Wybierz daty

Galeria Akademii we Florencji

Muzeum słynie z arcydzieł rzeźby renesansowej, w tym „Dawida” Michała Anioła.

Liczba znalezionych atrakcji: 143
Sortuj według:
Strona 1 z 9

Galeria Akademii we Florencji: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Galeria Akademii we Florencji? Kliknij tutaj.

Galeria Akademii we Florencji: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 971 opinii

Bilet umożliwia wejście, ominiesz linię i możesz wejść bezpośrednio, aby zobaczyć Davida. Nie ma nic więcej do zobaczenia poza 1 dodatkowym pokojem z kilkoma posągami, ale udało mi się zobaczyć to, co chciałem zobaczyć, bez konieczności czekania w kolejce. Są wskazówki dotyczące każdej godziny wejścia i zdecydowanie nie możesz wejść wcześniej niż w wyznaczonym miejscu, ale możesz wejść, jeśli trochę się spóźnisz (może do 30 minut). To zdecydowanie pomaga w kontroli tłumu.

Łatwo zarezerwować. Przenieś kupon cyfrowy na bilet papierowy po drugiej stronie ulicy. Wyznaczony, dobrze zorganizowany system kolejkowy oraz dobrze skoordynowany i uprzejmy personel, który pomoże Ci poprowadzić. Po wejściu do muzeum jest piękne i chociaż było bardzo zajęte, mogliśmy zobaczyć Davida z bliska. Naprawdę tego warte.

David to obowiązkowy punkt zwiedzania we Florencji, a otrzymanie biletu wstępu z wyprzedzeniem to najlepszy sposób. Przedpołudnie to dobry czas. Weszliśmy prosto do kasy biletowej, aby wymienić nasz kupon na bilet wstępu. Sam proces wejścia jest dobrze zorganizowany. Płynnie i szybko — i oczywiście wspaniała nagroda!

Trzeba iść! Mimo że było to ominięcie kolejki, bilet wstępu na czas, nadal musisz poczekać kilka minut przed wejściem, jeśli jest kolejka osób z takim samym biletem wstępu na czas, więc bądź tam wcześniej, aby odebrać bilety, jeśli chcesz wejść Twój określony zarezerwowany czas.

"must see" pobytu we Florencji, obcowanie z TAKĄ SZTUKĄ to czysta przyjemność