Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Mont Boron, Nice

Mont Boron, Nice – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Nicea: Wycieczka na rowerze elektrycznym z przewodnikiem po Villefranche ze śniadaniem

1. Nicea: Wycieczka na rowerze elektrycznym z przewodnikiem po Villefranche ze śniadaniem

Spróbuj przygody na rowerze elektrycznym z lokalnym przewodnikiem! Ta wycieczka jest dostępna dla wszystkich: nawet jeśli nigdy nie jeździłeś na rowerze elektrycznym (i tak musisz wiedzieć, jak jeździć na klasycznym rowerze ;) Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu wycieczki są ograniczone do maksymalnie 6 osób. Przewodnik wyjaśni Ci, jak jeździć na rowerze elektrycznym i jakie są zasady bezpieczeństwa. Wyruszymy z naszego sklepu Nissalentours, aby dotrzeć do Villefranche-sur-Mer. Tam usiądziemy przy zarezerwowanym stoliku nad brzegiem morza na francuskie śniadanie. Następnie udaj się do Mont Boron, aby dotrzeć do Fort du Mont Alban, gdzie czekają na Ciebie wspaniałe panoramiczne widoki (wycieczka nie odbywa się w Nicei). PS: Zarówno widoki, jak i przewodnik są niesamowite! Tylko dobry humor będzie akceptowany. Ostrzeżenie: Wycieczka nie jest możliwa dla dzieci poniżej 14 roku życia. Aby odjechać na czas, zaplanuj parkowanie z co najmniej 15-minutowym wyprzedzeniem.

Nicea: Panoramiczna wycieczka rowerowa po Riwierze Francuskiej

2. Nicea: Panoramiczna wycieczka rowerowa po Riwierze Francuskiej

Wsiądź na swój e-rower i ciesz się najpiękniejszymi panoramicznymi widokami na Riwierę Francuską. Rozpoczniesz swoją wycieczkę rowerem w najłatwiejszym trybie, na dużej ścieżce rowerowej Promenade des Anglais. Tutaj nauczysz się technicznych aspektów swojego roweru i przyzwyczaisz się do jazdy przed rozpoczęciem wycieczki. Następnie przejedziesz przez Rauba Capéu Quay, obowiązkową atrakcję turystyczną Nicei. Będziesz podróżować wzdłuż portu w Nicei, zanim wyruszysz w drogę do Villefranche-sur-Mer, podążając za przylądkiem Nicei, jedną z najbardziej niesamowitych dróg na Riwierze Francuskiej. Następnie odkryjesz Villefranche-sur-Mer i jego ufortyfikowaną cytadelę Saint-Elme i skorzystasz z krótkiej przerwy na zwiedzanie wioski lub wypicie zimnego drinka w Terrasse. W drodze powrotnej przejedziesz przez park Mont Boron, aby dotrzeć do fortecy Mont Alban. Twój przewodnik przekaże Ci informacje spoza fortecy i będziesz mógł podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę, którą ten punkt ma do zaoferowania.

Nicea: Wycieczka po mieście na rowerze elektrycznym

3. Nicea: Wycieczka po mieście na rowerze elektrycznym

Rozpocznij wycieczkę od spotkania z przewodnikiem i rozpoczęcia wycieczki wzdłuż Promenady Anglików. Jedź dużą ścieżką rowerową obok Starego Miasta w Nicei i dotrzyj do Quai Rauba Capeù. Kontynuuj wycieczkę, ponieważ Twój potężny e-rower pomoże Ci łatwo wspiąć się na szczyt Wzgórza Zamkowego. Ze szczytu wzgórza można podziwiać fantastyczne widoki na Stare Miasto i plaże Nicei. Dowiedz się więcej o mieście, ponieważ Twój przewodnik wskazuje historyczne budynki i punkty orientacyjne podczas wycieczki. Jedź w kierunku portu w Nicei i zobacz kontrast między eleganckimi jachtami a tradycyjnymi statkami rybackimi. Wejdź na wzgórze Mont Boron i podziwiaj wspaniałe widoki na całe miasto.

Nicea: 3-godzinna panoramiczna wycieczka rowerem elektrycznym

4. Nicea: 3-godzinna panoramiczna wycieczka rowerem elektrycznym

Twój przewodnik poprowadzi Cię przez port, stare miasto, wybrzeże oraz w górę iw dół głównego wzgórza w centrum Nicei, bez wysiłku podczas tej 3-godzinnej wycieczki rowerem elektrycznym. Wjedź na Wzgórze Zamkowe i podziwiaj jego ogrody, wodospad i ruiny, a następnie zatrzymaj się, by podziwiać widoki na Zatokę Aniołów. Rzuć okiem na wzgórze Mont Boron i jego najpiękniejsze wille Belle Epoque, niektóre wille należą do ludzi o międzynarodowej sławie. Przejedziesz obok głównych zabytków, placów i ogrodów oraz labiryntem uliczek Starego Miasta. Odwiedź także inne popularne dzielnice i rynki w mieście.

