Dodaj daty

Port lotniczy Dubaj

Port lotniczy Dubaj – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju (DXB): wstęp do poczekalni Premium

1. Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju (DXB): wstęp do poczekalni Premium

Ciesz się czasem spędzonym na lotnisku, spędzając go w salonie Plaza Premium Lounge na międzynarodowym lotnisku w Dubaju. Podaruj sobie pyszne dania kuchni międzynarodowej, w tym autentyczne dania kuchni arabskiej i azjatyckiej, i odśwież się dzięki szerokiej gamie napojów, w tym alkoholi. Odpocznij w przestronnym luksusowym salonie na poziomie 4 w hali A w terminalu 3 międzynarodowego lotniska w Dubaju. Obszar ten oferuje wygodne siedzenia i wyśmienity wybór dań kuchni arabskiej, azjatyckiej i międzynarodowej, świeżo przygotowanych w kuchni obiektu. Popijaj parzoną herbatę i kawę, napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe z dobrze zaopatrzonego Aerobaru. Połącz się z bezpłatnym Wi-Fi, ciesz się wydzielonymi pokojami dla palących i odśwież się pod relaksującym prysznicem. Do dyspozycji młodszych podróżników jest także specjalnie zaprojektowany plac zabaw dla dzieci z ekologicznymi drewnianymi zabawkami. Korzystaj z szerokiej gamy zdrowych ofert F&B, usług konsjerża, sal konferencyjnych, usług drukowania i kserowania.

Dubaj: turystyczna karta SIM z danymi i minutami

2. Dubaj: turystyczna karta SIM z danymi i minutami

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną w domu, gdy jesteś na wakacjach i unikaj wysokich kosztów roamingu. Zarezerwuj lokalną kartę SIM 5G/4G w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i odbierz ją zaraz po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB). Wybierz spośród różnych planów ważnych przez 28 dni: 2 GB i 30 minut (międzynarodowe i lokalne) 4 GB i 30 minut (międzynarodowe i lokalne) 6 GB i 30 minut (międzynarodowe i lokalne) 10 GB i 30 minut (międzynarodowe i lokalne) Nieograniczona transmisja danych i 100 minut (międzynarodowa i lokalna, pakiet ważny 7 dni) Nieograniczona transmisja danych i 200 minut (międzynarodowa i lokalna, pakiet ważny 14 dni) Unikaj szukania hotspotów Wi-Fi, gdy musisz sprawdzić mapy, aby znaleźć restauracje, zarezerwować przejazdy i nie tylko.

Dubaj: wycieczka samochodem po głównych atrakcjach i zdjęcia

3. Dubaj: wycieczka samochodem po głównych atrakcjach i zdjęcia

Wykorzystaj w pełni swój pobyt w Dubaju, wybierając wycieczkę fotograficzną po najbardziej znanych miejscach w mieście. Udaj się na Wyspy Palmowe. Uwiecznij na zdjęciach wieżowiec Burdż al-Arab. Podziwiaj instagramowe, warte uwagi atrakcje, w tym hotel Atlantis, The Palm, wieżowiec Burdż Chalifa, meczet Dżumejra i Stary Dubaj. Skorzystaj z usługi odbioru z portu lotniczego Dubaj (DXB) bądź z hotelu. Odpręż się podczas wycieczki z przewodnikiem, w ramach której poznasz ekstrawagancką atmosferę miasta i udasz się do dzielnicy Deira.  Odwiedź wieżowiec Burdż Chalifa, by sfotografować muzyczne fontanny. Kontynuuj podróż w kierunku sztucznych Wysp Palmowych, które nazwę zawdzięczają swojemu kształtowi. Podziwiaj z wyspy spektakularne panoramiczne widoki na wieżowiec Burdż al-Arab.  W drodze do hotelu Atlantis, The Palm, przy którym można zatrzymać się na pamiątkowe selfie, zwróć uwagę na kilka innych luksusowych hoteli. Wróć do dzielnicy Dżumejra, aby przyjrzeć się kultowemu wieżowcowi Burdż al-Arab i zrobić jeszcze jedno zdjęcie. Jedź wzdłuż drogi Dżumejra i podziwiaj meczet Dżumejra.  Odwiedź Stary Dubaj, aby przed powrotem do centrum miasta zobaczyć tradycyjne łodzie pływające po zatoce. 

