FlyView Paris

FlyView Paris – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paris Museum, Tours, and Experiences Pass: 2, 4 lub 6 dni

1. Paris Museum, Tours, and Experiences Pass: 2, 4 lub 6 dni

Wybierz pomiędzy 2-, 3-, 4- lub 6-dniowym karnetem Paris All-Inclusive Pass, przejrzyj zawarte w nim atrakcje, dokonaj rezerwacji w razie potrzeby, a w dniu wizyty po prostu pokaż swój cyfrowy karnet na telefonie komórkowym, aby uzyskać wstęp. To takie proste! Przy zakupie karnetu All-Inclusive od Go City otrzymasz bezpłatną kartę Paris Museum Pass. Ten dodatek zapewni Ci bezpłatny wstęp do ponad 50 najlepszych muzeów i zabytków, w tym Luwru, Muzeum d'Orsay i Wersalu. Musisz upewnić się, że pobierzesz ją przed podróżą. Podziwiaj widoki z rzeki podczas rejsu Bateaux Parisiens River Cruise, wejdź na wieżę Eiffla podczas wycieczki z przewodnikiem, skosztuj kieliszka francuskiego wina, wybierz się na wycieczkę autobusową hop-on hop-off z Big Bus Paris Tour po mieście i wiele więcej. Twoja przepustka jest ważna przez 2 lata od daty zakupu i jest aktywowana dopiero po odwiedzeniu pierwszej atrakcji - oferując dużą elastyczność podczas podróży. Następnie masz 2, 3, 4 lub 6 kolejnych dni, aby kontynuować korzystanie z karnetu w dowolnym miejscu. Zawarte w karcie Paris All-Inclusive Pass - (R) wymagana rezerwacja: Popularne atrakcje - Wspinaczka na wieżę Eiffla z przewodnikiem (2. piętro) (R) - 1-dniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Paris - Rejs statkiem Bateaux Parisiens po Sekwanie - Degustacja francuskiego wina w Les Caves du Louvre (R) - Notre Dame i zwiedzanie krypty archeologicznej (R) Najważniejsze muzea i zabytki (zawarte w karcie Paris Museum Pass) - Luwr (R) - Łuk Triumfalny - Pałac Wersalski (R) - Muzeum d'Orsay - Muzeum Orangerie (R) - Saint-Chapelle (R) - Panteon - Centre Pompidou (R) - Muzeum Armii - Muzeum Picassa i nie tylko! Inne wycieczki i doświadczenia - Wycieczka Montparnasse - Park Astérix - Montmartre i Sacré Coeur - wycieczka piesza (R) - Degustacja serów w O Chateau - Francuskie słodkie naleśniki w Bistro Marbeuf - Akwarium w Paryżu - Francuskie apéro w Saint-Germains-des-Prés - FlyOver Paris - doświadczenie wirtualnej rzeczywistości - Ballon de Paris Generali - Paryskie śniadanie w Café Louise - Pokaz mody w Galleries Lafayette (R) - Muzeum czekolady dla smakoszy Choco-Story - Ukryte skarby Paryża w Le Marais - wycieczka piesza (R) - Grévin Paris - Muzeum figur woskowych - PanoraMagique w Disney Village - Dali Paris - Skandale i sprawy miłosne na Pere Lachaise - wycieczka piesza (R) - Montparnasse - wycieczka piesza po dzielnicy (R) - Zakryte przejścia - wycieczka piesza (R) - Rex Studios i popołudniowy pop corn - Wycieczka po Stade de France - Emily w Paryżu: Nieoficjalna wycieczka z ExperienceFirst - Jak stać się paryżaninem w godzinę - Wycieczka piesza Saint-Germain-Des-Prés - Poranna przerwa na macaron na Montmartre - Muzeum Paradox w Paryżu - Wycieczka piesza mostami Sekwany - Escargot lub zupa cebulowa z kieliszkiem wina i nie tylko! *Oszczędności oparte na planach zwiedzania na stronie Go City.

