Targ przypraw w Dubaju

Targ przypraw w Dubaju

Targ przypraw w Dubaju – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z soukami, degustacjami i rejsem łodzią

1. Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z soukami, degustacjami i rejsem łodzią

Odkryj Dubaj podczas wycieczki z przewodnikiem po starym mieście i rejsu łodzią po Dubai Creek. Podziwiaj historyczne dzielnice miasta, zobacz zabytkowe domy i muzea oraz spróbuj ulicznego jedzenia na lokalnych targach. Rozpocznij swoją przygodę od spaceru po dzielnicy Al Seef, położonej nad zatoką Dubai Creek. Tam Twój przewodnik zapozna Cię z rodziną królewską, jej historią, stylem życia i kulturą. Następnie odwiedź historyczną dzielnicę Al Fahidi, gdzie możesz zobaczyć zabytkowe domy i muzea oraz doświadczyć, jak przodkowie miejscowych prowadzili codzienne życie. Wejdź do niektórych domów i spróbuj arabskiej kawy i herbaty, poznając islam i kulturę praktykowaną przez mieszkańców. Kontynuuj swoją podróż przez Wielki Souk w Bur Dubai i spróbuj lokalnych potraw ulicznych oraz wybranego świeżego soku. Po skosztowaniu lokalnej kuchni udaj się do Dubai Creek na malowniczy rejs tradycyjną łodzią o nazwie Abra. Ciesz się niektórymi atrakcjami Deira Dubai, w tym sukiem z przyprawami i targiem złota.

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

2. Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Odkryj wszystkie oszałamiające zabytki Dubaju podczas nieograniczonej wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Dzięki 24-godzinnej, 48-godzinnej lub 72-godzinnej przepustce możesz odkrywać to wspaniałe miejsce w wolnym czasie. Będziesz mieć dostęp do dwóch tras zwiedzania, które prezentują wszystkie główne zabytki tego wspaniałego miasta. Przejedź obok Burj Khalifa, Burj Al Arab, Dubai Marina, Palm Jumeirah, Dubai Mall, Dubai Frame i The Walk at JBR the Beach. Ciesz się niezrównanymi 360-stopniowymi widokami z otwartego pokładu i poznaj dziedzictwo i kulturę Dubaju dzięki wielojęzycznemu komentarzowi audio. Przystanki trasy historycznej (trasa czerwona): 1. Dubai Mall 2. Muzeum Przyszłości 3. Al Seef Contemporary Area 4. Obszar dziedzictwa Al Seef (rejs dhow) 5. Historyczna dzielnica Al Fahidi 6. Muzeum Dubaju 7. Stary Souk 8. Muzeum Al Shindagha 9. Targ złota i przypraw 10. Hotel Riviera 11. Dubai Creek 12. Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers 13. The Dubai Frame Marina Route (niebieska trasa) zatrzymuje się: 1. Dubai Mall 2. Souk Madinat Jumeirah 3. Atlantis The Palm 4. Fairmont The Palm 5. Dubai Marina Mall 6. JBR The Beach 7. Promenada Marina 8. Grosvenor House Dubai 9. Infinity Tower 10. Mina Seyahi 11. Mall of the Emirates Zachód słońca i nocna wycieczka (nie jest to wycieczka hop-on hop-off): 1. Centrum handlowe w Dubaju 2. Mina Seyahi 3. Atlantis The Palm 4. Madinat Jumeirah 5. Mall of the Emirates

