Fontanna Słońca

Fontanna Słońca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nicea: Wycieczka piesza i polowanie na padlinożerców z przewodnikiem

1. Nicea: Wycieczka piesza i polowanie na padlinożerców z przewodnikiem

Poznaj Niceę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może służyć jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Zaloguj się do aplikacji i rozpocznij swoją przygodę z mapą jako przewodnikiem. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, słuchając opowieści o tym historycznym mieście. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Odwiedź piękną Promenade du Paillon i podziwiaj fontannę Słońca. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną. Spaceruj wąskimi uliczkami i Starym Miastem, aby poznać ukryte skarby miasta. Podczas wycieczki możesz zatrzymać aplikację w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu. Zobacz słynne atrakcje i ukryte skarby Nicei, grając ze swoim zespołem w zabawną grę w poszukiwaniu skarbów. Rozpocznij swoją wycieczkę od Placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, która sprawi, że zaniemówisz wspaniałym widokiem, który ci oferuje, nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, która wzięła swoją nazwę od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zgubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące wyjątkową okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, słynny brązowy posąg boga Apolla. Monument du Centenaire swoją wyjątkową symboliką oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Ogrodach Alberta I w królewskim przepychu!

Nicea: piesza wycieczka krajoznawcza

2. Nicea: piesza wycieczka krajoznawcza

Najlepszym sposobem na zwiedzanie miasta jest spacer. A najlepszym sposobem na odkrycie miejsc, które trzeba zobaczyć w mieście, jest posiadanie kompetentnego lokalnego przewodnika. Następnie odkryj Nice la belle (Nissa la bella), jak mówią miejscowi. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast we Francji, zasłużony tytuł, ponieważ miasto ma bardzo szczególną historię i położenie geograficzne, co czyni je wspaniałym miastem zarówno pod względem kulturowym, jak i wizualnym. Niegdyś grecki kontuar, a następnie miasto galijsko-rzymskie, miasto było niegdyś jedyną morską bramą w stanach Sabaudii. Nicea była wówczas częścią królestwa Piemont Sardynia do 1860 roku, więc region Nicei jest jednym z ostatnich, które dołączyły do Francji. Istnieje również bardzo śródziemnomorska kultura kulinarna inspirowana głównie Prowansją i Włochami. Z pewnością znasz słynną sałatkę nicejską (bez uwagi na ziemniaki) lub pan bagnat, ale nie martw się, wciąż masz wiele miłych specjałów do odkrycia. Oczywiście odwiedzimy starą Niceę, której nie można przegapić, z jej wąskimi i kolorowymi uliczkami, małymi barokowymi kościołami, okazałymi pałacami, niezliczonymi barami i restauracjami, nie wspominając już o galeriach sztuki, ponieważ Nicea jest miastem sztuki i historii, wymienionym jako Od lipca 2021 wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oczywiście nie ominiemy francuskiej Copacabany, Promenady Anglików, wielkiego nadmorskiego bulwaru, którego wizerunek jest znany na całym świecie. To symbol Nicei. A wzgórze zamkowe idealnie położone nad morzem oferuje ogród będący ulubionym parkiem Nicei i turystów, jego zacienione alejki i liczne punkty widokowe pozwalają odkryć wyjątkowe panoramy na Zatokę Aniołów, miasto, wzgórza i Prealpy

