Centrum handlowe Dubai Mall

Centrum handlowe Dubai Mall

Centrum handlowe Dubai Mall – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dubaj: Pokaz fontanny Burdż Chalifa i przejażdżka po jeziorze Burdż

1. Dubaj: Pokaz fontanny Burdż Chalifa i przejażdżka po jeziorze Burdż

Podziwiaj iluminacje pokazu fontann w centrum handlowym Dubai Mall podczas 30-minutowego rejsu taksówką wodną "abra". Urzekający spektakl wody, muzyki i światła w centrum Dubaju, Dubai Fountain to najwyższa na świecie fontanna. Fontanna Dubai Fountain o długości ponad 900 stóp (274 metrów) znajduje się na 30-hektarowym (120 000 m2) jeziorze Burj i wykonuje różne melodie. Wejdź na pokład tradycyjnej drewnianej łodzi na jeziorze Burj i przepłyń obok niektórych z najbardziej znanych zabytków miasta, takich jak Burj Khalifa, Souk Al Bahar i Pałac. Podziwiaj oszałamiającą panoramę miasta z wody, zanim zajmiesz swoją pozycję, aby podziwiać iluminacje z trybun. Z zaledwie 6 osobami na łodzi możesz podziwiać wizualne spektrum ponad 1000 wodnych ekspresji z ekskluzywnej i intymnej perspektywy. Obserwuj z podziwem, jak fontanny rozświetlają się podczas wizualnego spektaklu, który obejmuje 6000 świateł, 25 kolorowych projektorów i 22 000 galonów (83 000 litrów) unoszącej się w powietrzu wody! Zobacz oszałamiającą choreografię światła i wody zsynchronizowaną z muzyką klasyczną, arabską i światową, która zapiera dech w piersiach.

Dubaj: Bilety do Burj Khalifa Sky na poziomach 124, 125 i 148

2. Dubaj: Bilety do Burj Khalifa Sky na poziomach 124, 125 i 148

Unikaj tłumów i zafunduj sobie wyjątkowe wrażenia na 124., 125. i 148. piętrze Burj Khalifa, w tym dostęp do zewnętrznego tarasu najwyższego tarasu widokowego na świecie. Wybierz opcję zachodu słońca, aby cieszyć się miastem podczas zachodu słońca nad linią horyzontu. Poznaj architekturę i technologię stojącą za tą ikoną Bliskiego Wschodu, oglądając widoki na miasto przez jeden z teleskopów na pokładzie. Wejdź na 555-metrowy Burj Khalifa, zaczynając od SKY Lounge. Zobacz, jak specjalnie zaprojektowane projekcje pozwalają „przelecieć” nad charakterystycznymi punktami miasta po drodze. Obejrzyj pokaz fontann w Dubaju ze zsynchronizowaną muzyką i podziwiaj największą na świecie tańczącą fontannę ustawioną na jeziorze Burj Khalifa ze swojego panoramicznego punktu widokowego. Zejdź na parter, gdzie nowa wystawa pozwoli Ci jeszcze raz przeżyć budowę Burdż Chalifa. Posłuchaj opinii osób odpowiedzialnych za budowę budynku, od wnętrz po architekturę krajobrazu i nie tylko.

Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

3. Dubaj: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Odkryj wszystkie oszałamiające zabytki Dubaju podczas nieograniczonej wycieczki autobusowej hop-on hop-off. Dzięki 24-godzinnej, 48-godzinnej lub 72-godzinnej przepustce możesz odkrywać to wspaniałe miejsce w wolnym czasie. Będziesz mieć dostęp do dwóch tras zwiedzania, które prezentują wszystkie główne zabytki tego wspaniałego miasta. Przejedź obok Burj Khalifa, Burj Al Arab, Dubai Marina, Palm Jumeirah, Dubai Mall, Dubai Frame i The Walk at JBR the Beach. Ciesz się niezrównanymi 360-stopniowymi widokami z otwartego pokładu i poznaj dziedzictwo i kulturę Dubaju dzięki wielojęzycznemu komentarzowi audio. Przystanki trasy historycznej (trasa czerwona): 1. Dubai Mall 2. Muzeum Przyszłości 3. Al Seef Contemporary Area 4. Obszar dziedzictwa Al Seef (rejs dhow) 5. Historyczna dzielnica Al Fahidi 6. Muzeum Dubaju 7. Stary Souk 8. Muzeum Al Shindagha 9. Targ złota i przypraw 10. Hotel Riviera 11. Dubai Creek 12. Sheraton Dubai Creek Hotel & Towers 13. The Dubai Frame Marina Route (niebieska trasa) zatrzymuje się: 1. Dubai Mall 2. Souk Madinat Jumeirah 3. Atlantis The Palm 4. Fairmont The Palm 5. Dubai Marina Mall 6. JBR The Beach 7. Promenada Marina 8. Grosvenor House Dubai 9. Infinity Tower 10. Mina Seyahi 11. Mall of the Emirates Zachód słońca i nocna wycieczka (nie jest to wycieczka hop-on hop-off): 1. Centrum handlowe w Dubaju 2. Mina Seyahi 3. Atlantis The Palm 4. Madinat Jumeirah 5. Mall of the Emirates

