Dodaj daty

Złoty Suk w Dubaju

Złoty Suk w Dubaju

Złoty Suk w Dubaju – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

1. Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Odkryj wszystkie oszałamiające zabytki Dubaju podczas nieograniczonej wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Dzięki 24-godzinnej, 48-godzinnej lub 72-godzinnej przepustce możesz odkrywać to wspaniałe miejsce w wolnym czasie. Będziesz mieć dostęp do dwóch tras zwiedzania, które prezentują wszystkie główne zabytki tego wspaniałego miasta. Przejedź obok Burj Khalifa, Burj Al Arab, Dubai Marina, Palm Jumeirah, Dubai Mall, Dubai Frame i The Walk at JBR the Beach. Ciesz się niezrównanymi 360-stopniowymi widokami z otwartego pokładu i poznaj dziedzictwo i kulturę Dubaju dzięki wielojęzycznemu komentarzowi audio. Przystanki trasy historycznej (trasa czerwona): 1. Dubai Mall 2. Muzeum Przyszłości 3. Al Seef Contemporary Area 4. Obszar dziedzictwa Al Seef (rejs dhow) 5. Historyczna dzielnica Al Fahidi 6. Muzeum Dubaju 7. Stary Souk 8. Muzeum Al Shindagha 9. Targ złota i przypraw 10. Hotel Riviera 11. Dubai Creek 12. Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers 13. The Dubai Frame Marina Route (niebieska trasa) zatrzymuje się: 1. Dubai Mall 2. Souk Madinat Jumeirah 3. Atlantis The Palm 4. Fairmont The Palm 5. Dubai Marina Mall 6. JBR The Beach 7. Promenada Marina 8. Grosvenor House Dubai 9. Infinity Tower 10. Mina Seyahi 11. Mall of the Emirates Zachód słońca i nocna wycieczka (nie jest to wycieczka hop-on hop-off): 1. Centrum handlowe w Dubaju 2. Mina Seyahi 3. Atlantis The Palm 4. Madinat Jumeirah 5. Mall of the Emirates

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z soukami, degustacjami i rejsem łodzią

2. Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z soukami, degustacjami i rejsem łodzią

Odkryj Dubaj podczas wycieczki z przewodnikiem po starym mieście i rejsu łodzią po Dubai Creek. Podziwiaj historyczne dzielnice miasta, zobacz zabytkowe domy i muzea oraz spróbuj ulicznego jedzenia na lokalnych targach. Rozpocznij swoją przygodę od spaceru po dzielnicy Al Seef, położonej nad zatoką Dubai Creek. Tam Twój przewodnik zapozna Cię z rodziną królewską, jej historią, stylem życia i kulturą. Następnie odwiedź historyczną dzielnicę Al Fahidi, gdzie możesz zobaczyć zabytkowe domy i muzea oraz doświadczyć, jak przodkowie miejscowych prowadzili codzienne życie. Wejdź do niektórych domów i spróbuj arabskiej kawy i herbaty, poznając islam i kulturę praktykowaną przez mieszkańców. Kontynuuj swoją podróż przez Wielki Souk w Bur Dubai i spróbuj lokalnych potraw ulicznych oraz wybranego świeżego soku. Po skosztowaniu lokalnej kuchni udaj się do Dubai Creek na malowniczy rejs tradycyjną łodzią o nazwie Abra. Ciesz się niektórymi atrakcjami Deira Dubai, w tym sukiem z przyprawami i targiem złota.

Dubaj: Odkryj Dubai's Creek i Souks z jedzeniem ulicznym

3. Dubaj: Odkryj Dubai's Creek i Souks z jedzeniem ulicznym

Zagłęb się w bogatą historię dzielnicy Al Fahidi w Dubaju podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Podziwiaj widoki Zatoki Dubajskiej podczas tradycyjnej przejażdżki łodzią abra, delektuj się lokalnymi ulicznymi potrawami, popijaj arabską kawę w Al Khayma Heritage House i odwiedź Muzeum Kawy i Muzeum Monet. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Al Khayma Heritage House i wypij filiżankę gorącej arabskiej kawy z daktylami, przekąskami i smacznym ulicznym jedzeniem. Następnie udaj się do Muzeum Kawy i odkryj kulturowe znaczenie kawy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Spaceruj promenadą Al Seef i podziwiaj osobliwy meczet. Poruszaj się wąskimi uliczkami dzielnicy Al Fahidi, podziwiając architektoniczny splendor zabytkowych budynków kontrastujących z nowoczesnymi konstrukcjami. Omiń Wielki Suk i wskocz na pokład tradycyjnej taksówki wodnej abra, aby zwiedzić Zatokę Dubajską. Płynąc, podziwiaj panoramiczne widoki ogromnych statków handlowych i wysokich drapaczy chmur w Dubaju. Przyjedź do Spice Souk i doświadcz kuszących zapachów i żywych kolorów mnóstwa oferowanych przypraw i składników. Możesz także spróbować swoich sił w targowaniu się z lokalnymi kupcami. Na koniec wejdź do Złotego Suku i podziwiaj kolekcję wspaniałej biżuterii, srebra i kamieni szlachetnych. Pożegnaj się ze swoim przewodnikiem i opuść Dubaj z lepszym zrozumieniem jego tradycyjnej kultury i historii poza blichtrem i przepychem.