NEW TOUR Nice: Spacer przez kryminalną przeszłość i bohaterskie opowieści

3. NEW TOUR Nice: Spacer przez kryminalną przeszłość i bohaterskie opowieści

Odkryj intrygujące historie najbardziej znanych przestępców w Nicei i szanowanych bohaterów, którzy odcisnęli niezatarte piętno na historii i kulturze miasta. Wycieczka rozpocznie się na promenadzie i zabierze Cię do centrum miasta i starego miasta. Dowiesz się o: - najsłynniejszej wojnie kasyn i szokującym zniknięciu dziedziczki Palais de la Mediterranee, które wciąż pozostaje tajemnicą; - królowej złodziei, która okradała bogatych arystokratów podczas "belle epoque" i nie dała się złapać przez 16 lat; - dwóch malarzy z Nicei, którzy przekształcili zwykły karnawał w światowej sławy show; - napad stulecia, który był prowadzony przez bardzo czarującego przestępcę; - żydowska para, która ryzykowała życie, aby zorganizować sieć, która uratowała ponad 500 żydowskich dzieci podczas II wojny światowej; - praczkę z czasów średniowiecza, która uratowała miasto przed atakiem prowadzonym przez dwóch słynnych dowódców; - najsłynniejsza supergwiazda, jaka kiedykolwiek urodziła się w Nicei i dlaczego los jego rodzinnego miasta był wielkim rozczarowaniem w jego życiu.

Nicea: Wycieczka audio z przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach historycznych

4. Nicea: Wycieczka audio z przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach historycznych

Nicea to obowiązkowy punkt na Lazurowym Wybrzeżu, z długą listą atrakcji, plaż i muzeów. A najlepszym sposobem na zwiedzanie miasta jest bez wątpienia spacer. Podczas tej dwugodzinnej pieszej wycieczki zobaczysz najciekawsze miejsca w mieście, w tym wspaniałe budynki, takie jak Opéra de Nice, hotel Negresco, Palais de la Préfecture i Castle Hill. Nasza wycieczka zaczyna się na Place Masséna, gdzie rzucę światło na kontrowersyjną Fontaine du Soleil, fontannę z posągiem Apolla. Zatrzymasz się w Esplanade Georges Pompidou, zanim udasz się na miejski targ kwiatowy i Pałac Sprawiedliwości. Tam opowiem wam o jednym z najsłynniejszych francuskich przestępców, Albercie Spaggiari, który był także oficjalnym fotografem burmistrza. Pokażę Ci jeden z najpiękniejszych placów w mieście, Place Rossetti, gdzie znajdziesz katedrę w Nicei i usłyszysz, jak obszar ten został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję: • Dowiedz się, dlaczego niektórzy mieszkańcy Nicei każdego dnia budzą się z porannym słońcem odbijającym się od pośladków Apolla • Posłuchaj o hiperrealistycznym stylu malarstwa zwanym „Trompe-l’oeil”, co oznacza „oszukiwanie oka” • Poznaj przygody zawodowych gangsterów wynajętych przez Alberta Spaggiari, którzy obrabowali słynny francuski bank • Odkryj intymne szczegóły dotyczące „diabelskiego skrzypka”, Niccolo Paganiniego • Zobacz charakterystyczne wybrzeże Nicei i dowiedz się, dlaczego nazywa się ono Promenade des Anglais • Zobacz zapierające dech w piersiach widoki Starej Nicei ze Wzgórza Zamkowego, gdzie kończy się nasza wycieczka Pod koniec tej wycieczki dowiesz się o historii, sztuce, polityce i życiu społecznym pięknego miasta Nicei. Gotowy, aby zobaczyć to na własne oczy? Fantastyczny! Dołącz do nas podczas tej wspaniałej pieszej wycieczki po Starym Mieście w Nicei. I pamiętaj, najlepsze rzeczy w życiu naprawdę robią się na spacerze.

Nicea: gra polegająca na eksploracji miasta i zwiedzaniu

5. Nicea: gra polegająca na eksploracji miasta i zwiedzaniu

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Nicei na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od Placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, która sprawi, że zaniemówisz wspaniałym widokiem, który ci oferuje, nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, która wzięła swoją nazwę od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zgubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące wyjątkową okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, słynny brązowy posąg boga Apolla. Monument du Centenaire swoją wyjątkową symboliką oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Ogrodach Alberta I w królewskim przepychu!