Dubaj: Odkryj Dubai's Creek i Souks z jedzeniem ulicznym

3. Dubaj: Odkryj Dubai's Creek i Souks z jedzeniem ulicznym

Zagłęb się w bogatą historię dzielnicy Al Fahidi w Dubaju podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Podziwiaj widoki Zatoki Dubajskiej podczas tradycyjnej przejażdżki łodzią abra, delektuj się lokalnymi ulicznymi potrawami, popijaj arabską kawę w Al Khayma Heritage House i odwiedź Muzeum Kawy i Muzeum Monet. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Al Khayma Heritage House i wypij filiżankę gorącej arabskiej kawy z daktylami, przekąskami i smacznym ulicznym jedzeniem. Następnie udaj się do Muzeum Kawy i odkryj kulturowe znaczenie kawy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Spaceruj promenadą Al Seef i podziwiaj osobliwy meczet. Poruszaj się wąskimi uliczkami dzielnicy Al Fahidi, podziwiając architektoniczny splendor zabytkowych budynków kontrastujących z nowoczesnymi konstrukcjami. Omiń Wielki Suk i wskocz na pokład tradycyjnej taksówki wodnej abra, aby zwiedzić Zatokę Dubajską. Płynąc, podziwiaj panoramiczne widoki ogromnych statków handlowych i wysokich drapaczy chmur w Dubaju. Przyjedź do Spice Souk i doświadcz kuszących zapachów i żywych kolorów mnóstwa oferowanych przypraw i składników. Możesz także spróbować swoich sił w targowaniu się z lokalnymi kupcami. Na koniec wejdź do Złotego Suku i podziwiaj kolekcję wspaniałej biżuterii, srebra i kamieni szlachetnych. Pożegnaj się ze swoim przewodnikiem i opuść Dubaj z lepszym zrozumieniem jego tradycyjnej kultury i historii poza blichtrem i przepychem.

Dubaj: Bilety na ramówkę, Creek, Souks & Blue Mosque Wycieczka z przewodnikiem

4. Dubaj: Bilety na ramówkę, Creek, Souks & Blue Mosque Wycieczka z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po popularnych ikonach Dubaju w klimatyzowanym pojeździe, w którym komfort łączy się z kulturą. Zanurz się w bogatym gobelinie miasta, rejestrując niesamowite chwile na każdym przystanku w towarzystwie doświadczonego przewodnika. Rozpocznij swoją podróż od wizyty w oszałamiającej Atlantis, oferującej malownicze tło dla niezapomnianych zdjęć. Następnie przygotuj się na fotostop, w którym wieżowiec Burj Al Arab stanowi oszałamiające tło. Zatrzymaj się, aby spojrzeć w przyszłość w Muzeum Przyszłości, a następnie podziwiaj architektoniczne piękno Błękitnego Meczetu. Zanurz się w uroku Starego Dubaju, odkrywając Gold Souk i Spice Souk, a następnie przepłyń historyczną zatokę Dubai Creek taksówką wodną Abra. Wpadnij na przerwę na przekąskę do restauracji Al-Khayma Heritage Restaurant, gdzie zostaniesz poczęstowany tradycyjną kawą, daktylami i arabskim chlebem Rugag. Zakończ wycieczkę wizytą w kultowej Dubai Frame, wysokiej konstrukcji oferującej panoramiczne widoki na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość miasta. Zastanów się nad bogatym dziedzictwem kulturowym Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zanim zostaniesz płynnie przetransportowany z powrotem do hotelu, wzbogacony o wspomnienia urzekającego uroku Dubaju.

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju, zakupy w Souqs i przejażdżka Abrą

5. Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju, zakupy w Souqs i przejażdżka Abrą

Przygotuj się na wyjątkową i czarującą podróż w sercu Dubaju, ponieważ nasza wycieczka po Starym Dubaju zabierze Cię do świata dziedzictwa i historii. Odwiedź historyczne dzielnice Al Seef i Al Fahidi, zacierając ślady czasu w zabytkowych domach, namiotach nomadów, muzeach historycznych Old Market. Na Bur Dubai Old Market znajdziesz się w samym środku tętniącego życiem rynku, gdzie możesz robić zakupy i doświadczyć tradycyjnych ulicznych potraw. Ciesz się smakami lokalnej kuchni i tradycyjnej emirackiej kawy, które zabiorą Cię w niezapomnianą podróż smakową. W Deira Dubai Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu lokalnemu przewodnikowi uzyskasz unikalny wgląd w kulturę arabską i historię Dubaju. Pozwól im zabrać Cię na uroczą wycieczkę tradycyjną łodzią abra wzdłuż Dubai Creek, odkrywając ważne zabytki, takie jak Spice Souk i Gold Souk z nowej perspektywy.

