Centrum handlowe Dubai Mall

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Centrum handlowe Dubai Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 13 218 opinii

Widok na fontanny i okolicę Burj Khalifa bezpośrednio z łodzi warty polecenia. Cała przejażdżka to około 25 minut. Trzeba zamienić kupon rezerwacji na bilety w kasie zlokalizowanej w Dubai Mall - ta sama kasa gdzie kupuje się wjazd na Burj Khalifa - podążaj za znakami na At The Top.

Fantastyczna wycieczka. Wszystkie najciekawsze miejsca w Dubaju w jeden dzień. Powoli, bez pośpiechu, całe 9 godzin. Kierowca Major bardzo profesjonalny, doskonale zna miasto, jeździ bezpiecznie. Dużo i ciekawie opowiada o Dubaju. Polecam. Zibby

Perfect tour for those that love private tours!! Our guide was the best we ever had! Beautiful places visited! We made so many pictures and we are very happy. If you want to see beauty of Dubai in the night thats your choice!

Kiepski srodek transpotu,chociaz powrot dobrym,wygodnym autem,Nie wychodzilismy na zdjecia w niektorych miejscach tylko musielismy je robic z okien autobusu

Całkiem sympatycznie, obsługa jak to w Dubaju na wysokim poziomie, do oglądania rewelacja, za to zdjęcia czy filmy lepiej robić z chodnika.