Wybierz daty

Centrum handlowe Dubai Mall

Ogromne centrum handlowe, znane z luksusowych sklepów, tunelu biegnącego przez gigantyczne akwarium oraz podwodnego zoo.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj według:
1 - 16 / 31

Centrum handlowe Dubai Mall: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centrum handlowe Dubai Mall? Kliknij tutaj.

Centrum handlowe Dubai Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 17 160 opinii

Pokaz fontann jest po prostu piękny, już jeśli spojrzysz na spektakl jako pieszy spacer od strony jeziora. Ale siedzenie w tej małej tradycyjnej łodzi, szybowanie po wodzie i oglądanie widoków z różnych perspektyw sprawia, że jest to jeszcze bardziej wyjątkowe i przyjemne. Warte swojej ceny! Odebraliśmy nasze kupony w centrum handlowym w Dubaju i łatwo znaleźliśmy łodzie na zewnątrz.

Nie mogę ocenić tego wystarczająco wysoko! Nasze nastoletnie dzieci powiedziały nawet, że to przewyższyło Aquaventure. Zdecydowaliśmy się zarezerwować wieczorny program, który uczynił go jeszcze bardziej magicznym. Co więcej, kierowca naszej łodzi robił wszystko, aby uzyskać najlepsze widoki i zrobić staranne zdjęcia, aby uchwycić wrażenia.

Bardzo dobrze, jest to niezbędna wycieczka do Dubaju, zwiedzanie kluczowych punktów w ciągu kilku godzin. Jako punkt poprawy chciałbym umieścić, że przewodnik nie mówił po hiszpańsku, chociaż przewodnik audio w autobusie miał ten język, aby wyjaśnić niektóre interesujące miejsca.

Niesamowita wycieczka zarówno w transferze, jak i z naszym przewodnikiem Mohamedem Alim, doświadczenie było niesamowite, w 100% zalecane?

Cudowne niezapomniane wrazenia. Naprawde warte obejrzenia.