Palais Lascaris

Palais Lascaris – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Nicei: samodzielna wycieczka audio

1. Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Nicei: samodzielna wycieczka audio

Ciesz się pięknym starym miastem w Nicei podczas samodzielnej wycieczki audio. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz instrukcje na kuponie. Odwiedź Palais de la Prefecture, Palais de Justice i nie tylko z audioprzewodnikiem we własnym tempie. Pobierz aplikację i rozpocznij swoją pracę w pobliżu Opery. Zobaczysz ich siedzibę administracyjną, Senat i rezydencję książęcą, obecnie Palais de la Prefecture. Posłuchaj o rewolucji francuskiej z 1789 r. i innych przełomowych wydarzeniach, które zmieniły oblicze Vieux Nice. Podziwiaj zdobione kościoły w stylu barokowym, Palais Lascaris i Cathédrale Sainte-Réparate. Zobaczysz tawernę, która zainspirowała malarza Raoula Dufy, budynki, w których mieszkali Thomas Jefferson, Matisse i Napoleon, oraz starą dzielnicę żydowską. Podejdziesz do miejsca, w którym kaci myli toporki i dowiesz się o skandalicznej praczce, która odparła turecki atak, świętych w centrum życia duchowego Nicei i o tym, jak Cours Saleya ma swoją nazwę. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, słuchając historii miasta. Podczas wycieczki możesz w dowolnym momencie wstrzymać aplikację, aby zrobić sobie przerwę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu zabytków. Zagłęb się w fascynującą historię Nicei podczas tej pouczającej wycieczki i odkryj historię tego pięknego miasta.

Vieux Nice : Cyfrowy przewodnik audio

2. Vieux Nice : Cyfrowy przewodnik audio

Witaj w Starej Nicei, olśniewającym klejnocie na Riwierze Francuskiej, który urzeka swoim ponadczasowym urokiem. Odkryj malownicze alejki, gdzie historia rozwija się poprzez kolorowe fasady nasycone charakterem. Wieża Saint-François, majestatyczny strażnik przeszłości, i kościoły przesiąknięte historycznym bogactwem zanurzą Cię w czarującej atmosferze. Pałac Prefekturalny, eleganckie świadectwo dziedzictwa architektonicznego, stoi z ponadczasową gracją. Lokalny targ rozbudzi Twoje zmysły paletą autentycznych śródziemnomorskich smaków, a historyczne place pulsują urzekającą energią. Ze szczytu Starej Nicei rozkoszuj się panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, zapierającym dech w piersiach obrazem, który potęguje to doświadczenie. Gdy wędrujesz tymi alejkami, każdy zakątek ujawnia ukryty skarb, skrawek historii, który sprawia, że Stara Nicea jest wyjątkowym miejscem. Cyfrowy przewodnik audio po Starej Nicei będzie Twoim idealnym towarzyszem w odkrywaniu fascynujących szczegółów i dobrze strzeżonych sekretów tej dzielnicy przesiąkniętej tajemnicą i pięknem. Zwiedzaj we własnym tempie, daj się oczarować czarującej atmosferze Starej Nicei i przeżyj doświadczenie, które na zawsze odciśnie piętno na Twoich wspomnieniach z Riwiery Francuskiej.

Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

3. Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

W obrębie Starego Miasta w Nicei nie można poruszać się żadnymi pojazdami, dlatego jedynym sposobem na poznanie go jest spacer. Poruszaj się po wąskich uliczkach i odkrywaj najważniejsze atrakcje, korzystając z aplikacji do samodzielnego zwiedzania. Towarzysząca mapa wyznaczy trasę pieszą, a komentarz audio posłuży jako osobisty przewodnik. Podczas tej wycieczki bez wątpienia spotkasz: • Place Masséna i Fontanna Słońca • Katedra św. Reparaty i Notre-Dame-du-Port • Targ kwiatowy Cours Saleya • Pałac Laskari • Ruiny zamku • Panoramiczny widok na miasto i morze z tarasu widokowego w Parc du Chateau Ta trasa obejmuje 20 znaczących punktów i jest zorganizowana na spokojny 2-godzinny spacer. Możesz zatrzymać audioprzewodnik w dowolnym momencie, pozwalając na przerwy w lokalnych kawiarniach lub nawet szybką kąpiel w morzu. Możesz skręcić w dowolną urokliwą uliczkę, chwilowo zboczyć z trasy, ominąć mniej interesujące miejsca lub odtworzyć komentarz w razie potrzeby. Eksploracja Starego Miasta kończy się w porcie Limpia. Po jego zakończeniu masz możliwość dalszego zagłębienia się w ofertę miasta: zwiedzania katedry Notre-Dame-de-Port, wyruszenia w rejs po zatoce lub wzięcia udziału w wycieczce autokarowej.

Vieux Nice : Spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

4. Vieux Nice : Spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

Witaj w Starej Nicei, olśniewającym klejnocie na Riwierze Francuskiej, który urzeka swoim ponadczasowym urokiem. Odkryj malownicze alejki, gdzie historia rozwija się poprzez kolorowe fasady nasycone charakterem. Wieża Saint-François, majestatyczny strażnik przeszłości, i kościoły przesiąknięte historycznym bogactwem zanurzą Cię w czarującej atmosferze. Pałac Prefekturalny, eleganckie świadectwo dziedzictwa architektonicznego, stoi z ponadczasową gracją. Lokalny targ rozbudzi Twoje zmysły paletą autentycznych śródziemnomorskich smaków, a historyczne place pulsują urzekającą energią. Ze szczytu Starej Nicei rozkoszuj się panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, zapierającym dech w piersiach obrazem, który potęguje to doświadczenie. Gdy wędrujesz tymi alejkami, każdy zakątek ujawnia ukryty skarb, skrawek historii, który sprawia, że Stara Nicea jest wyjątkowym miejscem. Pisemny przewodnik po Starej Nicei będzie Twoim idealnym towarzyszem w odkrywaniu fascynujących szczegółów i dobrze strzeżonych sekretów tej dzielnicy przesiąkniętej tajemnicą i pięknem. Zwiedzaj we własnym tempie, daj się oczarować czarującej atmosferze Starej Nicei i przeżyj doświadczenie, które na zawsze odciśnie piętno na Twoich wspomnieniach z Riwiery Francuskiej.

Nicea: Wycieczka piesza po Starym Mieście

5. Nicea: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Join your tour and immediately get a great introduction to the history of the city from your guide. After meeting in front of the Garibaldi statue, head to the Tour and Place Saint-François. Passing by the Rue Droite, discover the entrance facade of the most famous and hidden mansion in the city the Palais Lascaris. During your walk, understand how inhabitants in ancient times created the most ingenious and natural air conditioning system. At the same time, learn how the population moved all the way down from the top to the actual old town following the “new city” extension. Then, walk to reach the Cathédrale Sainte-Réparate, a Barocco masterpiece and enjoy the artistic Italian influence of its facade. On your way, hear the story of Paganini, the most eccentric violinist of all time who ended his life in the old town. Visit the most known Nice market at Cour Saleya to immerse yourself in a vibrant local experience. From here, head to the Opera house, to catch the beauty of its two facades – one from the street and the other from the sea. Then, reach the Instagram stop where #ILoveNice is located and where your tour ends.

Nice : Cyfrowy przewodnik audio

6. Nice : Cyfrowy przewodnik audio

Odkryj Niceę we własnym tempie dzięki cyfrowemu przewodnikowi audio. Ten klejnot Riwiery Francuskiej łączy śródziemnomorską elegancję z bogatą historią i nowoczesnym życiem. Audioprzewodnik poprowadzi Cię przez wąskie uliczki Starej Nicei, odkrywając skarby architektury, tętniące życiem targi i słoneczne plaże. Skorzystaj z autonomii oferowanej przez audioprzewodnik, aby docenić wyjątkowe uroki Nicei, od arcydzieł sztuki po kulinarne przysmaki. Niezależnie od tego, czy spacerujesz wzdłuż Promenady Anglików, czy odkrywasz autentyczne dzielnice, daj się poprowadzić w kierunku spersonalizowanego i niezapomnianego doświadczenia w Nicei. Zanurz się w przygodzie i daj się oczarować pięknu miasta na każdym rogu ulicy. Odkryj Niceę z cyfrowym przewodnikiem audio i podążaj kompleksową trasą, której towarzyszą ekskluzywne spostrzeżenia dostarczane przez lokalnego historyka.

