Aquaventure Waterpark

Aquaventure Waterpark

Aquaventure Waterpark – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Bilet wstępu do parku wodnego Atlantis Aquaventure

1. Dubaj: Bilet wstępu do parku wodnego Atlantis Aquaventure

Poczuj dreszczyk emocji w parku wodnym Aquaventure w Dubaju, największym parku wodnym na Bliskim Wschodzie. Wypróbuj dziesiątki przejażdżek i zjeżdżalni wodnych, a następnie odpocznij na prywatnej plaży w parku. Skorzystaj z jednodniowego biletu, aby odkryć wszystkie przejażdżki i zjeżdżalnie wodne, które park ma do zaoferowania. Walcz z królem morza w Wieży Posejdona. Przejedź przez ciemny i kręty tunel wodny Aquaconda lub weź dętkę i wybierz się na wycieczkę po rwącej rzece pływowej. Sprawdź swoje nerwy na ekscytującym Zigguracie. Zanurz się ponad 27 metrów w dół Leap of Faith, niemal pionowej zjeżdżalni wodnej. Jeśli potrzebujesz odpocząć od emocji, zrelaksuj się na prywatnej plaży i delektuj się lekkimi przekąskami i napojami z restauracji na miejscu. Zabierz najmłodszych do Splashers, wodnego placu zabaw specjalnie dla dzieci.

Dubaj: Atlantis Aquaventure i Lost Chambers Aquarium Combo

2. Dubaj: Atlantis Aquaventure i Lost Chambers Aquarium Combo

Przeżyj przejażdżki i zjeżdżalnie w parku wodnym Aquaventure i odkryj z bliska ponad 65 000 zwierząt morskich w akwarium Lost Chambers w hotelu Atlantis the Palm w Palm Jumeirah w Dubaju dzięki temu biletowi łączonemu. Poczuj dreszczyk emocji, wchodząc do parku wodnego Aquaventure, a następnie odważ się na pierwszą na świecie podwójną zjeżdżalnię wodną w zjeżdżalni wodnej. Przyspiesz swoje tętno na 30 zjeżdżalniach i atrakcjach, śmiej się na najdłuższej rzece Lazy River w Dubaju i zrelaksuj się na 500 metrach prywatnej plaży. Przygotuj się na walkę z królem morza w Wieży Posejdona lub przejedź przez ciemny i kręty tunel wodny Aquaconda. Chwyć rurkę i zmierz się z rwącą rzeką pływową lub doświadcz dramatycznych fal The Torrent. W Lost Chambers Aquarium przejdź się wśród ruin zaginionego miasta i zobacz, jak to jest być ekspertem od zwierząt morskich. Spotkaj rekiny i płaszczki z bliska i poczuj niektóre z najbardziej egzotycznych bezkręgowców na świecie w zbiorniku dotykowym.