Z Nicei: Całodniowa wycieczka do Eze, Monako i Monte-Carlo .

5. Z Nicei: Całodniowa wycieczka do Eze, Monako i Monte-Carlo .

Podziwiaj panoramiczny widok na Niceę z Mont Boron. Następnie zatrzymaj się na Moyenne Corniche w Èze, średniowiecznej wiosce na wzgórzu, oferującej sklepy rzemieślnicze i zapierające dech w piersiach panoramy. Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem do tradycyjnej perfumerii, aby odkryć prawdziwą esencję Prowansji. Następnie udaj się do Monako i przespaceruj się po Starym Mieście. Odkryj Pałac Książęcy i odwiedź miasto oraz jego romańsko-bizantyjską katedrę. Zwiedź Monte-Carlo i odkryj słynny tor Grand Prix. Następnie ciesz się wolnym czasem na placu kasyna. Przeglądaj luksusowe butiki, spaceruj po wspaniałych ogrodach, podziwiaj imponujące jachty i eleganckie kasyna lub po prostu obserwuj odrzutowce w ich ulubionych miejscach.

3-godzinna wycieczka Segwayem do Nicei i Villefranche-sur-Mer

6. 3-godzinna wycieczka Segwayem do Nicei i Villefranche-sur-Mer

Odkryj Riwierę Francuską z innej perspektywy podczas ekologicznej wycieczki Segwayem z Nicei do Villefranche-sur-Mer. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i małą grupą nie większą niż 7 osób na krótkie szkolenie z obsługi Twojego osobistego transportera. Następnie wyrusz wzdłuż malowniczej Promenady Anglików, kierując się na punkt widokowy Rauba - Capéu (w dialekcie nicejskim „Gdzie odlatują kapelusze”). Posłuchaj anegdot historycznych dotyczących obszarów, które widzisz. Twój przewodnik może również zrobić pamiątkowe zdjęcia na Twoim Segwayu podczas krótkich przerw. Podziwiaj ruchliwy port w Nicei i zobacz wyjątkowe łodzie rybackie o nazwie „Les Pointus”. Kontynuuj podróż wzdłuż wybrzeża, ciesząc się morską bryzą i błękitnymi wodami, podróżując łagodnie pofałdowanym terenem w kierunku Villefranche-sur-Mer. Po przybyciu do idyllicznego nadmorskiego miasta odkryj średniowieczną Cytadelę i wąskie uliczki. Ciesz się kilkoma minutami wolnego czasu, aby zrobić zdjęcia imponującego portu, zobaczyć obrazy Jeana Cocteau w kaplicy Saint Pierre lub zjeść przekąskę w jednej z wielu kawiarni na świeżym powietrzu. Następnie poszybuj z powrotem do Nicei i wspinaj się na wzgórza na Mont Boron i jego panoramiczne widoki.

Francuska Lazurowa Wielka panoramiczna wycieczka e-rowerem z Nicei

7. Francuska Lazurowa Wielka panoramiczna wycieczka e-rowerem z Nicei

Poznaj Riwierę Francuską z dala od utartych szlaków. Będziesz wspinać się od Morza Śródziemnego do lazurowego nieba Riwiery Francuskiej rowerem elektrycznym, aż dotrzesz do najwyższych najbardziej spektakularnych balkonów i najsłynniejszej części Lazurowego Wybrzeża w egzotyczny i oryginalny sposób, 750 metrów nad błękitne, przejrzyste morze z wyjątkowym belwederem i zapierającymi dech w piersiach widokami 360°. Odkryj, dlaczego Riwiera Francuska ma jeden z najbardziej spektakularnych widoków i kolorów oraz przyciąga najbogatszych ludzi i gwiazdy, światowej sławy artystów, malarzy, filmowców; szczególnie spektakularna Grande Corniche, romantyczna i zaskakująca droga. Podczas tej wycieczki zatrzymaj się w autentycznej średniowiecznej wiosce Villefranche i jej niesamowitej średniowiecznej fortecy, pełnej historii i tajemnic. Spójrz na ich majestatyczny system obronny i stare miasto, barokowy labirynt pełen włoskich uroków. Rozpocznij wycieczkę w Nicei, a następnie wejdź na szczyt prealp Riwiery Francuskiej, zatrzymując się w charakterystycznych punktach widokowych i mijając najlepsze drogi nadmorskie i alpejskie. Z drogi rzymskiej roztacza się fantastyczny widok z Włoch na Prowansję i Alpy z punktu widokowego twierdzy dominującej nad całą Riwierą. Następnie wróć do Nicei jedną z najbardziej spektakularnych dróg i odwiedź Eze Village, niesamowitą wioskę wiszącą nad morzem (możesz też zobaczyć egzotyczne ogrody i ruiny na szczycie wioski) i/lub La Turbie, nieco ponad Księstwo Monako, gdzie Rzymianie wznieśli unikalny pomnik Cezara, który, jak sądzili, mógł pozdrawiać pogańskich bogów (brak w zestawie).