Fajna gra ucieczki na świeżym powietrzu: Raiders of the lost city

7. Fajna gra ucieczki na świeżym powietrzu: Raiders of the lost city

Zanurz się w misji jak żadna inna! Wcielisz się w poszukiwacza przygód poszukującego ukrytego skarbu. To doświadczenie sprawi, że odkryjesz najlepsze punkty widokowe miasta. Przygotuj się na poznanie wielu anegdot na temat Nicei i świetną zabawę. Jeśli jesteś ciekawy i chętny do wędrówki po niesamowitym mieście Nicea, nie szukaj dalej i dołącz do wyprawy już teraz! Aplikacja oferuje dokładne wskazówki dojazdu przez miasto. Graj we własnym tempie. Możesz zatrzymać się i zbadać otoczenie, kiedy tylko chcesz. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi rozgrywki. Udaj się do Fontaine du Soleil i rozpocznij zadanie w aplikacji. Zakończ wycieczkę w Crypte de Nice. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoich smartfonach. Alternatywnie, każda osoba może zakupić własny voucher. Możecie grać jako grupa i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub podzielić się na mniejsze grupy/drużyny i rywalizować z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielnie od grupy, i spotkać się z grupą na końcu.

Eksploracja Starej Nicei Walking Tour

8. Eksploracja Starej Nicei Walking Tour

Poznaj tętniącą życiem starą Niceę w dobrym stylu. Będziesz oczarowany wąskimi brukowanymi uliczkami i pastelowymi budynkami. W ciągu trzech godzin odkryjesz miejsca, które musisz zobaczyć w starożytnym mieście z lokalnym profesjonalnym przewodnikiem. Poznaj piękny XIX-wieczny park do XVI-wiecznej katedry katolickiej w sercu Starego Miasta w Nicei. Będziesz cieszyć się zwiedzaniem jednego z najpiękniejszych muzeów we Francji - muzeum starożytnych instrumentów muzycznych. I zakończ swoją wycieczkę niesamowitymi widokami na morze i miasto na wzgórzu zamkowym, dawniej cytadeli wojskowej.

Fantastyczna rodzinna wycieczka piesza po Nicei

9. Fantastyczna rodzinna wycieczka piesza po Nicei

Wyrusz w magiczną rodzinną przygodę podczas naszej trzygodzinnej pieszej wycieczki po Nicei we Francji. Rozpocznij swoją podróż na kultowym Place Giuseppe Garibaldi, gdzie będziesz podziwiać wielkość tego historycznego placu. Następnie odkryj wspaniałe Musée du Palais Lascaris, gdzie możesz zanurzyć się w bogatej historii i kulturze regionu. Następnie odkryj tętniący życiem Marché Aux Fleurs Cours Saleya, gdzie możesz obejrzeć wiele kolorowych straganów i rozkoszować się zachwycającymi zapachami kwiatów i przypraw. Na koniec udaj się na zapierające dech w piersiach Wzgórze Zamkowe, skąd możesz podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na miasto i lśniące Morze Śródziemne. Ta wycieczka jest idealna dla rodzin, które chcą razem doświadczyć tego, co najlepsze w Nicei.