Dubaj: Explorer Pass z Burj Khalifa i pustynnym safari

3. Dubaj: Explorer Pass z Burj Khalifa i pustynnym safari

Zobacz więcej i wydaj mniej dzięki Explorer Pass i uzyskaj do 50%* zniżki na wstęp do wybranych 3, 4, 5 lub 7 najlepszych atrakcji Dubaju. Nie płać nic przy bramce i wybieraj spośród ponad 70 atrakcji Dubaju, w tym 1-dniowy bilet na wycieczkę autobusową hop-on hop-off Dubai Big Bus. Wybierz dzień pełen zabawy w parku wodnym Aquaventure w Atlantis the Palm lub rejs po Dubai Creek łodzią dhow podczas pysznej kolacji i wiele więcej. Otrzymaj swoją przepustkę natychmiast dostarczoną pocztą elektroniczną do wydrukowania lub możesz z niej korzystać bezpośrednio z telefonu. Nie spiesz się, aby zobaczyć wszystkie wybrane atrakcje. Będziesz mieć do 60 dni na zwiedzanie od pierwszego wykorzystania. Atrakcje, które możesz wybrać z Dubai Explorer Pass obejmują: Top Atrakcja - Na szczycie - Burdż Chalifa Wycieczki i rejsy wycieczkowe - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Dubai Tour: Bilet 1-dniowy - Pustynne safari i kolacja z grillem w Dubaju - Poranne pustynne safari w Dubaju - Poranne pustynne safari w Abu Zabi - Dhow Royal Dinner Cruise w Dubai Marina - Dhow Dinner Cruise w Dubai Creek - Rejs kolacyjny Dhow na wyspie Yas w Abu Zabi - Rejs kolacyjny o zachodzie słońca Dubai Marina - Wycieczka krajoznawcza na wyspę Yas z Tour Dubai - Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową - Wycieczka kajakiem po Palmie Jumeirah - Zwiedzanie opery w Dubaju - Wycieczka jachtem po Dubai Marina - Wycieczka z przewodnikiem po Dubaju: Ponad 30 najważniejszych atrakcji - Muzeum Luwr w Abu Zabi i Wielki Meczet - zwiedzanie Dubaju - 75-minutowa wycieczka łodzią motorową Atlantis Panoramic Speedboat Tour - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Całodniowa wycieczka po mieście Dubaj - Czarter jachtów Elite Pearl Parki tematyczne i przejażdżki - Park wodny Aquaventure w Atlantis the Palm - Motiongate™ Dubai - Legoland® Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - IMG Worlds of Adventure - Warner Bros. World Abu Dhabi - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - E-kart Zabeel - Park wodny Legoland Znaki szczególne i inne atrakcje - Na szczycie - Burdż Chalifa - Widok na Palmę - Qasr Al Watan - Arabskie doświadczenie kulinarne w restauracji Al Hallab - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - doświadczenie odkrywcy - Przejażdżka quadem 4X4 po pustyni (Sahara Adventures) - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Lodowisko w Dubaju - Muzeum przyszłości - Doświadczenie VIP Flying Cup - Obserwatorium Sky Views i szklana zjeżdżalnia - Dubai Frame - Ogród motyli w Dubaju - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House I nie tylko! Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Przed wyjazdem zapoznaj się z cyfrowym przewodnikiem dołączonym do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy. *Oszczędności oparte na przykładowych planach zwiedzania na stronie Go City.

Dubaj: Bilet wstępu do akwarium Lost Chambers

4. Dubaj: Bilet wstępu do akwarium Lost Chambers

Zobacz do 65 000 niesamowitych zwierząt morskich dzięki biletowi wstępu do Lost Chambers Aquarium w Dubaju. Poznaj ruiny legendarnego "Zaginionego Miasta Atlantydy", zrekonstruowanego w kompleksie hotelowym Atlantis The Palm na sztucznym archipelagu Palm Jumeirah. Przejdź przez spektakularne komnaty i eksponaty morskie, aby uzyskać unikalny wgląd w historię dawno zaginionej cywilizacji. Skorzystaj z fachowej wiedzy instruktorów morskich, którzy udzielą informacji na temat życia morskiego, które spotkasz. Stań twarzą w twarz z setkami rodzimych gatunków z Zatoki Arabskiej. Spotkaj delikatne koniki morskie i oszałamiające meduzy, a także odkryj największą na świecie rybę słodkowodną, widząc arapaimę z regionu Amazonii. Wejdź do Laguny Ambasadorów w Dworze Posejdona, aby zwiedzić wystawę na świeżym powietrzu, gdzie odwiedzający mogą nawet zanurzyć się i nurkować wśród ruin Atlantydy.

Dubaj: Bilet na spotkanie z delfinami i do parku wodnego Aquaventure

5. Dubaj: Bilet na spotkanie z delfinami i do parku wodnego Aquaventure

Udaj się do Zatoki Delfinów w Atlantis the Palm i spotkaj się ze specjalistą od ssaków morskich na 15-minutową odprawę dotyczącą bezpieczeństwa i sesję orientacyjną. Następnie przebierz się w dostarczony kombinezon, wejdź do płytkiej wody i przez 30 minut obcuj z delfinem. Po spotkaniu z delfinami skorzystaj z jednodniowego dostępu do parku wodnego Aquaventure. Poczuj bicie serca dzięki ekscytującym przejażdżkom wodnym, takim jak Leap of Faith i Odyssey of Terror. Następnie udaj się do jednego ze stoisk z jedzeniem, aby kupić pyszne przekąski lub zrelaksować się w jednym z basenów. Jeśli masz ze sobą rodzinę, udaj się do jednej z zabawnych stref Kids Splashers, zaprojektowanych specjalnie dla małych pływaków.