Dubaj: Bilety na ramówkę, Creek, Souks & Blue Mosque Wycieczka z przewodnikiem

4. Dubaj: Bilety na ramówkę, Creek, Souks & Blue Mosque Wycieczka z przewodnikiem

Twoje wyczekiwane doświadczenie rozpocznie się od szybkiego odbioru z hotelu. Pierwszym przystankiem tej wycieczki jest Souk Madinat Jumeirah, oferujący mieszankę bogactwa kulturowego. Ciesz się szybkim postojem na zdjęcia w Burj Al Arab i uchwyć jego oszałamiający blask architektoniczny. Następnie masz szansę zachwycić się pięknym Błękitnym Meczetem. Odkryj historię, kulturę, zwyczaje i religię tego zabytku kultury podczas zwiedzania jego wnętrz. Cofnij się w czasie, wskakując do tradycyjnej taksówki Abra po słynnej Dubai Creek. Wybierz się na spacer po tętniących życiem ulicach Dubai's Gold i Spice Souks, gdzie możesz kupić wyjątkowe pamiątki lub po prostu podziwiać widoki. W Al Khayma Heritage House dowiedz się więcej o kulturze i życiu Emiratczyków. Przejdź obok Muzeum Przyszłości, architektonicznego cudu. Zrób sobie zdjęcie na tle Starego i Nowego Dubaju z Dubai Frame, 150-metrowej konstrukcji, która replikuje ramkę do zdjęć. Z mnóstwem wspomnień, ciesz się jazdą powrotną do hotelu.

Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

5. Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

Wskocz na pokład tej wycieczki typu hop-on, hop-off, aby odkryć to, co najlepsze w Dubaju. Podróżuj dwiema różnymi trasami, aby zobaczyć najbardziej kultowe zabytki Dubaju i plaże Jumeirah. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe Dubaju dzięki wciągającemu komentarzowi audio w 6 językach, korzystając z nieograniczonych widoków z otwartego autobusu. Zobacz najważniejsze zabytki i punkty orientacyjne, w tym: Red Route Burdż Chalifa Dubai Mall Dubajska fontanna Muzeum Przyszłości Pałac Królewski Stara wioska Bastakiya Fort Al Fahidi Wioska dziedzictwa Targ złota i przypraw Dubai Creek Dubai Frame Niebieski szlak Sheikh Zayed Road Mall of the Emirates Ain Dubai Madame Tussauds Media City Palma Jumeirah Atlantis the Palm Aquaventure Zaginione komnaty Atlantydy Dubai Marina Souk Madinat Jumeirah Burdż al-Arab Wybierz jedną z trzech opcji biletów, z których każda zapewnia fantastyczne dodatkowe korzyści. 24-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow 48-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje wstęp do akwarium Lost Chambers i Laguny Ambasadorów Arabski rejs dhow 5-dniowy bilet hop-on, hop-off Obejmuje wycieczkę o zachodzie słońca na pustyni Wstęp do akwarium Lost Chambers i laguny Ambassador Wstęp do Madame Tussauds 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow

Dubaj: Półdniowa wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

6. Dubaj: Półdniowa wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

Poznaj imponujące zabytki Dubaju podczas wycieczki autobusowej z przewodnikiem. Podróżuj wygodnie w klimatyzowanym pojeździe, ucząc się od przewodnika o bogatej kulturze, jaką ma do zaoferowania Dubaj. Zatrzymaj się przy najważniejszych atrakcjach i ciesz się rejsem tradycyjną łodzią Abra po Dubai Creek. Rozpocznij swoją podróż od odwiedzenia Souk Madinat Jumeirah, gdzie możesz podziwiać urok tradycyjnego arabskiego rynku, podziwiając jednocześnie wspaniałe widoki na kultowy Burj Al Arab, 7-gwiazdkowy luksusowy hotel w Dubaju. Odwiedź Błękitny Meczet, inspirowany architekturą osmańską i andaluzyjską, z misternymi wnętrzami, pięknymi żyrandolami i biblioteką mieszczącą prawie 40 000 ksiąg religijnych. Następnie odkryj Stary Dubaj i jego Creekside. Odwiedź Gold Souk, znany z szerokiej kolekcji złotej biżuterii, a Spice Souk pełen aromatycznych przypraw, ziół, szafranu i nie tylko. Wskocz do taksówki wodnej Abra, najstarszego środka transportu w mieście, aby przepłynąć Creek. Na koniec odwiedź Al Khayma Heritage House w historycznej dzielnicy Al Fahidi, gdzie zostaniesz ugoszczony tradycyjną emiracką herbatą lub kawą. Podczas zwiedzania domu dowiesz się więcej o historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która rozpoczęła się na pustyniach. Po zakończeniu tej wycieczki zostaniesz przetransportowany z powrotem do hotelu lub wybranego miejsca.

