Port lotniczy Dubaj

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Port lotniczy Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Dubaj? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 587 opinii

Zarezerwowaliśmy transport z hotelu na lotnisko, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Kierowca się spóźnił, odebrał nas z hotelu i załadował bagaże. Zarezerwowałbym transport raz za razem na transfer na lotnisko. Na lotnisku płacisz 20 dirhamów za samo wejście na pokład, więc transfer nie jest droższy w zależności od tego, gdzie masz swój hotel. Byliśmy szaleni.

Trasa odbyła się między 2 rano a 5 rano i obejmowała wszystkie główne atrakcje. Zgodnie z oczekiwaniami, nie jest to wycieczka z przewodnikiem, kierowca po prostu ogłosił zabytki i dał czas na postój i wyjście na spacer. Do końca byliśmy dość zmęczeni. Trochę za drogo na wycieczkę bez przewodnika, ale nie ma zbyt wielu opcji w tym czasie.

Asystent kierowcy spotka się z Tobą (pełne imię i nazwisko w języku angielskim), w poczekalni, sprawdzi dane rezerwacji z rezerwacją W Twoim telefonie dane będą się zgadzać i zaprowadzi Cię do komfortowego wnętrza auta kierowca (mówi tylko po angielsku), on Zostaniesz zabrany do celu. Polecam wszystkim, dla których liczy się wygoda!

Świetna obsługa. Kierowca był w hotelu 20 minut przed pożądanym czasem. Bardzo niezawodny.

Fantastyczny! Świetna obsługa! Na pewno skorzystam z niego ponownie!