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg::

Palais Lascaris: najlepsze atrakcje w pobliżu

Palais Lascaris – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Nicei: samodzielna wycieczka audio

Najważniejsze atrakcje Starego Miasta w Nicei: samodzielna wycieczka audio

Ciesz się pięknym starym miastem w Nicei podczas samodzielnej wycieczki audio. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz instrukcje na kuponie. Odwiedź Palais de la Prefecture, Palais de Justice i nie tylko z audioprzewodnikiem we własnym tempie. Pobierz aplikację i rozpocznij swoją pracę w pobliżu Opery. Zobaczysz ich siedzibę administracyjną, Senat i rezydencję książęcą, obecnie Palais de la Prefecture. Posłuchaj o rewolucji francuskiej z 1789 r. i innych przełomowych wydarzeniach, które zmieniły oblicze Vieux Nice. Podziwiaj zdobione kościoły w stylu barokowym, Palais Lascaris i Cathédrale Sainte-Réparate. Zobaczysz tawernę, która zainspirowała malarza Raoula Dufy, budynki, w których mieszkali Thomas Jefferson, Matisse i Napoleon, oraz starą dzielnicę żydowską. Podejdziesz do miejsca, w którym kaci myli toporki i dowiesz się o skandalicznej praczce, która odparła turecki atak, świętych w centrum życia duchowego Nicei i o tym, jak Cours Saleya ma swoją nazwę. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, słuchając historii miasta. Podczas wycieczki możesz w dowolnym momencie wstrzymać aplikację, aby zrobić sobie przerwę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu zabytków. Zagłęb się w fascynującą historię Nicei podczas tej pouczającej wycieczki i odkryj historię tego pięknego miasta.

Vieux Nice : Cyfrowy przewodnik audio

Vieux Nice : Cyfrowy przewodnik audio

Witaj w Starej Nicei, olśniewającym klejnocie na Riwierze Francuskiej, który urzeka swoim ponadczasowym urokiem. Odkryj malownicze alejki, gdzie historia rozwija się poprzez kolorowe fasady nasycone charakterem. Wieża Saint-François, majestatyczny strażnik przeszłości, i kościoły przesiąknięte historycznym bogactwem zanurzą Cię w czarującej atmosferze. Pałac Prefekturalny, eleganckie świadectwo dziedzictwa architektonicznego, stoi z ponadczasową gracją. Lokalny targ rozbudzi Twoje zmysły paletą autentycznych śródziemnomorskich smaków, a historyczne place pulsują urzekającą energią. Ze szczytu Starej Nicei rozkoszuj się panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, zapierającym dech w piersiach obrazem, który potęguje to doświadczenie. Gdy wędrujesz tymi alejkami, każdy zakątek ujawnia ukryty skarb, skrawek historii, który sprawia, że Stara Nicea jest wyjątkowym miejscem. Cyfrowy przewodnik audio po Starej Nicei będzie Twoim idealnym towarzyszem w odkrywaniu fascynujących szczegółów i dobrze strzeżonych sekretów tej dzielnicy przesiąkniętej tajemnicą i pięknem. Zwiedzaj we własnym tempie, daj się oczarować czarującej atmosferze Starej Nicei i przeżyj doświadczenie, które na zawsze odciśnie piętno na Twoich wspomnieniach z Riwiery Francuskiej.

Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

W obrębie Starego Miasta w Nicei nie można poruszać się żadnymi pojazdami, dlatego jedynym sposobem na poznanie go jest spacer. Poruszaj się po wąskich uliczkach i odkrywaj najważniejsze atrakcje, korzystając z aplikacji do samodzielnego zwiedzania. Towarzysząca mapa wyznaczy trasę pieszą, a komentarz audio posłuży jako osobisty przewodnik. Podczas tej wycieczki bez wątpienia spotkasz: • Place Masséna i Fontanna Słońca • Katedra św. Reparaty i Notre-Dame-du-Port • Targ kwiatowy Cours Saleya • Pałac Laskari • Ruiny zamku • Panoramiczny widok na miasto i morze z tarasu widokowego w Parc du Chateau Ta trasa obejmuje 20 znaczących punktów i jest zorganizowana na spokojny 2-godzinny spacer. Możesz zatrzymać audioprzewodnik w dowolnym momencie, pozwalając na przerwy w lokalnych kawiarniach lub nawet szybką kąpiel w morzu. Możesz skręcić w dowolną urokliwą uliczkę, chwilowo zboczyć z trasy, ominąć mniej interesujące miejsca lub odtworzyć komentarz w razie potrzeby. Eksploracja Starego Miasta kończy się w porcie Limpia. Po jego zakończeniu masz możliwość dalszego zagłębienia się w ofertę miasta: zwiedzania katedry Notre-Dame-de-Port, wyruszenia w rejs po zatoce lub wzięcia udziału w wycieczce autokarowej.

