Promenada Anglików

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Promenada Anglików: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Promenada Anglików? Kliknij tutaj.

Promenada Anglików: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2209 opinii

To było pełne pięknych widoków po lewej i prawej stronie łodzi. Było wygodnie i można było pozostać na zadaszonym terenie lub być pod słońcem. Łódź płynęła gładko i wcale nie czułem choroby morskiej. Przewodnik turystyczny (spiker) mówił jasno po angielsku, przekazując nam kilka faktów, pomysłów i historii budynku / konstrukcji, które były w zasięgu naszego wzroku. Z ceną, którą zapłaciłem, ta trasa naprawdę działa. Zrobiłem wiele zdjęć i filmów, aby stworzyć książkę pamięci po tych wakacjach. Przyjazd do Nicei to jedno z najlepszych miejsc, w jakich kiedykolwiek byłem. Na pewno wrócę.

Trasa była doskonała, ponieważ dała nam dobry przegląd tego, co można zobaczyć w Nicei. Podoba nam się to, że możesz wysiąść w dowolnym interesującym miejscu, aby przyjrzeć się bliżej, a następnie wrócić do autobusu, aby zabrać Cię z powrotem do punktu początkowego.

Lista rzeczy do zrobienia sprawdziła naszą listę ... Pojazd, przewodnik i widoki Monako zapierają dech w piersiach. Fantastycznie, gorąco polecam.

Bardzo pomocni i uprzejmi kierowcy, uprzejmie pomagający w udzielaniu informacji, o które pytaliśmy o różne muzea. Gorąco polecam!

Wygodny przejazd do lokalnych miejsc o historycznym znaczeniu.