Lotnisko w Dubaju (DXB): Prywatny transfer przy przylocie i odlocie

4. Lotnisko w Dubaju (DXB): Prywatny transfer przy przylocie i odlocie

Unikaj czekania w kolejce po taksówkę i zleć kierowcy spotkanie z Tobą po przybyciu na międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB). Zrelaksuj się i podziwiaj wspaniałe widoki na miasto, jadąc do swojego miejsca zakwaterowania. Po przylocie do międzynarodowego portu lotniczego Dubaj (DXB) spotkaj się ze swoim kierowcą w hali przylotów. Udaj się z nim do czekającego na Ciebie pojazdu. Skorzystaj z oferty, która obejmuje bezpłatny czas oczekiwania po przylocie (1 godzina) i brak opłat za parking (do 1 godziny). Następnie usiądź wygodnie, zrelaksuj się i podziwiaj widoki podczas podróży bezpośrednio do Twojego miejsca zakwaterowania. Do wyboru także opcja transportu na międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB). Spotkaj się z kierowcą w miejscu zakwaterowania i poproś go o pomoc w załadowaniu bagażu. Zrelaksuj się, podczas gdy Twój kierowca będzie kierował się na terminal odlotów międzynarodowego lotniska w Dubaju (DXB). Transfery są dostępne z/do portu lotniczego w oparciu o wybraną opcję i wybrany obszar: Deira, Bur Dubaj, centrum miasta (Downtown Dubai) i Business Bay; Al Barsha, Al Barsha Heights, Dubai Marina, Bluewaters i Palma Dżamira; ośrodki Jebel Ali, Ibn Battuta i Dubai Sports City. Skorzystaj z usługi, w cenę której wliczone są wszelkie podatki i opłaty drogowe.

Wynajem kieszonkowego WiFi 4G w Dubaju (odbiór z lotniska DXB)

5. Wynajem kieszonkowego WiFi 4G w Dubaju (odbiór z lotniska DXB)

Wybierz preferowany pakiet i uzyskaj dane potrzebne podczas podróży po Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przyleć na międzynarodowe lotnisko w Dubaju i od razu skorzystaj z bezpiecznego połączenia Wi-Fi. Przydziel swoje kompletne dane pierwszego dnia dzięki funkcji Twoje dane, które decydujesz i wykorzystuj je w dowolny sposób. Podłącz do 10 urządzeń z łącznością 4G/LTE i wybierz opcję 2 GB lub 4 GB na 4 dni, lub 6 GB, 10 GB lub nielimitowane dane przez 7 dni. Dodaj więcej dni wynajmu w dowolnym sklepie za jedyne 3 USD dziennie.

Dubaj: Prywatny transfer w jedną stronę z Dubaju Int. Lotnisko (DXB)

6. Dubaj: Prywatny transfer w jedną stronę z Dubaju Int. Lotnisko (DXB)

1. Wybierz żądaną usługę transportową (wybierz pojazd, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom pod względem liczby pasażerów i bagażu. Podaj następujące informacje: Imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój kupon. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed jazdą otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej podamy Ci informacje o miejscu spotkania z kierowcą. 5. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż swój voucher i zidentyfikuj się z kierowcą. 7. Każdy podróżny może zabrać ze sobą maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁĄ torbę podręczną. Ponadgabarytowy lub nadmierny bagaż (np. deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) może podlegać pewnym ograniczeniom; przed podróżą zapytaj operatora, czy nadbagaż jest dopuszczalny. 8. Proszę wziąć pod uwagę pojemność przechowalni bagażu w zależności od liczby pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być kilka pojazdów