Dubaj: Pływaj z delfinami w parku wodnym Atlantis

6. Dubaj: Pływaj z delfinami w parku wodnym Atlantis

Zamelduj się i przebierz w dobrze utrzymaną piankę, która zapewni Ci ciepło i wygodę podczas przebywania w wodzie. Dowiedz się, jak wchodzić w interakcje z delfinami podczas 15-minutowej odprawy orientacyjnej i bezpieczeństwa. Wskocz do wody i poznaj zabawne i dobrze wyszkolone delfiny oraz ich trenerów. Spędź 30 minut w wodzie o głębokości 3 metrów podczas tej aktywności, która jest przeznaczona dla pewnych siebie pływaków. Wejdź w interakcję z delfinami, wypróbuj z nimi manewry w wodzie i otrzymaj specjalny uścisk delfina. Zobacz ich spektakularny pokaz. Uzyskaj nieograniczony dostęp do parku wodnego Aquaventure na dzień i na następny dzień. Ciesz się dreszczykiem emocji na 105 zjeżdżalniach, atrakcjach i przeżyciach. Wygrzej się w słońcu na prywatnej plaży i złap falę na ekscytującym riderze Surf's Up. Poczuj się dobrze, wiedząc, że za każde zarezerwowane doświadczenie ze zwierzętami morskimi 1 USD jest przekazywany na rzecz ochrony przyrody, zrównoważonego rozwoju i inicjatyw edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska w ramach projektu Atlantis Atlas.

Dubaj: Wycieczka kajakiem z delfinami Atlantis i park wodny Aquaventure

7. Dubaj: Wycieczka kajakiem z delfinami Atlantis i park wodny Aquaventure

Popływaj kajakiem obok delfinów w pięknej lagunie Dolphin Bay w Dubai's Atlantis at The Palm. Zobacz z bliska jedne z najwspanialszych i najbardziej przyjaznych ssaków morskich i skorzystaj z całodniowego dostępu do parku wodnego Aquaventure. Po spotkaniu z instruktorem przygotuj się na spotkanie z naturalnie ciekawskimi delfinami podczas pływania kajakiem po wodzie. Możesz nawet zobaczyć je tuż przy krawędzi kajaka, aby przeżyć naprawdę magiczną chwilę. Ciesz się doświadczeniem, które jest doskonałym urozmaiceniem dla delfinów i poznaj ich fascynujące zachowania w angażujący sposób. Odśwież się bezpłatnym sokiem po doświadczeniu. Następnie udaj się do parku wodnego Aquaventure, w którym znajduje się ponad 105 zjeżdżalni, atrakcji i doświadczeń. Pluskaj się w ogromnych basenach, pokonując ekscytujące zjeżdżalnie i przejażdżki, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Dubaj: karnet miejski iVenture Card

8. Dubaj: karnet miejski iVenture Card

Ważna przez 7 dni od daty pierwszego użycia karta Dubai Pass oferuje niezrównaną wartość, wygodę i elastyczność. Wybierz spośród wstępu do 3 największych atrakcji Dubaju (po 1 z każdego basenu) w jednej cenie. Pula atrakcji 1 • Światy przygód IMG • Bramka ruchu • Safari na pustyni z kolacją • Narty Dubaj • iFly Dubaj • Rejs po kanałach Amazon Tour • współczynnik TEP • La Perle firmy Dragone • Wycieczka samochodową łodzią motorową Sea Camel • Rejs statkiem Marina Dhow • Legoland • Park wodny Legoland Basen atrakcji 2 • Na szczycie Burdż Chalifa • City Sightseeing Dubai (wycieczka autobusowa z możliwością wsiadania i wysiadania) • Wycieczka po nowoczesnym mieście Grayline • Splash Tours 90-minutowa wycieczka łodzią motorową • Nieskończoność światła • Widok na palmę • Wycieczka po zachodzie słońca w zatoce Dubai Creek • Wycieczka kajakiem po Palm Jumeirah • Akwarium w Dubaju — szkółka wodna • Ekart Zabeel Basen atrakcji 3 • Delfinarium w Dubaju • Promenada z fontannami w Dubaju • Rama Dubaju • Przejażdżka po jeziorze z fontannami w Dubaju • Kieszonkowe Wi-Fi • Tradycyjna wycieczka po mieście Grayline • Zielona Planeta • Latający Puchar • Akwarium Lost Chambers na Atlantydzie • Obserwatorium Skyviews

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off, Aquaventure i Rejs Dhow

9. Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off, Aquaventure i Rejs Dhow