Dubaj: Akwarium i podwodne zoo - bilet wstępu na cały dzień

4. Dubaj: Akwarium i podwodne zoo - bilet wstępu na cały dzień

Wymień voucher na bilet w kasie biletowej w centrum handlowym Dubai Mall i udaj się do akwarium. Rozpocznij swoją podwodną podróż od spaceru przez tunel akwarium. Podziwiaj gigantyczny zbiornik o pojemności 10 milionów litrów z ponad 33 000 zwierząt i największą na świecie kolekcją rekinów tygrysich. Następnie przejdź do podwodnego zoo, aby zapoznać się z interaktywnym podejściem do edukacji na temat ekologii i zrównoważonego rozwoju życia morskiego. Podziwiaj różne egzotyczne gatunki podczas eksploracji 3 stref ekologicznych: Las deszczowy, Skaliste wybrzeże i Żywy ocean. Poznaj zabawne wydry i pingwiny oraz zobacz jednego z największych krokodyli na świecie, King Croc i jego królową.

Dubaj: Bilet do akwarium i podwodnego zoo oraz Penguin Cove

5. Dubaj: Bilet do akwarium i podwodnego zoo oraz Penguin Cove

Odkryj fascynujący wodny świat dzięki całodniowemu biletowi wstępu do Dubajskiego Akwarium i Podwodnego Zoo. Zbiornik o pojemności 10 milionów litrów jest domem dla ponad 33 000 zwierząt wodnych, obejmujących ponad 140 gatunków. W zbiorniku żyje ponad 300 rekinów i płaszczek, w tym największa na świecie kolekcja rekinów tygrysich piaskowych. Tuż nad akwarium znajduje się Podwodne Zoo. Zbliż się do pingwinów, piranii, koników morskich, meduz i nie tylko. Wejdź do symulatora zanurzenia i przeżyj wirtualną przygodę wśród krów morskich, rekinów wielorybich i wielu innych stworzeń morskich. Podwodne Zoo zapewnia interaktywne podejście do edukacji dzieci i gości na temat ekologii i zrównoważonego życia morskiego. Podróż składa się z trzech stref ekologicznych: Rainforest, Rocky Shore i Living Ocean. Spotkanie z pingwinami pozwala stanąć twarzą w twarz z kolonią 16 pingwinów białobrewych mieszkających na nowej wystawie Penguin Cove wraz z opiekunem zoo. To ekscytujące spotkanie rozpoczyna się od edukacyjnego filmu o niesamowitych ptakach antarktycznych i ich pierwotnym środowisku. Następnie odwiedzający mogą spotkać pingwiny Gentoo i doświadczyć interakcji z pingwinem z bliska (bez dotykania).

