Cours Saleya

Cours Saleya
Liczba znalezionych atrakcji: 37
Sortuj wg::

Cours Saleya: najlepsze atrakcje w pobliżu

Cours Saleya – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nicea: Riviera Bar Crawl Party z darmowymi shotami i wstępem VIP

Nicea: Riviera Bar Crawl Party z darmowymi shotami i wstępem VIP

Poznaj najlepsze życie nocne w Nicei i poznaj grono nowych przyjaciół z całego świata. Dołącz do zespołu przyjaznych i międzynarodowych przewodników nocnych, którzy poprowadzą Cię przez cztery bary, wszystkie zlokalizowane w sercu Starego Miasta w Nicei. Wycieczka obejmuje wizyty w najlepszych barach słynących z ekscytującego życia nocnego. We wszystkich czterech barach będą oferowane shoty za darmo i różne zniżki na drinki. Przez całą noc przewodnicy będą cię zabawiać różnymi zajęciami, takimi jak piwny pong czy limbo, które zbliżą cię do reszty gości. Bilety obejmują oczywiście również wstęp VIP do wszystkich barów.

Ładne Stare Miasto i Wzgórze Zamkowe: piesza wycieczka kulturalna z przewodnikiem

Ładne Stare Miasto i Wzgórze Zamkowe: piesza wycieczka kulturalna z przewodnikiem

Zachwycające Stare Miasto w Nicei (znane lokalnie jako Le Vieux Nice) to piękny plaster miodu wąskich uliczek, usianych pięknymi barokowymi kościołami, butikami i uroczymi restauracjami — ukryte klejnoty można znaleźć za każdym rogiem. To tętniące życiem place z tętniącymi życiem placami, które tętnią życiem zarówno w dzień, jak iw nocy. Po spotkaniu z przewodnikiem przy fontannie Place Massena Square skieruj się w stronę arcydzieł architektury, takich jak ratusz w Nicei, opera i Palais de la Prefecture. Zwiedź Plac Pałacu Sprawiedliwości i Plac Rosetti, gdzie znajduje się katedra w Nicei, zanim odkryjesz tętniący życiem rynek Cours Saleya. Przespaceruj się słynną Promenade des Anglais, portem w starej Nicei, wieżą Belanda i ostatecznym celem zwiedzania historycznego Wzgórza Zamkowego. Podczas wycieczki będziesz miał krótką przerwę na targu kwiatowym, gdzie możesz poznać lokalne przysmaki i kupić ręcznie robione prezenty i kwiaty. Tutaj możesz również wybrać się na krótką wycieczkę do toalety, aby odświeżyć się przed kontynuowaniem wycieczki.

Nicea: Wycieczka z przewodnikiem

Nicea: Wycieczka z przewodnikiem

Odkryj Niceę podczas wycieczki z przewodnikiem i dowiedz się więcej o tym klejnocie Riwiery Francuskiej. Zobacz niektóre z jej najbardziej znanych zabytków, w tym Promenadę Anglików, Cours Saleya i Place Rossetti. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na Place Massena w samym sercu miasta, przy nieco kontrowersyjnej Fontaine du Soleil przedstawiającej greckiego boga Apolla. Spaceruj wzdłuż Esplanade Georges Pompidou w kierunku najbardziej charakterystycznej części Nicei, Promenady Anglików. Podziwiaj architekturę legendarnego hotelu Negresco, a także miejską operę, zanim udasz się do Vieux Nice, starego miasta. Odkryj tętniący życiem Cours Saleya i targ kwiatowy oraz poznaj kuchnię nicejską i kulturę jedzenia. Zatrzymaj się przed majestatycznym Pałacem Prefektury i poznaj jego bogatą historię sięgającą XVI wieku. Podziwiaj fasadę Pałacu Sprawiedliwości i posłuchaj o niesławnym i fascynującym "napadzie na bank stulecia". Spaceruj po tętniącym życiem Place Rossetti i zobacz prawie 1000-letnią katedrę Sainte Reparate. Mijając dawne mieszkanie słynnego malarza Henri Matisse'a, dotrzyj na Wzgórze Zamkowe, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na miasto i jego wybrzeże.

