Hatta – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wynajem prywatnego pojazdu w Dubaju z doświadczonym kierowcą

1. Wynajem prywatnego pojazdu w Dubaju z doświadczonym kierowcą

Uczyń swoje wakacje jeszcze bardziej błogimi, zwiedzając Miasto na własnych warunkach. Wynajmij prywatny pojazd dla siebie i swojej grupy, aby odkrywać Dubaj / Sharjah / Adżman / Abu Zabi / Fujairah lub Ras Al Khaimah we własnym tempie. Skorzystaj z anglojęzycznego kierowcy, który przewiezie Cię między zabytkami i udzieli porad na temat miasta. Możesz wybrać własne miejsca docelowe na jeden dzień bez z góry ustalonego planu podróży. Wybierz między 4-osobowym sedanem, 7-osobowym vanem, 15-osobowym minivanem, 33-osobowym miniautokarem lub 50-osobowym autokarem, zgodnie z wymaganiami. Następnie skorzystaj z odbioru w hotelu i korzystaj z usług wybranego pojazdu przez 4 godziny lub 8 godzin podczas zwiedzania miasta. Paliwo, dopłaty, opłaty parkingowe i opłaty drogowe są wliczone w cenę. Opłaty za wstęp i posiłki nie są wliczone w cenę, w razie potrzeby gość musi zapłacić bezpośrednio na miejscu. Jeśli planujesz odwiedzić inne Emiraty (Szardża / Ajman / Abu Dhabi / Fujairah lub Ras Al Khaimah) poza Dubajem, wybierz opcję całodniową (8 godzin)

Hatta Safari i wizyta w ogrodzie pszczół miodnych

2. Hatta Safari i wizyta w ogrodzie pszczół miodnych

Rozpocznij swoją półdniową wycieczkę na pustynię i góry Hajar od jazdy na wschód przez pustynne wnętrze. Po drodze poinformuj swojego przewodnika, czy są jakieś zabytki, które chcesz zobaczyć więcej podczas podróży; Twoja wycieczka jest prywatna, więc harmonogram można dostosować do Twoich życzeń. Kierując się w stronę Hatty, obserwuj, jak krajobrazy zmieniają się od otwartych przestrzeni do wydm, a następnie do skalistych podnóży gór Hajar. Dowiedz się o Hatta od swojego przewodnika i zobacz starą osadę handlową i baseny skalne położone na zboczach gór. Zatrzymaj się, aby zjeść śniadanie w formie pikniku i jedź dalej do Jebel Maleihah, nazywanej Skamieniałą Skałą na cześć starożytnych morskich skamieniałości osadzonych na jej zboczach. Honeybee Garden to kolejny przystanek w Hatta, gdzie dowiesz się wszystkiego o fascynującej sztuce pszczelarstwa i produkcji miodu. Następnie udaj się przez imponujące góry Hajjar do zapory Hatta.

Dubaj/Sharjah: jednodniowa wycieczka do miasta Hatta i gór Hadżar

3. Dubaj/Sharjah: jednodniowa wycieczka do miasta Hatta i gór Hadżar

Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Dubaju lub Sharjah do Hatta Heritage Village. Ucieknij od szklanych fasad miasta i podziwiaj widoki na majestatyczne góry Hadżar. Odwiedź główne atrakcje, w tym zaporę Hatta, Heritage Village i park Hatta Hill. Rozpocznij swoją przygodę od wygodnego wyboru hotelu w wygodnym jeepie 4x4, zapewniającym płynną i komfortową podróż. Jedź na wschód od miasta, u podnóża gór Hadżar, gdzie leży historyczna wioska. Odkryj istotę Hatta, gdy Twój przewodnik poprowadzi Cię przez urocze miasto Hatta, odkrywając jego bogatą historię i kulturę. Zobacz hipnotyzującą tamę Hatta, spokojną oazę położoną na nierównym terenie i uchwyć zapierające dech w piersiach widoki na Hatta Hill Park. Jedź dalej do Hatta Heritage Village w samym sercu miasta, aby zobaczyć gobelin historii, przyrody i kultury, splecionych ze sobą, aby zapewnić całościowe doświadczenie. Gdy Twój apetyt rośnie, rozkoszuj się obfitym bufetem, który prezentuje lokalne smaki, zaspokajając Twoje kubki smakowe smakiem autentyczności. Zanurz się w tętniącym życiem lokalnym rynku na targu owoców i warzyw, gdzie kuszą najświeższe produkty. Zanurz się w ponadczasowych tradycjach rynku dywanów i ceramiki, gdzie wykwalifikowani rzemieślnicy prezentują swoje rzemiosło.