Paryż: Lataj nad Paryżem i światem w wirtualnej rzeczywistości

2. Paryż: Lataj nad Paryżem i światem w wirtualnej rzeczywistości

Weź udział w pierwszym, wciągającym locie nad Paryżem w wirtualnej rzeczywistości. Podziwiaj zabytki miasta, odczuwając wrażenia mogące konkurować z prawdziwym lotem. Udaj się do hali startów, by wysłuchać instrukcji. Następnie załóż swój plecak odrzutowy oraz sprzęt VR i wzbij się w przestworza nad dachami Paryża. Weź udział w 35-minutowej atrakcji (20 minut w wirtualnej rzeczywistości) wykorzystującej prawdziwe obrazy. Wznieś się nad wieżą Eiffla, Sekwaną, Polami Elizejskimi, Łukiem Triumfalnym i innymi znanymi zabytkami. Ciesz się realistycznym doznaniem latania w przestworzach dzięki zestawom słuchawkowym VR oraz plecakowi odrzutowemu. Po tym niesamowitym locie nad Paryżem, przelecisz nad siedmioma wymarzonymi miejscami, podziwiając panoramiczne widoki na Wielki Mur Chiński, Wodospady Wiktorii w Zimbabwe, Salto Angel w Wenezueli, Bajkał w Rosji i wiele innych.

Paryż: Przelot nad Francją Doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości

3. Paryż: Przelot nad Francją Doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości

Podróżuj z centrum Paryża po najbardziej charakterystycznych i najpiękniejszych miejscach, jakie Francja ma do zaoferowania, dzięki symulatorowi lotu i zaawansowanemu technologicznie zestawowi słuchawkowemu! Dzięki wyjątkowym zdjęciom lotniczym i spektakularnym momentom swobodnego lotu, doświadczenie pozwala na nowo odkryć najpiękniejsze miejsca i krajobrazy Francji: wioskę Gordes w sercu Luberon, opactwo Mont Saint-Michel, imponujące klify Etretat, igły i lodowce na trasie Mont Blanc... Pod koniec niezapomnianej podróży, od morskiej bryzy Normandii po dach Europy, pokonasz ponad 10 000 kilometrów bez wychodzenia z Paryża!

Paryż: Podróż w wirtualnej rzeczywistości do serca starożytnego Egiptu

4. Paryż: Podróż w wirtualnej rzeczywistości do serca starożytnego Egiptu

Poznaj największe skarby starożytnego Egiptu - piramidy w Sakkarze, piramidę w Meidoum i oczywiście piramidy w Gizie: najsłynniejsze piramidy świata wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Na miejscu przeżyj przygodę odkrywcy dzięki magii wirtualnej rzeczywistości. Odkryjesz tajemniczą historię tych zabytków, które przez tysiąclecia kształtowały wyobraźnię. Wyposażony w zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości, przelecisz nad tymi masywnymi kamiennymi blokami, a następnie wejdziesz do piramid i odkryjesz ukryte galerie i tajne komnaty służące do ochrony świętych mumii faraonów.

Paryż: Ukryte klejnoty Paryża w wirtualnej rzeczywistości

5. Paryż: Ukryte klejnoty Paryża w wirtualnej rzeczywistości

Teleportuj się w wirtualną podróż po niedostępnych miejscach paryskich zabytków w 360-stopniowej immersyjnej grze. Dzięki połączeniu technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości odkryj fascynujące historie i perspektywy dotyczące tych emblematycznych miejsc stolicy światła. Odkryj maszynerię Wieży Eiffla zainstalowaną w XIX wieku w jej piwnicach, wejdź na szklany dach Grand Palais, wspiąć się na szczyt strzały Sainte Chapelle, zejdź do ukrytych korytarzy Panteonu, aby odkryć sekrety Wielkich Ludzi, popłyń kanałem przepływającym pod Placem Bastylii i zakończ swoją podróż na dachach Montmartre o zachodzie słońca. Ciesz się tą fantastyczną wirtualną podróżą pełną emocji, niespodzianek i cudów!

Paryż: Flyover Paris w VR i samodzielna wycieczka audio po mieście

6. Paryż: Flyover Paris w VR i samodzielna wycieczka audio po mieście

Wybierz się na wciągający lot nad Paryżem w wirtualnej rzeczywistości i zobacz najbardziej charakterystyczne punkty miasta, takie jak Montmartre, Wieża Eiffla i Łuk Triumfalny. Następnie zwiedzaj Paryż dzięki wygodnej wycieczce pieszej z własnym przewodnikiem, z różnymi dostępnymi opcjami wycieczek. Z terminala wirtualnej rzeczywistości w sercu miasta wyrusz w ekscytujący lot, odkrywając Paryż w VR. Wznieś się nad dachami i zobacz wszystkie słynne zabytki, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. Podziwiaj 360-stopniowy widok na Paryż, lecąc jak ptak w powietrzu. Kontynuuj swoją przygodę z lataniem, odwiedzając 7 wymarzonych miejsc na całym świecie. Zobacz międzynarodowe zabytki, takie jak Wielki Mur Chiński, Wodospady Wiktorii i Jezioro Bajkał. Po doświadczeniu wirtualnej rzeczywistości zwiedzaj miasto we własnym tempie, korzystając z audioprzewodnika z przewodnikiem. Wybierz jedną z 10 dostępnych tras i posłuchaj historii i anegdot od profesjonalnych przewodników i aktorów.

