blisko gigantycznego Dawida.

Florencja: Galeria Accademia Bilet wstępu priorytetowego z eBookiem

4. Florencja: Galeria Accademia Bilet wstępu priorytetowego z eBookiem

Wykorzystaj maksymalnie swój czas we Florencji dzięki biletowi wstępu na określoną godzinę do Galerii Accademia. Podziwiaj jedną z najsłynniejszych rzeźb na świecie, Dawida Michała Anioła, i zobacz inne dzieła rzeźbiarza. Przeglądaj galerię z przydatnym przewodnikiem w formacie pdf. Omiń długie kolejki i wejdź do galerii osobnym wejściem. Dzięki zarezerwowanemu biletowi możesz ominąć kolejkę do kasy biletowej i uniknąć obaw, czy bilety będą dostępne. Odwiedź główną salę, aby zobaczyć posąg Dawida Michała Anioła i niektóre z jego niedokończonych dzieł wciąż noszących ślady dłuta. Odkryj Gipsoteca, w której znajdują się oryginalne modele gipsowe wykonane przez XIX-wiecznych rzeźbiarzy florenckich. Zobacz oryginalne instrumenty muzyczne należące do Medyceuszy, w tym 3 wykonane przez Stradivariusa. Następnie zwiedzaj galerie malarstwa w muzeum i zobacz arcydzieła malarzy średniowiecznych i renesansowych. Przed zakończeniem wizyty wejdź na najwyższe piętro, aby podziwiać ogromne średniowieczne ołtarze.

Florencja: Dawid Michała Anioła - bilet priorytetowy i aplikacja audio

5. Florencja: Dawid Michała Anioła - bilet priorytetowy i aplikacja audio

Skorzystaj z naszego biletu priorytetowego, będziesz miał prawo wejść w wybranym przez siebie dniu i godzinie, a także ominiesz kolejkę po bilet, spotykając się z naszym gospodarzem przed muzeum z gotowym biletem. Nasi gospodarze mówiący po włosku i angielsku wprowadzą Cię do bramki kontroli bezpieczeństwa. Dzień przed wizytą otrzymasz wiadomość WhatsApp z przypomnieniem o miejscu spotkania i instrukcją pobrania dołączonej mobilnej aplikacji audio na swoje urządzenia; nie zapomnij naładować telefonu i zabrać ze sobą własne słuchawki. Teraz podłącz słuchawki do urządzenia i korzystaj z naszej ekskluzywnej aplikacji mobilnej z audioprzewodnikiem, aby odkryć geniusz największego artysty wszechczasów, Michała Anioła, poprzez jego liczne rzeźby w Galerii Sztuki Accademia, której nie można przegapić. Wewnątrz podziwiaj oryginalnego Dawida Michała Anioła i zobacz, jak zmienia się jego wyraz twarzy, gdy przechodzisz przez pokój. Podziwiaj szczegóły i opanowanie wyrzeźbione w jednym kawałku marmuru i przekonaj się, dlaczego David urzekł pokolenia na całym świecie. Dawid reprezentuje biblijnego bohatera zwyciężającego z Goliatem, symbolizującego obronę swobód obywatelskich zawartych w Republice Florencji, niezależnym mieście w okresie średniowiecza i renesansu. Ponadto zobacz inne rzeźby wyrzeźbione przez Michała Anioła, takie jak Prigioni (Więźniowie). Te powykrzywiane ciała miały trafić do grobowca papieża Juliusza II, ale grobowiec nigdy nie został ukończony. Zwiedzaj muzeum dalej i zobacz posągi i obrazy innych artystów renesansu, takich jak Andrea Orcagna, Taddeo Gaddi, Domenico Ghirlandaio, Filippino Lippi i Sandro Botticelli. Można także odwiedzić salę poświęconą kolekcji dawnych instrumentów muzycznych z Konserwatorium Cherubinów, Dział Instrumentów Muzycznych. W tej kolekcji znajdują się skrzypce Antonio Stradivariusa należące do Kwintetu Medycejskiego. Skorzystaj z możliwości pełnego poznania domu Dawida Michała Anioła i zarezerwuj wizytę u nas!

Florencja: Wycieczka z przewodnikiem po Accademii bez kolejki

6. Florencja: Wycieczka z przewodnikiem po Accademii bez kolejki

Zanurz się w słynnej florenckiej Akademii. Wybierz się na wycieczkę po galerii, aby zobaczyć wyjątkową kolekcję gotyckich i renesansowych obrazów oraz innych dzieł sztuki. Odwiedź słynny posąg Dawida Michała Anioła. Zobacz inne słynne dzieła wielkiego artysty, takie jak Więźniowie, a także inne arcydzieła sztuki renesansowej. Wysłuchaj pouczającego komentarza anglojęzycznego przewodnika, który ożywi każdą pracę dzięki wewnętrznym historiom jednego z największych artystów na świecie.

