Wybierz daty

La Perle by Dragone

  • Bilety wstępu
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

La Perle by Dragone: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu La Perle by Dragone? Kliknij tutaj.

La Perle by Dragone: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1827 opinii

Warto zobaczyć ten spektakl, nie trzeba znać żadnego języka obcego by zrozumieć przekaz. Nie widziałem jeszcze przedstawienia w którym cała duża scena zalewa się w ciągu minuty wodą i tak samo szybko osusza. Dużo akrobacji zapierających dech. Polecam. PS. Okazało się, że w LaPerle widzieli mój wcześniejszy bilet jaki rezerwowałem w styczniu i anulowałem ze względu na Covid. Bilet z maja miał taki sam numer. Na szczęście jeden telefon do GetYourGuide wystarczył by w ciągu 5 minut rozwiązali sytuację (miałem jeden taki przypadek na kilkanaście rezerwacji). Warto!

Fascynujący 90-minutowy pokaz, który pozostawia otwarte oczy i otwarte serca. Świetna scena ze specjalnymi funkcjami wodnymi, niesamowitymi efektami świetlnymi i epicką muzyką, znakomitymi aktorami i zapierającymi dech w piersiach scenariuszami artystycznymi. Mieliśmy bardzo dobry widok nawet z miejsc najniższej kategorii. Absolutnie warte odwiedzenia!

Co za wspaniały program. Zarezerwowałem miejsce platynowe, a obsługa była idealna. Było tyle napojów i przekąsek, ile chciałeś. Wszyscy byli bardzo przyjaźni i przychylnie nastawieni. Samo siedzenie było niesamowite. Drugi rząd, tuż przy scenie. Było wiele momentów gęsiej skórki. Mogę tylko polecić odwiedzenie dhow.

Bardzo ciekawy pokaz, w którym scena zalana jest wodą, a do podziwiania są wodospady i wspaniałe akrobacje. Zarezerwowaliśmy brązowy bilet i mieliśmy wspaniały widok na to, co się dzieje. Podobało nam się i było to zdecydowanie wakacyjne doświadczenie.

REWELACYJNE. Polecam na wolny wieczór. Profesjonalne przedstawienie, które oglądasz z zapartym tchem od pierwszej do ostatniej sekundy.