Paryż: Piramidy latają nad aktywnością VR i samodzielną wycieczką po mieście

7. Paryż: Piramidy latają nad aktywnością VR i samodzielną wycieczką po mieście

Sakkara, Meidoum i mityczne piramidy w Gizie są dla ciebie otwarte. Na miejscu stajesz się odkrywcą. Odkrywasz tajemnice tysiącletniej historii, która od dziesięcioleci napędza marzenia poszukiwaczy przygód i archeologów. Dzięki wirtualnej rzeczywistości przelatuj nad wielkimi piramidami, przyjmij wyjątkowy punkt widzenia, by kontemplować największe budowle wzniesione przez człowieka. Podziwiaj Cheopsa, Kheprena, Mykerinos i Sfinksa. Masz niepowtarzalną okazję wejść do serca Piramid, gdzie nikt jeszcze nie był w stanie dotrzeć. Jako uprzywilejowany będziesz mógł odkrywać tajne przejścia, przechodzić przez galerie i pomieszczenia strzegące tego upragnionego grobowca. Nowy i wciągający sposób odkrywania bogactwa tych zabytków, możliwość poznania cywilizacji egipskiej, jej obrzędów i zwyczajów. Następnie, Spaceruj między Luwrem a Notre-Dame, aby odkryć tajemnice i legendy Paryża. Ciesz się pięknymi panoramami wzdłuż Sekwany, a także jednym z najbardziej urokliwych placów w Paryżu. Twój jedyny przewodnik przez 1 godzinę? Twój smartfon! Słyszeliście kiedyś o duchu Tuileries? Czy legenda o fryzjerze i cukierniku brzmi jak dzwonek? Spaceruj między Luwrem a Notre-Dame i podziwiaj piękne panoramy wzdłuż Sekwany, a także jednego z najbardziej urokliwych placów w Paryżu.

Paryż: Sekwana i Notre-Dame z przewodnikiem i doświadczenie VR

8. Paryż: Sekwana i Notre-Dame z przewodnikiem i doświadczenie VR

Odkryj sekrety i historie charakterystycznych miejsc wzdłuż Sekwany, takich jak Luwr, Pont-Neuf i Conciergerie, podczas wycieczki z audioprzewodnikiem na smartfonie. Następnie odwiedź centrum wirtualnej rzeczywistości, aby zobaczyć katedrę Notre Dame przed pożarem w 2019 roku. Wysłuchaj opowieści stworzonych przez profesjonalnych przewodników i aktorów, wędrując brzegiem Sekwany podczas wycieczki z przewodnikiem. Rozpocznij wycieczkę gdziekolwiek chcesz i odkryj tajemnice ukryte za kultowymi paryskimi zabytkami. Posłuchaj mrożącej krew w żyłach opowieści o duchu z ogrodu Tuileries. Poznaj legendę o fryzjerze i cukierniku, która może zadzwonić. Spaceruj między Luwrem a Notre Dame i podziwiaj piękne panoramy wzdłuż Sekwany oraz jednego z najbardziej urokliwych placów w Paryżu. Następnie udaj się do ośrodka rzeczywistości wirtualnej w centrum Paryża, aby przenieść się do Notre-Dame de Paris sprzed pożaru w 2019 roku. Dzięki prawdziwym obrazom 360 nakręconym przed pożarem będziesz odkryj w wirtualnej rzeczywistości niesamowitą historię tej słynnej katedry. Wyjdź poza drugą stronę ogrodzenia, aby zobaczyć katedrę w obecnym stanie. Zanurz się w sercu zniszczonej konstrukcji, dokładnie w miejscu, w którym runęła iglica i przedarła się przez sklepienie. Zostaniesz przeniesiony do wyjątkowego doświadczenia, które jest uderzająco emocjonalne.