Florencja: Galeria Uffizi, David i Accademia Mała wycieczka grupowa

7. Florencja: Galeria Uffizi, David i Accademia Mała wycieczka grupowa

Odkryj najczęściej odwiedzane muzea we Florencji wraz z profesjonalnym przewodnikiem. Razem będziecie podziwiać najważniejsze dzieła na wystawie, doceniając sztukę włoskiego renesansu. Twój przewodnik poprowadzi Cię przez priorytetowe wejście do obu galerii bez konieczności czekania w długich kolejkach. Podczas całej wycieczki Twój przewodnik będzie pod ręką, aby wyjaśnić najważniejsze dzieła sztuki, które znajdują się w muzeach. Pierwszym przystankiem będzie wizyta w Galerii Uffizi z jej kolekcjami malarskimi i arcydziełami artystów i bohaterów renesansu, takich jak Michał Anioł, Giotto, Botticelli, Caravaggio, Leonardo da Vinci i wielu innych. Później przewodnik zabierze Cię do Galerii Accademia, aby odkryć najsłynniejszy florencki symbol: Dawida Michała Anioła. Galeria jest jednym z miejsc z największą liczbą rzeźb Michała Anioła i jest miejscem, w którym możesz również podziwiać muzeum instrumentów muzycznych, kolekcję obrazów ze złotym tłem oraz Sala dei Prigioni z rzeźbami zaprojektowanymi dla papieża Juliusza II.

Florencja: Bilet wstępu bez kolejki do Galerii Accademia

8. Florencja: Bilet wstępu bez kolejki do Galerii Accademia

Odkryj cuda Galerii Accademia we Florencji dzięki biletowi czasowemu z priorytetowym dostępem. Wejdź do środka i zanurz się w umyśle jednego z najbardziej niezwykłych artystów renesansu: Michała Anioła. Udaj się do punktu spotkań, aby odebrać bilet czasowy. Tutaj otrzymasz wyczerpujące informacje, które ułatwią Ci wejście. Zwiedzaj muzeum w wolnym czasie tak długo, jak chcesz. Daj się oczarować Dawidowi Michała Anioła i innym ponadczasowym skarbom i zanurz się prosto w poruszający duszę świat sztuki renesansowej. Nie przegap wizyty w największej na świecie kolekcji obrazów ze złotym szlifem i Muzeum Instrumentów Muzycznych, gdzie wystawionych jest wiele artefaktów z historycznej kolekcji Conservatorio Luigi Cherubini.

Florencja: Zwiedzanie Galerii Accademia z biletami z pominięciem kolejki

9. Florencja: Zwiedzanie Galerii Accademia z biletami z pominięciem kolejki

Posąg Dawida Michała Anioła pobił wszelkie rekordy w czasach renesansu i do dziś zachwyca miłośników sztuki. Dołącz do nas w tym niezwykłym doświadczeniu i dowiedz się wszystkiego o tworzeniu kolosalnego posągu. Posłuchaj niesamowitej opowieści podczas zwiedzania sal Galerii Accademia. Ciesz się wszystkimi zaletami małej grupy z przewodnikiem-ekspertem i dowiedz się więcej o florenckim renesansie i sztuce rzeźbiarskiej. Zabierz do domu wspaniałe historie i stwórz trwałe wspomnienia z tego spotkania z artystycznym geniuszem podczas wizyty we Florencji. Oprócz Dawida, zobacz inne dzieła Michała Anioła, w tym niedokończone prace w spektakularnej sali. Po wycieczce zwiedzaj galerię we własnym tempie. Zobacz wspaniałą kolekcję średniowiecznych i renesansowych obrazów, w tym dzieła Botticellego. Zachwyć się wspaniałą kolekcją instrumentów muzycznych z XVII wieku, w tym bezcennymi skrzypcami, altówkami i wiolonczelami Stradivariusa wykonanymi dla dworu dynastii Medyceuszy.

Florencja: Accademia Wycieczka z przewodnikiem z biletami wstępu bez kolejki

10. Florencja: Accademia Wycieczka z przewodnikiem z biletami wstępu bez kolejki

Omiń długie kolejki do galerii Accademia we Florencji i ciesz się tym wyjątkowym doświadczeniem kulturalnym z doświadczonym przewodnikiem. Uzyskaj priorytetowy dostęp do arcydzieł sztuki na 1 godzinę i poznaj historię tych dzieł oraz ich wpływ na Włochy. Accademia to punkt obowiązkowy podczas pobytu we Włoszech: znajdują się w niej dzieła światowych mistrzów, takich jak Paolo Uccello, Domenico Ghirlandaio, Sandro Botticelli, Andrea del Sarto. Zobacz oryginalny pełnowymiarowy model „Gwałtu na Sabine” autorstwa Giambologna. Co najważniejsze, w Accademia mieści się Dawid Michała Anioła, jedno z najsłynniejszych dzieł sztuki na świecie. Zobaczysz także liczne obrazy florenckie z XIII i XVI wieku, od średniowiecza po renesans, a także florenckie obrazy gotyckie i kolekcję ikon rosyjskich.

Liczba znalezionych atrakcji: 205
Sortuj wg::

Galeria Akademii we Florencji: najlepsze atrakcje w pobliżu

Galeria Akademii we Florencji: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Galeria Akademii we Florencji? Kliknij tutaj.

Galeria Akademii we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(13 971 recenzji)

Bardzo pozytywne, zawierało wpisy „pomiń kolejkę” (bardzo dobrze zorganizowane, jak ci to wyjaśniono) i pobrany przewodnik, który działał bardzo dobrze, jak to wyjaśniono, wysłali go dzień wcześniej. Wartość

Daje mi to duże bezpieczeństwo, że jesteście przez cały czas uważni, przesyłając audioprzewodnik i podając jasne lokalizacje miejsc spotkań.

Zarezerwowałem bilet na 10:30, a mimo to dostałem bilet na godzinę 10:45 - 11:00, co oznaczało, że się spóźniłem

Czasami odnalezienie dzieł według kolejności plików audio w aplikacji z rzeczywistością muzeum jest mylące.

Nicoletta była wspaniała, kompetentna i przyjazna, zasługuje na podwyżkę