Nicea: Prywatna profesjonalna sesja zdjęciowa w Starej Nicei

6. Nicea: Prywatna profesjonalna sesja zdjęciowa w Starej Nicei

Zamień swoją wizytę w Nicei we wspomnienia na całe życie dzięki sesji zdjęciowej, podczas której odkryjesz m.in: Fontaine du Soleil, Promenadę Anglików i Cathédrale Sainte-Réparate de Nice. Pozwól swojemu profesjonalnemu fotografowi, który zna wszystkie najlepsze kąty, zrobić zdjęcia poza tym oszałamiającym punktem orientacyjnym. Wybierz jedną z podstawowych opcji, która obejmuje pakiet 50 zdjęć. Przynieś swój najlepszy uśmiech i postępuj zgodnie z instrukcjami profesjonalnego fotografa, aby uzyskać wspaniałe ujęcia. Wszystkie opcje obejmują profesjonalnie edytowane zdjęcia cyfrowe w wysokiej rozdzielczości. Zrób sobie zdjęcie sam lub z wyjątkowymi osobami w swoim życiu. Otrzymaj osobisty link do swoich zdjęć w ciągu 24 godzin. Przeglądaj i pobieraj zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na własne urządzenie. Nasi fotografowie wybiorą najlepsze zdjęcia z zakupionego przez Ciebie pakietu. Jeśli zakochasz się w większej liczbie momentów niż oczekiwano, dodatkowe zdjęcia będą dostępne do zakupu.

Nicea: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

7. Nicea: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, który zaniemówi Ci mowę ze względu na wspaniały widok, jaki oferuje. Nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje Twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu, artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, którego nazwa wzięła się od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zagubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w Tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące niepowtarzalną okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, kultową statuę boga Apolla z brązu. Monument du Centenaire ze swoją wyjątkową symboliką zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i odpoczywaj w Ogrodach Alberta I w królewskiej okazałości! Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Fajni znani artyści: gra ucieczki na świeżym powietrzu

8. Fajni znani artyści: gra ucieczki na świeżym powietrzu

Weź udział w ekscytującej wycieczce z przewodnikiem po Starym Mieście w Nicei, grając w ekscytującą misję na urządzenia mobilne. Przejdź obok wielu pięknych miejsc, rozwiązuj wskazówki i odkrywaj intrygujące historie artystów, którzy mieszkali w mieście, takich jak Nietzsche, Matisse i Thomas Jefferson. Pobierz aplikację, przejdź do punktu startowego i rozpocznij przygodę. Podążaj za wskazówkami, które przeniosą Cię w czasie, aby poznać fascynującą historię Nicei i zmiany architektoniczne. Odblokuj tajne historie odwiedzanych miejsc, rozwiązując problem i odgadując odpowiedzi. Podążaj śladami byłych mieszkańców Nicei, takich jak Nietzsche, Matisse, James Joyce i Thomas Jefferson. Użyj wskazówek, aby poprowadzić cię z jednego miejsca do drugiego. Każda wskazówka zawiera dokładne wskazówki, dzięki czemu nie będziesz potrzebować mapy, GPS ani przewodnika. Ukończ wycieczkę w około 1,5 godziny, jednak nie ma limitu czasu, dzięki czemu możesz iść we własnym tempie. Graj w grupie lub podziel się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizuj z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielnie od grupy i spotkać się z grupą na koniec wycieczki.

Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

9. Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

W obrębie Starego Miasta w Nicei nie można poruszać się żadnymi pojazdami, dlatego jedynym sposobem na poznanie go jest spacer. Poruszaj się po wąskich uliczkach i odkrywaj najważniejsze atrakcje, korzystając z aplikacji do samodzielnego zwiedzania. Towarzysząca mapa wyznaczy trasę pieszą, a komentarz audio posłuży jako osobisty przewodnik. Podczas tej wycieczki bez wątpienia spotkasz: • Place Masséna i Fontanna Słońca • Katedra św. Reparaty i Notre-Dame-du-Port • Targ kwiatowy Cours Saleya • Pałac Laskari • Ruiny zamku • Panoramiczny widok na miasto i morze z tarasu widokowego w Parc du Chateau Ta trasa obejmuje 20 znaczących punktów i jest zorganizowana na spokojny 2-godzinny spacer. Możesz zatrzymać audioprzewodnik w dowolnym momencie, pozwalając na przerwy w lokalnych kawiarniach lub nawet szybką kąpiel w morzu. Możesz skręcić w dowolną urokliwą uliczkę, chwilowo zboczyć z trasy, ominąć mniej interesujące miejsca lub odtworzyć komentarz w razie potrzeby. Eksploracja Starego Miasta kończy się w porcie Limpia. Po jego zakończeniu masz możliwość dalszego zagłębienia się w ofertę miasta: zwiedzania katedry Notre-Dame-de-Port, wyruszenia w rejs po zatoce lub wzięcia udziału w wycieczce autokarowej.