Transfery z portu lotniczego Dubaj do hoteli w ZEA

7. Transfery z portu lotniczego Dubaj do hoteli w ZEA

Skorzystaj z prywatnego transferu między portem lotniczym Dubaj a Twoim hotelem w Dubaju, plażą Dżumejra, wyspą Palma Dżumejra, Szardżą, Jebel Ali lub portem Dubaj. Usługi transferu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Po męczącym locie nie musisz się martwić o kwestię transportu do Twojego hotelu w Dubaju. Skorzystaj z prywatnego transferu nowoczesnym, klimatyzowanym pojazdem. Po przybyciu powita Cię profesjonalny kierowca, który również przekaże Ci lokalne informacje. Usługa obejmuje również transport powrotny z hotelu do portu lotniczego Dubaj. Wyruszysz w drogę z odpowiednim zapasem czasu, aby mieć dużo czasu na odprawę. Pora odbioru będzie dopasowana do godziny odlotu. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać szczegóły lotu i nazwę hotelu w Dubaju, przy plaży Dżumejra, wyspie Palma Dżumejra, Szardży, Jebel Ali lub porcie Dubaj. Twój transfer zostanie potwierdzony w ciągu 24 godzin od rezerwacji i otrzymasz kupon podróżny, który należy przedłożyć kierowcy po przybyciu lub podczas wyjazdu w momencie odbioru z hotelu.

Dubaj: osobisty odbiór z lotniska

8. Dubaj: osobisty odbiór z lotniska

Osobisty odbiór z międzynarodowego lotniska w Dubaju pozwoli ci się zrelaksować w świadomości, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Skorzystaj z usługi pełnowymiarowego wsparcia i osobistego odbioru dla ciebie i/lub twoich gości. Usługę można dopasować do potrzeb osób wymagających specjalnej opieki, osób młodych oraz tych, którzy pierwszy raz odwiedzają lotnisko w Dubaju. Otrzymasz pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z przylotem, specjalne wózki na bagaż (na życzenie) i priorytetowy transport bagażu przez terminal lotniska (na życzenie i w obszarach dozwolonych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego) – o nic nie musisz się martwić! Otrzymasz również pomoc podczas kontroli paszportowej, priorytetową obsługę przy stanowisku szybkiej obsługi oraz przewodnika, który pomoże załatwić wszystkie formalności. Przylot: usługa dostępna w terminalach 1 i 3 Jeżeli przylutujesz na terminal 1, zostaniesz powitany na końcu schodów ruchowych znajdujących się za rękawem lotniczym. Na terminalu 3 zostaniesz powitany na końcu rękawa lotniczego. A jeśli z samolotu do terminala przyjedziesz autobusem, pracownik obsługi spotka się z tobą na przystanku końcowym autobusu przy terminalach. Otrzymasz pomoc przy wszystkich formalnościach, w tym przy oddawaniu wizy i innych ważnych dokumentów, a nasz pracownik przeprowadzi cię przez kontrolę paszportową kontrolę bezpieczeństwa oraz pomoże przy odbieraniu bagażu z taśmy.

Dubaj: Prywatny transfer lotniskowy w jedną stronę lub w obie strony

9. Dubaj: Prywatny transfer lotniskowy w jedną stronę lub w obie strony

Doświadcz bezproblemowej podróży dzięki ekskluzywnej usłudze prywatnego transferu na lotnisko w Dubaju. Spraw, by Twoja podróż była bezstresowa i przyjemna od momentu wylądowania na lotnisku. Wybierz jedną z opcji w jedną stronę lub w obie strony. Spotkasz się z ciepłym powitaniem i profesjonalnym kierowcą gotowym do pomocy. Ciesz się komfortową jazdą i zrelaksuj się w dobrze utrzymanym, przestronnym pojeździe, zapewniając płynną i wygodną podróż do lub z hotelu w Dubaju. W drodze powrotnej wybierz transfer z miejsca zakwaterowania do terminalu odlotów międzynarodowego lotniska w Dubaju (DXB). Nasz kierowca pomoże Ci załadować bagaż, zapewniając bezstresowy odlot. Skorzystaj z usługi transferu, która obejmuje wszystkie podatki i opłaty drogowe, dzięki czemu Twoja podróż będzie bezproblemowa od początku do końca. Wybierz komfort, niezawodność i wydajność dzięki naszym prywatnym transferom z lotniska do hotelu w Dubaju.