Vieux Nice : Spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

Vieux Nice : Spacer odkrywczy i wycieczka czytelnicza

Witaj w Starej Nicei, olśniewającym klejnocie na Riwierze Francuskiej, który urzeka swoim ponadczasowym urokiem. Odkryj malownicze alejki, gdzie historia rozwija się poprzez kolorowe fasady nasycone charakterem. Wieża Saint-François, majestatyczny strażnik przeszłości, i kościoły przesiąknięte historycznym bogactwem zanurzą Cię w czarującej atmosferze. Pałac Prefekturalny, eleganckie świadectwo dziedzictwa architektonicznego, stoi z ponadczasową gracją. Lokalny targ rozbudzi Twoje zmysły paletą autentycznych śródziemnomorskich smaków, a historyczne place pulsują urzekającą energią. Ze szczytu Starej Nicei rozkoszuj się panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne, zapierającym dech w piersiach obrazem, który potęguje to doświadczenie. Gdy wędrujesz tymi alejkami, każdy zakątek ujawnia ukryty skarb, skrawek historii, który sprawia, że Stara Nicea jest wyjątkowym miejscem. Pisemny przewodnik po Starej Nicei będzie Twoim idealnym towarzyszem w odkrywaniu fascynujących szczegółów i dobrze strzeżonych sekretów tej dzielnicy przesiąkniętej tajemnicą i pięknem. Zwiedzaj we własnym tempie, daj się oczarować czarującej atmosferze Starej Nicei i przeżyj doświadczenie, które na zawsze odciśnie piętno na Twoich wspomnieniach z Riwiery Francuskiej.

Nicea: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Nicea: Wycieczka piesza po Starym Mieście

Join your tour and immediately get a great introduction to the history of the city from your guide. After meeting in front of the Garibaldi statue, head to the Tour and Place Saint-François. Passing by the Rue Droite, discover the entrance facade of the most famous and hidden mansion in the city the Palais Lascaris. During your walk, understand how inhabitants in ancient times created the most ingenious and natural air conditioning system. At the same time, learn how the population moved all the way down from the top to the actual old town following the “new city” extension. Then, walk to reach the Cathédrale Sainte-Réparate, a Barocco masterpiece and enjoy the artistic Italian influence of its facade. On your way, hear the story of Paganini, the most eccentric violinist of all time who ended his life in the old town. Visit the most known Nice market at Cour Saleya to immerse yourself in a vibrant local experience. From here, head to the Opera house, to catch the beauty of its two facades – one from the street and the other from the sea. Then, reach the Instagram stop where #ILoveNice is located and where your tour ends.

Nice : Cyfrowy przewodnik audio

Nice : Cyfrowy przewodnik audio

Odkryj Niceę we własnym tempie dzięki cyfrowemu przewodnikowi audio. Ten klejnot Riwiery Francuskiej łączy śródziemnomorską elegancję z bogatą historią i nowoczesnym życiem. Audioprzewodnik poprowadzi Cię przez wąskie uliczki Starej Nicei, odkrywając skarby architektury, tętniące życiem targi i słoneczne plaże. Skorzystaj z autonomii oferowanej przez audioprzewodnik, aby docenić wyjątkowe uroki Nicei, od arcydzieł sztuki po kulinarne przysmaki. Niezależnie od tego, czy spacerujesz wzdłuż Promenady Anglików, czy odkrywasz autentyczne dzielnice, daj się poprowadzić w kierunku spersonalizowanego i niezapomnianego doświadczenia w Nicei. Zanurz się w przygodzie i daj się oczarować pięknu miasta na każdym rogu ulicy. Odkryj Niceę z cyfrowym przewodnikiem audio i podążaj kompleksową trasą, której towarzyszą ekskluzywne spostrzeżenia dostarczane przez lokalnego historyka.