Nicea: Prywatna wycieczka z przewodnikiem taksówką rowerową elektryczną

Nicea: Prywatna wycieczka z przewodnikiem taksówką rowerową elektryczną

Odkryj historię i dziedzictwo Nicei w wyjątkowy sposób, jadąc przez miasto przez profesjonalnego kierowcę. Posłuchaj anegdot, ważnych dat, najważniejszych zabytków i tego, co definiuje bogactwo kulturowe miasta; Twój przewodnik może również dostosować plan zwiedzania według własnego uznania. Wyrusz w niezapomniane przeżycie, które zabierze Cię ze zwykłych kanałów, aby uzyskać dostęp do zapomnianych tajemnic miasta. Odkryj targ Saleva, operę i plac Rossetti ze wspaniałym kościołem. Przejdź przez słynne Place Massena i Garibaldi, pełne ekscytujących historii. Spaceruj wzdłuż wybrzeża słynną Promenade des Anglais i podziwiaj zapierający dech w piersiach widok na morze z najwyższego punktu: idealny krajobraz do robienia selfie. W nowym mieście „à la française” odkryjesz dzielnice Belle Epoque wraz z hotelem Negresco, dzielnicą Muzyków i wspaniałą prawosławną katedrą. Przechodząc przez port Lympia, podziwiaj imponujące jachty, ale także małe łodzie tradycyjnych rybaków. W końcu dotrzesz do prestiżowej Promenade du Paillon z tryskającymi fontannami i deptakami pełnymi sklepów i restauracji. Zatrzymaj się w dowolnym momencie, aby zrobić zdjęcia lub poproś kierowcę, aby zatrzymał się na lody lub Socca. Dostępny jest bezpłatny audioprzewodnik w następujących językach: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, mandaryński, koreański, portugalski, arabski, turecki Zobaczysz następujące strony w zależności od opcji wycieczki: • La Place Massena / plac Massena • La Fontaine du Soleil / Fontanna Słońca • L'Opera • Le Cours Saleya / plac Saleya • Le Palais des Rois Sardes / Pałac Książąt Sabaudzkich • Pałac Sprawiedliwości / Sąd • La Cathédrale St Réparate – La Place Rossetti / Katedra St Reparate – plac Rossetti • La Vieille Ville / Stare Miasto • La Maison de Matisse / Dom Matisse'a • Les Ponchettes / Domy rybaków • Promenada Anglików • Le Jardin Albert 1er – Le Monument du Centenaire /Albert 1st Garden – Pomnik Stulecia • La Rue Paradis (Małe Pola Elizejskie) • La Colline du Château – Le Coup de Canon de Midi / Castle Hill – Południowy strzał armatni • Le Quai Rauba Capéu / Doki • Le Monument aux Morts / Memoriał • Le Port Lympia / Le Quartiers des Antiquaires / Antiquaries Neighborhoods • L'Eglise du Port / Kościół portowy • Plac Garibaldiego / Plac Garibaldiego • Le Théâtre de Nice / Le Mamac • La Tête Carrée / Kwadratowa Głowa • Liceum Le Lycée Massena / Liceum Massena • La Coulée Verte / Green Lane • La Cathédrale Ortodoksyjna katedra św. Mikołaja i l'Hôtel Negresco

Odkryj Niceę: 1-godzinna wycieczka Segway z przewodnikiem

Odkryj Niceę: 1-godzinna wycieczka Segway z przewodnikiem

Zobacz zabytki jednego z najpiękniejszych miast Francji podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Nicei Segwayem. Wyrusz w rejs nadmorską Promenade des Anglais, posłuchaj lokalnych opowieści i podziwiaj Place Rosetti w sercu Starego Miasta. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem na Promenade des Anglais, słynnej esplanadzie Nicei wzdłuż Morza Śródziemnego. Poczuj się pewnie ze swoim Segwayem dzięki odprawie bezpieczeństwa i sesji treningowej zaprojektowanej, aby pomóc Ci płynnie obsługiwać Segwaya. Zacznij od przejazdu obok sklepów, muzeów i restauracji w drodze do Cours Saleya, targowiska na świeżym powietrzu przepełnionego pachnącymi kwiatami i świeżymi lokalnymi potrawami. Posłuchaj historii Nicei i zrób kilka zdjęć na swoim Segwayu. Szybuj wąskimi uliczkami starego miasta i chłoń atmosferę tętniącego życiem Place Rosetti, gdzie znajdziesz mnóstwo kawiarni i możliwości obserwowania ludzi. Jedź dalej do Place Massena, głównego placu miasta, gdzie możesz sprawdzić projekt podłogi w szachownicę, dzieła sztuki współczesnej i promieniującą fontannę słońca. Zakończ wizytę w bujnym Jardin Albert I, nowoczesnej zielonej przestrzeni z palmami i kwiatami, zanim wrócisz na Promenade des Anglais, gdzie kończy się Twoja wycieczka Segwayem.