Nicea: Przewodnik audio po Starym Mieście

10. Nicea: Przewodnik audio po Starym Mieście

Wybierz się na spacer po Nicei z audioprzewodnikiem opartym na aplikacji, który oprowadzi Cię po najlepszych miejscach w tym pięknym mieście. Zanurz się w widokach i dźwiękach Nicei, odkrywając lokalną kulturę i historię. Poznasz lokalną perspektywę na najsłynniejsze zabytki miasta, w tym La Promenade des Anglais, Place Massena i Wzgórze Zamkowe. Spaceruj po Starym Mieście w Nicei ze spersonalizowanym komentarzem audio na tematy takie jak sztuka i kultura, historia i polityka, zakupy i jedzenie. Odkryj pozostałości starożytnego wzgórza zamkowego w Nicei i znajdź zapierający dech w piersiach widok na Promenadę Anglików i jej ważne atrakcje, takie jak Hotel Negresco. Zakończ trasę pieszą na Wzgórzu Zamkowym w Nicei. Możesz cieszyć się resztą dnia w jego publicznym ogrodzie lub wrócić na stare miasto, aby kontynuować zwiedzanie różnych sklepów rzemieślniczych.

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Fontanna Słońca: najlepsze atrakcje w pobliżu

Fontanna Słońca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nicea: Wycieczka piesza i polowanie na padlinożerców z przewodnikiem

Nicea: Wycieczka piesza i polowanie na padlinożerców z przewodnikiem

Poznaj Niceę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może służyć jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Zaloguj się do aplikacji i rozpocznij swoją przygodę z mapą jako przewodnikiem. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, słuchając opowieści o tym historycznym mieście. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Odwiedź piękną Promenade du Paillon i podziwiaj fontannę Słońca. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną. Spaceruj wąskimi uliczkami i Starym Miastem, aby poznać ukryte skarby miasta. Podczas wycieczki możesz zatrzymać aplikację w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu. Zobacz słynne atrakcje i ukryte skarby Nicei, grając ze swoim zespołem w zabawną grę w poszukiwaniu skarbów. Rozpocznij swoją wycieczkę od Placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, która sprawi, że zaniemówisz wspaniałym widokiem, który ci oferuje, nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, która wzięła swoją nazwę od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zgubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące wyjątkową okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, słynny brązowy posąg boga Apolla. Monument du Centenaire swoją wyjątkową symboliką oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Ogrodach Alberta I w królewskim przepychu!

