Wybierz daty

Aquaventure Waterpark

Rodziny uwielbiają tutejsze relaksujące plaże, ogromne akwaria i fantastyczne zjeżdżalnie wodne.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Karty miejskie
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Aquaventure Waterpark: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Aquaventure Waterpark? Kliknij tutaj.

Aquaventure Waterpark: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 6801 opinii

Świetny park i atmosfera. Nie tak duży, jak się spodziewaliśmy, ale mimo to jest mnóstwo zajęć. Moja rekomendacja to dostać się tam, kiedy otwiera się o 10 rano. Żadnych pytań o podwózkę do 12:00. nie używaj szafek przy głównym wejściu, ponieważ jest to długa droga do powrotu, jeśli czegoś potrzebujesz. Zamiast tego skorzystaj z szafek w Baracuda, który znajduje się w centrum parku. Skorzystaj z buggy, aby podróżować tam, ponieważ kierowcy pomogą ci znaleźć drogę na początku wizyty.

Doskonały park wodny z ekscytującymi zjeżdżalniami! Rada: Przyjdź w godzinach otwarcia lub nawet wcześniej, aby nie mieć kolejki. Po 11:30 park mocno się zapełnia. Szafka jest płatna (+50 aed), a jedzenie jest dość drogie w środku. Jednak nic nie jest zbyt wielkim problemem dla personelu, a zjeżdżalnie są niesamowite. Trzeba zobaczyć atrakcję w Dubaju

Nasz przewodnik, pan Fayyaz, był uroczy, znalazł nam miejsca do robienia zdjęć po prostu wysublimowane i nie czuliśmy się zestresowani pogodą, mimo że nie mówimy zbyt dobrze po angielsku, dobrze się z nim i jego jazdą 0 wina! Kiedy wysiedliśmy, czekał już na nas w naszym hotelu. Naprawdę z głębi serca dziękuję i życzę mu wielu sukcesów. Rodzina Diany

W parku bawiliśmy się fantastycznie. przyjechaliśmy wcześnie około 9. 30 w dzień powszedni i nie było kolejek na przejażdżkach. Dlatego zalecam, aby nie kupować z góry żadnych karnetów ekspresowych. Cena jest wysoka, ale warto - park jest bardzo dobrze utrzymany, wyposażenie bardzo czyste, a bezpieczeństwo traktowane poważnie.

Mieliśmy miły dzień. Najlepiej być tam o 9 rano. Będąc w środku, przejdź przez całą drogę do końca. Tam zabierz kabiny do przebrania się i zamknij szafkę. Uwaga zapłaciliśmy za to 110 dirhamów (szafka). Korzystne jest zabranie małej kamery i pełnego kombinezonu. Niektóre slajdy cię spalą.