Z Dubaju: Hatta Mountain Tour, Hatta Dam, Heritage Village

4. Z Dubaju: Hatta Mountain Tour, Hatta Dam, Heritage Village

Ta fantastyczna, panoramiczna i zapierająco dech w piersiach piękna wioska Hatta położona jest w górach Al-Hadżar we wschodniej części Dubaju. To miejsce jest pełne wspaniałego starożytnego dziedzictwa, ponieważ jest uhonorowane jako wioska Dziedzictwa. Podczas całej podróży naszym najwyższym priorytetem będzie zapewnienie Ci komfortu i umożliwienie Ci odbycia jednej z najlepszych podróży w Twoim życiu. Ze względu na kamieniste drogi zawieziemy Państwa samochodami 4×4. Jestem pewien, że po przeczytaniu tego tekstu będziesz podekscytowany fantastyczną podróżą z nami. Po prawie godzinie podziwiania spektakularnego krajobrazu dotrzesz tam. Gdzie możesz odwiedzić duży budynek fortu Hatta i cieszyć się wieloma innymi atrakcjami. Wiemy, że jesteś tutaj, aby tworzyć piękne wspomnienia na całe życie, a my dajemy Ci szansę na zebranie tych cennych wspomnień.

Z Dubaju/Szardży: Hatta Wadi Hub Private Day Tour

5. Z Dubaju/Szardży: Hatta Wadi Hub Private Day Tour

Jeśli szukasz wyjątkowego doświadczenia w Hatta, prywatna wycieczka może być właśnie tym, czego potrzebujesz, możesz dostosować swój plan podróży i odkrywać Hatta we własnym tempie pod okiem doświadczonego lokalnego przewodnika. Niezależnie od tego, czy chcesz odwiedzić słynne miasto Hatta, odkryć oszałamiającą Hatta Heritage Village, spływ kajakowy w Hatta Dam, odwiedzić Hatta Fort i meczet Jumma, dobrze się bawić w Hatta Wadi Hub, czy też rozkoszować się naturalnym pięknem gór Hatta, prywatna wycieczka może zaspokoić Twoje potrzeby i zainteresowania. Ponadto nie będziesz musiał martwić się o nawigację i dzielenie się doświadczeniami z nieznajomymi. Dzięki prywatnej wycieczce w Hatta możesz cieszyć się spersonalizowaną i ekskluzywną przygodą z rodziną lub przyjaciółmi.

Ekskluzywna ucieczka z Dubaju: prywatna wycieczka po górach Hatta

6. Ekskluzywna ucieczka z Dubaju: prywatna wycieczka po górach Hatta

Z Dubaju wybierz się na niesamowitą wycieczkę Hatta Tour, która obejmuje prywatny transport miejski. Poczuj dreszczyk emocji płynący kajakiem po dziewiczych wodach tamy Hatta, podziwiając zapierające dech w piersiach otoczenie. Odkryj park rozrywki Wadi Hub, który oferuje ekscytujące atrakcje, w tym tyrolkę, jazdę na rowerze górskim i szlaki turystyczne. W Wadi Lake Park możesz odpocząć i zrelaksować się w otoczeniu cichej okolicy i spokojnych wód. Ciesz się płynną i przyjemną podróżą prywatnym transportem, gwarantującym niezapomniany dzień pełen przygód i malowniczego piękna.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Hatta

Hatta

Hatta: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Hatta: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hatta? Kliknij tutaj.