Ogród cudów w Dubaju

Poczuj oszałamiający zapach 150 milionów kwiatów rosnących na powierzchni 72 000 m².

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ogród cudów w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogród cudów w Dubaju? Kliknij tutaj.

Ogród cudów w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3208 opinii

Ogrody Dubai Miracle Gardens były ładne, ale przydałoby się trochę ulepszeń dzięki różnorodnym kwiatom. Wyświetlacze wyglądały tak samo, ponieważ użyto tych samych kwiatów i po chwili stało się to monotonne. Dubai Miracle Gardens jest dobre dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy nie byli na wystawach kwiatowych. Moja córka cieszyła się tym doświadczeniem i to było dla mnie ważne.

Wspaniale, zdecydowanie polecam. W naszym przypadku „bilet bez kolejki” nie był absolutnie konieczny. Bez kolejki, bez kolejek. Jeśli przyjedziesz sam, możesz skorzystać z 3 różnych wejść. Możesz także wsiąść do autobusu z Mall of the Emirates, ale będziesz potrzebować karty metra, której niestety nie możesz wsiąść do autobusu.

Wyskakujący autobus to świetny sposób na zwiedzanie Dubaju. Zatrzymał się na wszystkich głównych atrakcjach. Mogliśmy zobaczyć główne strony w Dubaju i jednocześnie zrobić zakupy. Jedynym minusem jest to, że na niektóre autobusy musieliśmy sporo czekać.

Super zabawa jak zawsze w każdym takim autobusie. To jest mój styl zwiedzania. Miła obsługa, zawsze zimna woda na pokładzie.

Pięknie rozplanowany z wieloma miejscami do relaksu i cieszenia się krajobrazem.