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

FlyView Paris: najlepsze atrakcje w pobliżu

FlyView Paris – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Paris Museum, Tours, and Experiences Pass: 2, 4 lub 6 dni

Paris Museum, Tours, and Experiences Pass: 2, 4 lub 6 dni

Wybierz pomiędzy 2-, 3-, 4- lub 6-dniowym karnetem Paris All-Inclusive Pass, przejrzyj zawarte w nim atrakcje, dokonaj rezerwacji w razie potrzeby, a w dniu wizyty po prostu pokaż swój cyfrowy karnet na telefonie komórkowym, aby uzyskać wstęp. To takie proste! Przy zakupie karnetu All-Inclusive od Go City otrzymasz bezpłatną kartę Paris Museum Pass. Ten dodatek zapewni Ci bezpłatny wstęp do ponad 50 najlepszych muzeów i zabytków, w tym Luwru, Muzeum d'Orsay i Wersalu. Musisz upewnić się, że pobierzesz ją przed podróżą. Podziwiaj widoki z rzeki podczas rejsu Bateaux Parisiens River Cruise, wejdź na wieżę Eiffla podczas wycieczki z przewodnikiem, skosztuj kieliszka francuskiego wina, wybierz się na wycieczkę autobusową hop-on hop-off z Big Bus Paris Tour po mieście i wiele więcej. Twoja przepustka jest ważna przez 2 lata od daty zakupu i jest aktywowana dopiero po odwiedzeniu pierwszej atrakcji - oferując dużą elastyczność podczas podróży. Następnie masz 2, 3, 4 lub 6 kolejnych dni, aby kontynuować korzystanie z karnetu w dowolnym miejscu. Zawarte w karcie Paris All-Inclusive Pass - (R) wymagana rezerwacja: Popularne atrakcje - Wspinaczka na wieżę Eiffla z przewodnikiem (2. piętro) (R) - 1-dniowa wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Paris - Rejs statkiem Bateaux Parisiens po Sekwanie - Degustacja francuskiego wina w Les Caves du Louvre (R) - Notre Dame i zwiedzanie krypty archeologicznej (R) Najważniejsze muzea i zabytki (zawarte w karcie Paris Museum Pass) - Luwr (R) - Łuk Triumfalny - Pałac Wersalski (R) - Muzeum d'Orsay - Muzeum Orangerie (R) - Saint-Chapelle (R) - Panteon - Centre Pompidou (R) - Muzeum Armii - Muzeum Picassa i nie tylko! Inne wycieczki i doświadczenia - Wycieczka Montparnasse - Park Astérix - Montmartre i Sacré Coeur - wycieczka piesza (R) - Degustacja serów w O Chateau - Francuskie słodkie naleśniki w Bistro Marbeuf - Akwarium w Paryżu - Francuskie apéro w Saint-Germains-des-Prés - FlyOver Paris - doświadczenie wirtualnej rzeczywistości - Ballon de Paris Generali - Paryskie śniadanie w Café Louise - Pokaz mody w Galleries Lafayette (R) - Muzeum czekolady dla smakoszy Choco-Story - Ukryte skarby Paryża w Le Marais - wycieczka piesza (R) - Grévin Paris - Muzeum figur woskowych - PanoraMagique w Disney Village - Dali Paris - Skandale i sprawy miłosne na Pere Lachaise - wycieczka piesza (R) - Montparnasse - wycieczka piesza po dzielnicy (R) - Zakryte przejścia - wycieczka piesza (R) - Rex Studios i popołudniowy pop corn - Wycieczka po Stade de France - Emily w Paryżu: Nieoficjalna wycieczka z ExperienceFirst - Jak stać się paryżaninem w godzinę - Wycieczka piesza Saint-Germain-Des-Prés - Poranna przerwa na macaron na Montmartre - Muzeum Paradox w Paryżu - Wycieczka piesza mostami Sekwany - Escargot lub zupa cebulowa z kieliszkiem wina i nie tylko! *Oszczędności oparte na planach zwiedzania na stronie Go City.