Fajna gra ucieczki na świeżym powietrzu: Raiders of the lost city

Fajna gra ucieczki na świeżym powietrzu: Raiders of the lost city

Zanurz się w misji jak żadna inna! Wcielisz się w poszukiwacza przygód poszukującego ukrytego skarbu. To doświadczenie sprawi, że odkryjesz najlepsze punkty widokowe miasta. Przygotuj się na poznanie wielu anegdot na temat Nicei i świetną zabawę. Jeśli jesteś ciekawy i chętny do wędrówki po niesamowitym mieście Nicea, nie szukaj dalej i dołącz do wyprawy już teraz! Aplikacja oferuje dokładne wskazówki dojazdu przez miasto. Graj we własnym tempie. Możesz zatrzymać się i zbadać otoczenie, kiedy tylko chcesz. Po zarezerwowaniu gry otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi rozgrywki. Udaj się do Fontaine du Soleil i rozpocznij zadanie w aplikacji. Zakończ wycieczkę w Crypte de Nice. W przypadku większych grup jedna osoba może wykupić dostęp dla całej grupy, wybierając liczbę osób w grupie. Wszyscy członkowie grupy będą mogli zagrać w grę miejską na swoich smartfonach. Alternatywnie, każda osoba może zakupić własny voucher. Możecie grać jako grupa i wspólnie rozwiązywać wskazówki podczas spaceru lub podzielić się na mniejsze grupy/drużyny i rywalizować z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielnie od grupy, i spotkać się z grupą na końcu.

Eksploracja Starej Nicei Walking Tour

Eksploracja Starej Nicei Walking Tour

Poznaj tętniącą życiem starą Niceę w dobrym stylu. Będziesz oczarowany wąskimi brukowanymi uliczkami i pastelowymi budynkami. W ciągu trzech godzin odkryjesz miejsca, które musisz zobaczyć w starożytnym mieście z lokalnym profesjonalnym przewodnikiem. Poznaj piękny XIX-wieczny park do XVI-wiecznej katedry katolickiej w sercu Starego Miasta w Nicei. Będziesz cieszyć się zwiedzaniem jednego z najpiękniejszych muzeów we Francji - muzeum starożytnych instrumentów muzycznych. I zakończ swoją wycieczkę niesamowitymi widokami na morze i miasto na wzgórzu zamkowym, dawniej cytadeli wojskowej.

Fantastyczna rodzinna wycieczka piesza po Nicei

Fantastyczna rodzinna wycieczka piesza po Nicei

Wyrusz w magiczną rodzinną przygodę podczas naszej trzygodzinnej pieszej wycieczki po Nicei we Francji. Rozpocznij swoją podróż na kultowym Place Giuseppe Garibaldi, gdzie będziesz podziwiać wielkość tego historycznego placu. Następnie odkryj wspaniałe Musée du Palais Lascaris, gdzie możesz zanurzyć się w bogatej historii i kulturze regionu. Następnie odkryj tętniący życiem Marché Aux Fleurs Cours Saleya, gdzie możesz obejrzeć wiele kolorowych straganów i rozkoszować się zachwycającymi zapachami kwiatów i przypraw. Na koniec udaj się na zapierające dech w piersiach Wzgórze Zamkowe, skąd możesz podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na miasto i lśniące Morze Śródziemne. Ta wycieczka jest idealna dla rodzin, które chcą razem doświadczyć tego, co najlepsze w Nicei.

Nicea: Najciekawsze atrakcje

Palais Lascaris: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Palais Lascaris: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Palais Lascaris? Kliknij tutaj.