Nicea: Stare Miasto i Wzgórze Zamkowe Wycieczka piesza z przewodnikiem

Nicea: Stare Miasto i Wzgórze Zamkowe Wycieczka piesza z przewodnikiem

Poznaj Stare Miasto w Nicei podczas wycieczki z przewodnikiem. Podziwiaj najważniejsze atrakcje miasta, takie jak Plac Massena i Wzgórze Zamkowe, poznając fascynującą historię miasta. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy Pomniku Stulecia i najpierw odkryj słynny Plac Massena. Podziwiaj Fontannę Słońca i piękną piemoncką architekturę w samym sercu miasta. Następnie odkryj urocze Stare Miasto w Nicei. Spaceruj wąskimi brukowanymi uliczkami z uroczymi sklepami sprzedającymi różnorodne lokalne produkty, takie jak mydło nicejskie, prowansalskie tkaniny, sery i wyroby rzemieślnicze. Odkryj restauracje, place, kościoły, zabytki, muzea, kawiarnie, winiarnie i lodziarnie. Odwiedź Cours Saleya i tętniący życiem targ kwiatowy. Na koniec udaj się na Wzgórze Zamkowe i podziwiaj zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto. Podziwiaj Promenadę Anglików, port w Nicei i wspaniały widok na wzgórze Mont Boron po drugiej stronie miasta.

Nicea: Wycieczka piesza i polowanie na padlinożerców z przewodnikiem

Nicea: Wycieczka piesza i polowanie na padlinożerców z przewodnikiem

Poznaj Niceę we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może służyć jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Zaloguj się do aplikacji i rozpocznij swoją przygodę z mapą jako przewodnikiem. Zanurz się w tętniącej życiem atmosferze, słuchając opowieści o tym historycznym mieście. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Odwiedź piękną Promenade du Paillon i podziwiaj fontannę Słońca. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną. Spaceruj wąskimi uliczkami i Starym Miastem, aby poznać ukryte skarby miasta. Podczas wycieczki możesz zatrzymać aplikację w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę lub spędzić więcej czasu na zwiedzaniu. Zobacz słynne atrakcje i ukryte skarby Nicei, grając ze swoim zespołem w zabawną grę w poszukiwaniu skarbów. Rozpocznij swoją wycieczkę od Placu Garibaldiego z jego wyjątkowymi restauracjami i kawiarniami! Odwiedź Tour Saint-François, która sprawi, że zaniemówisz wspaniałym widokiem, który ci oferuje, nawet Visitation Sainte-Claire zdominuje twoją wycieczkę dzięki wyjątkowemu artystycznemu wnętrzu. Zrób zdjęcie w Saint Reparata, która wzięła swoją nazwę od tragicznej historii, która z pewnością sprawi, że zaniemówisz, i daj się zgubić na Cours Saleya, z jej wyjątkowym rynkiem. Odwiedź Opera de Nice z akustyką, która pozostanie w tobie wyryta. Miniesz także Promenade du Paillon, zielone miejsce w centrum Nicei, oferujące wyjątkową okazję do relaksu. Podziwiaj Fontaine du Soleil, słynny brązowy posąg boga Apolla. Monument du Centenaire swoją wyjątkową symboliką oczaruje Ciebie i Twój aparat! Zobacz, spaceruj i zrelaksuj się w Ogrodach Alberta I w królewskim przepychu!

Nicea: piesza wycieczka krajoznawcza

Nicea: piesza wycieczka krajoznawcza

Najlepszym sposobem na zwiedzanie miasta jest spacer. A najlepszym sposobem na odkrycie miejsc, które trzeba zobaczyć w mieście, jest posiadanie kompetentnego lokalnego przewodnika. Następnie odkryj Nice la belle (Nissa la bella), jak mówią miejscowi. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast we Francji, zasłużony tytuł, ponieważ miasto ma bardzo szczególną historię i położenie geograficzne, co czyni je wspaniałym miastem zarówno pod względem kulturowym, jak i wizualnym. Niegdyś grecki kontuar, a następnie miasto galijsko-rzymskie, miasto było niegdyś jedyną morską bramą w stanach Sabaudii. Nicea była wówczas częścią królestwa Piemont Sardynia do 1860 roku, więc region Nicei jest jednym z ostatnich, które dołączyły do Francji. Istnieje również bardzo śródziemnomorska kultura kulinarna inspirowana głównie Prowansją i Włochami. Z pewnością znasz słynną sałatkę nicejską (bez uwagi na ziemniaki) lub pan bagnat, ale nie martw się, wciąż masz wiele miłych specjałów do odkrycia. Oczywiście odwiedzimy starą Niceę, której nie można przegapić, z jej wąskimi i kolorowymi uliczkami, małymi barokowymi kościołami, okazałymi pałacami, niezliczonymi barami i restauracjami, nie wspominając już o galeriach sztuki, ponieważ Nicea jest miastem sztuki i historii, wymienionym jako Od lipca 2021 wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oczywiście nie ominiemy francuskiej Copacabany, Promenady Anglików, wielkiego nadmorskiego bulwaru, którego wizerunek jest znany na całym świecie. To symbol Nicei. A wzgórze zamkowe idealnie położone nad morzem oferuje ogród będący ulubionym parkiem Nicei i turystów, jego zacienione alejki i liczne punkty widokowe pozwalają odkryć wyjątkowe panoramy na Zatokę Aniołów, miasto, wzgórza i Prealpy

