Atrakcje i wycieczki
Szardża

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Szardża – najciekawsze atrakcje

Szardża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szardża? Kliknij tutaj.

Szardża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4056 opinii

Półdniowa wycieczka do Sharjah była fantastyczna! Nasz kierowca, Mahir, odebrał nas na czas z naszego hotelu w centrum Dubaju. Dostaliśmy wystarczająco dużo czasu, od 30 minut do godziny, aby odwiedzić każdy z wyróżnionych przystanków w Sharjah. Naszym pierwszym przystankiem był ogromny i piękny meczet króla Faisala. Punktem kulminacyjnym wycieczki było bez wątpienia Muzeum Dziedzictwa, w którym znajdują się naprawdę niezwykłe eksponaty starożytnego świata islamskiego, w tym historię, naukę, technologię, handel i handel „Jedwabnym Szlakiem” z islamskiej starożytności. Jednym z naszych ostatnich przystanków był suk Al Arsa, na którym znaleźliśmy wiele sklepów sprzedających złoto po bardzo obniżonej cenie (targowanie się jest koniecznością). Mieliśmy nawet czas na relaks w jednej z kawiarni na suku, aby napić się pysznej herbaty karak (spróbuj raz)!! Ta wycieczka jest zdecydowanie warta zrobienia i zapewnia wyjątkową perspektywę zupełnie innego emiratu (Sharjah jest jednym z 7 różnych Em

We was in JA Lake View Hotel very far from the city center and Orient Tours was only one of all that agencies which guaranteed the transfer to and from our hotel included in the price of the trip! Trip was very nice, we met interesting people and tour guide. All places that we visited were worth to see. Sincerely recommend to all.

Przyszli odebrać nas z hotelu, przenieść do autobusu (czas nie był najlepszy). Po odejściu z Burj al Arab mieliśmy najlepszy przewodnik, zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Stamtąd mieliśmy fajną wycieczkę. Uwzględniono także transport powrotny do hotelu. Dobry stosunek jakości do ceny.

Było bardzo dobrze zorganizowane, dobrze wykorzystany czas. Zwiedziliśmy duzo, przewodnik choć jeden obsłużył nas w kill językach. W stosunku do ceny dużo zwiedzania

Było to doświadczenie, choć krótkie, bardzo przydatne z kulturowego punktu widzenia. Nasz przewodnik po muzeach i meczetach wyjaśnił nam ich historię i zwyczaje.