Poznaj jedno z najchętniej odwiedzanych miast w dzisiejszych czasach. Możesz wskoczyć do autobusu miejskiego i podziwiać panoramiczne widoki na niesamowitą panoramę i architekturę Dubaju. Podziwiaj słynne zabytki, w tym Burj Khalifa, Atlantis The Palm i Dubai Mall, lub wysiądź i odkrywaj je dalej w wolnym czasie! Poczuj prawdziwą kulturę miasta na Old Spice Souk. Jeśli jesteś fanem zakupów, nie zapomnij zatrzymać się w Dubai Mall, a jeśli bardziej lubisz designerskie sklepy, wyskocz do fantastycznego Dubai Marina City. Aby podziwiać krajobraz z góry, możesz wyskoczyć i odwiedzić oszałamiającą, 75-piętrową wieżę Infinity Tower. Alternatywnie, jeśli masz lęk wysokości, możesz po prostu podziwiać widoki z otwartego pokładu autobusu. Możesz wybrać jedną z 2 tras po mieście, z których każda oferuje inny wgląd w różne części miasta. Możesz także odwiedzić Dubai Aquarium i Underwater Zoo, aby przeżyć naprawdę wyjątkowe i wspaniałe podwodne doświadczenie. Dom dla tysięcy zwierząt wodnych, zanurz się wśród rekinów, płaszczek, koników morskich, krokodyli, a nawet węży, a wszystko to w największym akwarium na świecie! Bilet obejmuje również rejs statkiem Al Seef Dhow Cruise i park wodny Aquaventure w Dubaju. Historyczna wycieczka (czerwona trasa): - Centrum handlowe Dubai Mall - Muzeum przyszłości - Współczesny obszar Al Seef - Obszar dziedzictwa Al Seef (rejs Dhow) - Historyczna dzielnica Al Fahidi - Muzeum Dubaju - Stary Suk - Muzeum Al Shindagha - Targ złota i przypraw - Hotel Riviera - Dubai Creek - Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers - The Dubai Frame Marina Route (niebieska trasa): - Dubai Mall - Souk Madinat Jumeirah - Atlantis The Palm - Fairmont The Palm - Dubai Marina Mall - JBR The Beach - Marina Promenade - Grosvenor House Dubai - Infinity Tower - Mina Seyahi - Mall of the Emirates Zachód słońca i nocna wycieczka: - Dubai Mall - Mina Seyahi - Atlantis The Palm - Madinat Jumeirah - Centrum handlowe Mall of the Emirates

Dubaj: Karnet Go City All-Inclusive z ponad 50 atrakcjami

10. Dubaj: Karnet Go City All-Inclusive z ponad 50 atrakcjami

Doświadcz tego, co najlepsze w Dubaju i Abu Zabi dzięki karnetowi Go City All-Inclusive Pass. Wybierz 2-, 3-, 4-, 5- lub 7-dniowy karnet i odwiedź tyle atrakcji, ile chcesz. Zapnij pasy i ciesz się przejażdżkami w Ferrari World, wjedź piętrową windą na szczyt Burj Khalifa, a następnie udaj się na pustynię, aby pojeździć quadem lub zjeść kolację BBQ z tańcem brzucha - to tylko niektóre z ponad 50 wycieczek i atrakcji objętych karnetem. Niezwykle elastyczny i łatwy w użyciu, możesz stworzyć własny plan zwiedzania i zarezerwować atrakcje bezpośrednio w aplikacji Go City. Mając wszystko, czego potrzebujesz w jednym cyfrowym karnecie, możesz poświęcić mniej czasu na planowanie, a więcej na cieszenie się czasem spędzonym w Dubaju. Wybieraj spośród ponad 50 atrakcji i wycieczek, w tym: Najpopularniejsze - Na szczycie - Burdż Chalifa - Park wodny Aquaventure w Atlantis The Palm - IMG Worlds of Adventure - Pustynne safari i kolacja przy grillu w Dubaju Parki rozrywki i przejażdżki - Ferrari World Abu Dhabi - MOTIONGATE Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - LEGOLAND® Dubai - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm Wycieczki i rejsy wycieczkowe - 1-dniowa wycieczka autobusowa Dubai Big Bus Hop-on hop-off Tour - Wycieczka kajakiem po zatoce Dubai Creek - Wycieczka krajoznawcza na wyspę Yas organizowana przez Tour Dubai - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Wycieczka z przewodnikiem na wielbłądzie morskim Kulturalne i historyczne - Qasr Al Watan - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House - Luwr w Abu Zabi - Wycieczka po Starym Mieście w Dubaju z targami i degustacjami

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg::

Aquaventure Waterpark: najlepsze atrakcje w pobliżu

Aquaventure Waterpark – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Bilet wstępu do parku wodnego Atlantis Aquaventure