Nicea: piesza wycieczka krajoznawcza

Nicea: piesza wycieczka krajoznawcza

Najlepszym sposobem na zwiedzanie miasta jest spacer. A najlepszym sposobem na odkrycie miejsc, które trzeba zobaczyć w mieście, jest posiadanie kompetentnego lokalnego przewodnika. Następnie odkryj Nice la belle (Nissa la bella), jak mówią miejscowi. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast we Francji, zasłużony tytuł, ponieważ miasto ma bardzo szczególną historię i położenie geograficzne, co czyni je wspaniałym miastem zarówno pod względem kulturowym, jak i wizualnym. Niegdyś grecki kontuar, a następnie miasto galijsko-rzymskie, miasto było niegdyś jedyną morską bramą w stanach Sabaudii. Nicea była wówczas częścią królestwa Piemont Sardynia do 1860 roku, więc region Nicei jest jednym z ostatnich, które dołączyły do Francji. Istnieje również bardzo śródziemnomorska kultura kulinarna inspirowana głównie Prowansją i Włochami. Z pewnością znasz słynną sałatkę nicejską (bez uwagi na ziemniaki) lub pan bagnat, ale nie martw się, wciąż masz wiele miłych specjałów do odkrycia. Oczywiście odwiedzimy starą Niceę, której nie można przegapić, z jej wąskimi i kolorowymi uliczkami, małymi barokowymi kościołami, okazałymi pałacami, niezliczonymi barami i restauracjami, nie wspominając już o galeriach sztuki, ponieważ Nicea jest miastem sztuki i historii, wymienionym jako Od lipca 2021 wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oczywiście nie ominiemy francuskiej Copacabany, Promenady Anglików, wielkiego nadmorskiego bulwaru, którego wizerunek jest znany na całym świecie. To symbol Nicei. A wzgórze zamkowe idealnie położone nad morzem oferuje ogród będący ulubionym parkiem Nicei i turystów, jego zacienione alejki i liczne punkty widokowe pozwalają odkryć wyjątkowe panoramy na Zatokę Aniołów, miasto, wzgórza i Prealpy

NEW TOUR Nice: Spacer przez kryminalną przeszłość i bohaterskie opowieści

NEW TOUR Nice: Spacer przez kryminalną przeszłość i bohaterskie opowieści

Odkryj intrygujące historie najbardziej znanych przestępców w Nicei i szanowanych bohaterów, którzy odcisnęli niezatarte piętno na historii i kulturze miasta. Wycieczka rozpocznie się na promenadzie i zabierze Cię do centrum miasta i starego miasta. Dowiesz się o: - najsłynniejszej wojnie kasyn i szokującym zniknięciu dziedziczki Palais de la Mediterranee, które wciąż pozostaje tajemnicą; - królowej złodziei, która okradała bogatych arystokratów podczas "belle epoque" i nie dała się złapać przez 16 lat; - dwóch malarzy z Nicei, którzy przekształcili zwykły karnawał w światowej sławy show; - napad stulecia, który był prowadzony przez bardzo czarującego przestępcę; - żydowska para, która ryzykowała życie, aby zorganizować sieć, która uratowała ponad 500 żydowskich dzieci podczas II wojny światowej; - praczkę z czasów średniowiecza, która uratowała miasto przed atakiem prowadzonym przez dwóch słynnych dowódców; - najsłynniejsza supergwiazda, jaka kiedykolwiek urodziła się w Nicei i dlaczego los jego rodzinnego miasta był wielkim rozczarowaniem w jego życiu.

Nicea: Wycieczka audio z przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach historycznych

Nicea: Wycieczka audio z przewodnikiem po najważniejszych wydarzeniach historycznych

Nicea to obowiązkowy punkt na Lazurowym Wybrzeżu, z długą listą atrakcji, plaż i muzeów. A najlepszym sposobem na zwiedzanie miasta jest bez wątpienia spacer. Podczas tej dwugodzinnej pieszej wycieczki zobaczysz najciekawsze miejsca w mieście, w tym wspaniałe budynki, takie jak Opéra de Nice, hotel Negresco, Palais de la Préfecture i Castle Hill. Nasza wycieczka zaczyna się na Place Masséna, gdzie rzucę światło na kontrowersyjną Fontaine du Soleil, fontannę z posągiem Apolla. Zatrzymasz się w Esplanade Georges Pompidou, zanim udasz się na miejski targ kwiatowy i Pałac Sprawiedliwości. Tam opowiem wam o jednym z najsłynniejszych francuskich przestępców, Albercie Spaggiari, który był także oficjalnym fotografem burmistrza. Pokażę Ci jeden z najpiękniejszych placów w mieście, Place Rossetti, gdzie znajdziesz katedrę w Nicei i usłyszysz, jak obszar ten został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas tej wycieczki będziesz miał okazję: • Dowiedz się, dlaczego niektórzy mieszkańcy Nicei każdego dnia budzą się z porannym słońcem odbijającym się od pośladków Apolla • Posłuchaj o hiperrealistycznym stylu malarstwa zwanym „Trompe-l’oeil”, co oznacza „oszukiwanie oka” • Poznaj przygody zawodowych gangsterów wynajętych przez Alberta Spaggiari, którzy obrabowali słynny francuski bank • Odkryj intymne szczegóły dotyczące „diabelskiego skrzypka”, Niccolo Paganiniego • Zobacz charakterystyczne wybrzeże Nicei i dowiedz się, dlaczego nazywa się ono Promenade des Anglais • Zobacz zapierające dech w piersiach widoki Starej Nicei ze Wzgórza Zamkowego, gdzie kończy się nasza wycieczka Pod koniec tej wycieczki dowiesz się o historii, sztuce, polityce i życiu społecznym pięknego miasta Nicei. Gotowy, aby zobaczyć to na własne oczy? Fantastyczny! Dołącz do nas podczas tej wspaniałej pieszej wycieczki po Starym Mieście w Nicei. I pamiętaj, najlepsze rzeczy w życiu naprawdę robią się na spacerze.