Paryż: Lataj nad Paryżem i światem w wirtualnej rzeczywistości

Paryż: Lataj nad Paryżem i światem w wirtualnej rzeczywistości

Weź udział w pierwszym, wciągającym locie nad Paryżem w wirtualnej rzeczywistości. Podziwiaj zabytki miasta, odczuwając wrażenia mogące konkurować z prawdziwym lotem. Udaj się do hali startów, by wysłuchać instrukcji. Następnie załóż swój plecak odrzutowy oraz sprzęt VR i wzbij się w przestworza nad dachami Paryża. Weź udział w 35-minutowej atrakcji (20 minut w wirtualnej rzeczywistości) wykorzystującej prawdziwe obrazy. Wznieś się nad wieżą Eiffla, Sekwaną, Polami Elizejskimi, Łukiem Triumfalnym i innymi znanymi zabytkami. Ciesz się realistycznym doznaniem latania w przestworzach dzięki zestawom słuchawkowym VR oraz plecakowi odrzutowemu. Po tym niesamowitym locie nad Paryżem, przelecisz nad siedmioma wymarzonymi miejscami, podziwiając panoramiczne widoki na Wielki Mur Chiński, Wodospady Wiktorii w Zimbabwe, Salto Angel w Wenezueli, Bajkał w Rosji i wiele innych.

Paryż: Przelot nad Francją Doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości

Paryż: Przelot nad Francją Doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości

Podróżuj z centrum Paryża po najbardziej charakterystycznych i najpiękniejszych miejscach, jakie Francja ma do zaoferowania, dzięki symulatorowi lotu i zaawansowanemu technologicznie zestawowi słuchawkowemu! Dzięki wyjątkowym zdjęciom lotniczym i spektakularnym momentom swobodnego lotu, doświadczenie pozwala na nowo odkryć najpiękniejsze miejsca i krajobrazy Francji: wioskę Gordes w sercu Luberon, opactwo Mont Saint-Michel, imponujące klify Etretat, igły i lodowce na trasie Mont Blanc... Pod koniec niezapomnianej podróży, od morskiej bryzy Normandii po dach Europy, pokonasz ponad 10 000 kilometrów bez wychodzenia z Paryża!

Paryż: Podróż w wirtualnej rzeczywistości do serca starożytnego Egiptu

Paryż: Podróż w wirtualnej rzeczywistości do serca starożytnego Egiptu

Poznaj największe skarby starożytnego Egiptu - piramidy w Sakkarze, piramidę w Meidoum i oczywiście piramidy w Gizie: najsłynniejsze piramidy świata wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Na miejscu przeżyj przygodę odkrywcy dzięki magii wirtualnej rzeczywistości. Odkryjesz tajemniczą historię tych zabytków, które przez tysiąclecia kształtowały wyobraźnię. Wyposażony w zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości, przelecisz nad tymi masywnymi kamiennymi blokami, a następnie wejdziesz do piramid i odkryjesz ukryte galerie i tajne komnaty służące do ochrony świętych mumii faraonów.

Paryż: Ukryte klejnoty Paryża w wirtualnej rzeczywistości

Paryż: Ukryte klejnoty Paryża w wirtualnej rzeczywistości

Teleportuj się w wirtualną podróż po niedostępnych miejscach paryskich zabytków w 360-stopniowej immersyjnej grze. Dzięki połączeniu technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości odkryj fascynujące historie i perspektywy dotyczące tych emblematycznych miejsc stolicy światła. Odkryj maszynerię Wieży Eiffla zainstalowaną w XIX wieku w jej piwnicach, wejdź na szklany dach Grand Palais, wspiąć się na szczyt strzały Sainte Chapelle, zejdź do ukrytych korytarzy Panteonu, aby odkryć sekrety Wielkich Ludzi, popłyń kanałem przepływającym pod Placem Bastylii i zakończ swoją podróż na dachach Montmartre o zachodzie słońca. Ciesz się tą fantastyczną wirtualną podróżą pełną emocji, niespodzianek i cudów!

Paryż: Flyover Paris w VR i samodzielna wycieczka audio po mieście

Paryż: Flyover Paris w VR i samodzielna wycieczka audio po mieście

Wybierz się na wciągający lot nad Paryżem w wirtualnej rzeczywistości i zobacz najbardziej charakterystyczne punkty miasta, takie jak Montmartre, Wieża Eiffla i Łuk Triumfalny. Następnie zwiedzaj Paryż dzięki wygodnej wycieczce pieszej z własnym przewodnikiem, z różnymi dostępnymi opcjami wycieczek. Z terminala wirtualnej rzeczywistości w sercu miasta wyrusz w ekscytujący lot, odkrywając Paryż w VR. Wznieś się nad dachami i zobacz wszystkie słynne zabytki, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. Podziwiaj 360-stopniowy widok na Paryż, lecąc jak ptak w powietrzu. Kontynuuj swoją przygodę z lataniem, odwiedzając 7 wymarzonych miejsc na całym świecie. Zobacz międzynarodowe zabytki, takie jak Wielki Mur Chiński, Wodospady Wiktorii i Jezioro Bajkał. Po doświadczeniu wirtualnej rzeczywistości zwiedzaj miasto we własnym tempie, korzystając z audioprzewodnika z przewodnikiem. Wybierz jedną z 10 dostępnych tras i posłuchaj historii i anegdot od profesjonalnych przewodników i aktorów.