Dubaj: Półdniowa wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

6. Dubaj: Półdniowa wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

Poznaj imponujące zabytki Dubaju podczas wycieczki z przewodnikiem. Podróżuj wygodnie w klimatyzowanym pojeździe, ucząc się od przewodnika o bogatej kulturze, jaką ma do zaoferowania Dubaj. Zatrzymaj się przy najważniejszych atrakcjach i ciesz się rejsem tradycyjną łodzią Abra po Dubai Creek. Twoim pierwszym przystankiem jest oszałamiający Atlantis, gdzie będziesz miał doskonałą okazję do zrobienia zdjęcia, zanim udamy się do Burj Al Arab, 7-gwiazdkowego luksusowego hotelu w Dubaju. Zatrzymaj się na zdjęcie w Muzeum Przyszłości, dając wgląd w to, co nadejdzie w przyszłości. Odwiedź Błękitny Meczet, inspirowany architekturą osmańską i andaluzyjską, z misternymi wnętrzami, pięknymi żyrandolami i biblioteką mieszczącą prawie 40 000 ksiąg religijnych. Następnie odkryj Stary Dubaj i jego Creekside. Odwiedź Gold Souk, znany z szerokiej kolekcji złotej biżuterii, a Spice Souk pełen aromatycznych przypraw, ziół, szafranu i nie tylko. Wskocz do taksówki wodnej Abra, najstarszego środka transportu w mieście, aby przepłynąć Creek. Na koniec odwiedź Al Khayma Heritage House w historycznej dzielnicy Al Fahidi, gdzie zostaniesz ugoszczony tradycyjną emiracką herbatą lub kawą. Podczas zwiedzania domu dowiesz się więcej o historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która rozpoczęła się na pustyniach. Po zakończeniu tej wycieczki zostaniesz przetransportowany z powrotem do hotelu lub wybranego miejsca.

Dubaj: Souki, uliczne jedzenie, Abra i Stare Miasto

7. Dubaj: Souki, uliczne jedzenie, Abra i Stare Miasto

Odkryj najważniejsze atrakcje Starego Miasta podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź Dubai Creek ze wszystkimi łodziami, statkami towarowymi i rejsami dhow. Zobacz popularną historyczną dzielnicę Al Bastakiya z zabytkowymi domami i muzeami. Rozpocznij wycieczkę od spotkania z przewodnikiem w wybranym punkcie spotkania. Posłuchaj swojego przewodnika omawiającego historię, kulturę i styl życia Dubaju. Doświadcz różnych degustacji kawy arabskiej, daktyli, czekolady z mleka wielbłądziego i jedzenia ulicznego, takiego jak shawarma, falafel i smażone przekąski. Odwiedź targ przypraw i targ złota. Rób zakupy jak miejscowy i uzyskaj przydatne wskazówki od osoby wtajemniczonej, jak się targować.

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju i sukach z degustacjami i rejsem

8. Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju i sukach z degustacjami i rejsem

Poznaj esencję tradycyjnej historii, kultury i suków (lokalnych targowisk) Dubaju podczas wysokiej klasy wycieczki z przewodnikiem. Odkryj urzekający urok starego Dubaju (historyczna dzielnica Al Fahidi). Popłyń tradycyjną łodzią abra i skosztuj lokalnych napojów i słodyczy. Zanurz się w kulturze i historii dzięki urzekającym opowieściom i anegdotom, zwiedzając wraz ze swoim przewodnikiem. Przeglądaj starożytne, tradycyjne domy i zanurz się w fascynującym życiu lokalnych mieszkańców z dawnych czasów. Odkryj sekrety lokalnej architektury i prześledź niezwykłą podróż rozwoju Dubaju. Zanurz się w doznaniach zmysłowych i kulinarnych, delektując się lokalnymi słodyczami, herbatą i innymi przysmakami. Poznaj tajniki przygotowywania tradycyjnych herbat i odkryj świat przypraw. Później zrelaksuj się, przekraczając rzekę tradycyjną łodzią Abra. Odwiedź suki z przyprawami i złotem, aby posmakować lokalnego życia. Odkryj ukryte skarby lokalnych suków, rozglądając się, zwiedzając i kupując lokalne produkty. Uzyskaj najlepsze wskazówki, jak uniknąć oszustw i „pułapek turystycznych”. Zobacz, gdzie ożywają starożytne opowieści.

Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

9. Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

Wskocz na pokład tej wycieczki typu hop-on, hop-off, aby odkryć to, co najlepsze w Dubaju. Podróżuj dwiema różnymi trasami, aby zobaczyć najbardziej kultowe zabytki Dubaju i plaże Jumeirah. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe Dubaju dzięki wciągającemu komentarzowi audio w 6 językach, korzystając z nieograniczonych widoków z otwartego autobusu. Zobacz najważniejsze zabytki i punkty orientacyjne, w tym: Red Route Burdż Chalifa Dubai Mall Dubajska fontanna Muzeum Przyszłości Pałac Królewski Stara wioska Bastakiya Fort Al Fahidi Wioska dziedzictwa Targ złota i przypraw Dubai Creek Dubai Frame Niebieski szlak Sheikh Zayed Road Mall of the Emirates Ain Dubai Madame Tussauds Media City Palma Jumeirah Atlantis the Palm Aquaventure Zaginione komnaty Atlantydy Dubai Marina Souk Madinat Jumeirah Burdż al-Arab Wybierz jedną z trzech opcji biletów, z których każda zapewnia fantastyczne dodatkowe korzyści. 24-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow 48-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje wstęp do akwarium Lost Chambers i Laguny Ambasadorów Arabski rejs dhow 5-dniowy bilet hop-on, hop-off Obejmuje wycieczkę o zachodzie słońca na pustyni Wstęp do akwarium Lost Chambers i laguny Ambassador Wstęp do Madame Tussauds 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow

Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

10. Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

Zanurz się w najsłynniejszych współczesnych zabytkach Dubaju podczas prywatnej lub wspólnej wycieczki po mieście z lokalnym przewodnikiem i transportem w obie strony. Odwiedź Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab, Dubai Frame, Pałac Zabeel, Souk Madinat Jumeirah i inne atrakcje. Twoja podróż rozpoczyna się od wizyty w słynnej na całym świecie Palmy Jumeirah. Podziwiaj architekturę i dziewicze plaże tego sztucznego zestawu wysp, znanego z luksusowych hoteli i kurortu Palm Atlantis. Przejdź dalej do kultowego Burj Al Arab, symbolu luksusu i ekstrawagancji Dubaju. Konstrukcja w kształcie żagla stoi wysoko na własnej wyspie i oferuje wspaniałe możliwości robienia zdjęć. Tutaj również możesz rozkoszować się żywym połączeniem tradycyjnego uroku suku i nowoczesnego luksusu w Souk Madinat Jumeirah. Dubai Frame to Twój kolejny cel, uderzający cud architektury, który w unikalny sposób łączy przeszłość i przyszłość tego stale rozwijającego się miasta. Następne czeka Muzeum Przyszłości, instytucja pionierska. Tutaj możesz doświadczyć przełomowej technologii i wizji tego, co nas czeka. Następnie odkryjesz majestat Pałacu Zabeel i zanurzysz się w bogatej historii rezydencji królewskiej w Dubaju. Jeśli szukasz chwili spokoju i refleksji, odwiedź meczet Al Farooq Omar Bin Al Khattab, podziwiany za architekturę i spokojną atmosferę. Na koniec zakończ wycieczkę w The Pointe, dynamicznym miejscu na nabrzeżu, gdzie możesz odpocząć i podziwiać widoki na panoramę Dubaju.

Liczba znalezionych atrakcji: 202
Sortuj wg::

Targ przypraw w Dubaju: najlepsze atrakcje w pobliżu

Targ przypraw w Dubaju – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z soukami, degustacjami i rejsem łodzią

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście z soukami, degustacjami i rejsem łodzią

Odkryj Dubaj podczas wycieczki z przewodnikiem po starym mieście i rejsu łodzią po Dubai Creek. Podziwiaj historyczne dzielnice miasta, zobacz zabytkowe domy i muzea oraz spróbuj ulicznego jedzenia na lokalnych targach. Rozpocznij swoją przygodę od spaceru po dzielnicy Al Seef, położonej nad zatoką Dubai Creek. Tam Twój przewodnik zapozna Cię z rodziną królewską, jej historią, stylem życia i kulturą. Następnie odwiedź historyczną dzielnicę Al Fahidi, gdzie możesz zobaczyć zabytkowe domy i muzea oraz doświadczyć, jak przodkowie miejscowych prowadzili codzienne życie. Wejdź do niektórych domów i spróbuj arabskiej kawy i herbaty, poznając islam i kulturę praktykowaną przez mieszkańców. Kontynuuj swoją podróż przez Wielki Souk w Bur Dubai i spróbuj lokalnych potraw ulicznych oraz wybranego świeżego soku. Po skosztowaniu lokalnej kuchni udaj się do Dubai Creek na malowniczy rejs tradycyjną łodzią o nazwie Abra. Ciesz się niektórymi atrakcjami Deira Dubai, w tym sukiem z przyprawami i targiem złota.