Dubaj: wycieczka samochodem po głównych atrakcjach i zdjęcia

7. Dubaj: wycieczka samochodem po głównych atrakcjach i zdjęcia

Wykorzystaj w pełni swój pobyt w Dubaju, wybierając wycieczkę fotograficzną po najbardziej znanych miejscach w mieście. Udaj się na Wyspy Palmowe. Uwiecznij na zdjęciach wieżowiec Burdż al-Arab. Podziwiaj instagramowe, warte uwagi atrakcje, w tym hotel Atlantis, The Palm, wieżowiec Burdż Chalifa, meczet Dżumejra i Stary Dubaj. Skorzystaj z usługi odbioru z portu lotniczego Dubaj (DXB) bądź z hotelu. Odpręż się podczas wycieczki z przewodnikiem, w ramach której poznasz ekstrawagancką atmosferę miasta i udasz się do dzielnicy Deira.  Odwiedź wieżowiec Burdż Chalifa, by sfotografować muzyczne fontanny. Kontynuuj podróż w kierunku sztucznych Wysp Palmowych, które nazwę zawdzięczają swojemu kształtowi. Podziwiaj z wyspy spektakularne panoramiczne widoki na wieżowiec Burdż al-Arab.  W drodze do hotelu Atlantis, The Palm, przy którym można zatrzymać się na pamiątkowe selfie, zwróć uwagę na kilka innych luksusowych hoteli. Wróć do dzielnicy Dżumejra, aby przyjrzeć się kultowemu wieżowcowi Burdż al-Arab i zrobić jeszcze jedno zdjęcie. Jedź wzdłuż drogi Dżumejra i podziwiaj meczet Dżumejra.  Odwiedź Stary Dubaj, aby przed powrotem do centrum miasta zobaczyć tradycyjne łodzie pływające po zatoce. 

Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

8. Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

Zanurz się w najsłynniejszych współczesnych zabytkach Dubaju podczas prywatnej lub wspólnej wycieczki po mieście z lokalnym przewodnikiem i transportem w obie strony. Odwiedź Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab, Dubai Frame, Pałac Zabeel, Souk Madinat Jumeirah i inne atrakcje. Twoja podróż rozpoczyna się od wizyty w słynnej na całym świecie Palmy Jumeirah. Podziwiaj architekturę i dziewicze plaże tego sztucznego zestawu wysp, znanego z luksusowych hoteli i kurortu Palm Atlantis. Przejdź dalej do kultowego Burj Al Arab, symbolu luksusu i ekstrawagancji Dubaju. Konstrukcja w kształcie żagla stoi wysoko na własnej wyspie i oferuje wspaniałe możliwości robienia zdjęć. Tutaj również możesz rozkoszować się żywym połączeniem tradycyjnego uroku suku i nowoczesnego luksusu w Souk Madinat Jumeirah. Dubai Frame to Twój kolejny cel, uderzający cud architektury, który w unikalny sposób łączy przeszłość i przyszłość tego stale rozwijającego się miasta. Następne czeka Muzeum Przyszłości, instytucja pionierska. Tutaj możesz doświadczyć przełomowej technologii i wizji tego, co nas czeka. Następnie odkryjesz majestat Pałacu Zabeel i zanurzysz się w bogatej historii rezydencji królewskiej w Dubaju. Jeśli szukasz chwili spokoju i refleksji, odwiedź meczet Al Farooq Omar Bin Al Khattab, podziwiany za architekturę i spokojną atmosferę. Na koniec zakończ wycieczkę w The Pointe, dynamicznym miejscu na nabrzeżu, gdzie możesz odpocząć i podziwiać widoki na panoramę Dubaju.