Nicea: gra polegająca na eksploracji miasta i zwiedzaniu

Nicea: gra polegająca na eksploracji miasta i zwiedzaniu

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Nicei na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od Placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, która sprawi, że zaniemówisz wspaniałym widokiem, który ci oferuje, nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, która wzięła swoją nazwę od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zgubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące wyjątkową okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, słynny brązowy posąg boga Apolla. Monument du Centenaire swoją wyjątkową symboliką oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Ogrodach Alberta I w królewskim przepychu!

Nicea: Prywatna profesjonalna sesja zdjęciowa w Starej Nicei

Nicea: Prywatna profesjonalna sesja zdjęciowa w Starej Nicei

Zamień swoją wizytę w Nicei we wspomnienia na całe życie dzięki sesji zdjęciowej, podczas której odkryjesz m.in: Fontaine du Soleil, Promenadę Anglików i Cathédrale Sainte-Réparate de Nice. Pozwól swojemu profesjonalnemu fotografowi, który zna wszystkie najlepsze kąty, zrobić zdjęcia poza tym oszałamiającym punktem orientacyjnym. Wybierz jedną z podstawowych opcji, która obejmuje pakiet 50 zdjęć. Przynieś swój najlepszy uśmiech i postępuj zgodnie z instrukcjami profesjonalnego fotografa, aby uzyskać wspaniałe ujęcia. Wszystkie opcje obejmują profesjonalnie edytowane zdjęcia cyfrowe w wysokiej rozdzielczości. Zrób sobie zdjęcie sam lub z wyjątkowymi osobami w swoim życiu. Otrzymaj osobisty link do swoich zdjęć w ciągu 24 godzin. Przeglądaj i pobieraj zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na własne urządzenie. Nasi fotografowie wybiorą najlepsze zdjęcia z zakupionego przez Ciebie pakietu. Jeśli zakochasz się w większej liczbie momentów niż oczekiwano, dodatkowe zdjęcia będą dostępne do zakupu.

Nicea: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Nicea: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, który zaniemówi Ci mowę ze względu na wspaniały widok, jaki oferuje. Nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje Twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu, artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, którego nazwa wzięła się od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zagubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w Tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące niepowtarzalną okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, kultową statuę boga Apolla z brązu. Monument du Centenaire ze swoją wyjątkową symboliką zachwyci Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i odpoczywaj w Ogrodach Alberta I w królewskiej okazałości! Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Fajni znani artyści: gra ucieczki na świeżym powietrzu