Z Mediolanu: Całodniowa wycieczka do Monako i Nicei

Z Mediolanu: Całodniowa wycieczka do Monako i Nicei

Rozpocznij swoją przygodę od wczesnego wyjazdu z Mediolanu i przemierzaj malownicze krajobrazy, ostatecznie przekraczając granicę z Francją, aby w komfortowym klimatyzowanym autokarze poczuć urzekający urok regionu Riwiery. Odkryj historyczny urok starego miasta Monako, gdzie prestiżowe kasyno Monte Carlo kusi pośród zapierających dech w piersiach widoków na Morze Śródziemne. Uchwyć bogactwo Monako za pomocą aparatu fotograficznego, tworząc ponadczasowe wspomnienia na tle czystego luksusu. Po przejściu do Nicei, pozwól sobie na spokojny spacer wzdłuż słynnej Promenady Anglików. Zanurz się w tętniącej życiem lokalnej kulturze na tętniącym życiem targu kwiatowym na Cours Saleya, gdzie jasne kolory kwiatów odzwierciedlają żywy charakter miasta. Jeśli pogoda na to pozwoli, pomyśl o ożywczym zanurzeniu się w bezkresnym morzu. Po dniu pełnym niezapomnianych chwil, Twój luksusowy autokar płynnie przewiezie Cię z powrotem do Mediolanu, zapewniając płynne zakończenie Twojej czarującej eskapady wzdłuż Riwiery Francuskiej.

Z Nicei: Wycieczka całodniowa na Riwierę Francuską

Z Nicei: Wycieczka całodniowa na Riwierę Francuską

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po Nicei, Villefranche, Beaulieu, Eze i Monako, wyruszając z hotelu w Nicei lub Villefranche-sur-Mer. Rozpocznij zwiedzanie w Nicei, tętniącym życiem sercu Riwiery Francuskiej. Spaceruj wzdłuż słynnej Promenady Anglików, wysadzanej palmami i architekturą Belle Époque. Odkryj kolorowe Stare Miasto z wąskimi brukowanymi uliczkami pełnymi lokalnych rynków, urokliwych kawiarni i historycznych zabytków, takich jak kultowa katedra w Nicei i tętniący życiem Cours Saleya. Kontynuuj podróż do Villefranche-sur-Mer, malowniczej wioski rybackiej położonej między bujnymi wzgórzami i lśniącym morzem. Podziwiaj pastelowe budynki kaskadowo opadające w dół wzgórza, otaczające port, w którym łodzie rybackie delikatnie kołyszą się na wodzie. Wybierz się na spokojny spacer wzdłuż nadmorskiej promenady. Położona wysoko nad morzem średniowieczna wioska Èze oferuje panoramiczne widoki na wybrzeże poniżej. Spaceruj po labiryntowych uliczkach, wyłożonych kamiennymi domami ozdobionymi żywą bugenwillą i odkryj ukryte place i butiki rzemieślnicze schowane za każdym rogiem. Na koniec dotrzyj do księstwa Monako, gdzie króluje luksus i bogactwo. Podziwiaj eleganckie jachty wzdłuż portu i lśniące drapacze chmur, które wznoszą się na tle surowego wybrzeża. Odwiedź XIX-wieczne kasyno Monte-Carlo, Hotel de Paris i Cafe de Paris.

Nicea: Najciekawsze atrakcje

Cours Saleya: Wycieczki i bilety

Francja: Ciekawe miejsca

Cours Saleya: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cours Saleya? Kliknij tutaj.

Cours Saleya: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(898 recenzji)