Dubaj: Wycieczka po mieście z Creek, Souks, meczetem i Burj Al Arab

9. Dubaj: Wycieczka po mieście z Creek, Souks, meczetem i Burj Al Arab

Czeka Cię oszałamiająca przygoda z najlepszymi zabytkami Dubaju od momentu, gdy odbierzemy Cię z hotelu lub wybranej lokalizacji. Pierwszym przystankiem wycieczki jest Souk Madinat Jumeirah, gdzie możesz podziwiać widoki na nabrzeże. Stamtąd przygotuj się na spokojną atmosferę Błękitnego Meczetu. Podziwiaj jego oszałamiający design i dowiedz się więcej o jego architekturze. Wskocz na abrę i wybierz się na przejażdżkę przez potok do Targu Złota i Przypraw. Kup pamiątki lub wybierz się na spacer po targowisku. Odkryj piękno tradycyjnego Dubaju, wchodząc do dzielnicy Al Fahidi i udając się do Al Khayma Heritage House. Poznaj kulturę emiracką i smaki ich kuchni. Zachowaj emocje, zatrzymując się w hotelu Burj Al Arab i odkrywając królewski apartament oraz ogromne atrium, najwyższe na świecie. W hotelu sprawdź apartament doświadczalny z cyfrowymi wyświetlaczami na temat historii hotelu. Zakończ doświadczenie daktylami i kawą przed powrotem do hotelu.

Dubaj: Souki, uliczne jedzenie, Abra i Stare Miasto

10. Dubaj: Souki, uliczne jedzenie, Abra i Stare Miasto

Odkryj najważniejsze atrakcje Starego Miasta podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź Dubai Creek ze wszystkimi łodziami, statkami towarowymi i rejsami dhow. Zobacz popularną historyczną dzielnicę Al Bastakiya z zabytkowymi domami i muzeami. Rozpocznij wycieczkę od spotkania z przewodnikiem w wybranym punkcie spotkania. Posłuchaj swojego przewodnika omawiającego historię, kulturę i styl życia Dubaju. Doświadcz różnych degustacji kawy arabskiej, daktyli, czekolady z mleka wielbłądziego i jedzenia ulicznego, takiego jak shawarma, falafel i smażone przekąski. Odwiedź targ przypraw i targ złota. Rób zakupy jak miejscowy i uzyskaj przydatne wskazówki od osoby wtajemniczonej, jak się targować.

Liczba znalezionych atrakcji: 168
Sortuj wg::

Złoty Suk w Dubaju: najlepsze atrakcje w pobliżu

Złoty Suk w Dubaju: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Złoty Suk w Dubaju? Kliknij tutaj.

Złoty Suk w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 16 313 opinii

Zostaliśmy odebrani na czas, nasz niemieckojęzyczny przewodnik już na nas czekał. Było nas tylko dwóch gości, niemieccy turyści to chyba rzadkość. Odbyliśmy więc prawie prywatną wycieczkę, która pozwoliła nam bliżej przyjrzeć się historii i zwyczajom tego kraju. Bez fachowego poradnika nie dowiesz się o czymś takim. Nasz przewodnik, Ramadan, włożył w nas wiele wysiłku. Jedzenie w typowej lokalnej restauracji – oczywiście, że jest tam turystyka międzynarodowa – było nie lada przeżyciem. Służba często potrzebowała jego pomocy, więc dobrze, że był. Podróż przez suk przebiegła sprawnie i szybko znaleźliśmy się w sklepie z przyprawami. Oczywiście jako turysta chcesz coś tutaj kupić. Ale powinieneś wiedzieć, że jako Niemiec nigdy nie będziesz wiedzieć, czy towar jest dobry, a cena uczciwa. Wszystko jest reklamowane, a spacer po rynku przypraw czasami przypomina rzucanie wyzwaniem, co nie zawsze jest zabawne. Suk złota jest bardziej zrelaksowany. W sumie spokojna, polecana wycieczka.

Bardzo fajna wycieczka, różnicę robi przewodnik. Mohamed jest wyjątkowy, przekazał nam pasję w swojej pracy, doskonale ilustrując każdy szczegół kultury arabskiej, odwiedzając majestatyczny nowy Dubaj i fascynujący stary Dubaj. 10 i pochwała

Hakim był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy! Poświęcił dużo czasu i wszystko bardzo dobrze wyjaśnił! Świetnie się bawiliśmy w historycznym Dubaju i na sukach! 5 * - Plus przewodnik i dobrze zorganizowana wycieczka!

Bardzo ciepłe powitanie z przyjemnym transportem Ahmed jest na szczycie z profesjonalnym i troskliwym, uśmiechniętym powitaniem Bogata i interesująca wizyta, dziękuję za wszystko

Ogólna ocena pozytywna biorąc pod uwagę deszcz, który towarzyszył nam przez cały dzień