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Odkryj wszystkie oszałamiające zabytki Dubaju podczas nieograniczonej wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Dzięki 24-godzinnej, 48-godzinnej lub 72-godzinnej przepustce możesz odkrywać to wspaniałe miejsce w wolnym czasie. Będziesz mieć dostęp do dwóch tras zwiedzania, które prezentują wszystkie główne zabytki tego wspaniałego miasta. Przejedź obok Burj Khalifa, Burj Al Arab, Dubai Marina, Palm Jumeirah, Dubai Mall, Dubai Frame i The Walk at JBR the Beach. Ciesz się niezrównanymi 360-stopniowymi widokami z otwartego pokładu i poznaj dziedzictwo i kulturę Dubaju dzięki wielojęzycznemu komentarzowi audio. Przystanki trasy historycznej (trasa czerwona): 1. Dubai Mall 2. Muzeum Przyszłości 3. Al Seef Contemporary Area 4. Obszar dziedzictwa Al Seef (rejs dhow) 5. Historyczna dzielnica Al Fahidi 6. Muzeum Dubaju 7. Stary Souk 8. Muzeum Al Shindagha 9. Targ złota i przypraw 10. Hotel Riviera 11. Dubai Creek 12. Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers 13. The Dubai Frame Marina Route (niebieska trasa) zatrzymuje się: 1. Dubai Mall 2. Souk Madinat Jumeirah 3. Atlantis The Palm 4. Fairmont The Palm 5. Dubai Marina Mall 6. JBR The Beach 7. Promenada Marina 8. Grosvenor House Dubai 9. Infinity Tower 10. Mina Seyahi 11. Mall of the Emirates Zachód słońca i nocna wycieczka (nie jest to wycieczka hop-on hop-off): 1. Centrum handlowe w Dubaju 2. Mina Seyahi 3. Atlantis The Palm 4. Madinat Jumeirah 5. Mall of the Emirates

Dubaj: Odkryj Dubai's Creek i Souks z jedzeniem ulicznym

Dubaj: Odkryj Dubai's Creek i Souks z jedzeniem ulicznym

Zagłęb się w bogatą historię dzielnicy Al Fahidi w Dubaju podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Podziwiaj widoki Zatoki Dubajskiej podczas tradycyjnej przejażdżki łodzią abra, delektuj się lokalnymi ulicznymi potrawami, popijaj arabską kawę w Al Khayma Heritage House i odwiedź Muzeum Kawy i Muzeum Monet. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Al Khayma Heritage House i wypij filiżankę gorącej arabskiej kawy z daktylami, przekąskami i smacznym ulicznym jedzeniem. Następnie udaj się do Muzeum Kawy i odkryj kulturowe znaczenie kawy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Spaceruj promenadą Al Seef i podziwiaj osobliwy meczet. Poruszaj się wąskimi uliczkami dzielnicy Al Fahidi, podziwiając architektoniczny splendor zabytkowych budynków kontrastujących z nowoczesnymi konstrukcjami. Omiń Wielki Suk i wskocz na pokład tradycyjnej taksówki wodnej abra, aby zwiedzić Zatokę Dubajską. Płynąc, podziwiaj panoramiczne widoki ogromnych statków handlowych i wysokich drapaczy chmur w Dubaju. Przyjedź do Spice Souk i doświadcz kuszących zapachów i żywych kolorów mnóstwa oferowanych przypraw i składników. Możesz także spróbować swoich sił w targowaniu się z lokalnymi kupcami. Na koniec wejdź do Złotego Suku i podziwiaj kolekcję wspaniałej biżuterii, srebra i kamieni szlachetnych. Pożegnaj się ze swoim przewodnikiem i opuść Dubaj z lepszym zrozumieniem jego tradycyjnej kultury i historii poza blichtrem i przepychem.

