Wybierz daty

Musée d'Orsay Atrakcje na świeżym powietrzu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Pakiety
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Musée d'Orsay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Musée d'Orsay? Kliknij tutaj.

Musée d'Orsay: Co mówią inni?

Rejs rozpoczął się i zakończył DOKŁADNIE o czasie. Jechaliśmy na 1/2 góry i było zimno i wietrznie, szczególnie w drodze powrotnej, ale można było się tego spodziewać. Mieliśmy szczęście, że mieliśmy słoneczny dzień. Komentarza nie słychać, gdy jest się na górze, ale jest do tego aplikacja. Byłem w Paryżu kilka razy, więc nie potrzebowałem tego, ale nowicjusze powinni wiedzieć, co widzą.

To było dobre doświadczenie. Bilety do Luwru moglibyśmy kupić online, nawet jeśli na oficjalnej stronie nie ma dostępnych biletów. Komunikacja była idealna: e-mail + podwojony do WhatsApp. Mogłem poprosić o wyjaśnienie przez WhatsApp i otrzymałem odpowiedź w ciągu godziny. Dzięki!

Mieliśmy fajny rejs. Na zewnątrz było bardzo zimno, ale można było usiąść W ciepłej, zadaszonej kabinie było bardzo miło. Ale oczywiście musieliśmy też zrobić kilka zdjęć z góry łodzi. Fajny rejs, wieczorne światła, błyszcząca wieża Eiffla... Naprawdę nam się podobało!

To był świetny sposób, aby zobaczyć strony. To był deszczowy dzień, ale nadal nam się podobało i poszliśmy na górę z naszymi poncza.

Punktualność i to co oferują i jeszcze trochę... bardzo dobra obsługa. Zalecana