Dubaj: Explorer Pass z Burj Khalifa i pustynnym safari

6. Dubaj: Explorer Pass z Burj Khalifa i pustynnym safari

Zobacz więcej i wydaj mniej dzięki Explorer Pass i uzyskaj do 50%* zniżki na wstęp do wybranych 3, 4, 5 lub 7 najlepszych atrakcji Dubaju. Nie płać nic przy bramce i wybieraj spośród ponad 70 atrakcji Dubaju, w tym 1-dniowy bilet na wycieczkę autobusową hop-on hop-off Dubai Big Bus. Wybierz dzień pełen zabawy w parku wodnym Aquaventure w Atlantis the Palm lub rejs po Dubai Creek łodzią dhow podczas pysznej kolacji i wiele więcej. Otrzymaj swoją przepustkę natychmiast dostarczoną pocztą elektroniczną do wydrukowania lub możesz z niej korzystać bezpośrednio z telefonu. Nie spiesz się, aby zobaczyć wszystkie wybrane atrakcje. Będziesz mieć do 60 dni na zwiedzanie od pierwszego wykorzystania. Atrakcje, które możesz wybrać z Dubai Explorer Pass obejmują: Top Atrakcja - Na szczycie - Burdż Chalifa Wycieczki i rejsy wycieczkowe - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Dubai Tour: Bilet 1-dniowy - Pustynne safari i kolacja z grillem w Dubaju - Poranne pustynne safari w Dubaju - Poranne pustynne safari w Abu Zabi - Dhow Royal Dinner Cruise w Dubai Marina - Dhow Dinner Cruise w Dubai Creek - Rejs kolacyjny Dhow na wyspie Yas w Abu Zabi - Rejs kolacyjny o zachodzie słońca Dubai Marina - Wycieczka krajoznawcza na wyspę Yas z Tour Dubai - Wycieczka krajoznawcza łodzią motorową - Wycieczka kajakiem po Palmie Jumeirah - Zwiedzanie opery w Dubaju - Wycieczka jachtem po Dubai Marina - Wycieczka z przewodnikiem po Dubaju: Ponad 30 najważniejszych atrakcji - Muzeum Luwr w Abu Zabi i Wielki Meczet - zwiedzanie Dubaju - 75-minutowa wycieczka łodzią motorową Atlantis Panoramic Speedboat Tour - 90-minutowa adrenalinowa wycieczka łodzią motorową po Dubaju - Całodniowa wycieczka po mieście Dubaj - Czarter jachtów Elite Pearl Parki tematyczne i przejażdżki - Park wodny Aquaventure w Atlantis the Palm - Motiongate™ Dubai - Legoland® Dubai - Ski Dubai - Snow Classic - IMG Worlds of Adventure - Warner Bros. World Abu Dhabi - Kryte skoki spadochronowe iFly Dubai - E-kart Zabeel - Park wodny Legoland Znaki szczególne i inne atrakcje - Na szczycie - Burdż Chalifa - Widok na Palmę - Qasr Al Watan - Arabskie doświadczenie kulinarne w restauracji Al Hallab - Akwarium Lost Chambers w Atlantis The Palm - Akwarium i podwodne zoo w Dubaju - doświadczenie odkrywcy - Przejażdżka quadem 4X4 po pustyni (Sahara Adventures) - Lekcja wiosłowania na stojąco i wycieczka - Lodowisko w Dubaju - Muzeum przyszłości - Doświadczenie VIP Flying Cup - Obserwatorium Sky Views i szklana zjeżdżalnia - Dubai Frame - Ogród motyli w Dubaju - Etniczna kuchnia emiracka w Al Khayma Heritage House I nie tylko! Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Przed wyjazdem zapoznaj się z cyfrowym przewodnikiem dołączonym do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji, jeśli dotyczy. *Oszczędności oparte na przykładowych planach zwiedzania na stronie Go City.