Dubaj: Bilety na ramówkę, Creek, Souks & Blue Mosque Wycieczka z przewodnikiem

Dubaj: Bilety na ramówkę, Creek, Souks & Blue Mosque Wycieczka z przewodnikiem

Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po popularnych ikonach Dubaju w klimatyzowanym pojeździe, w którym komfort łączy się z kulturą. Zanurz się w bogatym gobelinie miasta, rejestrując niesamowite chwile na każdym przystanku w towarzystwie doświadczonego przewodnika. Rozpocznij swoją podróż od wizyty w oszałamiającej Atlantis, oferującej malownicze tło dla niezapomnianych zdjęć. Następnie przygotuj się na fotostop, w którym wieżowiec Burj Al Arab stanowi oszałamiające tło. Zatrzymaj się, aby spojrzeć w przyszłość w Muzeum Przyszłości, a następnie podziwiaj architektoniczne piękno Błękitnego Meczetu. Zanurz się w uroku Starego Dubaju, odkrywając Gold Souk i Spice Souk, a następnie przepłyń historyczną zatokę Dubai Creek taksówką wodną Abra. Wpadnij na przerwę na przekąskę do restauracji Al-Khayma Heritage Restaurant, gdzie zostaniesz poczęstowany tradycyjną kawą, daktylami i arabskim chlebem Rugag. Zakończ wycieczkę wizytą w kultowej Dubai Frame, wysokiej konstrukcji oferującej panoramiczne widoki na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość miasta. Zastanów się nad bogatym dziedzictwem kulturowym Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zanim zostaniesz płynnie przetransportowany z powrotem do hotelu, wzbogacony o wspomnienia urzekającego uroku Dubaju.

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju, zakupy w Souqs i przejażdżka Abrą

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju, zakupy w Souqs i przejażdżka Abrą

Przygotuj się na wyjątkową i czarującą podróż w sercu Dubaju, ponieważ nasza wycieczka po Starym Dubaju zabierze Cię do świata dziedzictwa i historii. Odwiedź historyczne dzielnice Al Seef i Al Fahidi, zacierając ślady czasu w zabytkowych domach, namiotach nomadów, muzeach historycznych Old Market. Na Bur Dubai Old Market znajdziesz się w samym środku tętniącego życiem rynku, gdzie możesz robić zakupy i doświadczyć tradycyjnych ulicznych potraw. Ciesz się smakami lokalnej kuchni i tradycyjnej emirackiej kawy, które zabiorą Cię w niezapomnianą podróż smakową. W Deira Dubai Dzięki naszemu wyspecjalizowanemu lokalnemu przewodnikowi uzyskasz unikalny wgląd w kulturę arabską i historię Dubaju. Pozwól im zabrać Cię na uroczą wycieczkę tradycyjną łodzią abra wzdłuż Dubai Creek, odkrywając ważne zabytki, takie jak Spice Souk i Gold Souk z nowej perspektywy.

Dubaj: Półdniowa wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

Dubaj: Półdniowa wycieczka po mieście z Błękitnym Meczetem, zatoką i sukami

Poznaj imponujące zabytki Dubaju podczas wycieczki z przewodnikiem. Podróżuj wygodnie w klimatyzowanym pojeździe, ucząc się od przewodnika o bogatej kulturze, jaką ma do zaoferowania Dubaj. Zatrzymaj się przy najważniejszych atrakcjach i ciesz się rejsem tradycyjną łodzią Abra po Dubai Creek. Twoim pierwszym przystankiem jest oszałamiający Atlantis, gdzie będziesz miał doskonałą okazję do zrobienia zdjęcia, zanim udamy się do Burj Al Arab, 7-gwiazdkowego luksusowego hotelu w Dubaju. Zatrzymaj się na zdjęcie w Muzeum Przyszłości, dając wgląd w to, co nadejdzie w przyszłości. Odwiedź Błękitny Meczet, inspirowany architekturą osmańską i andaluzyjską, z misternymi wnętrzami, pięknymi żyrandolami i biblioteką mieszczącą prawie 40 000 ksiąg religijnych. Następnie odkryj Stary Dubaj i jego Creekside. Odwiedź Gold Souk, znany z szerokiej kolekcji złotej biżuterii, a Spice Souk pełen aromatycznych przypraw, ziół, szafranu i nie tylko. Wskocz do taksówki wodnej Abra, najstarszego środka transportu w mieście, aby przepłynąć Creek. Na koniec odwiedź Al Khayma Heritage House w historycznej dzielnicy Al Fahidi, gdzie zostaniesz ugoszczony tradycyjną emiracką herbatą lub kawą. Podczas zwiedzania domu dowiesz się więcej o historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich, która rozpoczęła się na pustyniach. Po zakończeniu tej wycieczki zostaniesz przetransportowany z powrotem do hotelu lub wybranego miejsca.

