Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Szardża

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Transport
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 33
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Szardża – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Szardża

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Szardża?

Najlepsze atrakcje to:

Szardża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Szardża? Kliknij tutaj.

Szardża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 37 247 opinii

To było wspaniałe i niezapomniane przeżycie, które każdy powinien przeżyć raz w życiu. Naseed, nasz przewodnik był bardzo miły i pomocny od początku do końca naszej przygody ze wspaniałym zachodem słońca pierwszego dnia. Profesjonalista w jeździe po wydmach i robieniu zdjęć. Jazda quadem po wydmach jest również koniecznością. Pobyt w obozie był niezapomniany, począwszy od przejażdżki na wielbłądzie, a powitanie w obozie było tak urocze. Po pysznym bufecie podano słodkie słodkie desery na pustyni. Przygotowując dla nas bardzo wygodne łóżka, zostaliśmy poprowadzeni do patrzenia w gwiazdy wokół herbaty, słodkich ziemniaków i grillowanej kukurydzy, z już pełnym brzuchem. Dobry nocny wypoczynek w idealnym styczniowym klimacie i wstawanie wczesnym rankiem na kolejną przejażdżkę na wielbłądzie i niesamowity wschód słońca. Następnie pyszne śniadanie i powrót do hotelu z mnóstwem pamiątek. Ogromne podziękowania dla Oceanair, a zwłaszcza dla Nassed, który jest prawdziwym pasjonatem swojej pracy

Ramsan to absolutny skarb przewodnika po pustynnym safari. Od chwili, gdy go poznaliśmy, uderzyła nas jego pasja i poświęcenie, aby nasze doświadczenie było naprawdę niezwykłe. Gdy podróżowaliśmy przez pustynię, fachowo nas prowadził, dzieląc się z nami swoją ogromną wiedzą i osobistymi historiami. Ale to jego niezachwiane zaangażowanie w zapewnienie, że każda chwila naszej trasy była wypełniona radością i zachwytem, naprawdę go wyróżniło. Robił wszystko, aby upewnić się, że widzieliśmy wszystkie zabytki i mieliśmy naprawdę niezapomniane wrażenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mieliśmy okazję podróżować z Ramsanem i zawsze będziemy pielęgnować wspomnienia, które stworzyliśmy dzięki jego ciężkiej pracy i życzliwości.

Fantastyczne doświadczenie, polecam Doskonała organizacja i stosunek jakości do ceny. Zajęcia były liczne, począwszy od quod, przejażdżki samochodem po wydmach, zdjęć na pustyni, przejażdżki na wielbłądach o zachodzie słońca, pokazów, obiadu, ogniska… tak wiele atrakcji. Wszystko bardzo imponujące. Nasz przewodnik był bardzo dobry, zarówno pod względem zarządzania czasem, jak i udzielania nam właściwych porad, a następnie doskonałego fotografa i kierowcy. Wszystkie piękne również dzięki niemu. Jeśli możesz o niego poprosić, nazywa się Mansoor manz, wszystko będzie dobrze!

Świetna aktywność od początku do końca. Nasz przewodnik Shams był bardzo punktualny w miejscu spotkania, bardzo miły i uważny, szanując pragnienia i wiek każdego. Pozwolił nam przeżyć niesamowite chwile. Czas aktywności 4 godziny bardzo dobrze oszacowany między safari, quadem i przejażdżką na wielbłądzie. Zalecana aktywność w 100%.

Sehr schöne Tour. Fahrer war pünktlich da und konnte auch gut Englisch. Fürs Jeep fahren, Kamel reiten, sandboarding und Fotos war mehr als genug Zeit da. Wir hatten sogar noch die Möglichkeit ein paar Minuten kostenlos Quad zu fahren. Danke nochmal an Akbar und den gesamten Veranstalter.