Dubaj: 8-godzinna wycieczka i wstęp do Burdż Chalifa

7. Dubaj: 8-godzinna wycieczka i wstęp do Burdż Chalifa

Odkryj tradycyjne i nowoczesne części Dubaju z lokalnym przewodnikiem w ramach całodniowej wycieczki. Podróżuj klimatyzowanym pojazdem i skorzystaj z wliczonych w cenę biletów wstępu do kilku atrakcji oraz usługi odbioru z hotelu i transportu powrotnego. Po odbiorze zacznij wycieczkę od szybkiego obejrzenia Zatoki Dubajskiej, a następnie zwiedź zabytkową dzielnicę Bastakiya wraz z jej arabskimi wieżami wiatrowymi. Później udaj się do pięknej, zabytkowej dzielnicy Al Fahidi, której historia sięga połowy XIX wieku. Zobacz tradycyjne domy zbudowane z kamienia, gipsu, drewna tekowego i sandałowego, liści palmowych i drewna palmowego. Odkrywaj alejki, ścieżki i publiczne place, które oddzielają domy, dzięki czemu dzielnica jest naturalnie zróżnicowana. Przepłyń z Bur Dubai do Deira Dubai tradycyjną taksówką wodną lub łodzią abra. Następnie udaj się na suki z przyprawami i złotem, aby doświadczyć różnorodności oferowanych towarów. Później udaj się do meczetu Jumeirah, a potem do Burdż al-Arab – budynku słynącego z charakterystycznej sylwetki przypominającej żagiel. Wypij herbatę lub kawę w suku Madinat Jumeirah – autentycznej rekonstrukcji starożytnego bazaru o tradycyjnym stylu i bliskowschodniej atmosferze. Następnie odwiedź stworzoną przez człowieka wyspę Palma Dżamira, która ma kształt półksiężyca. Zatrzymaj się przed hotelem Atlantis The Palm, głównym punktem wyspy. Palma Dżamira jest najbardziej malowniczą sztuczną wyspą na świecie. Znajdują się na niej światowej klasy hotele, prywatne wille, apartamenty mieszkalne, plaże, restauracje i ośrodki sportów wodnych. Następnie odwiedź oceanarium Atlantis. Podziwiaj unikatowe piękno Dubaju z Dubai Marina Walk, nazywanego przez wielu Małym Manhattanem ze względu na liczbę wieżowców i drapaczy chmur. Odwiedź różnorodne restauracje znajdujące się naprzeciwko Marina Canal lub wyrusz w rejs na łodzi, jachcie bądź tradycyjnym arabskim statku dau. Weź udział w przejażdżce po autostradzie Szari asz-Szajch Zajid (Sheik Zayed Road) pośród drapaczy chmur i zatrzymaj się w Dubai Mall, aby odwiedzić wspaniałe restauracje i sklepy. Następnie wejdź do Burdż Chalifa – wspaniałej stalowej konstrukcji wznoszącej się na wysokość 828 metrów i najwyższego budynku na świecie. Skorzystaj z czasu wolnego w Dubai Mall, a wieczorem obejrzyj największą na świecie tańczącą fontannę, która jest zsynchronizowana z utworami muzyki klasycznej, arabskiej i międzynarodowej. Pod koniec wieczoru skorzystaj z transportu powrotnego do hotelu.

Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

8. Dubaj: 24-48-godzinny lub 5-dniowy autobus Hop-On Hop-Off z rejsem

Wskocz na pokład tej wycieczki typu hop-on, hop-off, aby odkryć to, co najlepsze w Dubaju. Podróżuj dwiema różnymi trasami, aby zobaczyć najbardziej kultowe zabytki Dubaju i plaże Jumeirah. Poznaj bogate dziedzictwo kulturowe Dubaju dzięki wciągającemu komentarzowi audio w 6 językach, korzystając z nieograniczonych widoków z otwartego autobusu. Zobacz najważniejsze zabytki i punkty orientacyjne, w tym: Red Route Burdż Chalifa Dubai Mall Dubajska fontanna Muzeum Przyszłości Pałac Królewski Stara wioska Bastakiya Fort Al Fahidi Wioska dziedzictwa Targ złota i przypraw Dubai Creek Dubai Frame Niebieski szlak Sheikh Zayed Road Mall of the Emirates Ain Dubai Madame Tussauds Media City Palma Jumeirah Atlantis the Palm Aquaventure Zaginione komnaty Atlantydy Dubai Marina Souk Madinat Jumeirah Burdż al-Arab Wybierz jedną z trzech opcji biletów, z których każda zapewnia fantastyczne dodatkowe korzyści. 24-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow 48-godzinny bilet hop-on, hop-off Obejmuje wstęp do akwarium Lost Chambers i Laguny Ambasadorów Arabski rejs dhow 5-dniowy bilet hop-on, hop-off Obejmuje wycieczkę o zachodzie słońca na pustyni Wstęp do akwarium Lost Chambers i laguny Ambassador Wstęp do Madame Tussauds 1-godzinny rejs arabską łodzią dhow