Fajni znani artyści: gra ucieczki na świeżym powietrzu

Weź udział w ekscytującej wycieczce z przewodnikiem po Starym Mieście w Nicei, grając w ekscytującą misję na urządzenia mobilne. Przejdź obok wielu pięknych miejsc, rozwiązuj wskazówki i odkrywaj intrygujące historie artystów, którzy mieszkali w mieście, takich jak Nietzsche, Matisse i Thomas Jefferson. Pobierz aplikację, przejdź do punktu startowego i rozpocznij przygodę. Podążaj za wskazówkami, które przeniosą Cię w czasie, aby poznać fascynującą historię Nicei i zmiany architektoniczne. Odblokuj tajne historie odwiedzanych miejsc, rozwiązując problem i odgadując odpowiedzi. Podążaj śladami byłych mieszkańców Nicei, takich jak Nietzsche, Matisse, James Joyce i Thomas Jefferson. Użyj wskazówek, aby poprowadzić cię z jednego miejsca do drugiego. Każda wskazówka zawiera dokładne wskazówki, dzięki czemu nie będziesz potrzebować mapy, GPS ani przewodnika. Ukończ wycieczkę w około 1,5 godziny, jednak nie ma limitu czasu, dzięki czemu możesz iść we własnym tempie. Graj w grupie lub podziel się na mniejsze grupy/zespoły i rywalizuj z innymi. Każda osoba może również grać samodzielnie, oddzielnie od grupy i spotkać się z grupą na koniec wycieczki.

Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

Wycieczka po Nicei: audioprzewodnik w Twoim smartfonie

W obrębie Starego Miasta w Nicei nie można poruszać się żadnymi pojazdami, dlatego jedynym sposobem na poznanie go jest spacer. Poruszaj się po wąskich uliczkach i odkrywaj najważniejsze atrakcje, korzystając z aplikacji do samodzielnego zwiedzania. Towarzysząca mapa wyznaczy trasę pieszą, a komentarz audio posłuży jako osobisty przewodnik. Podczas tej wycieczki bez wątpienia spotkasz: • Place Masséna i Fontanna Słońca • Katedra św. Reparaty i Notre-Dame-du-Port • Targ kwiatowy Cours Saleya • Pałac Laskari • Ruiny zamku • Panoramiczny widok na miasto i morze z tarasu widokowego w Parc du Chateau Ta trasa obejmuje 20 znaczących punktów i jest zorganizowana na spokojny 2-godzinny spacer. Możesz zatrzymać audioprzewodnik w dowolnym momencie, pozwalając na przerwy w lokalnych kawiarniach lub nawet szybką kąpiel w morzu. Możesz skręcić w dowolną urokliwą uliczkę, chwilowo zboczyć z trasy, ominąć mniej interesujące miejsca lub odtworzyć komentarz w razie potrzeby. Eksploracja Starego Miasta kończy się w porcie Limpia. Po jego zakończeniu masz możliwość dalszego zagłębienia się w ofertę miasta: zwiedzania katedry Notre-Dame-de-Port, wyruszenia w rejs po zatoce lub wzięcia udziału w wycieczce autokarowej.

Nicea: Przewodnik audio po Starym Mieście

Nicea: Przewodnik audio po Starym Mieście

Wybierz się na spacer po Nicei z audioprzewodnikiem opartym na aplikacji, który oprowadzi Cię po najlepszych miejscach w tym pięknym mieście. Zanurz się w widokach i dźwiękach Nicei, odkrywając lokalną kulturę i historię. Poznasz lokalną perspektywę na najsłynniejsze zabytki miasta, w tym La Promenade des Anglais, Place Massena i Wzgórze Zamkowe. Spaceruj po Starym Mieście w Nicei ze spersonalizowanym komentarzem audio na tematy takie jak sztuka i kultura, historia i polityka, zakupy i jedzenie. Odkryj pozostałości starożytnego wzgórza zamkowego w Nicei i znajdź zapierający dech w piersiach widok na Promenadę Anglików i jej ważne atrakcje, takie jak Hotel Negresco. Zakończ trasę pieszą na Wzgórzu Zamkowym w Nicei. Możesz cieszyć się resztą dnia w jego publicznym ogrodzie lub wrócić na stare miasto, aby kontynuować zwiedzanie różnych sklepów rzemieślniczych.

Nicea: Najciekawsze atrakcje

Fontanna Słońca: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Fontanna Słońca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fontanna Słońca? Kliknij tutaj.

Fontanna Słońca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(15 recenzji)