Centrum handlowe Dubai Mall

Ogromne centrum handlowe, znane z luksusowych sklepów, tunelu biegnącego przez gigantyczne akwarium oraz podwodnego zoo.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Centrum handlowe Dubai Mall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centrum handlowe Dubai Mall? Kliknij tutaj.

Centrum handlowe Dubai Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 16 422 opinii

Świetna wycieczka z Amirą jako przewodnikiem mówiącym po niemiecku. Driver i Amira to świetny zespół. To było po prostu nudne, ale nigdy się nie spieszyło. Na pokładzie było wystarczająco dużo wody, co jest bardzo ważne, biorąc pod uwagę temperatury. Krótko mówiąc, 5 gwiazdek i wielkie podziękowania za wspaniały dzień

To była bardzo dobra trasa. Wszystko działało. Bardzo miły przewodnik, który mówił doskonale po niemiecku i miał bardzo dobrą znajomość Dubaju poza wycieczką. Na pewno mieliśmy szczęście, że byliśmy w małej grupie (4 osoby dorosłe i 2 dzieci), więc była to bardzo osobista wycieczka.

Autobusy odjeżdżały punktualnie. Można było zobaczyć najważniejsze zabytki i był to dobry stosunek jakości do ceny! Wystarczająco dużo miejsca, gdy było wietrznie można było też usiąść pod dachem lub na dole

Bardzo dobrze. Bardzo wyraźne komentarze audio w szczególności w języku francuskim. Fajny zespół, z łatwością sprzedaliby ci 2 wycieczki, po prostu musisz być trochę ostrożny. . . Ale nie są nachalni.

Piękna wycieczka ze wszystkimi atrakcjami Dubaju w jeden dzień. Bardzo przyjazny i kompetentny przewodnik.