Złoty Suk w Dubaju

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Złoty Suk w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Złoty Suk w Dubaju? Kliknij tutaj.

Złoty Suk w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 9195 opinii

Przede wszystkim pragnę podziękować całemu zespołowi Pana Mohamed Mawla, a zwłaszcza nasz przewodnik Franciszek Przewodnik z bardzo dobrą znajomością kultury tego pięknego kraju, bardzo przyjazny, bardzo uważny i zabawny! Bardzo nam się podobało to doświadczenie Polecam od razu Życzymy wszystkiego najlepszego I do zobaczenia pewnego dnia Z poważaniem Sérgio Lourenço „Bird” Portugalia

Moja mama i ja odbyliśmy wycieczkę po przeczytaniu świetnych recenzji i okazało się, że mają rację. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta w Dubaju. Mohamed był super w wyjaśnianiu historii i kultury Dubaju. Suki były również przeżyciem samym w sobie!

Mohamed był doskonałym przewodnikiem. Był bardzo pouczający, angażujący i wnikliwy, dzieląc się informacjami poza zabytkami / atrakcjami, aby dać nam zrozumienie kultury Dubaju. Bardzo uważny również na nasze potrzeby. Miałem przyjemne i znaczące doświadczenie. Dzięki, Mohamed!

Great experience - Joseph was a fantastic Guide showed us and told us a lot of very interesting things about Dubai which would be hard to find out.

Bylo cudownie. Bardzo ciekawie i rewelacyjny przewodnik!