Dubaj: Bilet wstępu do parku wodnego Atlantis Aquaventure

Poczuj dreszczyk emocji w parku wodnym Aquaventure w Dubaju, największym parku wodnym na Bliskim Wschodzie. Wypróbuj dziesiątki przejażdżek i zjeżdżalni wodnych, a następnie odpocznij na prywatnej plaży w parku. Skorzystaj z jednodniowego biletu, aby odkryć wszystkie przejażdżki i zjeżdżalnie wodne, które park ma do zaoferowania. Walcz z królem morza w Wieży Posejdona. Przejedź przez ciemny i kręty tunel wodny Aquaconda lub weź dętkę i wybierz się na wycieczkę po rwącej rzece pływowej. Sprawdź swoje nerwy na ekscytującym Zigguracie. Zanurz się ponad 27 metrów w dół Leap of Faith, niemal pionowej zjeżdżalni wodnej. Jeśli potrzebujesz odpocząć od emocji, zrelaksuj się na prywatnej plaży i delektuj się lekkimi przekąskami i napojami z restauracji na miejscu. Zabierz najmłodszych do Splashers, wodnego placu zabaw specjalnie dla dzieci.

Dubaj: Atlantis Aquaventure i Lost Chambers Aquarium Combo

Dubaj: Atlantis Aquaventure i Lost Chambers Aquarium Combo

Przeżyj przejażdżki i zjeżdżalnie w parku wodnym Aquaventure i odkryj z bliska ponad 65 000 zwierząt morskich w akwarium Lost Chambers w hotelu Atlantis the Palm w Palm Jumeirah w Dubaju dzięki temu biletowi łączonemu. Poczuj dreszczyk emocji, wchodząc do parku wodnego Aquaventure, a następnie odważ się na pierwszą na świecie podwójną zjeżdżalnię wodną w zjeżdżalni wodnej. Przyspiesz swoje tętno na 30 zjeżdżalniach i atrakcjach, śmiej się na najdłuższej rzece Lazy River w Dubaju i zrelaksuj się na 500 metrach prywatnej plaży. Przygotuj się na walkę z królem morza w Wieży Posejdona lub przejedź przez ciemny i kręty tunel wodny Aquaconda. Chwyć rurkę i zmierz się z rwącą rzeką pływową lub doświadcz dramatycznych fal The Torrent. W Lost Chambers Aquarium przejdź się wśród ruin zaginionego miasta i zobacz, jak to jest być ekspertem od zwierząt morskich. Spotkaj rekiny i płaszczki z bliska i poczuj niektóre z najbardziej egzotycznych bezkręgowców na świecie w zbiorniku dotykowym.

Dubaj: Explorer Pass z Burj Khalifa i pustynnym safari

Dubaj: Explorer Pass z Burj Khalifa i pustynnym safari

Zobacz więcej i wydaj mniej dzięki Explorer Pass i uzyskaj do 50%* zniżki na wstęp do wybranych 3, 4, 5 lub 7 najlepszych atrakcji Dubaju. Nie płać nic przy bramce i wybieraj spośród ponad 70 atrakcji Dubaju, w tym 1-dniowy bilet na wycieczkę autobusową hop-on hop-off Dubai Big Bus. Wybierz dzień pełen zabawy w parku wodnym Aquaventure w Atlantis the Palm lub rejs po Dubai Creek łodzią dhow podczas pysznej kolacji i wiele więcej. Otrzymaj swoją przepustkę natychmiast dostarczoną pocztą elektroniczną do wydrukowania lub możesz z niej korzystać bezpośrednio z telefonu. Nie spiesz się, aby zobaczyć wszystkie wybrane atrakcje. Będziesz mieć do 60 dni na zwiedzanie od pierwszego wykorzystania. Atrakcje, które możesz wybrać z Dubai Explorer Pass obejmują: Top Atrakcja - Na szczycie - Burdż Chalifa Wycieczki i rejsy wycieczkowe - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Dubai Tour: Bilet 1-dniowy - Pustynne safari i kolacja z grillem w Dubaju - Poranne pustynne safari w Dubaju - Poranne pustynne safari w Abu Zabi - Dhow Royal Dinner Cruise w Dubai Marina - Dhow Dinner Cruise w Dubai Creek - Rejs kolacyjny Dhow na wyspie Yas w Abu Zabi - Rejs kolacyjny o zachodzie słońca Dubai Marina - Wycieczka krajoznawcza na wyspę Yas z Tour Dubai - Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową - Wycieczka kajakiem po Palmie Jumeirah - Zwiedzanie opery w Dubaju - Wycieczka jachtem po Dubai Marina - Wycieczka z przewodnikiem po Dubaju: Ponad 30 najważniejszych atrakcji - Muzeum Luwr w Abu Zabi i Wielki Meczet - zwiedzanie Dubaju - 75-minutowa wycieczka łodzią motorową Atlantis Panoramic Speedboat Tour - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Całodniowa wycieczka po mieście Dubaj - Czarter jachtów Elite Pearl Parki tematyczne i przejażdżki - Park wodny Aquaventure w Atlantis the Palm - Motiongate™ Dubai - Legoland® Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - IMG Worlds of Adventure - Warner Bros. World Abu Dhabi - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - E-kart Zabeel - Park wodny Legoland Znaki szczególne i inne atrakcje - Na szczycie - Burdż Chalifa - Widok na Palmę - Qasr Al Watan - Arabskie doświadczenie kulinarne w restauracji Al Hallab - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - doświadczenie odkrywcy - Przejażdżka quadem 4X4 po pustyni (Sahara Adventures) - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Lodowisko w Dubaju - Muzeum przyszłości - Doświadczenie VIP Flying Cup - Obserwatorium Sky Views i szklana zjeżdżalnia - Dubai Frame - Ogród motyli w Dubaju - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House I nie tylko! Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Przed wyjazdem zapoznaj się z cyfrowym przewodnikiem dołączonym do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy. *Oszczędności oparte na przykładowych planach zwiedzania na stronie Go City.

