Wybierz daty

Ogród cudów w Dubaju

Poczuj oszałamiający zapach 150 milionów kwiatów rosnących na powierzchni 72 000 m².

Ogród cudów w Dubaju: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogród cudów w Dubaju? Kliknij tutaj.

Ogród cudów w Dubaju: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3726 opinii

Świetnie się bawiliśmy i uważamy, że warto. Niemniej jednak wspominamy tutaj o pozytywnych i negatywnych punktach krytyki. Ogród jest trochę na uboczu, ale nie powinno to być uwzględnione w ocenie. To prawda, że wszędzie używa się tych samych kwiatów. Mimo to jest piękny. Cena tutaj jest również znacznie wyższa niż płacisz na miejscu i nie musisz wcale stać w kolejce. Ogród wygląda naprawdę ładnie i jeśli naprawdę Ci się spodoba, możesz spędzić tam kilka godzin. Moje wskazówki to kupowanie biletów na miejscu, aby zaoszczędzić pieniądze. Poza tym mądrze byłoby być na otwarciu. Ponieważ w ogrodzie w tej chwili nie ma prawie żadnych gości i można tam zrobić najlepsze zdjęcia. Wtedy ogród się zapełnia.

To jest piękno!! Różnorodność kwiatów, ich rozmieszczenie, kształty, zakątki aż do miasteczka Smerfów są cenne. Jedyne, co polecam, to jechać pod koniec dnia, aby słońce nie uderzało tak mocno, ponieważ jest to jedyna rzecz, która przeszkadza. A jeśli masz okazję, poproś o orzeźwiający koktajl z mango z kulkami mango... jest spektakularny!

Zdecydowanie doświadczenie do zrobienia. Poszliśmy wcześnie (około 09.30) na szczęście inaczej nie dałoby się zrobić niektórych zdjęć. Piękne do zobaczenia, ale także do relaksu. Naszym zdaniem w 2/3 godziny możesz spokojnie to zrobić, niczego nie tracąc. Jak zawsze, jeśli chcesz coś zjeść, będziesz rozpieszczany wyborem.

Wspaniale !!! Jesteśmy zachwyceni... Byliśmy tam o 16:00 w dni powszednie i nie było zbyt wielu ludzi... nasza wizyta trwała prawie 3 godziny, co pozwoliło nam zobaczyć ogród również o zmroku ze światłami, równie wspaniały !!! Na miejscu można odpocząć i coś zjeść... Naprawdę...

Pięknie rozplanowany z wieloma miejscami do relaksu i cieszenia się krajobrazem.