Indywidualne luksusowe zwiedzanie

8. Indywidualne luksusowe zwiedzanie

Poznaj spośród wielu naszych atrakcji turystycznych: - wędrówki na klifie psiej głowy - skoki z klifu w esterel - pikniki w wyjątkowych miejscach (na życzenie) - rafting w wąwozie du Verdon (dostępny latem) - sesja zdjęciowa pośród lawendowych pól (dostępna od połowy czerwca do połowy lipca) - pojedź na narty we francuskich Alpach Południowych i przeżyj wyjątkową jazdę Gorge des Cians - i wiele więcej... Oto kilka przykładów przystanków, które obejmują całą Riwierę Francuską (Lazurowe Wybrzeże) i jej prowincje (l'arriere pays nicois) - Aksamitna wycieczka: Nicea, czułe wybrzeże, park leśny Mont Boron, średniowieczna wioska Eze, Monako, La Turbie - Urocza wycieczka: Antibes, St Paul de Vence, Tourettes sur Loup, Grasse - Wycieczka Glamour: Cannes, Port Grimaud, prom przez zatokę St Tropez, stary port St Tropez, plaża Pampelonne, Ramatuelle. - Trasa fioletowa: Grasse, Castellane, Gorge du Verdon, pola lawendy Puimasson, Moustiers Ste Marie. - Biała wycieczka: wycieczka samochodowa po Valley de la Tinée, ośrodku narciarskim Auron na lunch na stokach narciarskich

Riwiera Francuska: zwiedzanie z przewodnikiem na skuterze

9. Riwiera Francuska: zwiedzanie z przewodnikiem na skuterze

Delikatny wyjazd ścieżką rowerową wokół portu, aby zaaklimatyzować się na naszych super skuterach. Obowiązkowy przejazd przez cocobeach przed dotarciem do Mont Boron i słynnego Fortu Alban. Naszym pierwszym przystankiem będzie zapierający dech w piersiach krajobraz. Krótki objazd Belwederu, aby zobaczyć Nissa la Bella, pokaże Ci rozległość metropolii. Wybierzmy się na oszałamiający zjazd w kierunku Villefranche sur mer i jego portu, gdzie wszyscy turyści przybywają, aby skosztować pysznych dań szefów kuchni i cieszyć się jedyną piaszczystą plażą w okolicy. Powrót nad morzem w kierunku Zatoki Aniołów kończy tę sportową i przyjazną epopeję w zrelaksowany sposób.

Nicea : Przejażdżka elektrycznym quadem w sercu Nicei z przekąską

10. Nicea : Przejażdżka elektrycznym quadem w sercu Nicei z przekąską

W programie 2 godziny zwiedzania z odprawą i zaplanowanymi postojami na robienie zdjęć i/lub zmianę kierowcy. Spacer, który jest zarówno naturalny, jak i miejski! Po dokonaniu rezerwacji i wybraniu przedziału czasowego, spotkaj się w punkcie startowym zlokalizowanym w samym sercu Nicei, aby mieć do niego łatwy dostęp! Następnie weźmiesz udział w odprawie dotyczącej bezpieczeństwa i zapoznasz się z elektrycznym quadem. Jeśli chodzi o sprzęt, wszystkie są dostarczane przez E.QUAD (kask, rękawice, czapka itp.). Wybierz się na 2-godzinny spacer po najpiękniejszych zakątkach Nicei. Przejażdżka, która jest zarówno miejska, jak i miejska! Odkryj Promenadę Anglików, Plac Massena, klasztor Cimiez, ale także przejdź przez las w sercu Mont Boron i odkryj fort Mont Alban. Podczas tego niesamowitego spaceru zostanie Ci podana czysta przekąska Niçoise. Na trasie zaplanowano przystanki na robienie zdjęć i/lub zmianę kierowcy. Na koniec wrócisz do punktu wyjścia w samym sercu Nicei.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Mont Boron, Nice: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Mont Boron, Nice? Kliknij tutaj.