Dubaj: Souki, uliczne jedzenie, Abra i Stare Miasto

Dubaj: Souki, uliczne jedzenie, Abra i Stare Miasto

Odkryj najważniejsze atrakcje Starego Miasta podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Odwiedź Dubai Creek ze wszystkimi łodziami, statkami towarowymi i rejsami dhow. Zobacz popularną historyczną dzielnicę Al Bastakiya z zabytkowymi domami i muzeami. Rozpocznij wycieczkę od spotkania z przewodnikiem w wybranym punkcie spotkania. Posłuchaj swojego przewodnika omawiającego historię, kulturę i styl życia Dubaju. Doświadcz różnych degustacji kawy arabskiej, daktyli, czekolady z mleka wielbłądziego i jedzenia ulicznego, takiego jak shawarma, falafel i smażone przekąski. Odwiedź targ przypraw i targ złota. Rób zakupy jak miejscowy i uzyskaj przydatne wskazówki od osoby wtajemniczonej, jak się targować.

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju i sukach z degustacjami i rejsem

Dubaj: Wycieczka z przewodnikiem po Starym Dubaju i sukach z degustacjami i rejsem

Poznaj esencję tradycyjnej historii, kultury i suków (lokalnych targowisk) Dubaju podczas wysokiej klasy wycieczki z przewodnikiem. Odkryj urzekający urok starego Dubaju (historyczna dzielnica Al Fahidi). Popłyń tradycyjną łodzią abra i skosztuj lokalnych napojów i słodyczy. Zanurz się w kulturze i historii dzięki urzekającym opowieściom i anegdotom, zwiedzając wraz ze swoim przewodnikiem. Przeglądaj starożytne, tradycyjne domy i zanurz się w fascynującym życiu lokalnych mieszkańców z dawnych czasów. Odkryj sekrety lokalnej architektury i prześledź niezwykłą podróż rozwoju Dubaju. Zanurz się w doznaniach zmysłowych i kulinarnych, delektując się lokalnymi słodyczami, herbatą i innymi przysmakami. Poznaj tajniki przygotowywania tradycyjnych herbat i odkryj świat przypraw. Później zrelaksuj się, przekraczając rzekę tradycyjną łodzią Abra. Odwiedź suki z przyprawami i złotem, aby posmakować lokalnego życia. Odkryj ukryte skarby lokalnych suków, rozglądając się, zwiedzając i kupując lokalne produkty. Uzyskaj najlepsze wskazówki, jak uniknąć oszustw i „pułapek turystycznych”. Zobacz, gdzie ożywają starożytne opowieści.

Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

Wskocz na pokład tej wycieczki typu hop-on, hop-off, aby odkryć to, co najlepsze w Dubaju. Podróżuj dwiema różnymi trasami, aby zobaczyć najbardziej kultowe zabytki Dubaju i plaże Jumeirah. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe Dubaju dzięki wciągającemu komentarzowi audio w 6 językach, korzystając z nieograniczonych widoków z otwartego autobusu. Zobacz najważniejsze zabytki i punkty orientacyjne, w tym: Red Route Burdż Chalifa Dubai Mall Dubajska fontanna Muzeum Przyszłości Pałac Królewski Stara wioska Bastakiya Fort Al Fahidi Wioska dziedzictwa Targ złota i przypraw Dubai Creek Dubai Frame Niebieski szlak Sheikh Zayed Road Mall of the Emirates Ain Dubai Madame Tussauds Media City Palma Jumeirah Atlantis the Palm Aquaventure Zaginione komnaty Atlantydy Dubai Marina Souk Madinat Jumeirah Burdż al-Arab Wybierz jedną z trzech opcji biletów, z których każda zapewnia fantastyczne dodatkowe korzyści. 24-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow 48-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje wstęp do akwarium Lost Chambers i Laguny Ambasadorów Arabski rejs dhow 5-dniowy bilet hop-on, hop-off Obejmuje wycieczkę o zachodzie słońca na pustyni Wstęp do akwarium Lost Chambers i laguny Ambassador Wstęp do Madame Tussauds 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow

Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

Dubaj: Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab i Dubai Frame Tour

Zanurz się w najsłynniejszych współczesnych zabytkach Dubaju podczas prywatnej lub wspólnej wycieczki po mieście z lokalnym przewodnikiem i transportem w obie strony. Odwiedź Muzeum Przyszłości, Burj Al Arab, Dubai Frame, Pałac Zabeel, Souk Madinat Jumeirah i inne atrakcje. Twoja podróż rozpoczyna się od wizyty w słynnej na całym świecie Palmy Jumeirah. Podziwiaj architekturę i dziewicze plaże tego sztucznego zestawu wysp, znanego z luksusowych hoteli i kurortu Palm Atlantis. Przejdź dalej do kultowego Burj Al Arab, symbolu luksusu i ekstrawagancji Dubaju. Konstrukcja w kształcie żagla stoi wysoko na własnej wyspie i oferuje wspaniałe możliwości robienia zdjęć. Tutaj również możesz rozkoszować się żywym połączeniem tradycyjnego uroku suku i nowoczesnego luksusu w Souk Madinat Jumeirah. Dubai Frame to Twój kolejny cel, uderzający cud architektury, który w unikalny sposób łączy przeszłość i przyszłość tego stale rozwijającego się miasta. Następne czeka Muzeum Przyszłości, instytucja pionierska. Tutaj możesz doświadczyć przełomowej technologii i wizji tego, co nas czeka. Następnie odkryjesz majestat Pałacu Zabeel i zanurzysz się w bogatej historii rezydencji królewskiej w Dubaju. Jeśli szukasz chwili spokoju i refleksji, odwiedź meczet Al Farooq Omar Bin Al Khattab, podziwiany za architekturę i spokojną atmosferę. Na koniec zakończ wycieczkę w The Pointe, dynamicznym miejscu na nabrzeżu, gdzie możesz odpocząć i podziwiać widoki na panoramę Dubaju.

Dubaj: Najciekawsze atrakcje

Targ przypraw w Dubaju: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Targ przypraw w Dubaju: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Targ przypraw w Dubaju? Kliknij tutaj.

Targ przypraw w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(13 067 recenzji)

Wycieczka z naszym przewodnikiem Ramadanem była doskonała! ! ! ! Był w stanie nam wszystko bardzo dobrze wyjaśnić i doskonale mówić po niemiecku! Był w stanie w imponujący sposób odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania! ! Ponieważ nikt nie zarezerwował wycieczki tego dnia, cieszyliśmy się „prywatną wycieczką” z doskonałą obsługą! ! Każdy, kto odwiedza Dubaj, powinien zdecydowanie zarezerwować taką wycieczkę > można uzyskać wiele wrażeń na temat kultury tego Emiratu!

Autobusy były świetne, a wycieczka przez słuchawki była dobra i zrozumiała👌🏼 Personel bardzo dobrze zarządzał wsiadaniem i wysiadaniem👍🏼 Łatwo było robić zdjęcia na przystankach przy atrakcjach turystycznych🤩 Na pewno zrobimy to ponownie podczas naszej następnej wizyty zarezerwować, bo nie udało nam się zrobić wszystkiego.

Dostęp do autobusów w Dubai Mall był dobrze zorganizowany. Autobusy były czyste i w dobrym stanie. Informacje były ciekawe i dość obszerne. Konieczność poprawy: bilet internetowy należy wymienić na papierowy. To jest skomplikowane. Przystanki mogłyby być lepiej oznakowane.

Świetna opcja żeby w pigułce zaliczyć najważniejsze i najlepsze atrakcje Dubaju, nawet z małymi dziećmi ;) Ahmed poprowadził wzorowo wycieczkę dbając o każdy szczegół i o nasz komfort ! W pełni polecamy !

Wygodny sposób na zwiedzanie miasta, zdecydowanie potrzebujesz transportu w Dubaju! Łatwe do śledzenia i porządkowania za pomocą aplikacji