Dubaj: Bilet wstępu do akwarium Lost Chambers

Dubaj: Bilet wstępu do akwarium Lost Chambers

Zobacz do 65 000 niesamowitych zwierząt morskich dzięki biletowi wstępu do Lost Chambers Aquarium w Dubaju. Poznaj ruiny legendarnego "Zaginionego Miasta Atlantydy", zrekonstruowanego w kompleksie hotelowym Atlantis The Palm na sztucznym archipelagu Palm Jumeirah. Przejdź przez spektakularne komnaty i eksponaty morskie, aby uzyskać unikalny wgląd w historię dawno zaginionej cywilizacji. Skorzystaj z fachowej wiedzy instruktorów morskich, którzy udzielą informacji na temat życia morskiego, które spotkasz. Stań twarzą w twarz z setkami rodzimych gatunków z Zatoki Arabskiej. Spotkaj delikatne koniki morskie i oszałamiające meduzy, a także odkryj największą na świecie rybę słodkowodną, widząc arapaimę z regionu Amazonii. Wejdź do Laguny Ambasadorów w Dworze Posejdona, aby zwiedzić wystawę na świeżym powietrzu, gdzie odwiedzający mogą nawet zanurzyć się i nurkować wśród ruin Atlantydy.

Dubaj: Bilet na spotkanie z delfinami i do parku wodnego Aquaventure

Dubaj: Bilet na spotkanie z delfinami i do parku wodnego Aquaventure

Udaj się do Zatoki Delfinów w Atlantis the Palm i spotkaj się ze specjalistą od ssaków morskich na 15-minutową odprawę dotyczącą bezpieczeństwa i sesję orientacyjną. Następnie przebierz się w dostarczony kombinezon, wejdź do płytkiej wody i przez 30 minut obcuj z delfinem. Po spotkaniu z delfinami skorzystaj z jednodniowego dostępu do parku wodnego Aquaventure. Poczuj bicie serca dzięki ekscytującym przejażdżkom wodnym, takim jak Leap of Faith i Odyssey of Terror. Następnie udaj się do jednego ze stoisk z jedzeniem, aby kupić pyszne przekąski lub zrelaksować się w jednym z basenów. Jeśli masz ze sobą rodzinę, udaj się do jednej z zabawnych stref Kids Splashers, zaprojektowanych specjalnie dla małych pływaków.

Dubaj: Pływaj z delfinami w parku wodnym Atlantis

Dubaj: Pływaj z delfinami w parku wodnym Atlantis

Zamelduj się i przebierz w dobrze utrzymaną piankę, która zapewni Ci ciepło i wygodę podczas przebywania w wodzie. Dowiedz się, jak wchodzić w interakcje z delfinami podczas 15-minutowej odprawy orientacyjnej i bezpieczeństwa. Wskocz do wody i poznaj zabawne i dobrze wyszkolone delfiny oraz ich trenerów. Spędź 30 minut w wodzie o głębokości 3 metrów podczas tej aktywności, która jest przeznaczona dla pewnych siebie pływaków. Wejdź w interakcję z delfinami, wypróbuj z nimi manewry w wodzie i otrzymaj specjalny uścisk delfina. Zobacz ich spektakularny pokaz. Uzyskaj nieograniczony dostęp do parku wodnego Aquaventure na dzień i na następny dzień. Ciesz się dreszczykiem emocji na 105 zjeżdżalniach, atrakcjach i przeżyciach. Wygrzej się w słońcu na prywatnej plaży i złap falę na ekscytującym riderze Surf's Up. Poczuj się dobrze, wiedząc, że za każde zarezerwowane doświadczenie ze zwierzętami morskimi 1 USD jest przekazywany na rzecz ochrony przyrody, zrównoważonego rozwoju i inicjatyw edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska w ramach projektu Atlantis Atlas.