Krótka wycieczka 3-godzinna z portu lotniczego Dubaj

10. Krótka wycieczka 3-godzinna z portu lotniczego Dubaj

W pełni wykorzystaj swój transport z lotniska w Dubaju i zobacz najważniejsze zabytki miasta podczas krótkiej wycieczki. Po odbiorze z portu lotniczego Dubaj usiądź i zrelaksuj się w klimatyzowanym autokarze lub minivanie, jadąc przez nową część Dubaju. Zatrzymaj się przy Burdż Chalifa, aby podziwiać najwyższy budynek na świecie. Spójrz na wieżę space-age, która ma wysokość 828 metrów. Odchyl głowę i spójrz w górę, może zobaczysz szczyt. Przejedź 16-pasmową autostradą Szari asz-Szajch Zajid, mijając wiele wysokich budynków, które w ostatnich latach zmieniły panoramę Dubaju. Dzięki wcześniej nagranemu komentarzowi architekta poznasz fakty o mieście wieżowców i o niedawno powstałych budowlach. Zobacz kultowy hotel Burdż al-Arab na własnej, sztucznej wyspie. Udaj się na stworzoną przez człowieka wyspę Palma Jumeirah, która ma kształt palmy. Odkryj luksusowe wille i ekskluzywne hotele, z których rozciągają się wspaniałe widoki na zatokę. Podziwiaj hotel Atlantis, the Palm, który prawdopodobnie najbardziej znanym budynkiem na wyspie. Znajduje się on na krawędzi Zatoki Perskiej. Zobacz promenadę i Zatokę Dubajską pełną jachtów i wyobraź sobie życie jako międzynarodowy miliarder. Zobacz spektakularną Jumeirach Beach Residence, gdzie znajduje się dziesiątki restauracji funkcjonujących na zasadzie franczyzy i kawiarni. Jest to miejsce znajdujące się w pobliżu miejskich plaż i resortów. Następnie powróć na lotnisko na swój lot przesiadkowy.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 72
Sortuj wg:
Strona 1 z 5

Port lotniczy Dubaj: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Dubaj? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2437 opinii

Wspaniała pierwsza aktywność, którą wykonaliśmy, gdy tylko dotarliśmy do Dubaju. Jak sama nazwa wskazuje „przystanki na zdjęcia w atrakcjach miasta” naprawdę było! Nasz kierowca-przewodnik Mehboob, który odebrał nas na czas z naszego hotelu, był bardzo przyjazny… Przeczytałem już dobre komentarze na jego temat i rzeczywiście nie było źle… Mehboob z przyjemnością zabrał nas na zdjęcia/filmy podczas postojów , to było wspaniałe! To bardzo fajna aktywność, która sprawiła, że odkryliśmy wszystkie atrakcje Dubaju, a zestawy słuchawkowe z audioprzewodnikiem w wybranym przez nas języku są świetne, wszystko o Dubaju jest dobrze wyjaśnione! To prawda, że nie wybraliśmy odpowiedniego czasu na nasz pobyt (czerwcowy upał), ale skorzystaliśmy w pełni ze wszystkich atrakcji zarezerwowanych w Getyourguide! Polecam Wam tę aktywność po przyjeździe do Dubaju. Ogólnie polecam stronę Getyourguide, wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, nie zawiedziesz się!

Kolejna wspaniała wycieczka! Odebrany z naszego hotelu w JBR i zabrany na wycieczkę do kilku zabytków w Dubaju. Nasz kierowca opowiedział o wszystkich miejscach, w których się zatrzymaliśmy i dał nam wystarczająco dużo czasu na każdym postoju, aby zrobić wiele zdjęć. Istnieje również nagrany przewodnik turystyczny, którego możesz słuchać przez słuchawki w wybranym języku, aby uzyskać więcej informacji. Pamiętaj tylko, że nie jest to powrót do hotelu, ale dało nam to możliwość powrotu do JBR za pomocą metra, co zwiększyło wrażenia.

Niestety o naszym odbiorze poinformowano nas tylko w nocy przez WhatsApp. Potem odbiór był bardzo punktualny, Mahir bardzo się starał o nas zadbać, robił wiele przystanków (czas na zdjęcia był w zupełności wystarczający) i bardzo przyjazny. Sprzedaż reklam (Galeria Sztuki) może zostać skrócona do 5 minut w przypadku braku zainteresowania. W ciągu 3 godzin uzyskasz dobry przegląd w języku angielskim. Język i dodatkowy przewodnik audio.

Wycieczka była świetna. Od odbioru z hotelu po właściwą wycieczkę. Przewodnik był bardzo przyjazny i pomocny. Wycieczka pomaga uzyskać pierwszy przegląd najważniejszych zabytków w mieście.

Rizwan... bardzo dziękuję za niesamowitą wycieczkę po PIĘKNYM Dubaju. Dziękuję za zrobienie kilku moich zdjęć i zawiezienie nas do centrum handlowego! Jesteś najlepszy!