Paryż: Piramidy latają nad aktywnością VR i samodzielną wycieczką po mieście

Paryż: Piramidy latają nad aktywnością VR i samodzielną wycieczką po mieście

Sakkara, Meidoum i mityczne piramidy w Gizie są dla ciebie otwarte. Na miejscu stajesz się odkrywcą. Odkrywasz tajemnice tysiącletniej historii, która od dziesięcioleci napędza marzenia poszukiwaczy przygód i archeologów. Dzięki wirtualnej rzeczywistości przelatuj nad wielkimi piramidami, przyjmij wyjątkowy punkt widzenia, by kontemplować największe budowle wzniesione przez człowieka. Podziwiaj Cheopsa, Kheprena, Mykerinos i Sfinksa. Masz niepowtarzalną okazję wejść do serca Piramid, gdzie nikt jeszcze nie był w stanie dotrzeć. Jako uprzywilejowany będziesz mógł odkrywać tajne przejścia, przechodzić przez galerie i pomieszczenia strzegące tego upragnionego grobowca. Nowy i wciągający sposób odkrywania bogactwa tych zabytków, możliwość poznania cywilizacji egipskiej, jej obrzędów i zwyczajów. Następnie, Spaceruj między Luwrem a Notre-Dame, aby odkryć tajemnice i legendy Paryża. Ciesz się pięknymi panoramami wzdłuż Sekwany, a także jednym z najbardziej urokliwych placów w Paryżu. Twój jedyny przewodnik przez 1 godzinę? Twój smartfon! Słyszeliście kiedyś o duchu Tuileries? Czy legenda o fryzjerze i cukierniku brzmi jak dzwonek? Spaceruj między Luwrem a Notre-Dame i podziwiaj piękne panoramy wzdłuż Sekwany, a także jednego z najbardziej urokliwych placów w Paryżu.

Paryż: Sekwana i Notre-Dame z przewodnikiem i doświadczenie VR

Paryż: Sekwana i Notre-Dame z przewodnikiem i doświadczenie VR

Odkryj sekrety i historie charakterystycznych miejsc wzdłuż Sekwany, takich jak Luwr, Pont-Neuf i Conciergerie, podczas wycieczki z audioprzewodnikiem na smartfonie. Następnie odwiedź centrum wirtualnej rzeczywistości, aby zobaczyć katedrę Notre Dame przed pożarem w 2019 roku. Wysłuchaj opowieści stworzonych przez profesjonalnych przewodników i aktorów, wędrując brzegiem Sekwany podczas wycieczki z przewodnikiem. Rozpocznij wycieczkę gdziekolwiek chcesz i odkryj tajemnice ukryte za kultowymi paryskimi zabytkami. Posłuchaj mrożącej krew w żyłach opowieści o duchu z ogrodu Tuileries. Poznaj legendę o fryzjerze i cukierniku, która może zadzwonić. Spaceruj między Luwrem a Notre Dame i podziwiaj piękne panoramy wzdłuż Sekwany oraz jednego z najbardziej urokliwych placów w Paryżu. Następnie udaj się do ośrodka rzeczywistości wirtualnej w centrum Paryża, aby przenieść się do Notre-Dame de Paris sprzed pożaru w 2019 roku. Dzięki prawdziwym obrazom 360 nakręconym przed pożarem będziesz odkryj w wirtualnej rzeczywistości niesamowitą historię tej słynnej katedry. Wyjdź poza drugą stronę ogrodzenia, aby zobaczyć katedrę w obecnym stanie. Zanurz się w sercu zniszczonej konstrukcji, dokładnie w miejscu, w którym runęła iglica i przedarła się przez sklepienie. Zostaniesz przeniesiony do wyjątkowego doświadczenia, które jest uderzająco emocjonalne.

Paryż: Najciekawsze atrakcje

FlyView Paris: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

FlyView Paris: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu FlyView Paris? Kliknij tutaj.

FlyView Paris: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(552 recenzji)