Dubaj: Wycieczka kajakiem z delfinami Atlantis i park wodny Aquaventure

Dubaj: Wycieczka kajakiem z delfinami Atlantis i park wodny Aquaventure

Popływaj kajakiem obok delfinów w pięknej lagunie Dolphin Bay w Dubai's Atlantis at The Palm. Zobacz z bliska jedne z najwspanialszych i najbardziej przyjaznych ssaków morskich i skorzystaj z całodniowego dostępu do parku wodnego Aquaventure. Po spotkaniu z instruktorem przygotuj się na spotkanie z naturalnie ciekawskimi delfinami podczas pływania kajakiem po wodzie. Możesz nawet zobaczyć je tuż przy krawędzi kajaka, aby przeżyć naprawdę magiczną chwilę. Ciesz się doświadczeniem, które jest doskonałym urozmaiceniem dla delfinów i poznaj ich fascynujące zachowania w angażujący sposób. Odśwież się bezpłatnym sokiem po doświadczeniu. Następnie udaj się do parku wodnego Aquaventure, w którym znajduje się ponad 105 zjeżdżalni, atrakcji i doświadczeń. Pluskaj się w ogromnych basenach, pokonując ekscytujące zjeżdżalnie i przejażdżki, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Dubaj: karnet miejski iVenture Card

Dubaj: karnet miejski iVenture Card

Ważna przez 7 dni od daty pierwszego użycia karta Dubai Pass oferuje niezrównaną wartość, wygodę i elastyczność. Wybierz spośród wstępu do 3 największych atrakcji Dubaju (po 1 z każdego basenu) w jednej cenie. Pula atrakcji 1 • Światy przygód IMG • Bramka ruchu • Safari na pustyni z kolacją • Narty Dubaj • iFly Dubaj • Rejs po kanałach Amazon Tour • współczynnik TEP • La Perle firmy Dragone • Wycieczka samochodową łodzią motorową Sea Camel • Rejs statkiem Marina Dhow • Legoland • Park wodny Legoland Basen atrakcji 2 • Na szczycie Burdż Chalifa • City Sightseeing Dubai (wycieczka autobusowa z możliwością wsiadania i wysiadania) • Wycieczka po nowoczesnym mieście Grayline • Splash Tours 90-minutowa wycieczka łodzią motorową • Nieskończoność światła • Widok na palmę • Wycieczka po zachodzie słońca w zatoce Dubai Creek • Wycieczka kajakiem po Palm Jumeirah • Akwarium w Dubaju — szkółka wodna • Ekart Zabeel Basen atrakcji 3 • Delfinarium w Dubaju • Promenada z fontannami w Dubaju • Rama Dubaju • Przejażdżka po jeziorze z fontannami w Dubaju • Kieszonkowe Wi-Fi • Tradycyjna wycieczka po mieście Grayline • Zielona Planeta • Latający Puchar • Akwarium Lost Chambers na Atlantydzie • Obserwatorium Skyviews

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off, Aquaventure i Rejs Dhow

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off, Aquaventure i Rejs Dhow