Dubaj: Luksusowy rejs po kanale z opcjonalnymi transferami

9. Dubaj: Luksusowy rejs po kanale z opcjonalnymi transferami

Podziwiaj Dubaj podczas krajoznawczego rejsu Dubajskim Kanałem Wodnym, który obejmuje kolację. Skorzystaj z transportu do oszklonej łodzi typu dau, na której zjesz wyśmienity posiłek w formie bufetu. Podziwiaj atrakcje takie jak Dubai Festival City Mall i Burdż Chalifa. Na powitanie napij się kahwah (kawa po arabsku) i delektuj się zimnymi napojami, przekąskami i daktylami. Następnie załoga zaprowadzi Cię do Twojego stolika, gdzie będzie można delektować się napojami powitalnymi. Podczas rejsu poczujesz delikatne kołysanie fal oraz romantyzm łodzi. Spokojny rejs po sztucznym kanale wodnym pobudzi Twoje zmysły. Przepływając przez dzielnicę Business Bay, ciesz się atmosferą tętniącego życiem miasta, przysłuchując się arabskim serenadom. Podziwiaj znane atrakcje panoramy Dubaju, takie jak most Business Bay, Dubai Festival City Mall, Burdż Chalifa, most nad Dubajskim Kanałem Wodnym, hotel JW Marquis oraz hotel Westin. Delektuj się znakomitymi arabskimi przekąskami, mięsem z grilla, świeżymi sałatkami, smakowitymi słodyczami oraz gorącymi napojami. Pozwól się oczarować dźwiękom saksofonu.

Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

10. Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

Odkryj najważniejsze atrakcje Abu Zabi podczas tej jednodniowej wycieczki z Dubaju. Podziwiaj architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda i Pałacu Emiratów. Zanurz się w lokalnej kulturze w Heritage Village. Odbierz z komfortu swojego zakwaterowania w Dubaju. Zatrzymaj się w jednym z największych meczetów na świecie, Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Podziwiaj jego misterne rzeźby islamskie i wykwintne prace z białego marmuru podczas wycieczki z przewodnikiem. Kontynuuj podróż na wyspę Yas i zatrzymaj się w Yas Mall, gdzie możesz usiąść na pyszny lunch. Przejedź przez projekt wyspy Saadiyat, aby zobaczyć nowo ukończone muzeum Luwru i muzeum Guggenheima, które wciąż jest budowane. Zobacz lokalne targi i przejedź obok lśniących białych meczetów, Emirates Palace i eleganckich apartamentów w wieżowcach. Zatrzymaj się w Heritage Village, która przedstawia tradycyjne codzienne życie społeczności arabskiej przed odkryciem ropy. Twoja podróż kończy się transportem do Emirates Mall, Dubai Mall, Burjuman-Bur Dubai lub City Centre Deira , w zależności od preferencji.

Liczba znalezionych atrakcji: 164
Sortuj wg::

Centrum handlowe Dubai Mall: najlepsze atrakcje w pobliżu

Centrum handlowe Dubai Mall: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Centrum handlowe Dubai Mall? Kliknij tutaj.

Centrum handlowe Dubai Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(20 715 recenzji)

Pracownicy byli bardzo przychylni! Kiedy lot mojego towarzysza podróży był opóźniony, spóźniliśmy się na biletowane spotkanie. Ponieważ byłem w Dubaju, udałem się do kasy o pierwotnej godzinie spotkania (minęło już okno anulowania rezerwacji w aplikacji Get Your Guide). Kierownik był bardzo pomocny i pozwolił mi skorzystać z biletów następnego dnia o tej samej porze. Podróż była dłuższa, niż się spodziewałem. To było bardzo relaksujące, a widok na pokaz fontann z bliska był spektakularny.

Niesamowite wrażenia, znacznie lepsze niż ludzie, którzy mówią, że można je zobaczyć za darmo. Krokodyl był potworny, a stanie na szklanej podłodze i patrzenie na niego z góry było niesamowite. Wysoce zalecane

Bilety rzeczywiście nie są tanie, ale można to zrobić tylko raz. Dla nas było warto. Warto było wydać te pieniądze, aby w spokoju cieszyć się widokiem i robić zdjęcia bez czekania w długich kolejkach.

zdobycie biletów i znalezienie łodzi było kłopotliwe. Ale prawdziwy pokaz fontann jest tego wart. Zarezerwuj jednak bilety na noc. Spektakl jest nadal świetny w ciągu dnia, ale jeszcze lepiej w nocy.

Naprawdę opłaca się kupować droższe bilety. Salon jest świetny, przyjazny i miły! Na podjeździe nie ma tłumów, a widok jest naprawdę wart zobaczenia!