Ogród cudów w Dubaju

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Ogród cudów w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogród cudów w Dubaju? Kliknij tutaj.

Ogród cudów w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2637 opinii

Bardzo dobry sposób zwiedzania miasta.

Mieliśmy wykupioną opcje na 3 dni , do tego darmowe vouchery na inne atrakcje. Bardzo dobry sposób zwiedzania miasta. Na drugi raz wykupimy na 7 dni , autobusy jeżdżące takie miejsca że nie trzeba korzystać i innej komunikacji. Jedyny minus nieoznaczony przystanki. Ale miejscowi naprawdę wiedzą gdzie się zatrzymuje ten autobus wystarczyło im pokazać zdjęcie autobusu z Internetu . My wsiadalismy w Mall of the Emirates , przystanek jest na parkinku A , trzeba wejść do centrum tam już są oznaczone parkingi. Drugi ważny przystanek gdzie krzyżują się linie tych autobusów to przystanek autobusowy pod schodami wejściowymi do Dubaj Mall. W autobusie dostaję się mapkę z opisem tras i dodatkowymi atrakcjami super sprawa. Polecam.

Wyskakujący autobus to świetny sposób na zwiedzanie Dubaju. Zatrzymał się na wszystkich głównych atrakcjach. Mogliśmy zobaczyć główne strony w Dubaju i jednocześnie zrobić zakupy. Jedynym minusem jest to, że na niektóre autobusy musieliśmy sporo czekać.

Super zabawa jak zawsze w każdym takim autobusie. To jest mój styl zwiedzania. Miła obsługa, zawsze zimna woda na pokładzie.

Dla wszystkich spedzajacych urlop w Dubaju.Polecam 100kronie gdyż zobaczysz wszystkie atrakcje w super cenie

Super pomocna opcja zwiedzania szczególnie w Dubaju, gdzie odległości są spore. Polecam.