Poznaj jedno z najchętniej odwiedzanych miast w dzisiejszych czasach. Możesz wskoczyć do autobusu miejskiego i podziwiać panoramiczne widoki na niesamowitą panoramę i architekturę Dubaju. Podziwiaj słynne zabytki, w tym Burj Khalifa, Atlantis The Palm i Dubai Mall, lub wysiądź i odkrywaj je dalej w wolnym czasie! Poczuj prawdziwą kulturę miasta na Old Spice Souk. Jeśli jesteś fanem zakupów, nie zapomnij zatrzymać się w Dubai Mall, a jeśli bardziej lubisz designerskie sklepy, wyskocz do fantastycznego Dubai Marina City. Aby podziwiać krajobraz z góry, możesz wyskoczyć i odwiedzić oszałamiającą, 75-piętrową wieżę Infinity Tower. Alternatywnie, jeśli masz lęk wysokości, możesz po prostu podziwiać widoki z otwartego pokładu autobusu. Możesz wybrać jedną z 2 tras po mieście, z których każda oferuje inny wgląd w różne części miasta. Możesz także odwiedzić Dubai Aquarium i Underwater Zoo, aby przeżyć naprawdę wyjątkowe i wspaniałe podwodne doświadczenie. Dom dla tysięcy zwierząt wodnych, zanurz się wśród rekinów, płaszczek, koników morskich, krokodyli, a nawet węży, a wszystko to w największym akwarium na świecie! Bilet obejmuje również rejs statkiem Al Seef Dhow Cruise i park wodny Aquaventure w Dubaju. Historyczna wycieczka (czerwona trasa): - Centrum handlowe Dubai Mall - Muzeum przyszłości - Współczesny obszar Al Seef - Obszar dziedzictwa Al Seef (rejs Dhow) - Historyczna dzielnica Al Fahidi - Muzeum Dubaju - Stary Suk - Muzeum Al Shindagha - Targ złota i przypraw - Hotel Riviera - Dubai Creek - Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers - The Dubai Frame Marina Route (niebieska trasa): - Dubai Mall - Souk Madinat Jumeirah - Atlantis The Palm - Fairmont The Palm - Dubai Marina Mall - JBR The Beach - Marina Promenade - Grosvenor House Dubai - Infinity Tower - Mina Seyahi - Mall of the Emirates Zachód słońca i nocna wycieczka: - Dubai Mall - Mina Seyahi - Atlantis The Palm - Madinat Jumeirah - Centrum handlowe Mall of the Emirates

Dubaj: Karnet Go City All-Inclusive z ponad 50 atrakcjami

Dubaj: Karnet Go City All-Inclusive z ponad 50 atrakcjami

Doświadcz tego, co najlepsze w Dubaju i Abu Zabi dzięki karnetowi Go City All-Inclusive Pass. Wybierz 2-, 3-, 4-, 5- lub 7-dniowy karnet i odwiedź tyle atrakcji, ile chcesz. Zapnij pasy i ciesz się przejażdżkami w Ferrari World, wjedź piętrową windą na szczyt Burj Khalifa, a następnie udaj się na pustynię, aby pojeździć quadem lub zjeść kolację BBQ z tańcem brzucha - to tylko niektóre z ponad 50 wycieczek i atrakcji objętych karnetem. Niezwykle elastyczny i łatwy w użyciu, możesz stworzyć własny plan zwiedzania i zarezerwować atrakcje bezpośrednio w aplikacji Go City. Mając wszystko, czego potrzebujesz w jednym cyfrowym karnecie, możesz poświęcić mniej czasu na planowanie, a więcej na cieszenie się czasem spędzonym w Dubaju. Wybieraj spośród ponad 50 atrakcji i wycieczek, w tym: Najpopularniejsze - Na szczycie - Burdż Chalifa - Park wodny Aquaventure w Atlantis The Palm - IMG Worlds of Adventure - Pustynne safari i kolacja przy grillu w Dubaju Parki rozrywki i przejażdżki - Ferrari World Abu Dhabi - MOTIONGATE Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - LEGOLAND® Dubai - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm Wycieczki i rejsy wycieczkowe - 1-dniowa wycieczka autobusowa Dubai Big Bus Hop-on hop-off Tour - Wycieczka kajakiem po zatoce Dubai Creek - Wycieczka krajoznawcza na wyspę Yas organizowana przez Tour Dubai - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Wycieczka z przewodnikiem na wielbłądzie morskim Kulturalne i historyczne - Qasr Al Watan - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House - Luwr w Abu Zabi - Wycieczka po Starym Mieście w Dubaju z targami i degustacjami

Dubaj: Najciekawsze atrakcje

Aquaventure Waterpark: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Aquaventure Waterpark: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aquaventure Waterpark? Kliknij tutaj.

Aquaventure Waterpark: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(7091 recenzji)

Dobrze przemyślane, ładne małe grupy. Czas spędzić z delfinami i obserwować, jak też się bawią

Niesamowity park wodny i szczególnie nie zajęty rano. Otwiera się wcześniej niż o 10:00.

Świetna zabawa, dłuuugie kolejki. Powinni zapewnić emerytom szybką ścieżkę i zniżki!

Park stał się teraz naprawdę drogi, najwyraźniej potrzebuje dużo pieniędzy.

Drogie, ale dobry stosunek jakości do ceny, szafki powinny być bezpłatne!