Port lotniczy Dubaj

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Transport
  • Inne atrakcje
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Port lotniczy Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Dubaj? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1414 opinii

Uwielbialiśmy tę usługę. To nasz jedenasty raz w Dubaju i zarezerwowaliśmy tę usługę po raz pierwszy. Ale teraz w kółko. Została nam odebrana przez bardzo miłą kobietę w samolocie. Miała znak z imieniem w dłoni. Po kilku krokach zabrano nas bezpośrednio do imigracji samochodem golfowym. Zajęło to 2 minuty. Było tam tak tłoczno. Bez usługi zajęłoby to godzinę lub dłużej. Potem walizki już były i zabrano nas bezpośrednio do taksówki. Podróż samolotem do taksówki zajęła nam tylko pół godziny. Naprawdę mega usługa. Od teraz będzie tylko rezerwowany. Pieniądze są absolutnie warte swojej ceny.

Było idealnie! Przewodnik Justin wysłał nam wiadomość przez WhatsApp, aby poznać każde działanie, które podjęliśmy podczas wchodzenia na pokład. Po całej tej biurokracji: egzamin PCR, imigracja, odbiór toreb… był przy przylotach z tabliczką z moim nazwiskiem (co bardzo ułatwia przylot, bo lotnisko jest „szalone”). Natychmiast nas przyjął i skierował do samochodu, który zawiózł nas do hotelu. Gorąco polecam usługę.

Trasa odbyła się między 2 rano a 5 rano i obejmowała wszystkie główne atrakcje. Zgodnie z oczekiwaniami, nie jest to wycieczka z przewodnikiem, kierowca po prostu ogłosił zabytki i dał czas na postój i wyjście na spacer. Do końca byliśmy dość zmęczeni. Trochę za drogo na wycieczkę bez przewodnika, ale nie ma zbyt wielu opcji w tym czasie.

Nasz lot spóźnił się 45 minut. Martwiliśmy się, że transport nie będzie dostępny do czasu przyjazdu do Dubaju. Kierowca czekał na nas i nie mieliśmy problemu ze znalezieniem go. Kierowca był bardzo uprzejmy i zadbał o nas.

Świetna obsługa. Kierowca był w hotelu 20 minut przed pożądanym czasem. Bardzo niezawodny.