Wybierz daty

Atlantis, Dubaj

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 60
Sortuj według:
1 - 16 / 60

Atlantis, Dubaj: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Atlantis, Dubaj? Kliknij tutaj.

Atlantis, Dubaj: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 28 424 opinii

Odkąd niedawno przeprowadziłem się do Dubaju, chciałem zrobić wycieczkę, aby lepiej poznać miasto. Stosunek jakości do ceny jest świetny, przewodnicy są bardzo mili, dbają o wszystkich na pokładzie, zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia i dać ci lodowatą wodę. Moją jedyną rekomendacją byłoby - idź późnym popołudniem. Poszedłem o 9 rano i wciąż było trochę porannej "mgły". Około południa jest zdecydowanie za gorąco, więc sugerowałbym po 16:00. Cieszyć się!

Ładny park, duże zjeżdżalnie. Trochę ciepło, ale dość wody :) I dostajesz darmowe buty do wody na ciepłych kafelkach. Są samochody, które zabierają Cię z jednej strony parku na drugą. Był też ktoś, kto miał coś z nogą, personel podniósł drużbę na plecach po schodach, jedną z najwyższych zjeżdżalni naprawdę fajnie zobaczyć. Wszyscy przyjaźni.

Niesamowicie wspaniałe doświadczenie. Kapitan Teddy i jego załoga byli nie do pokonania. W najważniejszych punktach były przystanki na zdjęcia, kilka razy podawano schłodzoną wodę, a wrażenia z łodzi motorowej nie zostały zaniedbane. To była przyjemność

Bardzo dobrze zrealizowana wycieczka. Program, który warto zrealizować w Dubaju. Wrażenia niezapomniane. Polecam.

If you want to see main spots with someone who will tell you a lot about them that is your choice.